Opinie o Joko Decor Joanna Kowalska w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Joko Decor Joanna Kowalska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Joko Decor Joanna Kowalska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joko Decor Joanna Kowalska w Niepołomice-bochnia-brzesko

Magdalena Nowy wpis

Witam, chciałabym zapytać jaka to jest firma, czy warto pracować w tej firmę?

Były pracownik Nowy wpis

Nigdy nie spotkalam się z osobą tak kłamliwą i manipulująca ludźmi. Przelewa swoje frustracje wynikające z niepowodzeń w życiu prawtwatnym na pracowników. Oszczetstwa są na porządku dziennym.

Leszek Nowy wpis

Takie zachowanie to przecież mobbing. Nikt nie zwrócił szefowi uwagi? Czy próbowali i nic to nie dało?

Iza Nowy wpis

Mam pytanie, bo piszecie w tym wątku tak jakby to było aktualne. A firma to w ogóle jeszcze działa? Nie mogę jej znaleźć w sieci po krs a chciałam się upewnić. wiadomo o co chodzi?

Pracodawca nierzetelny, kłamiący i manipulujący ludźmi. Wykorzystywanie człowieka to dla nich gratka. Przy zatrudnieniu obiecywanie gwiazdek z nieba, w rzeczywistości wykonuje się pracę za 5 osób, w tym roli pracodawcy - a to wszystko za najniższą krajową. Wszelkie niepowodzenia prywatne Pracodawcy zostają przerzucone na pracownika, podchodzi to pod (usunięte przez administratora) Atmosfera niesprzyjająca. Jak dla mnie najgorsza praca w życiu, odradzam prace z Panią Joanną.

Marzena
@były pracownik

Te obowiązki 'za 5 osób' to wynik tego, że firma nie chce/nie może zatrudnić więcej osób, czy, że nie ma chętnych kandydatów do pracy tutaj?

Kinga

Podacie adres firmy ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Szukam Pani sprzątajacej w firmie Joko Decor Joanna Kowalska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
Patryk

Podoba się wam praca w tej firmie? Bo nie ma w sumie chyba żadnych opinii od pracowników, same od klientów. Myślę nad składaniem cv ale nie wiem w sumie czy warto czy lepiej poszukać innego miejsca?

Joanna

Miesiąc temu zakupiłam komodę w tym sklepie. Czas oczekiwania na stronie widniał 3 dni, później otrzymałam informację o błędzie na stronie i zmieniono czas na 10 dni, następnie 14 dni. Po 20 dniach oczekiwania i wręcz nękania firmy zrezygnowałam z zakupu. Poprosiłam zwrot pieniędzy. Czekam już tydzień na przelew zwrotny za komodę! Pan Łukasz -pracownik rzuca słuchawką i wymyśla kolejne wymówki, dla których nie zrobiono przelewu. Do właścicielki nie ma kontaktu, nie odbiera telefonów. ODRADZAM, sklep nieprofesjonalny!!!

M
@Joanna

Miałam tę samą sytuację! ODRADZAM Proszę nękać, ja w końcu doczekałam się zwrotu pieniędzy, a nawet telefonu od właścicielki, Tragedia........

Polecam

Pedro

Warto składać dokumenty do firmy? Na jaka umowę można liczyć?

Sylwia

polecam

Sylwia

polecam

Niki

Tylko, że to jest forum pracowników firmy więc wszelkie sprawy należy kierować na adres firmy

Anka

Odradzam. Zamówiony towar po otwarciu okazał się niekompletny dwa tygodnie zostałam zwodzona że wysyłają brakujące rzeczy jednak nie dotarły nigdy. Pani przestała odbierać telefony także ani towaru ani zwrotu pieniędzy.

Absolutnie odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą totalnie mającą klienta w poważaniu firmą!!!!!! Zostałam oszukana, manipulowano informacją o przesyłce przez tydzień po czym otrzymałam ukruszoną szklaną szafkę! Szkło odleciało po wyjściu kuriera po ściągnięciu przeze mnie przezroczystej folii która trzymała prawdopodobnie odłamane szkło. Kurier odmówił powrotu po towar więc próbowałam się zwrócić o pomoc do firmy joco decor (pomimo próśb kontaktu i wysłanego mmsa z wadą nikt nie raczył się ze mną skontaktować). Gdy dodzwoniłam się do firmy, sama właścicielka umyła rączki wykazując postawę totalnie anty prokliencką i rzuciła słuchawką. Jestem w szoku, że dzisiaj w dobie sprzedaży głównie internetowej są jeszcze firmy jak ta, która tak traktuje klientów. Zostałam z drogą, potłuczoną szafką i bez jakiejkolwiek inicjatywy pomocy ze strony firmy w której niestety zdecydowałam się na zakup towaru- ODRADZAM absolutnie, ponieważ od samego początku trudny był z nimi kontakt, byłam okłamywana w sprawie wysłania przesyłki przez tydzień i na koniec to. Mam nadzieję, że kolejni klienci zastanowią się zanim podejmą współpracę z tak napoważnymi ludźmi!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Joko Decor Joanna Kowalska - Niepołomice-bochnia-brzesko

• Jak się pracuje w Joko Decor Joanna Kowalska?

Zobacz opinie na temat firmy Joko Decor Joanna Kowalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Joko Decor Joanna Kowalska
  • Regis 9