Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
logo Jobman

Opinie o Jobman

Pracowałeś w firmie Jobman i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
2589632147 - 2015-05-25 10:52:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam,
o prace w jakiej firmie chodzi w ogłoszeniu o poszukiwaniu pracowników do pakowania art.malarskich w Baranowie k. Poznania?
zdjecie uzytkownika
krzysia - 2015-05-25 11:01:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam
Zarezerwowałam termin jakieś dwa tygodnie temu. Kilka dni temu okazało się, że w dzień, kiedy miałam iść do pracy muszę się stawić do dentysty na chirurgiczne usuwanie zęba. Wysłałam wiadomość do Jobman.pl w piątek, w poniedziałek zadzwoniłam i konsultant wlepił mi karę, bo stwierdził, że nie rozumie mojej nieodpowiedzialności. Dodatkowo zapytał, po co rezerwowałam ten termin, skoro nie mogę przyjść... A ja się pytam: skąd miałam wiedzieć, że będę mieć taki a nie inny problem...? Przykra sprawa, zwłaszcza, że przepracowałam w tej firmie już prawie rok mimo tych niewolniczych stawek... Nie wywnętrzniałabym się na forum, gdybym powyżej nie przeczytała, że rezygnację z terminu można złożyć na 48 godzin przed rozpoczęciem zmiany... Zmiana miała się zacząć w poniedziałek o 19, ja zgłosiłam problem w piątek o 19... Pomijam fakt bezduszności konsultantów i ich stosunek do pracowników...
zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-05-28 09:32:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [krzysia - 2015-05-25 11:01:05]:
Witamy,
jeżeli zachowany został okres 48h przed rozpoczęciem zmiany - kara nie powinna zostać nałożona. Jeżeli faktycznie tak się stało - prosimy o kontakt z Rzecznikiem Pracownika (kontakt znajduje się na naszej stronie internetowej) i przesłanie informacji niezbędnych do identyfikacji. Dołożymy wszelkich starań aby sprawa została należycie rozwiązana.

zdjecie uzytkownika
321654987 - 2015-05-29 23:54:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
123 - 2015-06-01 13:09:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zgadzam się o opiniami o braku kompetencji konsultantów, mam uraz po kilku miesiącach współpracy, ciągle były z czymś problemy, a wyjaśnienie czegokolwiek zajmowało kilka dni i parę maili do rzecznika
zdjecie uzytkownika
pracownik- niewolnik - 2015-06-06 15:26:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Jobman.pl - 2015-03-30 09:41:22]:
taaaak, jeśli chcesz aby Twoje dane zostały sprzedane to polecam. jeśli masz dzieci i to ma być twoje jedyne źródło utrzymania a gdzieś komornika na głowie to na pewno Go poinformują w zamian za prowizje a Ty zostaniesz przez kilka miesięcy bez grosza. jeśli liczysz na wypłate po przepracowaniu dnia- zapomnij to tylko reklama Jobman.pl
zdjecie uzytkownika
FGBHGBNTGHBN - 2015-06-06 20:33:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-06-08 09:59:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [FGBHGBNTGHBN - 2015-06-06 20:33:53]:
Witamy,
w kwestii tej oferty pracy prosimy kontaktować się z Biurem Regionalnym w Poznaniu.

zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-06-08 10:04:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik- niewolnik - 2015-06-06 15:26:34]:
Witamy,
prosimy o zaprzestanie szerzenia nieprawdziwych informacji o naszej firmie. Nie "handlujemy" danymi, a tym bardziej nie otrzymujemy "prowizji" od komorników. Jeśli chodzi o wynagrodzenia/ część wynagrodzenia - to są one przekazywane komornikowi zgodnie z postanowieniem, które jest przesyłane do nas. Wynika to jasno z przepisów prawa.

zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-06-08 10:12:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [123 - 2015-06-01 13:09:16]:
Witamy,
Rzecznik Pracownika jest również osobą, która przyjmuje ewentualne zażalenia dotyczące pracy Konsultantów. Jeżeli faktycznie występowały problemy, prosimy o poinformowanie o tym naszego Rzecznika.

zdjecie uzytkownika
gnghnfhnmgh - 2015-06-08 11:42:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak już odpowiadacie na posty, to odpowiadajcie na wszystkie

zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-06-09 08:53:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gnghnfhnmgh - 2015-06-08 11:42:10]:
Prosimy poświęcić nieco czasu na UWAŻNE przeglądanie forum, ponieważ odpowiedzieliśmy również na Pana/Pani pytanie :)

