Opinie o Plandeki Samuel Świerczyński w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Plandeki Samuel Świerczyński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Plandeki Samuel Świerczyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plandeki Samuel Świerczyński w Radom

maniek3427@wp.pl

Zamówiłem plandeke a to co przyszło nie miało nic wspólnego z tym co zamówiłem. Prosiłem o dużo oczkowań i pkandeke w granaturze 650 a dostałem w 450 i z oczkami co 80 cm. Nie traktują klienta piwaznie

Firma robi sobie jaja z Klienta. Kupiłem przez Allegro membranę dachową, przysłali jakieś różne ścinki z rolek niezgodne z opisem w aukcji. W odpowiedzi na reklamację (trwającą 1 miesiąc piszą, że może pracownik się pomylił i wysłali coś innego, bo mają dużo wysyłek. O wymianie nie ma mowy, bo towar rzekomo im się skończył. Obsługa i podejście do klienta fatalne. Opinie w Google na 3 gwiazdki są zawyżone , bo nie należy im się nawet 1 gwiazdka. Kupujcie u sprawdzonych sprzedawców (szkoda, że sam nie sprawdziłem tego wcześniej przed kliknięciem KUP Teraz... ODRADZAM !!!!!!!!!!!

janusznw@ wp.pl

Zakupiłem wykładzinę ( sztuczna trawa ). Otrzymałem towar podarty ,postrzępiony i o innych wymiarach. Facet nie odbiera telefonu i nie odpisuje na s-msy . Lepiej unikać z nim kontaktu.

Agata
@janusznw@ wp.pl

Przyznam szczerze, że trochę mnie zaskoczyłeś, ponieważ byłam przekonana, że ta firma należy do rzetelnych i profesjonalnych. Skoro jej Właściciel nie odbiera telefonu i nie odpisuje na smsy, to chyba warto byłoby spotkać się z nim osobiście. Jak daleko masz do siedziby firmy?

jan

zamówiłem plandeke 4.2021r. z ox. Wysłano mi nr konta do wpłaty ale po tym co tu czytam rezygnuje. faktycznie przed wysłaniem przelewu chciałem dobrać jeszcze linki do tej plandeki ale sprzeawca kaze mi pisać smsy, nie odbiera telefonu. Coś nie tak. Rezygnuje z zakupu u nich.

Zawiedziony
@jan

Hej,gratuluję decyzji. Nie kupuj u tego oszusta. Patrz na komentarze firm. Ja również sie zawiodłem na tej firmie. Zamówiłem plandeke do przyczepki do 3m długości itd. Po nałożeniu jej na stelaż wyglądała strasznie. Chcąc zareklamować koleś mi powiedział ze tolerancja pomyłki w wymiarach może wynosić 1cm. Czyli za długa bądź za krótka o 2cm oraz za szeroka bądź za wąska o 2cm. Jak to usłyszałem to myślałem ze z debilem rozmawiam. Poważnie. Do tego plandeka zrobiona pod oczka okrągłe zamiast pod oczka owalne. Wykonawca dodał mój nr tel do czarnej listy i nie odpowiada na maile i SMS.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Plandeki Samuel Świerczyński? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager ds. Planowania Łańcucha Dostaw
Rybnik
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Katarzyna

Co powiecie na temat pracy w Plandeki Samuel Świerczyński? Czy poszukują aktualnie nowych pracowników?

Janusz
@Katarzyna

A kogo to obchodzi?! Chcesz pracować dla dziadowskiej firmy to proszę bardzo. Taka firma to wrzód którego należałoby zaumknąć jak najszybciej.

niczek
@Katarzyna

omijaj tą firmę z daleka . Świerczyński to (usunięte przez administratora) do kwadratu

Hahaha
@Katarzyna

Pewnie są bo następni małolaci przestali dawać się wyzyskiwać.albo zrezygnują. Jak chcesz być niewolnikiem w pracy to firma Samuela będzie idealna

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Plandeki Samuel Świerczyński?

niczek

nie

Kamil

Odradzam zamawiania czegokolwiek w tej pseudofirmie. Plandeka wykonana niechlujnie i niedokladnie. Wymiary sie nie zgadzają. Jakosc materiału to tragedia. Smiem podejzewac ze dał najgorszy parametrycznie materiał niz taki co w zamówieniu. Właściciel nie odbiera telefonu( zablokował moj nr) nie odpisuje na SMS i maile.

