Opinie o Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Skarbnica Narodowa Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. w Warszawa

Karol

Doświadczenie pracy w Skarbnicy Narodowej było na początku bardzo pozytywne, jednak jeśli jako ludzie napotkacie trudności życiowe, w gruncie rzeczy niezależne od was, to firma się na was, kolokwialnie mówiąc, wypnie. Zachorowałem na depresję i przebywałem kilka miesięcy na zwolnieniu lekarskim. W odpowiedzi firma najpierw wyłączyła mi pakiet opieki medycznej. Po kontakcie w tej sprawie dostałem odpowiedź, że przecież nie wracam, bo ktoś tak powiedział (nie złożyłem wypowiedzenia ani nie dałem żadnego sygnału na ten temat). Kilka godzin po tym... Usunięto mi skrzynkę mailową. Przy złożeniu wypowiedzenia zostało mi zarzucone, że zdezorganizowalem pracę całego zespołu (25 osób, gdzie w międzyczasie przyjęto kilka nowych osób i z tego, co mi wiadomo, efektywność zespołu nie uległa zmianie), że nie nauczyłem się zbyt wiele i inni odchodzili w glorii i chwale, a ja to tak jakoś niezbyt. Pojawiła się też próba wartościowania mojej choroby. Miałem duże trudności nawet, żeby pożegnać się z ludźmi, bo mojej skrzynki mailowej już nie było i musiałem kombinować. Poza tym (usunięte przez administratora) na moją aktywność w prywatnych mediach społecznościowych (hej, człowiek w depresji nie zawsze umiera że smutku w łóżku, doedukujcie się! Istnieją również hiperaktywne zachowania.) skomentuję tylko jednym słowem - żenada. Od dorosłych ludzi można oczekiwać nieco więcej taktu. Jeśli macie na uwadze własne poczucie bezpieczeństwa i zdrowie psychiczne, to radzę omijać firmę z daleka.

Janusz dr.

Witam Skarbnica Narodowa nie ma nic wspólnego z Narodem jest to grupa oszustów, która wciska temu co kupi jedną monetę, następne rzekomo zamawiane t.zn. odebranie e-maila to już u nich zamówienie - wysyłają później żądają zapłaty bo minęło 7 dni. Nawet jak nie otrzymałeś to i tak chcą zapłaty. A jak nie to wysyłają do windykacji, - teraz przysyła mi jakieś biuro informacje o windykacji ale nawet nie ma ma potwierdzenia mojego zamówienia oraz tego co otrzymałem. Trzeba uważać z oszustami - nie wiem czy taki proceder nie powinien być karalny. Partie kłócą się o posadę rzecznika praw obywatelskich a my obywatele musimy się sami bronić przed oszustami którzy w ramach kruczków prawnych regulaminów niedomówień oszukują setki ludzi. GDZIE JEST NAS RZECZNIK - MY MU PŁACIMY> MOŻE NIE POWYWOŁYWAĆ RZECZNIKA TO ZAOSZCZĘDZI TROCH KASY

MartaXYX
Kandydat

Hej. Mam pytanie bo chce spróbować na stanowisko sprzedaz/call center. Trzeba byc orłem z historii żeby dostać pracę czy da się "nadrobić "i nauczyć? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

