Opinie o Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. w Warszawa

Łukasz

Bezpieczne miejsce pracy z normalnym podejściem do pracownikow. Zadań sporo ale to norma w dzisiejszych czasach.

Czy w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Szymon

Tak, jest możliwość zmiany stanowiska/działu w firmie.

Karol

Doświadczenie pracy w Skarbnicy Narodowej było na początku bardzo pozytywne, jednak jeśli jako ludzie napotkacie trudności życiowe, w gruncie rzeczy niezależne od was, to firma się na was, kolokwialnie mówiąc, wypnie. Zachorowałem na depresję i przebywałem kilka miesięcy na zwolnieniu lekarskim. W odpowiedzi firma najpierw wyłączyła mi pakiet opieki medycznej. Po kontakcie w tej sprawie dostałem odpowiedź, że przecież nie wracam, bo ktoś tak powiedział (nie złożyłem wypowiedzenia ani nie dałem żadnego sygnału na ten temat). Kilka godzin po tym... Usunięto mi skrzynkę mailową. Przy złożeniu wypowiedzenia zostało mi zarzucone, że zdezorganizowalem pracę całego zespołu (25 osób, gdzie w międzyczasie przyjęto kilka nowych osób i z tego, co mi wiadomo, efektywność zespołu nie uległa zmianie), że nie nauczyłem się zbyt wiele i inni odchodzili w glorii i chwale, a ja to tak jakoś niezbyt. Pojawiła się też próba wartościowania mojej choroby. Miałem duże trudności nawet, żeby pożegnać się z ludźmi, bo mojej skrzynki mailowej już nie było i musiałem kombinować. Poza tym (usunięte przez administratora) na moją aktywność w prywatnych mediach społecznościowych (hej, człowiek w depresji nie zawsze umiera że smutku w łóżku, doedukujcie się! Istnieją również hiperaktywne zachowania.) skomentuję tylko jednym słowem - żenada. Od dorosłych ludzi można oczekiwać nieco więcej taktu. Jeśli macie na uwadze własne poczucie bezpieczeństwa i zdrowie psychiczne, to radzę omijać firmę z daleka.

@Karol

Karolu, Skarbnica Narodowa jest firmą przyjazną, która stara się pomagać zarówno swoim pracownikom jak i ich rodzinom. Przybiera to różne formy np. koleżeńskich zbiórek, wsparcia z funduszu świadczeń socjalnych ale też po prostu dbania o codzienne dobre relacje. To jeden z powodów, dla których pracownicy wiążą się z naszą firmą na długie lata, a ich rotacja jest niewielka. Niepotrzebnie bierzesz do siebie działania firmy, które są standardowe i nie są skierowane przeciw Tobie: Pakiet medyczny jest dodatkiem motywacyjnym dla aktywnych pracowników. Decyzja o jego wyłączeniu zapadła po informacjach, że nie widzisz szans na powrót na swoje stanowisko. Skrzynka mailowa i dostępy do systemu zostały wyłączone w czwartym miesiącu Twojej nieobecności. To standardowe postępowanie. Osoby, które przebywają na długich zwolnieniach mają dezaktywowane konta do czasu ich powrotu - ze względu na bezpieczeństwo danych. Dostałeś informacje, w jaki sposób możesz pożegnać się z Zespołem i wszyscy pracownicy otrzymali Twój pożegnalny e-mail oraz prywatny kontakt do Ciebie. Zapomniałeś wspomnieć, że odchodziłeś od nas w szczycie 3 fali pandemii COVID, kiedy to większe zgromadzenia były zakazane ze względów bezpieczeństwa. Firma nigdy nie podważała ani nie komentowała Twojej choroby. Twoja aktywność w mediach społecznościowych jest Twoją prywatną sprawą, nie mamy natomiast wpływu na to, jak ją postrzegali Twoi współpracownicy. Życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia i samych ciekawych zawodowych wyzwań.

@Szymon

Ustosunkuję się do tego, bo moje odczucia są zupełnie inne. Ode mnie informacji o braku szansy na powrót nie dostaliście, bo podczas rozmowy z dyrektorem działu mówiłem, że jak będę w stanie, to wrócę na stanowisko. Założenie, że "nie widzę szans na powrót" powstało na zasadzie plotki, którą ponoć ktoś powiedział (zostało to wspomniane w wymianach wiadomości pisemnych). Gdzie ta plotka się zaczęła - nie wiem. I takie informacje również nie zostały mi udzielone. Przytoczyłem w opinii również słowa mojego (byłego już na całe szczęście) przełożonego. Jak w odniesieniu do tego mam twierdzić, że Skarbnica jest firmą wspierającą, a jej działania nie były wymierzone w moim kierunku? Coś tu się nie zgadza. Skoro moja aktywność w social mediach jest moją prywatną sprawą, to dlaczego na tej podstawie zostało mi powiedziane "Nie wyobrażam sobie współpracy z tobą i będę dążył do szybkiego rozwiązania tej sytuacji"? Jeśli dobrze pamiętam, to maj roku bieżącego nie był szczytem 3 fali pandemii... Generalnie w trakcie najgorszego okresu choroby, o której mówiłem otwarcie, nie odczułem żadnego wsparcia firmy ani jej "przyjazności", od przełożonego wyszło w zasadzie wprost, że jak wrócę to zostanę zwolniony. Po zwolnieniu lekarskim, które po pierwsze było mi potrzebne, by zadbać o zdrowie i po drugie miałem do niego prawo.

