Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Firma działająca w obszarze pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam!

Jobman.pl

Witamy, Konsultant może potwierdzić godziny na kilka sposobów: telefonicznie, poprzez wiadomość sms, mailowo lub też zamieszczając stosowną informację na Koncie Pracownika. Prosimy o kontakt z Rzecznikiem Pracownika, jesteśmy pewni że uda nam się wspólnymi siłami wyjaśnić nieporozumienie. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Witam, chciałam się dowiedzieć na jakiej zasadzie konsultant informuje mnie o potwierdzeniu wpisaniu mnie na grafik w terminie, który wybrałam na stronie konto-jobman.biuropromo.pl?? Wybrałam termin, nie dostałam telefonu, nie miałam pojęcia, że mam pracę. Teraz konsultantka wymaga kary 150 zł. Rozumiem karę, gdybym była poinformowana o tym, że zapisują mnie na wybrany przeze mnie termin. Niestety, ani telefonicznie ani mailowo nikt tego nie zrobił. Więc chcę wiedzieć - jak konsultantki potwierdzają terminy???

Sokrates

Mnie natomiast trapi skąd w tej Agencji tak niskie stawki? Trochę jak dla jakiś murzynów.... Przykładowo konkurencja potrafi zapłacić dużo więcej. Nieco to słabe. Liczę że ktoś mi to w miarę racjonalnie wyjaśni.

@Sokrates

Temat stawek poruszany był już chyba stukrotnie, wystarczy spojrzeć kilka postów w górę. Stawki są zróżnicowane w zależności od stanowiska, lokalizacji, formy zatrudnienia, statusu ubezpieczeniowego, etc. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

pracownik- niewolnik
@Jobman.pl

taaaak, jeśli chcesz aby Twoje dane zostały sprzedane to polecam. jeśli masz dzieci i to ma być twoje jedyne źródło utrzymania a gdzieś komornika na głowie to na pewno Go poinformują w zamian za prowizje a Ty zostaniesz przez kilka miesięcy bez grosza. jeśli liczysz na wypłate po przepracowaniu dnia- zapomnij to tylko reklama Jobman.pl

@pracownik- niewolnik

Witamy, prosimy o zaprzestanie szerzenia nieprawdziwych informacji o naszej firmie. Nie "handlujemy" danymi, a tym bardziej nie otrzymujemy "prowizji" od komorników. Jeśli chodzi o wynagrodzenia/ część wynagrodzenia - to są one przekazywane komornikowi zgodnie z postanowieniem, które jest przesyłane do nas. Wynika to jasno z przepisów prawa. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Księgowa/Księgowy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Shadow

Witam mam pytanie czy można odwołać przez i Internet rezerwacje? I jaka kara grozi za nie przyjście do pracy

@Shadow

Jak najbardziej - zmianę można odwołać również przez internet. Należy pamiętać o zachowaniu minimum 48 godzin od rozpoczęcia zmiany. Jeśli chodzi o kary za nieobecność, to informację na ten temat można znaleźć w umowie. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Witam. Widzę, że osoby z firmy jobman odpowiadają tu na pytania. Zastanawia mnie jedna bardzo dziwna sprawa. Dlaczego i jakim cudem studenci mają stawę brutto wyższą od tych co muszą być rozliczaniu na pełnym ZUSie ???? Ja rozumie stawkę netto. Mam ją mniejszą z powodu zabrania mi składek na ubezpieczenie. Jednak dla mnie to jest karygodne aby brutto stawi były zróżnicowane!!!!!! W poprzedniej firmie w której pracowałam stawka BRUTTO była identyczna dla wszystkich, jedynie to co dostawało się na rękę różniło się dla osób uczącących się do 26 roku życia i dla osób po 26 r.ż. Dla mnie osobiście jest to okradanie już i tak poszkodowanych przez przepisy ubezpieczeniowe pracowników!!!!! Przy takim rażącym traktowaniu pracownika zaczynam się zastanawiać nad rezygnacją. Bardzo rozczarowany pracownik firmy jobman

