Skarbnica Narodowa

Opinie o Skarbnica Narodowa

aaa

OK bo wysłałam CV i cisza.

Kaśka

Hej, ogólnie pozytwnie tylko ostro stawiają na wynik, jeżeli tylko lubisz sprzedaż to ok

aaa

teraz widzę szukają do call center? jakieś opinie?

hedleys

Pracowałąm tam przez okres wakacyjny na słuchawkach i było ok. atmosfera wsrod starszych pracownikow rodem z amerykanskich filmow, ploteczki, podpierdzielanie kazdego za wszystko, wiec nie wiem jakby to było na dłuższą metę ;) Zwierzchnicy ok, symaptyczni, podchodzą indywidualnie do kazdego pracownika, łatwo nawiazac z nimi kontakt i pomogą ze wszystkim. Zarobki także niezłe, polecam :)

to tandem dwóch zakompleksionych i samotnych bab.. zarządzanie odbywa się przez tępienie pracowników. Pełen negatyw..

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba, że ktoś lubi pracować w atmosferze "rodzinnego grobowca" gdzie jest wyścig szczurów a najlepszym posobem awansu jest podpierdzielenie kolegi i zabranie jego pomysłu..

Zostaw opinię o Skarbnica Narodowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skarbnica Narodowa