MartaXYX

Hej. Mam pytanie bo chce spróbować na stanowisko sprzedaz/call center. Trzeba byc orłem z historii żeby dostać pracę czy da się "nadrobić "i nauczyć? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

@MartaXYX

Marta, nie trzeba mieć dyplomu z historii:) Każdemu oferowanemu przez Skarbnicę Narodową numizmatowi towarzyszą bogate materiały informacyjne, więc można nadrobić zaległości. Mamy też na pokładzie świetnych historyków, którzy chętnie służą radą. Warto spróbować.

MartaXyz
@Szymon

Szymon, dziękuję za odpowiedź, a jak wygląda sprawa z "używaniem" na codzien języka angielskiego?

@MartaXyz

Znajomość języka angielskiego jest potrzebna, ale zakres jego używania zależy od stanowiska.

@MartaXYX

Nie aplikuj za dużo pracy

Łukasz
@Karol

Jak dla kogo - zależy jaką kto ma etykę pracy:) Nikt przynajmniej nie wymaga pracy po godzinach.

M.
@Karol

Dzień dobry, proszę dać znać gdzie płacą za NIC nierobienie. Chetnie skorzystam :)

Firma Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Doradca w Biurze Telefonicznej Obsługi Klienta. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.?

Szymon

Atmosfera jest świetna, czego dowodem jest bardzo niska rotacja pracowników. Istotny jest również wzajemny szacunek i kultura wzajemnej pomocy. WIększość pracowników jest w Skarbnicy co najmniej kilka lat.

Alex

@Szymon czyli spokojnie w pracy można się samemu doszkolić?

@Alex

Oczywiście, każdemu numizmatowi towarzyszą materiały edukacyjne, z których korzystają Doradcy Klienta. Prowadzimy również blogi poświęcone numizmatyce i historii oraz wydajemy Magazyn Monety i Historia. Przygotowujemy również wykłady i webinary dla pracowników. Wiedza jest, wystarczy po nią sięgać.

Ryszard

Bardzo porządna firma i niezwykle kompetentni pracownicy,zwłaszcza Pani Sylwia Markow! która reprezentuje wysokiej klasy profesjonalizm.

U.

Witam, Czy obecnie są prowadzone rekrutacje u Państwa, a jeśli tak to na jakie stanowiska, do kogo można wysłać cv?

Mag
@U.

Dzień dobry, z tego co mi wiadomo aktualnie nie ma nowych rekrutacji. Warto śledzić profil Skarbnicy Narodowej na Linkedin. Tam zwykle pojawiają się informacje o rekrutacjach w firmie.

Czy Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

MARTA

Tak, karta jest współfinansowana przez Pracodawcę.

Ola

Jest to kolejna firma w moim portfolio i jedyna, gdzie naprawdę lubię przychodzić. Atmosfera pracy bardzo dobra - nie ma tutaj wyścigu szczurów, gramy wszyscy do jednej bramki. Myślę, że w pierwszej kolejności jestem człowiekiem dopiero później pracownikiem. Duża elastyczność w podejściu do pracowników, dzięki temu działa to także ze strony pracowników (jeżeli tego wymaga sytuacja). Liczne benefity, możliwości rozwoju - zarówno z wykorzystaniem zasobów wewnętrznych, jak i uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach zewnętrznych. Integracje wewnątrz działów, jak i całej firmy. Jasne wyznaczane cele, nacisk kładziony na współpracę i wymianę doświadczeń między działami. Dzięki temu lepiej się rozumiemy, nawet gdy mamy inne podejście czy zdanie w temacie, co pozytywnie wpływa na ofertę jaki i Klientów. bardzo polecam.

Czy pracownicy Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Szymon

Tak, nawet bardo chętnie. W ostatnich miesiącach integrujemy się, między innymi, na wspólnej siatkówce, gokartach, imprezach tematycznych, warsztatach integracyjnych i okolicznościowych świętowaniach. Wkrótce planujemy też wspólne wyjścia do teatru i muzeów.

@Szymon

Takie spotkania integracyjne na pewno pomagają w dobrym zgraniu się całego zespołu, to dobry znak. Czy jako pracownik firmy możesz powiedzieć mi coś na temat zarobków w Skarbnicy Narodowej oraz czy można liczyć tu na szkolenia podnoszące kwalifikacje?

@Marcin

Szkolenia są bardzo zróżnicowane w zależności od potrzeb działów. Są również wspólne dla całej firmy warsztaty z komunikacji, wykłady historyczne i wycieczki do muzeów.