zdjecie uzytkownika
Antananarywa25 - 2015-06-12 17:12:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Same minusy dla tej agencji, w ciągu miesiąca, ani tygodnia nie przepracowanego nie ma, raz w tygodniu do pracy iść to jest zalosne. Na koncie pisze ze kasa została wypłacona ale ciekawe kiedy dojdzie. Nie polecam tej agencji, tak samo jak Beetsma, na umowie było8złnetto a wypłacili w stawkach o 15ozł netto mniej
zdjecie uzytkownika
Pati - 2015-06-16 20:50:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po kilku miesiącach pracy z tą agencją mogę sie wypowiedzieć o plusach i minusach :
Plusy: Wypłata na czas i to by było na tyle ;)
Minusy: Z Paniami z biura regionalnego w Krakowie,bardzo ciężko się dogadać. zapisują na zmiany których się nie chciało. Potem oczywiście,wlepiają kary. W umowie widnieje wyraźny zapis,że można odwołać zmianę,pod warunkiem poinformowania o tym 48 godzin wcześniej. Jednak spróbujcie poprosić o dzień wolny,to krzyk Pani z biura będzie słychać w innym mieście. Kobiety nie miłe,aroganckie i przykro to pisać ,ale niezbyt inteligentne,zero wyrozumiałości. Poza tym problemy z odzieżą w pracy,albo nie mają ,albo dają o dwa rozmiary za małe. Podsumowując, proponuję wymienić Panie z biura regionalnego w Krakowie. Myślę,że wtedy opinia o firmie "JOBMAN' będzie w miarę pozytywna,bo na chwilę obecną nie jest. Te Kobiety to antyreklama.
zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-06-17 10:09:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Antananarywa25 - 2015-06-12 17:12:45]:
Witamy,
zapotrzebowanie na Pracowników zgłaszane jest nam przez Klienta, niemniej jednak sytuacje te są niezwykle dynamiczne - co za tym idzie, w poszczególnych miesiącach mogą zdarzać się przypadki, iż jest ono mniejsze,w kolejnych natomiast niewykluczony jest wzrost popytu. Co do samych stawek, to każdorazowo wypłacamy odpowiednią kwotę - jest ona uzależniona od stawki w umowie oraz liczby przepracowanych godzin. Kwoty te mogą być pomniejszone o pewne potrącenia, które jasno wynikają jednak z zapisów umownych. W razie wątpliwości co do wysokości wynagrodzenia prosimy skontaktować się z odpowiednim biurem regionalnym lub Rzecznikiem Pracownika - z całą pewnością nasi Pracownicy wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-06-17 10:14:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pati - 2015-06-16 20:50:48]:
Witamy,
Konsultanci nie wpisują na grafiki wedle własnego "widzimisię" - ponieważ niezbędne jest określenie dyspozycyjności. Jeżeli ma Pani zastrzeżenia do pracy naszych Konsultantów, bardzo prosimy o przesłanie takiej informacji do naszego Rzecznika Pracownika i niezwłocznie wyjaśnimy sytuację. Jest to instytucja powołana do zbierania informacji oraz wspierania osób współpracujących z nami.

zdjecie uzytkownika
poros - 2015-06-24 21:34:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Jobman.pl - 2015-06-17 10:14:42]:
zgadzam się z @Jobman.pl . Jeśli chodzi o konsultantów to działają oni na najwyższym poziomie i nie ma mowy o pomyłkach o ile nie są one w jakiś sposób powiązane z błędami samych zainteresowanych pracowników, czy też z ich częstymi i nagłymi zmianami w decyzjach. Ludzie czasami są bezkrytyczni niestety...
zdjecie uzytkownika
klient - 2015-07-01 09:22:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chciałabym zwrócić uwagę na kierowników biur, bo to co widziałam to mnie wręcz przeraziło, idąc kilka dni temu do biura już będąc na korytarzy słychać było krzyki a po wejściu do środka niezwykle chamskie zachowanie kierownika biura w krk, trochę się uspokoił jak weszłam, ale dalej miał niezwykle niemiłe odzywki, więc trochę rozumie dziewczyny jak popełniają jakieś błędy, przy psycholu nie da się pracować... Co do samej pracy, to gdyby nie stawki...
zdjecie uzytkownika
Janekz - 2015-07-01 09:54:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [klient - 2015-07-01 09:22:12]:
co prawda to prawda, też byłem świadkiem wrednego zachowania tego typa...
zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-07-01 11:17:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witamy,
nikt z naszych Pracowników nie poinformował Rzecznika Pracownika, jakoby wspomniane sytuacje faktycznie miały miejsce. Niemniej jednak, jeśli uważacie Państwo, iż ktoś z naszych Pracowników zachowuje się w sposób nieodpowiedni, prosimy o przekazanie takiej informacji do naszego Rzecznika Pracownika. Kontakt, znajduje się na naszej stronie internetowej.

zdjecie uzytkownika
Janek - 2015-07-01 14:43:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Jobman.pl - 2015-07-01 11:17:41]:
może się boją tego nigdzie nie zgłaszały albo ktoś udaje, że wszystko jest ok :) Nie mnie to oceniać, zaobserwowałem to zgłosiłem. Gdybym to ja był pracownikiem biura to na pewno zgłosił bym to gdzie trzeba, jak tego dziewczyny nie zrobiły, to pewnie się boją :(
zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-07-01 15:20:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziękujemy bardzo, sprawę przekazaliśmy Rzecznikowi i niezwłocznie przyjrzymy się całej sprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-07-09 15:36:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Grono kobiet, które w glowie maja chyba siano. 0 kompetencji . bardzo zawistne. nieuprzejme oraz mało pomocne.
zdjecie uzytkownika
Jobman.pl - 2015-07-10 09:01:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [xxx - 2015-07-09 15:36:23]:
Witamy,
czy wypowiedź dotyczy naszych Konsultantek?

zdjecie uzytkownika
Sandruś - 2015-07-21 21:48:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałam przez tą agencję, wszystko w porządku ;)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobman

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Jobman?
Zadaj pytanie
alert