@pracownik

Zróżnicowanie stawek istnieje, ale nie wynika to z naszej dobrej czy złej woli tylko jest uwarunkowane szeregiem czynników. Lokalizacja, klient, zakres zadań zleconych, okres wykonywania zlecenia – wszystko to ma swój istotny wpływ na to, że poszczególne stawki różnią się od siebie. Nie można zatem patrzeć tylko na wysokość stawek, a pomijać te uwarunkowania. Należy pamiętać jeszcze o jednym - jedną z naczelnych zasad kodeksu cywilnego jest zasada swobody umów, zgodnie z nią: strony zawierające umowę mogą ułożyć stosunek prawny według swego uznania, byleby jego treść lub cel nie sprzeciwiały się właściwości (naturze) stosunku, ustawie ani zasadom współżycia społecznego.

xlecter
@Jobman.pl

A jeśli np. złamię nogę albo rękę na godzinę przed rozpoczęciem zmiany TO CO?!Też mi wlepicie karę????!!!

@xlecter

Wówczas aby uniknąć kary, wystarczy przedstawić zwolnienie lekarskie. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

gonzo

stanowczo odradzam info wieslaw125@WP.PL

Jobman.pl

Nie mamy wpływu na to co mówią kierownicy sklepów - wypowiadamy się na tematy, na które mamy pełną wiedzę. Proszę nam wierzyć, że gdybyśmy nie robili tego co do nas należy, nie bylibyśmy firmą którą jesteśmy - a jeśli chodzi o negatywne opinie to zawsze będą się pojawiać i tego mamy pełną świadomość. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Jobman.pl

Witamy, najczęściej anulowanie zlecenia nie wynika z winy Konsultantów, a z powodu anulacji przez Klienta (zmniejszenie zapotrzebowania na personel). Wówczas w miarę możliwości - staramy się zaproponować alternatywne zlecenia. Kompletnie nie mamy natomiast pojęcia skąd stwierdzenie dotyczące prowizji rzekomo pobieranych przez "lalunie" - ponieważ nic nam na ten temat nie wiadomo. Prosilibyśmy również o nieco więcej taktu w stosunku do osób, które robią co mogą aby zapewnić Państwu pracę. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

bółaispóła
@Jobman.pl

Że niby Klient nie potrzebuje ludzi do pracy? A to ciekawe, bo tak się składa, że wielokrotnie od kierownika słyszałam zapytanie dlaczego nie przychodzę do pracy, skoro wszyscy wiedzą, że mam dzieciaczki i potrzebuję kasy. No to tłumaczę, że agencja nie ma terminów, bo są ciągle anulowane. A kierownik na to pokręcił głowa i zrobił oczy jak pięciozłotówki i dodał, że nic o tym mu nie wiadomo, ba, nawet pofatygował się by podejść do komputera i sprawdzić czy faktycznie oni jako klient robili rezygnacje z pracowników. I okazało się, że jest mega zapotrzebowanie na ludzi. I niby osoby pracujące w tej agencji robią co mogą by zapewnić komuś pracę? W którym miejscu? Często bywałam u was i jakoś nigdy nie słyszałam, żebyście szanowne Panie robiły cokolwiek prócz pierd*** kotka za pomocą młotka, czyli tak naprawdę się obijacie i gadać pierdoły. Wiecie, że ludzie oczekują od was pracy, to stańcie na rzęsach i tańczcie nawet kankana by tym ludziom dać pracę, nawet pojedyncze zlecenia. Przecież z nieba nie leci tak negatywna opinia o was- jedna z najgorszych agencji, długie przestoje w pracy, firma na zasadzie ERDOL ,WEŹ SIĘ PAN ODPIERD*** jeśli deklarujecie pracę z elastycznym grafikiem, to nie oferujcie pracy w sztywno określonych dniach i godzinach, szukajcie kompromisu z Klientami i przestańcie patrzeć na nas z pogardą jakbyśmy byli żebrakami, bo równie dobrze wy szanowne Panie możecie być na naszym miejscu jeśli wszyscy zaczną od was uciekać do konkurencji.

