Opinie o Firma Handlowa Wiesław Lipiński w Witkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Handlowa Wiesław Lipiński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowa Wiesław Lipiński o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Wiesław Lipiński w Witkowo

Robert

Polecam Firma Handlowa Profesjonalne podejście szykba transakcja i terminowo Pozytyw z mojej strony

Gdzie mieści się magazyn firmy? Prowadzą sprzedaż wysyłkową, więc zakładam, że jakiś jest. A szukam pracy teraz gdzie miałbym dobry dojazd, jednak na portalach nie ma adresu nigdzie. Na ile zmian w ogóle jest taka praca i czy też w weekendy?

Jacek Kurjan Nowy wpis

Sprzedawca jest antypatyczny nierzetelny, żeby nie powiedzieć że jest nieuczciwy. Kupiłem kamerę endoskopową króra nie działa, w opisie nie było podanych wymagań co do pracy kamery. Dokonałem zwrotu - dodam że przy zwrocie sprzedawca nie określił jak i gdzie dostarczyć przedmiot. Nie odebrał produktu. Przesłałem ponownie na adres firmy który jest podany na stronie erli. Nie odebrał. Jednym słowem Nie kupujcie nic od niego w rozmowie telefonicznej chamski.

@Jacek Kurjan

Wiadomo, czy to jeden sprzedawca, czy pracuje tu więcej ludzi? Kontaktował się Pan z kimś telefonicznie albo na żywo? Czy może cała komunikacja z firmą odbywa się przez stronę / maila?

Klient Zakupiwicz Nowy wpis
@Jacek Kurjan

Potwierdzam w 200%..Zakup od tego pana wiąże się z bardzo dużym ryzykiem ,że nie odzyskacie bądź odzyskacie część waszych pieniędzy. Też tego doświadczyłem przy zwrocie bez podania przyczyn.Towar nie używany ,zapakowany.Sprzedawca wmówił mi ,że towar jest uszkodzony i zwrócił mi tylko część pieniędzy. Ktoś powinien się tym sprzedawcą poważnie zainteresować co wyprawia. Jestem przekonany ,że sprzedaż u tego pana jest na marnym poziomie z tąd nie chce ponisić strat nie przyjmuje, przysyła używany towar jako nowy (wg. opini klientów)a my klienci myślimy po wielu lajkach czy wręcz tysięczne opinie , że taki to duży obrót. Niestety nic bardziej mylnego takie lajki czy komentarze można kupić za niewielkie pieniądze.Sztuczne tranzakcje między kontami sztuczny obrót .Poczytajcie sobie artykuły.Takich to mamy supersprzedawców .Nie dajcie się nabierać .

Staś

Czy firma handluje głównie na portalu zaczynającym się na A i kończącym na O? Czy ewentualnie mają jakąś własną stronę z podpiętym sklepem? Ewentualnie może taki sklep jest w planach?

Sieciowiec

Niestety ta firma nie jest rzetelna nie traktuje klijeta poważnie kupiony został odkurzacz bezprzewodowy który sie popsuł oczywiście właściciel grał na zwłoke z reklamacja tłumacząc że producent musi dać odpowiedź po rozmowie telefonicznej z właścicielem bądź pracownikiem przyszedł e mail że reklamacja nie uznana.Nie polecam tam kupować przez internet na popularnym serwisie olewa klijetow.(usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w Firma Handlowa Wiesław Lipiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.

Czy firma zatrudnia sprzedawców? Pracowałem kiedyś w podobnym miejscu i chętnie wróciłbym do takiej branży. Dacie znać, w jakich godzinach się tutaj pracuje? I na jakie zarobki na start można liczyć? Uwzględniając doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Robert

Jacek

Nrstety sprzedawca jest nieuczciwy.Zakupiłem nowe akumulatory do wkrętarki .Niestety zamiast nowych przysłano używane.

Emilia
@Jacek

A jakiś kontakt w tej sprawie był? Można tam się dodzwonić lub odpisują na maile? Pytam z perspektywy osoby zainteresowanej pracy, po prostu zastanawiam się czy mają kogoś do obsługi klienta

Olga

Nie wszyscy klienci tutaj są zadowoleni z tego co widzę. A jak z pracownikami? Pracodawca jest uczciwy wobec zatrudnionych, pieniądze wypłaca normalnie? Bardzo proszę o jakieś informacje, zanim się zdecyduje na ewentualną współpracę.