Maggie

Naprawdę super pracodawca. Duża dbałość o pracownika pod względem warunków pracy, dodatkowych benefitów. Wiekszość osób pracuje w firmie wiele lat. Ale chociaż przyszłam niedawno jako "nowa" zostałam bardzo dobrze przyjęta. Uważam że jest fajna atmosfera :-)

Hej, czy w firmie Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Szymon

Tak, oczywiście, firma płaci za nadgodziny.

Tedd

Po 5 latach wszystkie zakupione monety zardzewiały

Kryspin

Atmosfera na piątkę, bez zbędnych ciśnień.

Roman

Przez 5 lat pracowałem w Skarbnicy na słuchawkach i telefonie. Dobrze wspominam, fajni ludzie, szef wymagajoncy ale wyrozumiały. Nie ma chorych targetów tylko realne i do zrobienia dla dobrego sprzedawcy. Atmosfera spoko dużo fajnych ludzi. Nie wiem jak jest teraz.

Bartosz
@Roman

A mogę zapytać jak dawno zakończyłeś pracę w Skarbnicy? Ciekawy też jestem jaka była Twoja opinia na temat warunków oferowanych przez pracodawcę?

Roman
@Bartosz

Jakies trzy lata temu. Warunki bardzo dobre.Opieka medyczna, integracje, świetna atmoswera.

Alicja

Jeżeli szukasz pracy: 1. w fajnej, przyjaznej atmosferze, 2. w firmie, dla której pracownik jest na pierwszym miejscu 3. gdzie każdy służy Ci pomocą i radą A dodatkowo: lubisz sprzedaż i kontakt z klientem To jest to miejsce dla Ciebie ????.

@Alicja

Miał być uśmiech, a wyszły znaki zapytania :)

Paulina
@Alicja

To fajnie, że w Skarbnicy Narodowej jest dobra atmosfera i pracownicy dogadują się ze sobą. Właśnie na tym mi zależy. A czy oferują dodatkowe szkolenia dla pracowników?

@Paulina

Tak, są szkolenia zarówno te wdrażające do pracy, podnoszące naszą bieżącą wiedzę w zakresie numizmatów oraz historii, a także szkolenie interpersonalne m. in. z zakresu komunikacji, osobowości człowieka (coś czego już nie ma w innych firmach, a wiem to, ponieważ w wielu pracowałam).

Franek

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Czy trudno dostać się?

@Franek

Zachęcamy do aplikowania, kiedy pojawią się ogłoszenia o pracę w naszej firmie.

Tomasz

Bardzo przyjazna atmosfera w pracy, dogodne warunki, wysokie zarobki, ludzki szef, każdy pomaga zachęca i zdrowo mobilizuje.

JoAnna

Każdemu kto poszukuje: * pracy dającej możliwość rozwoju osobistego * możliwość poznania fascynującego świata numizmatyki * serdecznej atmosfery opartej na wzajemnym szacunku * zarobków adekwatnych do efektów * benefitów Ale nade wszystko pracy, gdzie przestrzega się praw Pracownika, Szefostwo jest serdeczne i zawsze pomocne gorąco polecam zgłaszać się na rekrutację do Skarbnicy Narodowej. Po wielu latach tułaczki zawodowej trafiłam najlepiej jak tylko mogłam i nie wyobrażam sobie, żebym miała pracować gdziekolwiek indziej! :)

Edyta
@JoAnna

Słyszałam, że Skarbnica Narodowa jest wiodącym dystrybutorem monet i medali okolicznościowych w Polsce. W związku z tym nie powinien mnie dziwić fakt, że tak chwalisz sobie tego pracodawcę. Napisałaś, iż praca tam daje "możliwość rozwoju osobistego". A mogłabyś trochę rozwinąć tę myśl? O jakie możliwości rozwoju chodzi tu dokładnie?

JoAnna
@Edyta

Każdy Pracownik ma okazję wykazać się w rozmowie z Klientem wiedzą i umiejętnościami handlowymi. Wszyscy pracują na wynik Firmy ale również indywidualny. Dzięki temu, stale podnoszony jest poziom wiedzy o oferowanych produktach jak i w zakresie obsługi klienta. Szefostwo jest zawsze gotowe służyć wsparciem oraz niezbędnymi narzędziami do pracy. Dzięki wewnętrznym szkoleniom każdy z Pracowników ma okazję nie tylko do rozwijania ścieżki zawodowej ale również do poznania lepiej samego siebie, co ma przełożenie na efektywniejszą pracę. Wpływa to bezpośrednio na atmosferę, którą budują wszyscy Pracownicy, a ta jest niesamowicie serdeczna i oparta na wzajemnym szacunku.

Bartosz
@JoAnna

To co piszesz brzmi na prawdę bardzo interesująco. Powiesz coś więcej na temat tych szkoleń, które oferuje pracodawca? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 19
    00-854 Warszawa

Skarbnica Narodowa Sp. z o.o.