bułaispóła

Łaaaaa, uciekajmy! Problem z grafikiem, niby praca jest ale faktycznie jej nie ma. Jeśli umawiam się z kimś na pracę w danym dniu i o danej godzinie i ktoś mnie zapewnia że tak będzie, to niech faktycznie jest ta praca... Czasem żeby iść do pracy to muszę ponosić dodatkowe kosza- opiekunka do dzieci nie jest za darmo, stołówka szkolna kosztuje, nawet grosze ale kosztuje.A jak przychodzi co do czego i mam wszystko dogadane i ustalone to Jobman nie ma dla mnie oferty. No śmiech na sali. Każda lalunia z biura ma na 100% prowizje za każdego z kim podpisze umowe...i w (usunięte przez administratora) mają czy ten ktoś pójdzie dziś do pracy czy może za trzy dni, ważne że lalunie maja prowizje. Żenada i żal. A płaca, lepiej na myjni płacą płacą, bo 8,50 zł/h niż na kasach i halach w supermarketach , i na myjni przynajmniej praca jest w miarę stabilna jeśli chodzi o dni i czas pracy a tego o Jobmanie powiedzieć nie można.

teranowa

Czy ktoś mi może odpowiedzieć czym jest Kasa- Grill w Carrefurze? Często pojawia się w wolnych terminach w grafikach Jobmana i się zastanawiam czy to jest to stanowisko z ciepłymi przekąskami?

@teranowa

Witamy, dokładnie tak - jest to stanowisko z ciepłymi posiłkami. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Ktos5

Obecnie jestem zatrudniona w Jobmenie w oddziale w Krakowie, szczerze moje pierwsze wrażenia przed rozpoczęciem przygody z ta firma byly negatywne ale z czasem zmieniłam zdanie. Owszem moze wyplata jest mizerna ale dla osoby takiej jak ja bez żadnych zobowiazań finansowych jak najbardziej mi odpowiada. Panie z biura bardzo mile zawsze jak mam jakis problem to mnie rozumieja nawet jesli z powodu choroby nie jestem w stanie przyjsc wszystko da sie wyjasnić na moja korzysc. Takze dla ludzi bez wygórowanych ambicji lub dla osób zaczynajacych swoja przygode z praca jak najbardziej moge ich polecić.

Jobman.pl

Chyba nie do końca jest Pan zaznajomiony ze znaczeniem określenia "firma krzak", prosimy o nieposługiwanie się sformułowaniami, których znaczenia Pan nie zna - zwłaszcza, że są one nieprawdziwe i krzywdzące w stosunku do naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

kazik

Jednym z ciekawszych jest &5 pkt 7 umowy z "Jobman" Oto on: 7.Bez pisemnej zgody Zleceniodawcy, w okresie obowiązywania niniejszej umowy, jak również trzy miesiące po jej rozwiązaniu lub wygaśnięciu, Zleceniobiorca zobowiązuje się nie zatrudniać na podstawie jakiejkolwiek umowy (w szczególności umowy o pracę czy umowy cywilnoprawnej) u innych podmiotów celem świadczenia pracy i/lub usług w miejscu wykonywania, niniejszą umową, zlecenia. W przypadku naruszenia tego zobowiązania Zleceniobiorca zostanie obciążony karą umowną w wysokości 2000 zł za każdy stwierdzony przypadek Brawo. Nie zapewnimy Ci pracy i nie damy pracować gdzie indziej.Czytajcie uwaznie treśći umów.

rafgie
@kazik

Z tego co napisałeś wynika, że nie można pracować w tym samym miejscu dla innej agencji, a nie że jesteśmy przywiązani do Jobmana. I z doświadczenia wiem, że większość agencji korzysta z takich zapisów.

Ciocia Dobra Rada
@kazik

Pracuje ktoś 4h w np. Tesco na Targowej z agencji X, później 4h z agencji Y... robi manko kilka stówek... kogo wtedy ma obciążyć Tesco Agencję X czy Y?? albo zleceniobiorca wyrządza szkodę (kradzież) i co wtedy... kto zgłasza to na policję?

