Opinie o Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek w Warszawa

Radomski Grzegorz Nowy wpis

"Byznesmen" jest od 2022 poszukiwany przez policję - ja mu nie odpuszczę moich 6000 za pracę. WROCŁAWEK DANIEL 17.02.2022 Drugie imię: SŁAWOMIR Imię ojca: KAZIMIERZ Imię matki: KAZIMIERA Nazwisko panieńskie matki: BANASIAK Płeć: mężczyzna Miejsce urodzenia: JAWORZNO Data urodzenia: 1977-12-23 Pseudonim: CAMEL Ostatnie miejsce zameldowania: JAWORZNO, GRUNWALDZKA 38/22 Obywatelstwo: POLSKA Podstawa poszukiwania przez jednostki policji WA KMP Radom Wydział Kryminalny, 26-600 Radom, ul. 11 Listopada 37/59 telefon: 47 701 22 24 email: kryminalny.kmpradom@ra.policja.gov.pl poszukuje na podstawie: Art. 286 § 1 (usunięte przez administratora) - typ podstawowy, Art. 209 § 1a Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 naraża osobę uprawnioną na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych Poszukujące jednostki policji: WA KWP Radom https://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r119988594141,WROCLAWEK-DANIEL.html

Artur Kardecki Nowy wpis

Również potwierdzam poprzednie komentarze. Facet jest niepoważny i niewypłacalny. Pobrał zaliczkę (6tys. zł.) na poczet programu i do dzisiaj, ani zaliczki, ani programu. Nakaz sądu do zapłaty ma sobie za nic, komornik nie jest w stanie niczego z Niego ściągnąć, bo nic na Siebie nie ma. Od wielu lat próbuję odzyskać pieniądze i pewnie nie odzyskam. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TYM PANEM !!

Ja Nowy wpis

Facet jest sam prowadzi firmę tv regionalne, zgłasza się do kamerzystów fotografów prezenterek aby zrobili taki odcinek za free albo za kasę , a później im nie płaci …

Paulina

Zastanawiają mnie komentarze dotyczące niewypłacalności, to chyba nie jest takie proste, żeby nie wypłacać etatowych pieniędzy, czy tam ludzie są zatrudniani na lewe zleceniówki, czy co? Jaka to jest właściwie forma zatrudnienia w takiej telewizji?

Tomuś Nowy wpis
@Paulina

Umowa zlecenia, ale zapomina zgłosić do ZUS co potem widać w portalu ZUS, że nie masz np.: ubezpieczenia zdrowotnego

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Jenny

Danielek od lat się nie zmienia - na dużo pomysłów, ale nie ma kasy by je realizować dlatego jest niewypłacalny. Kto chce popracować w wolontariacie jakim są biznesy tego pana - polecam

Grażyna
@Jenny

Ale to mieliście sytuacje, że serio nie płacił pracownikom czy po prostu ucina pensje?

Wujcio
@Grażyna

Nie ucina pensji, ale serio, po prostu nie płaci. Daje zlecenie, dostaje wykonany efekt i nie placi. Jest na stałe poza Polską, jest nieściagalny.

Joanna
@Wujcio

Jeśli faktycznie sytuacja wygląda tak jak piszesz, to co można wobec tego tak właściwie zrobić?

Wujcio

Jest niewyplacalny, oszukuje ludzi, nie płaci. Aresztowany był pierwszy raz już w 2014, ma wyroki za oszustwa, obecnie jest poszukiwany przez policję - to nie żart: (usunięte przez administratora) Obecnie żyje poza Polską, zalega z długami wobec Skarbu Państwa. To nie żarty, pracować dla niego można, ale za darmo. Otrzymanie wynagrodzenia jest praktycznie niemozliwe.

Grzegorz

Nie boisz się tak podawać publicznie numeru? Jeszcze ci będą głuche telefony dzwoniły ;d

Tomasz Es.

Odradzam współpracę. "Właściciel" ma wyrok na karku i jest niewypłacalny. To nie warszawski celebryta, lecz (usunięte przez administratora) Widzę,że wiele osób się na niego nacieło.

Grzegorz
@Tomasz Es.

Cooo? Za co ten wyrok? Mam nadzieję że dasz znać, widzę że jesteś dobrze poinformowany.

Jolanta

Brak zapłaty i zerwany kontakt... Tyle w temacie. Od roku czekam na pieniądze.

Nick02

Potwierdzam- pan Daniel W. urywa kontakt, nie odpowiada na wiadomości i udaje, że nie było zlecenia. To przykre, skoro tak ponoć udziela się charytatywnie, a za zlecenia nie płaci. Wszystkich przestrzegam. Prawnik już zajmuje się tematem.

Oszukana asystentka

Facet (usunięte przez administratora) Nie wypłaca wynagrodzenia. Używa nie swoich artykułów i umieszcza je w swoim czasopiśmie

Ona23
@Oszukana asystentka

Czyli jest nas więcej... Wezwania do zapłaty nic nie dają, więc pozostaje droga sądowa.

j.hal.

Niewypłacalny właściciel. Uwaga na (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek - Warszawa

• Jak się pracuje w Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek?

Zobacz opinie na temat firmy Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek?

Telewizje Regionalne Daniel Wrocławek
  • Al. Aleja "Solidarności" 115 lok. 2