@Karol

Karolu, Skarbnica Narodowa jest firmą przyjazną, która stara się pomagać zarówno swoim pracownikom jak i ich rodzinom. Przybiera to różne formy np. koleżeńskich zbiórek, wsparcia z funduszu świadczeń socjalnych ale też po prostu dbania o codzienne dobre relacje. To jeden z powodów, dla których pracownicy wiążą się z naszą firmą na długie lata, a ich rotacja jest niewielka. Niepotrzebnie bierzesz do siebie działania firmy, które są standardowe i nie są skierowane przeciw Tobie: Pakiet medyczny jest dodatkiem motywacyjnym dla aktywnych pracowników. Decyzja o jego wyłączeniu zapadła po informacjach, że nie widzisz szans na powrót na swoje stanowisko. Skrzynka mailowa i dostępy do systemu zostały wyłączone w czwartym miesiącu Twojej nieobecności. To standardowe postępowanie. Osoby, które przebywają na długich zwolnieniach mają dezaktywowane konta do czasu ich powrotu - ze względu na bezpieczeństwo danych. Dostałeś informacje, w jaki sposób możesz pożegnać się z Zespołem i wszyscy pracownicy otrzymali Twój pożegnalny e-mail oraz prywatny kontakt do Ciebie. Zapomniałeś wspomnieć, że odchodziłeś od nas w szczycie 3 fali pandemii COVID, kiedy to większe zgromadzenia były zakazane ze względów bezpieczeństwa. Firma nigdy nie podważała ani nie komentowała Twojej choroby. Twoja aktywność w mediach społecznościowych jest Twoją prywatną sprawą, nie mamy natomiast wpływu na to, jak ją postrzegali Twoi współpracownicy. Życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia i samych ciekawych zawodowych wyzwań.

Karol Nowy wpis
@Szymon

Ustosunkuję się do tego, bo moje odczucia są zupełnie inne. Ode mnie informacji o braku szansy na powrót nie dostaliście, bo podczas rozmowy z dyrektorem działu mówiłem, że jak będę w stanie, to wrócę na stanowisko. Założenie, że "nie widzę szans na powrót" powstało na zasadzie plotki, którą ponoć ktoś powiedział (zostało to wspomniane w wymianach wiadomości pisemnych). Gdzie ta plotka się zaczęła - nie wiem. I takie informacje również nie zostały mi udzielone. Przytoczyłem w opinii również słowa mojego (byłego już na całe szczęście) przełożonego. Jak w odniesieniu do tego mam twierdzić, że Skarbnica jest firmą wspierającą, a jej działania nie były wymierzone w moim kierunku? Coś tu się nie zgadza. Skoro moja aktywność w social mediach jest moją prywatną sprawą, to dlaczego na tej podstawie zostało mi powiedziane "Nie wyobrażam sobie współpracy z tobą i będę dążył do szybkiego rozwiązania tej sytuacji"? Jeśli dobrze pamiętam, to maj roku bieżącego nie był szczytem 3 fali pandemii... Generalnie w trakcie najgorszego okresu choroby, o której mówiłem otwarcie, nie odczułem żadnego wsparcia firmy ani jej "przyjazności", od przełożonego wyszło w zasadzie wprost, że jak wrócę to zostanę zwolniony. Po zwolnieniu lekarskim, które po pierwsze było mi potrzebne, by zadbać o zdrowie i po drugie miałem do niego prawo.

MartaXYX

@MartaXYX

Marta, nie trzeba mieć dyplomu z historii:) Każdemu oferowanemu przez Skarbnicę Narodową numizmatowi towarzyszą bogate materiały informacyjne, więc można nadrobić zaległości. Mamy też na pokładzie świetnych historyków, którzy chętnie służą radą. Warto spróbować.

MartaXyz
@Szymon

Szymon, dziękuję za odpowiedź, a jak wygląda sprawa z "używaniem" na codzien języka angielskiego?

@MartaXyz

Znajomość języka angielskiego jest potrzebna, ale zakres jego używania zależy od stanowiska.

@MartaXYX

Nie aplikuj za dużo pracy

Łukasz Nowy wpis
@Karol

Jak dla kogo - zależy jaką kto ma etykę pracy:) Nikt przynajmniej nie wymaga pracy po godzinach.

M. Nowy wpis
@Karol

Dzień dobry, proszę dać znać gdzie płacą za NIC nierobienie. Chetnie skorzystam :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Janusz dr.

@Janusz dr.

Po pierwsze Pan kłamie, bo nigdy u nas żaden Janusz nie pracował. Po drugie, nie ukrywamy że jesteśmy prywatną firmą, częścią międzynarodowej grupy Samlerhuset, dystrybutora monet, właściciela Mennicy Norweskiej, która wybija medal Pokojowej nagrody Nobla. Przy zamawianiu monet i medal wyraźnie piszemy, czy jest to pojedynczy produkt czy kolekcja. W kilku miejscach, w sposób widoczny dla czytających. Pana opinia, określająca nas jako "oszustów" została skierowana do prokuratury jako przestępstwo.