@Ciocia Dobra Rada

Właśnie m.in. stąd wynika nasz zapis w umowie. Niemniej jednak, Pracownik powinien rozliczyć się po każdej zmianie. Jeżeli Zleceniobiorca wyrządza szkodę (taką jak np. kradzież) wówczas to market zgłasza to odpowiednim organom. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

koliber
@rafgie

Ja rozumiem ten zapis w taki sposób: podpisałem umowę z Jobmanem i w trakcie jej trwania pracowałem w Tesco i w Auchan na terenie Warszawy. Zakończyłem współpracę z Jobmanem i przez 3 miesiące nie mogę podjąć pracy dokładnie w tych dwóch marketach w Warszawie.

zniesmaczona

juz zmienilam:) i tam przynajmniej nie mieli problemu z tym ze nie moge przyjsc, a w jobman oferta pracy raz na 2 tygodnie

zniesmaczona

najgorsza firma w której pracowałam !!!!!!! nikomu nie polecam, stawka 5 zl za godzine to jest zart. a najlepsze jest to, że zadzwoniłam dziś do firmy i powiedzialam, że nie dam rady przyjsc do pracy jutro, bo dzieci zachorowaly na grype zoladkowo-jelitowa i nikt nie bedzie ich pilnowal bo latwo sie zarazic a ten beszczelny tym z biura powiedzial ze go to nie interesuje i mam jutro isc do pracy bo nie maja zastepstwa i do tego dostane kare. smiechu warte. nie pojde bo po pierwsze ja moge byc zarazona i co klientow mam zarazic (nikomu tego nie zycze) a po drugie to dzieci ktore wymiotuja i maja biegunke nie zostawie bo moze sie okazac w kazdej chwili ze do szpitala trzeba jechac. wiem ze na umowie pisze ze kare dostane ale dla mnie dzieci i ich zdrowie wazniejsze.. a nie jakies rozkazy bo pani musi a gow.o musze i tyle.

katiescarlet36
@zniesmaczona

Jesli chodzi o kare to jest dosyc wysoka .Ale zawsze mozna wziac zwolnienie lekarskie przed praca i pojechac do nich wreczyc osobiscie lub przez meza.Pojechac jesli ktos jest z Warszawy to przy RotundziePKO Al.Jerozolimskie 44Pok 220 lub przez e -mail napisac do nich ze sie nie przyjdzie i ze jest sie na zwolnieniu

wk

Ja pracowałem przez Jobman w Krakowie. Firma jest godna polecenia, bo jest uczciwą firmą, która wypłaca pieniądze na czas i za taką ilość godzin, którą faktycznie się przepracowało. Fakt stawki są dobre, ale dla studenta, a nie dla kogoś na stałe. Niestety wszystko zależy od hipermarketów jaką dadzą stawkę, a te jak wiemy idą na łatwiznę, bo wolą podpisać umowe z firmą zewnętrzną, a nie dać normalnej umowy o pracę, ale oczywiście obowiązki wszyscy mieli jednakowe.

Misiaczekija1991

przez tą firmę pracuje w Tesco byłam na ladach po tem na petardach teraz mam być na kasach umowa podpisana ale grafiku brak kierownik liczył na mnie ze po sylwestrze będę pracować a tu cisza ale ta firma jest fajna a tylko nie rozumiem punktów tych he

Zrotowana

Pierwsze wrażenie - super :) Drugie wrażenie - ja pier... Trzecie wrażenie - spadam stąd :)

@Zrotowana

Witamy, co wpłynęło na tak drastyczną zmianę opinii o naszej firmie? Chętnie dowiemy się czegoś więcej, ponieważ w ten sposób możemy poprawić to, co miało taki negatywny wpływ na postrzeganie naszej Organizacji. Zachęcamy również do kontaktu z Rzecznikiem Pracownika (formularz można znaleźć na naszej stronie, w zakładce kontakt-> kontakt dla pracowników: http://jobman.pl/kontakt/dla_pracownikow) Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

mm

Witam, mam pytanie. Jak zrezygnować z jednego dnia z grafiku? Na swoim koncie pracownika nigdzie nie widzę zakładki poprzez którą mogłabym to zrobić. Proszę o szybką odpowiedź

@mm

Witamy, aby zrezygnować z grafiku należy skontaktować się z biurem regionalnym. W tym celu można wykorzystać Konto pracownika i posłużyć się narzędziem "Komunikacja". Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobman Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobman Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobman Group Sp. z o.o.