Opinie o Baron Konrad Motyliński w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Baron Konrad Motyliński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Baron Konrad Motyliński o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baron Konrad Motyliński w Pruszków

Magdalena

Nie polecam. Towar przepakowany miały być oryginalnie zapakowane boxy z Amazon a wszystko było przepakowane. Towar miał być A nic nie warte zakupu. NIE POLECAM!!

@Magdalena

EDIT : sprzedawca wysyłał boxa w dwóch paczkach, nie zorientowałam się, że kurier zostawił drugą paczke. Boxy spełniły moje oczekiwania :))) Za 250 zł naprawdę warto.

Użytkownik

Paleta znakomita. Amazon z prawdziwego zdarzenia. Polecam każdemu. Zysk pewny. Sprzedawca to skarb !

Leonora

Jak mi obiecano, tak zrealizowano. Zabezpieczenie paczki na bardzo wysokim poziomie. Odpowiednie podejście do klienta. Jestem zadowolona z tej transakcji, wszystko w najlepszym porządku. Box amazon na duży plus.

Dudek Tomasz Nowy wpis

Fantastycznie! Boxy amazon okazały się doskonałym i trafionym prezentem. Polecam bardzo!

Laura Nowy wpis

Polecam sprzedawcę, bardzo uczciwy słowny człowiek. Interesy to przyjemność z takimi ludźmi.

KArol Nowy wpis

Świetna obsługa zamówienia, kontakt telefoniczny super, przy dość dużym zamówieniu dostałam zniżkę. Część zamówienia dotarła w ciągu niecałych 2 dni, reszta - z innego magazynu - trochę później, ale jestem zadowolona. Bardzo polecam sprzedawcę i właśnie składam kolejne zamówienie :)))

Michal Nowy wpis

Wszystko było na czas. Paleta kl. A ok.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Baron Konrad Motyliński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Henryk

Bardzo sprawnie dostarczono mi przesyłkę. Szybko, bezpiecznie, a co najważniejsze - bez niespodzianek. Box amazon godny polecenia z pewnością, nie zawiodłem się w ogóle.

Henryk
@Henryk

Zakup był za 650 zł z dostawą. Naprawdę rewelacja po sprawdzeniu cen na allegro zarobek będzie wyjątkowo duży . Wszystko wielki + !!

Daniel

Paleta amazon za 1700 zł naprawdę extra. Terminowość i jakość 100%, nie ma klasy C

@Magdalena

Leonora

Jureczek

Zaskoczyła mnie tak szybka realizacja zamówienia. U nich wszystko można łatwo i bez problemu załatwić. Super sklep. Wygląd przesyłki naprawdę miły dla oka. Opisy na stronie są bardzo rzetelne, produkty świetne.

Żanetka

Całe zamówienie dotarło do mnie w ciągu 48 godzin. Niebywała obsługa, zasługują na pochwałę. Świetna komunikacja i szybka wysyłka. Towar taki jak w opisie. Informacje mailowe na każdym etapie zlecenia, od przyjęcia zamówienia po wysyłkę.

Radosław

W każdej chwili można liczyć na pomoc obsługi. Paczka dotarła w stanie nienaruszonym. Szczerze polecam. Bardzo wiarygodni to i działają bez zbędnych wymówek, że ktoś czy coś. Ogólne wrażenie po zakupach dobre, oryginalne opakowania doszły nienaruszone.

Box wart zakupu. Rzeczywiście był pełny różnych rzeczy. Wszystko sprawne. Za te pieniądze warto. Sprzedawca wywiązał się z umowy. Daje pozytywną opinie i na pewno będę polecać.

Użytkownik

Czy twoim zdaniem firma Baron Konrad Motyliński w mieście Pruszków powinna dokonać jakiś zmian? Dodaj wpis i napisz co ten pracodawca mógłby zmienić u siebie na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Baron Konrad Motyliński - Pruszków

Baron Konrad Motyliński
  • Helenowska 24 lok. 37