Opinie o Supermario08 Mariusz Krzyżoś w Dzietrzkowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Supermario08 Mariusz Krzyżoś. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Supermario08 Mariusz Krzyżoś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Supermario08 Mariusz Krzyżoś w Dzietrzkowice

Artur Nowy wpis

Zamówiłem rogówke typu Anton została ona przysłana nie taka jak powinna miała być,,lewo stronna przyszła prawo stronna od 6 tyg. Tylko słyszę że zostanie wymieniona co weekend w sobotę nie dojeżdża. Na początku jeśli chodziło o zamówienie i odbiór pieniędzy kontakt był od razu później tylko problemy z kontaktem i sciemnianie że wszystko będzie A nie ma nic

Fotel Flora Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i kłamca. Podobnie jak inni borykam się z wadliwym, niekompletnym produktem i zapewnieniami że części dosłano... Zdecydowanie nie polecam.

Olga Nowy wpis
@Fotel Flora

Czy te dosłane części to wchodzą w jakąś gwarancję, na te produkty, czy też musiałeś za nie jeszcze dodatkowo płacić?

Lidia Nowy wpis
@Fotel Flora

no ale twierdzą że części dosłano więc w czym problem? jeszcze ich nie dostałeś?

Rozczarowana

Zamówione łóżko przyszlo ponad trzy tygodnie po umowionym terminie i w dodatku niekompletne. Ciągłe obietnice, że listwa której brakowało wysłana, a do dzisiaj jej nie otrzymałam. Trzy dni temu Pan wysłał do mnie nr listu przewozowego, że niby listwę wysłał ale przesyłka ciągle jeszcze widnieje jako nienadana. Pan sobie nic z tego nie robi, nie odbiera telefonu, czasami z wielką łaską odpisze na maila. Poza tym mocowanie na stelaż nie na tej wysokości na jaką się umawialiśmy. W ostateczności materac będzie za dużo wystawał powyżej ramy łóżka. Brak słów, nigdy więcej. Łóżko stoi poskładane bez stelaża i czeka aż szanowny Pan potraktuje wkońcu ludzi poważnie.

Pawulczass

Firma tragedia, właściciel (usunięte przez administratora) jakich mało, kłamca do dzisiaj nie rozliczył się ze mną z materca nawierzchniowego, katastrofa takie firmy powinni zamykać odrazu trzeba zgłaszać to gdzie się da. (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Supermario08 Mariusz Krzyżoś? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
F.

Widzę że jestem nie pierwszym klientem oszukanym przez krzyżosia. Chyba czas aby urząd skarbowy sprawdził poczynania naszego młodego janusza biznesu...

I.
@F.

Czekamy na kontakt z Państwa strony i wyjaśnienie sprawy

Pecho

Wysyła wadliwy towar. Unika odpowiedzi, a jeśli odpowiada to rżnie głupa. Wysłałem już komentarz do urzędu skarbowego

SM
@Pecho

Czekamy na kontakt z Państwa strony i wyjaśnienie sprawy

Luidzi

Tylko dlaczego takie uwagi trafiają na forum pracownicze? Może od początku źle zostało zamówienie złożone?

Gabriela

(usunięte przez administratora) Fotel kupiłam 28 sierpnia. Do tej pory nie dotarł. Sprzedający zwodzil mnie od połowy września. Przy ostatnim kontakcie, sprzedający twierdził, że fotel dotrze do mnie 9 października - nie dotarł. Od tego dnia brak kontaktu, mimo wiadomości wysłanych przeze mnie. Na dzień dzisiejszy brak fotela, brak pieniędzy!! Sprawa zgłoszona do Allegro!! "

Zamówione łóżko otrzymałem 8 cm niższe. Miało zostać wymienione, a za niedogodności miałem otrzymać rabat. Niestety zwodzono mnie przez trzy tygodnie. Gdy dałem za wygrane okazało się że części łóżka nie są spasowane. Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem.

(usunięte przez administratora) Zamówiłam fotel z podnozkiem. Otrzymałam towar bez nóg i śrub. Przez dwa tygodnie obiecywał nadesłanie brakujących elementow. Swoje oferty ma na allegro i olx. Kasę bierze a potem klienta ma w nosie. Przestrzegam przed ta firmą

Witam w kilku słowach napisze gość jest niekompetentny wysłał mi mebel i brakowało półki ponad miesiąc na nią czekam dwa lozko było potargane w kilku miejscach nieidzie sien dogadać gość kłamie jak szewc niepolecam naprawdę, odradzam kupowania czegokolwiek u niego

Zostaw merytoryczną opinię o Supermario08 Mariusz Krzyżoś - Dzietrzkowice

Supermario08 Mariusz Krzyżoś