Jarek

Pan sprzedający,(zapewne nie on jedyny) niestety po wnikliwych obserwacjach ,kupuje komentarze.Zapewne ma znikomą sprzedaż . Nagle z 20 szt. rzekomo sprzedanych z 30 ,robi się 1200 opini i komentarzy w ciągu miesiąca.Panie sprzedawco ten kto wie nie nabierze się na sztuczną sprzedaż .Sztuczne Lajki i tysięczne opinie przy dosłownie kilku ,kilkudziesięciu sztukach towaru .wystawionego. CZego się nie robi żeby tandetę sprzedać .Dla zainteresowanych problemem polecam dyskusje allegro opisujące te sztuczne zawyżanie sprzedaży.

@Jarek

Dokładmie.Z 40 szt.wystasonego towaru robi się nagle 1200 sprzedanych.Nie dam się nabrać .

Ktoś tam się zastanawiał, czy sprzedawca faktycznie oferuje serwis, a ja się zastanawiam, czy ta firma ma pracowników? A jeśli ma, to ile dają im zarobić i na jakich umowach się tu robi? Niepodobna znaleźć ogłoszeń z pracą, choćby już nieaktualnych. Nie wiem, jak inni, ja nie znalazłem ich strony internetowej. Z KRS zaś wiem, że firma zarejestrowana w 2013 r. i podają tam, że trudni się handlem przez Internet.

Joasia

Firma krzak nie ma kontaktu z właścicielem Pan pobrał pieniądze za zepsuty sprzęt i zniknął a my w związku z nieuczciwością tego człowieka, delikatnie mówią ' mamy same problemy absolutnie nie polecam zakupów u tego pana tzn basenowyswiat

@Joasia

A podpisywali Państwo może coś? Lub jest jakiś dowód przekazania zaliczki?

Iwona
@Monika

Pani Joanno, rozmawialiśmy z Panią oraz Pani mężem wielokrotnie mailowo, telefonicznie oraz smsowo. Urządzenie, które Pani u nas kupiła zostało wysłane do serwisu i odesłane do Pani. Uznała Pani, że teraz coś innego jest zepsute i chce Pani zupełnie nowe urządzenie. Sprzęt został ponownie wysłany do serwisu i czekamy na informacje. Wystawianie nam opinii na każdej możliwe stronie nie skutkuje, że serwis będzie działał szybciej. Bardzo nam przykro, ze taka sytuacja nastąpiła. Prosimy jednak o zachowanie cierpliwości.

@Iwona

No to niefajnie trochę ze strony tej Pani jeśli sytuacja ma się w ten właśnie sposób. A ten serwis to czemu tak długo trwa?

@Joasia

Potwierdzam ,że sprzedawca jest nieuczciwy i niegrzeczny.

@Joasia

Ogólnie sprzedawca oferuję towar dość niskiej jakości.Zastanawia mnie czy w ogóle posiada serwis.Ceny ,też ma zaporowe.Np te same . zestawy plastyczne na pewnej platformie są kilkukrotnie tańsze .Jednym słowem towar Made in China.

Jerzy.

Pan sprzedawca zachęca do kupna tzw. SUPER CENĄ a cena jaka była taka jest a nawet droższa . Ceny droższe niż w markecie. I mega zachęta typu- wiertarka najnowsza ;) albo testowane w polskim laboratorium (ale gdzie co i jak, czy certyfikat 0) Biada temu koto napisze złą opinię. Reklamowany towar z nowego może zmienić się na używany z licznymi uszkodzeniami ;) .

Joasia

Po nieporozumieniach zwiazanych z brakiem kontaktu ze sprzedawca sytuacja zostala rozwiązana pozytywnie otrzymalisny nowy sprzęt

Grażyna
@Joasia

A po jakim czasie w takim razie udało się nawiązać kontakt? Wytłumaczyli skąd te nieporozumienia?