Janusz dr
@Szymon

1. nie kłamię mam z Wami długą korespondencję, w której nie udowodniliście, że składałem zamówienia a przysyłaliście monety teoretycznie z możliwością zwrotu w ciągu 7 dni a jak nie zdążyłem zwrócić to musiałem Wam zapłacić bo inaczej windykacja 2. upominacie się o zapłatę za coś co nie otrzymałem - to już jawne (usunięte przez administratora). Czekam aby w sądzie to wszystko wykazać 3. Poczytajcie opinie na Wasz temat w internecie - tysiące ludzi ma ten sam problem z Wami co ja. Oni wszyscy są oszukani. Zastanawiam się czy nie skrzyknąć ludzi i nie zrobić pozwu zbiorowego. Z poważaniem

Wojtek
@Janusz dr

Szanowny Panie, dlaczego podpisuje się Pan jako pracownik Skarbnicy Narodowej, jeśli nigdy Pan tam nie pracował?

@Janusz dr

Szanowny Panie, zachęcamy do kontaktu z BIurem Obsługi Klienta, by wyjaśnić sytuację. Zależy nam na dobrych opiniach wśród klientów, popełniamy błędy, ale nigdy nikogo nie zamierzaliśmy oszukać. Bardzo rzadko, ale jednak zdarzają się sytuacje, że przesyłka nie dochodzi. Jeśli Klient nam tego nie zgłasza, możemy zakładać, że otrzymał przesyłkę. najprawdopodobniej tak było w Pana przypadku. PS Publikując opinię zaznaczył Pan opcję "pracownik", rozumiem, że przez pomyłkę. Prosimy o kontakt pod numerem: 801 811 800 i zgłoszenie sprawy. Poprzez Nick nie jesteśmy w stanie zweryfikować Pana słów.

Bartek
@Janusz dr.

Janusz, ja zamawiam przesyłki od Skarbnicy od lat i nigdy nie było problemu. Może Poczta nie dostarczyła Twojej przesyłki, a Ty tego nie zgłosiłeś.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.?

@Pytanie

Atmosfera jest świetna, czego dowodem jest bardzo niska rotacja pracowników. Istotny jest również wzajemny szacunek i kultura wzajemnej pomocy. WIększość pracowników jest w Skarbnicy co najmniej kilka lat.

Alex

@Szymon czyli spokojnie w pracy można się samemu doszkolić?

@Alex

Oczywiście, każdemu numizmatowi towarzyszą materiały edukacyjne, z których korzystają Doradcy Klienta. Prowadzimy również blogi poświęcone numizmatyce i historii oraz wydajemy Magazyn Monety i Historia. Przygotowujemy również wykłady i webinary dla pracowników. Wiedza jest, wystarczy po nią sięgać.

Ryszard
Klient

Bardzo porządna firma i niezwykle kompetentni pracownicy,zwłaszcza Pani Sylwia Markow! która reprezentuje wysokiej klasy profesjonalizm.

U.

Witam, Czy obecnie są prowadzone rekrutacje u Państwa, a jeśli tak to na jakie stanowiska, do kogo można wysłać cv?

Mag
@U.

Dzień dobry, z tego co mi wiadomo aktualnie nie ma nowych rekrutacji. Warto śledzić profil Skarbnicy Narodowej na Linkedin. Tam zwykle pojawiają się informacje o rekrutacjach w firmie.

Czy Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

MARTA
@Pytanie

Tak, karta jest współfinansowana przez Pracodawcę.

Ola

Jest to kolejna firma w moim portfolio i jedyna, gdzie naprawdę lubię przychodzić. Atmosfera pracy bardzo dobra - nie ma tutaj wyścigu szczurów, gramy wszyscy do jednej bramki. Myślę, że w pierwszej kolejności jestem człowiekiem dopiero później pracownikiem. Duża elastyczność w podejściu do pracowników, dzięki temu działa to także ze strony pracowników (jeżeli tego wymaga sytuacja). Liczne benefity, możliwości rozwoju - zarówno z wykorzystaniem zasobów wewnętrznych, jak i uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach zewnętrznych. Integracje wewnątrz działów, jak i całej firmy. Jasne wyznaczane cele, nacisk kładziony na współpracę i wymianę doświadczeń między działami. Dzięki temu lepiej się rozumiemy, nawet gdy mamy inne podejście czy zdanie w temacie, co pozytywnie wpływa na ofertę jaki i Klientów. bardzo polecam.