BB

Bardzo odradzam zamawianie czegokolwiek w tej firmie. Plandeki przyszły w niewłaściwych wymiarach źle docięte, na gorze inaczej na dole inaczej, nic wymiaru nie trzyma. Tłumaczenie że to mieści się w granicy błędu! Ogromna kilkudniowa awantura w kwestii reklamacji dwie plandeki uznano a reszty nie choć również nie trzymają wymiaru ! Do tego do tej pory nie otrzymaliśmy rzadnego dowodu zakupu!(usunięte przez administratora)

Aleks

Na OLX zakupiłam niby membranę dachową 230 gr w cenie 230 zl plus transport 35 zł.Material ktory otrzymalam przypomina stary z lat glębokiego PRL tzw.skóropodobny, Absolutnie nie nadaje się jako materiał budowlany,jest dwuwarstwowy z czego na calośći guma czyli klej oddzielił się od materialu podobnego do fliseliny .Bąble na całości (usunięte przez administratora)

Dumna
@Aleks

Napisz może plotki potwierdzą :D

JolaS

obsługa szybka i sprawna. Kontakt bardzo dobry - była nawet możliwość poprawki po zamówieniu i korekta wymiaru. Wszystko bardzo sprawnie i szybko. Plandeka super !!!!- rozwiązała wszystkie problemy ostatnich miesięcy. Polecam, polecam , polecam !

Piotr787

Zamówiłem osłonę na taras. Wycena natychmiastowa. Termin realizacji przyzwoity.należałoby poprawić kontakt z klientem,ale pewnie tam pracują ,a nie gadają.Towar przyszedł zgodny z zamówieniem, pomimo, że wprowadziłem pewne korekty w projekcie. W sumie ocena pozytywna.

Klientka

Nigdy więcej tego badziewia.Rozrywajacy się materiał na łaczach,nie zdążyłam dobrze naciągnąć a już dziury...NIE POLECAM,SZKODA KAZDEGO GROSZA.

Rysiek

Omijać szerokim łukiem tą pseudo firmę gdzie pan Samuel traktuje swoich pracowników jak idiotów robotów .masz zapieprzac bo klient czeka i wiecznie za mało. Sprzęt kiepskiej jakości który się przegrzewa wiecznie psuje.ciuchy robocze oczywiście swoje bo on nie ma i ci nie kupi. Umowę ma jeden pracownik reszta (usunięte przez administratora) .co jakiś czas roszady w składzie bo nikt nie chcę tam pracować.

Jan

Plandeka dokladnie taka jak miala byc

Jasiek

@Teodor Leszczyński Akurat to jest forum pracownicze więc jeśli opinia nie jest z inspiracji konkurencji to warto przesłać ją na właściwy adres.

Teodor Leszczyński

Omijać szerokim łukiem pseudo firmę pana(usunięte przez administratora) Zamówione plandeki wykonał niezgodnie z dostarczonym projektem, po dwóch nie udanych reklamacjach nadal miałem towar źle zrobiony, nie nadawał się do montażu. Ściany po prostu były za krótkie i zamiast prostokątne to w kształcie rombu. Pan w ostatniej rozmowie powiedział ze nie ma zamiaru nic poprawiać i na pewno plandeki skurczyły się w "transporcie" :) Tak o 20cm :) Darowałem sobie jakąkolwiek dalszą próbę reklamacji bo Pan Samuel kazał mi iść do sądu. Tak też zrobiłem, czekamy teraz na rozprawę. Jak ktoś chce sam pchać się w kłopoty to współpraca z tym panem jest w sam raz. Odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tą pseudo firmą.

karolka
@Teodor Leszczyński

Właśnie mamy ten sam problem. Zablokował nasze numery telefonów. Nie odpowiada na maile. Raz mi tylko napisał, że reklamacja jest śmieszna i mogę oddać do sądu. Miałam zamówienie na imprezę sylwestrową na tarasie, plandeki przyszły przed świętami. Nie nadają się do założenia. Imprezę muszę odwołać. Zrobione niezgodnie z projektem, zgrzewy w poprzek, a miały być wzdłuż tak jak na zdjęciach które Pan Samuel wysłał. Otwory na mocowania zrobione poza słupkami. Do transportu zapakowane tak, że przyszły porozdzierane i z dziurami na środku. Zgrzewy jeszcze przed założeniem rozchodzą się.

Od kilku lat pomagam tacie z zamawianiem plandek na przyczepki i na przykrycie roznych rzeczy ktore skladujemy wokol gospodarstwa. Polecam jak ktos szuka dobrego towaru w dobrej cenie

Zbyszek

Lepiej omijać firmę z daleka. Jakość towaru najgorsza, obsługa klienta - brak. (usunięte przez administratora), celowe wprowadzanie w błąd (usunięte przez administratora)...... Dałem się nabrać, ale ostrzegam innych. Proszę poważnie się zastanowić przed zakupem, bo na kontakt, a tym bardziej na reklamacje nie ma co liczyć.

Wiesiek

Plandeki przyszły bardzo szybko, wszystko ok polecam

Robert

Nie polecam plandeki kiepskiej jakość oczkowane bez zakładu , puszczają na łączeniach. Z niewiadomych przyczyn zawyżona faktura oraz zero odzewu na reklamacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Plandeki Samuel Świerczyński - Radom

• Jak się pracuje w Plandeki Samuel Świerczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Plandeki Samuel Świerczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plandeki Samuel Świerczyński?

Plandeki Samuel Świerczyński
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Biznesowa 4
    26-600 Radom