Opinie o Anka Biżuteria Anna Szulc w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Anka Biżuteria Anna Szulc. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Anka Biżuteria Anna Szulc o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anka Biżuteria Anna Szulc w Poznań

Miedziana87634 Nowy wpis

Na stronę sklepu trafiłam przypadkowo ale od razu "wpadłam" - piękna biżuteria , przejrzystość stron , przyjemność w oglądaniu asortymentu. Duży wybór ozdób , ceny przyzwoite , każda "sroka" znajdzie coś dla siebie. Przesyłkę otrzymałam szybko , pięknie zapakowaną , z dodatkowymi akcesoriami , miło mnie to zaskoczyło. Dziękuję za fachowość , z pewnością wrócę do państwa jeśli będę potrzebowała prezentu lub czegoś dla siebie. Pozdrawiam i życzę mnóstwa klientów.

Mikka883 Nowy wpis

Trafilam na Panstwa strone przez przydek- szukajac prezentu urodzinowego dla siostry. Po przegladnieciu wszystkich dostepnych wyrobow, uznalam, ze wlasnie u Panstwa zamowie tegoroczne prezenty swiateczne dla rodziny. Bylam pod duzym wrazeniem szybkosci realizacji mojego pierwszego zamowienia, dlatego tez zlozylam kolejne.. z ktorych jestem rownie zadowolona. Zamawianie z Panstwa strony jest banalnie proste do tego zamieszczone sa wszelkie istotne informacje odnoscie samego produktu jak i metod platnosci- mozliwosc placenia PayPalem, byla jednym z glownych powodow, dla ktorego zdecydowalam sie na moje zakup

Zimowy32 Nowy wpis

Podczas wyszukiwania w przeglądarce srebrnych pierścionków z kamieniem Sultanitem, natrafiłam na Państwa stronę. Po zapoznaniu się z Waszymi ofertami, dokonałam wyboru zakupu jednego pierścionka, który akurat bardzo mi odpowiadał wyglądem i rozmiarem. Cena również nie była wygórowana. Jestem zadowolona z zakupu pierścionka z Sultanitem. Pierścionek w rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy i pięknie wygląda na palcu. Obsługa i kontakt bardzo dobry. Wysłany pierścionek był odpowiednio zabezpieczony i dodatkowo zapakowany w ładnym pudełeczku, co dało dodatkowy efekt. W przyszłości dokonam jeszcze u Państwa zakupu biżuterii. Dziękuję również za firmowe gratisy.

Roxi99 Nowy wpis

Na stronę sklepu trafiłam podczas poszukiwania biżuterii srebrnej w przystępnej cenie. Pomyślałam sobie: Anka Biżuteria brzmi dobrze!!! Czy jestem zadowolona z zakupów? Jak najbardziej!!! Piękne, niebanalne cacuszka, doskonała cena, staranne opakowanie, błyskawiczna realizacja zamówienia. Czego chcieć więcej??? Chyba tylko zasobnego portfelika aby można było kupować....kupować....kupować i cieszyć się jak dziecko otwierając kolejne pudełeczko ze złotymi literkami Anka biżuteria.... Zachęcam do zakupów a Firmie GRATULUJĘ!!!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Anka Biżuteria Anna Szulc? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Logopeda?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Żabusia765

Biżuteria prześliczna, kontakt związany z obsługą klienta wzorowy (jestem bardzo zadowolona i dziękuję Pani z którą miałam kontakt telefoniczny za doradzenie mi w dobraniu odpowiedniej bransoletki do kolczyków). Przesyłka doszła ekspresowo. Jeszcze raz dziękuję i polecam firmę, gdyż zakupiona przeze mnie biżuteria jest śliczna i zrobiła furorę na weselu.

Evans286

Bardzo często kupuję przez internet, ponieważ brak mi czasu na tradycyjne zakupy. Wyszukuję ciekawą biżuterię, ubrania i dodatki do domu. Moim najnowszym zakupem, z którego jestem bardzo zadowolona są kolczyki Noc Kairu z AnKa Biżuteria. Kupiłam je z myślą o noszeniu do pracy, ale świetnie wyglądają również w towarzystwie eleganckiej sukienki na wieczór ;)

Romek752

Serdecznie witam i chcę serdecznie podziękować za dotychczasowe usługi. Jestem szczęśliwy, że udało mi się znaleźć wasz sklep i od tej pory na pewno będę was co jakiś czas odwiedzał. Towar przychodzi najlepszej jakości, bardzo szybko, doskonale zabezpieczony. Dodatkowo dziękuję za pomoc mailową: bardzo miła, konkretna, życzliwa i kompetentna. Jednym słowem dziękuję za dotychczasową współpracę, mam nadzieję, że jeszcze będzie trwać, a wszystkim polecam kontakt z waszym sklepem AnKa Biżuteria.