Czy pracownicy Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Tak, nawet bardo chętnie. W ostatnich miesiącach integrujemy się, między innymi, na wspólnej siatkówce, gokartach, imprezach tematycznych, warsztatach integracyjnych i okolicznościowych świętowaniach. Wkrótce planujemy też wspólne wyjścia do teatru i muzeów.

Marcin
@Szymon

Takie spotkania integracyjne na pewno pomagają w dobrym zgraniu się całego zespołu, to dobry znak. Czy jako pracownik firmy możesz powiedzieć mi coś na temat zarobków w Skarbnicy Narodowej oraz czy można liczyć tu na szkolenia podnoszące kwalifikacje?

@Marcin

Szkolenia są bardzo zróżnicowane w zależności od potrzeb działów. Są również wspólne dla całej firmy warsztaty z komunikacji, wykłady historyczne i wycieczki do muzeów.

Maggie

Naprawdę super pracodawca. Duża dbałość o pracownika pod względem warunków pracy, dodatkowych benefitów. Wiekszość osób pracuje w firmie wiele lat. Ale chociaż przyszłam niedawno jako "nowa" zostałam bardzo dobrze przyjęta. Uważam że jest fajna atmosfera :-)

Hej, czy w firmie Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

@Pytanie

Tak, oczywiście, firma płaci za nadgodziny.

Tedd

Po 5 latach wszystkie zakupione monety zardzewiały

Kryspin

Atmosfera na piątkę, bez zbędnych ciśnień.

Roman

Przez 5 lat pracowałem w Skarbnicy na słuchawkach i telefonie. Dobrze wspominam, fajni ludzie, szef wymagajoncy ale wyrozumiały. Nie ma chorych targetów tylko realne i do zrobienia dla dobrego sprzedawcy. Atmosfera spoko dużo fajnych ludzi. Nie wiem jak jest teraz.

Bartosz
@Roman

A mogę zapytać jak dawno zakończyłeś pracę w Skarbnicy? Ciekawy też jestem jaka była Twoja opinia na temat warunków oferowanych przez pracodawcę?

Roman
@Bartosz

Jakies trzy lata temu. Warunki bardzo dobre.Opieka medyczna, integracje, świetna atmoswera.

Alicja

Jeżeli szukasz pracy: 1. w fajnej, przyjaznej atmosferze, 2. w firmie, dla której pracownik jest na pierwszym miejscu 3. gdzie każdy służy Ci pomocą i radą A dodatkowo: lubisz sprzedaż i kontakt z klientem To jest to miejsce dla Ciebie ????.

@Alicja

Miał być uśmiech, a wyszły znaki zapytania :)

Paulina
@Alicja

To fajnie, że w Skarbnicy Narodowej jest dobra atmosfera i pracownicy dogadują się ze sobą. Właśnie na tym mi zależy. A czy oferują dodatkowe szkolenia dla pracowników?

@Paulina

Tak, są szkolenia zarówno te wdrażające do pracy, podnoszące naszą bieżącą wiedzę w zakresie numizmatów oraz historii, a także szkolenie interpersonalne m. in. z zakresu komunikacji, osobowości człowieka (coś czego już nie ma w innych firmach, a wiem to, ponieważ w wielu pracowałam).

Franek

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Czy trudno dostać się?

@Franek

Zachęcamy do aplikowania, kiedy pojawią się ogłoszenia o pracę w naszej firmie.

Tomasz

Bardzo przyjazna atmosfera w pracy, dogodne warunki, wysokie zarobki, ludzki szef, każdy pomaga zachęca i zdrowo mobilizuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Jana Pawła Ii 19
    00-854 Warszawa
  • NIP: 5252348337 KRS: 0000241299
Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.