Witold

Polecam, taniej niż w mediamarkt

Marcel

Basen wytrzymał drugi sezon. Dokupiona mocniejsza pompa pracuje aż miło pzdr MB

Czarek

Pomimo problemu z artykułem po gwarancji moja reklamacja została przyjęta. Bardzo dziękuje :D

Klient

Taka sytuacja.Telefon kupiony jak się okazało bez funkcji które powinny być jak powszechnie w telefonach.Telefon zapakowany ,folia nie naruszona -włączony i wyłączony w celu zobaczenia funkcji -dosłownie.Z Telefonem obchodzę się jak z jajkiem dotykam go dosłownie w rękawiczkach.Telefon zostaje odesłany tego samego dnia ,NIE UŻYWANY. I teraz -najlepsze-uwaga.Sprzedawca stwierdza ,że telefon jest cały porysowany i obniża cenę za produkt twierdząc ,że ma liczne zdjęcia ,których -uwaga ,nigdy nie pokazał i nie dowiódł ,że tak byłoZwraca mi nie pełną kwotę zwrotu za towar..Oczywiście to był blew tego sprzedawcy w związku zamieszczeniem negatywnej opini na temat sprzedanego produktu,.Sprzedawca bądż jego pomocnik wydzwaniał rządając usunięcia opini z internetu.Zakończyłem rozmowę jednocześnie zastrzegając ,że jeżeli będzie mnie dręczył telefonami to zgłoszę to na policję. A to iinformacja na marginesie-UOKiK dobrał się do firm produkujących fałszywe opinie w sieci.

@Klient

Fałszywe raczej w kontekście negatywnym? A dużo osób odnosi się do tej Twojej negatywnej opinii, że im aż tak zależy na usunięciu tego? Przecież równie dobrze mogliby twierdzić, że to fejk i po temacie. ;p I tak naprawdę to ile w sumie stratny na tym telefonie jesteś?

Polak

Firma stosuje nieuczciwe zagrywki wobec klientów.

Iwona
@Polak

Wystawiłem opinię pozytywną firmie, ponieważ jestem zadowolona z pracy w niej. Zapytałam właściciela firmy dlaczego tak negatywną opinię otrzymuje na portalu gowork. Okazuje się, że opinia nie dotyczy pracy w tej firmie tylko reklamacji, która została odrzucona klientowi z uwagi na zakup na firmę i wykorzystywanie produktu niezgodnie z przeznaczeniem. Szef będzie ze mnie bardzo dumny gdybyście państwo usunęli tą opinię, ponieważ nie powinna ona mieć tutaj wcale miejsca.

Marcel
@Iwona

Zakładam ,że każdą opinię pozytywną napiszesz na korzyść tego właściciela. Nie pisz bredni jak nie masz pojęcia.

Mieczysław
@Marcel

Nie przesadzasz? Każdy ma prawo tu napisać jak mu się pracuje. Nie ma co krytykować jak Iwona jest zadowolona. A tobie co nie pasuje w robocie że tak się unosisz?

Mieczysław
@Iwona

Z czego konkretnie jesteś zadowolona, bo nie dodałaś. Z kasy? Pochwalisz się ile zarabiasz, żebym ja też mógł ocenić czy dobrze?

Gienek
@Mieczysław

Widać ,że Wiesiu nawet tutaj ustaweczki robi.Dobre.Lepszy scenariusz wymyślcie.

@Gienek

Scenariusz do czego? Bo się człowiek zbulwersował trochę to Ty już filmy jakieś chcesz nagrywać? ;)

Dorota

Czy może ktoś mi powiedzieć o co tu chodzi z tymi nieuczciwymi zagrywkami wobec klientów? Bo jak miałabym się przyjąć do pracy to raczej bym nie chciała w takim czymś brać udziału.

Mikołaj

Szybką dostawa, niska cena zamawianego produktu. Polecam

Wanda
@Mikołaj

A możesz powiedzieć coś więcej? Czy ta dostawa była realizowana przez zewnętrzną firmę kurierską czy pracowników tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Wiesław Lipiński - Witkowo

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Wiesław Lipiński?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Wiesław Lipiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Wiesław Lipiński?

Firma Handlowa Wiesław Lipiński
  • Oświatowa 3