Sara625

Na stronę sklepu trafiłam kilka lat temu, przypadkiem, i korzystam z zakupów w nim do dziś. Oferta sklepu jest bogata, często trafiają się bardzo oryginalne wzory biżuterii, jak ten. Znaleźć to, czego się szuka jest łatwo a szybkość dostawy - ekspresowa ! Zamówiłam w sklepie ten komplet biżuterii (piękny !) i 2 pierścionki. Z zakupów, łatwości złożenia zamówienia jestem bardzo zadowolona. Polecam Wam ten sklep !

Żanetka98

Sklep jest świetny, biżuteria również, świetna jakość, piękne wzory, bardzo fajne ceny. Pani Ania jest bardzo miła, zawsze chętnie doradzi. Przesyłki dochodzą ekspresowo, polecam.

Maciek

Działa także online ?

Radzio
@Maciek

Tak :) Firma wykazuje wysoki profesjonalizm w obsłudze swoich klientów, zatem opis szczegółowy i ocena każdego z elementów prowadzonej obsługi jest zbyteczna i mogłaby nawet obrazić personel zaangażowany w rzetelne i staranne wykonywanie swoich obowiązków. Pozdrawiam

Milenka77665
@Maciek

Tak

Milenka77665

Sklep z biżuterią AnKa Biżuteria, to miejsce w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Śledzą nowinki modowe, ich produkty to must have, czyli coś co trzeba mieć w każdym sezonie. Piękne naszyjniki, bransoletki, wisiorki, jak wybrane z najlepszych magazynów mody, uwielbiam ten sklep.

Gosiaczek98

Jestem bardzo mile zaskoczona profesjonalną obsługą klienta i szybkością realizacji zamówienia. Bardzo piękna biżuteria, ślicznie wykonana. Obsługa bardzo mila, profesjonalna. Zamówione artykuły wysokiej jakości. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Marika12

Utrzymuje bieżące kontakty ze stałymi klientami, bardzo wysoka jakość produktów i podążanie za obecną modą. Dba o dobrą ekspozycje biżuterii na stronie sklepu. Odpowiadają na wszelkie wątpliwości i zapytania, a ceny mają przyzwoite. Polecam

Julka Sz.

Mi się podobało to, że pracujemy z fajnym produktem, a nie wciskamy ludziom kit. Jednak produkty z Anka Biżuteria, są dobrej jakości, ładne ;) do tej pory czasem coś kupię. W każdym razie na plus była atmosfera i ludzie, produkt, warunki zatrudnienia, tj. stawki, narzędzia pracy, benefity, tutaj wszystko super. Droga awansu była otwarta, polecam

Monika Z.

Umowa o pracę, stabilność zatrudnienia, pewność że wypłata będzie na czas, fajne zarobki, zniżki, elastyczny grafik, sympatyczni ludzie, przyjemna koleżeńska atmosfera. :)

Bogdan K.

Jestem pracownikiem tej firmy i nigdy nie było problemu z wypłatą pensji. Atmosfera w pracy jest świetna i z każdym idzie się dogadać! Polecam serdecznie!

Kasiulka S.

Korzystając ze sposobności, chciałbym pochwalić sklep AnKa Biżuteria. Jako zadowolony klient, bardzo wysoko oceniam dostępny w ów sklepie internetowym asortyment usług/produktów oraz jego jakość. Największe słowa uznania kieruję jednak pod adresem poziomu obsługi klienta, z jakim się spotykam, dzwoniąc gdy mam jakiś problem lub zapytanie, zawsze udzielą mi pomocy, oby tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Anka Biżuteria Anna Szulc - Poznań

• Jak się pracuje w Anka Biżuteria Anna Szulc?

Zobacz opinie na temat firmy Anka Biżuteria Anna Szulc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anka Biżuteria Anna Szulc?

Anka Biżuteria Anna Szulc
  • Os. Stare Żegrze 94 lok. 33