Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Firma działająca w obszarze pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

a więc moja przygoda z nimi zaczeła się w listopadzie 2015r na począdku fajnie pierwsze pare dni puźniej się zaczeło nie wiadomo było kiedy przychodzić miałem mieć grafik co jest bzdurą totalną nie ma nic takiego oni wyznają zasadę przyjdź może będziesz potrzebny, następnie chciałem jakoś to uregulować to zaproponowali mi prace przy pakowaniu zakupów ale co najlepsze miałem to stanowisko zarezerwowane a co się okazało ktoś już na nim pracował i odprawiono mnie z kwitkiem kontakt z nimi zerowy ale to jeszcze nic. Myślałem że to będzie koniec mojej przygody z tymi oszustami ale nie w tym kraju nic nie jest sprawiedliwe teraz z powodu ich niedopatrzenia grozi mi sąd za oszustwo że niby nie dałem jakiegoś zaświadczenia i figuruje w zusie dalej jako ich pracownik choć od 3 mc niemiałem nic z nimi wspulenego. Ja się im nie dam zciągnąć na dno jak nie wyprostują tego to ich zniszczę. Podsumowując nawet jak wydaje się ich oferta korzystną to przez bałagan w ich administracji praca jest dużym ryzykiem jak chcecie to zignorujcię to ale nie radzę bo się wkopiecie tak jak ja w skrucie oszuści i krętacze uciekajcie od nich puki czas pozdrawiam zobaczymy jak się sprawa zakończy

@pracownik

Witamy, Zlecenia Agencji Pracy Tymczasowej polegają właśnie głównie na dorywczej pracy i ciężko nam czasem zagwarantować sztywny grafik przez cały miesiąc. Dla wielu osób taki system jest bardzo korzystny ze względu na swą elastyczność. Zapewniamy, że nic Panu ze strony sądu nie grozi, jeżeli w oświadczeniu dotyczącym ubezpieczenia napisał Pan prawdę i błąd wkradł się z naszej strony. Nigdy naszym zamiarem nie jest "ściąganie kogoś na dno". Polecamy kontakt z naszym Rzecznikiem Pracownika, by wszystko się wyjaśniło. Pozdrawiamy, Zespół Jobman Group Sp. z o.o.

Ona22
@pracownik

Z jobmanem mam doczynienia od 2013 wiadomo mialam przerwy w pracowaniu przez agencje gdy mialam stała prace ale jestem z nich zadowolona gdy sa wolne terminy to dzwonila i pytaja czy moge zamin je wystawia wypłata szybko

Jobman Group
@Ona22

@Ona22 2016-09-17 07:17:51 Dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę staramy się, żeby nasi Pracownicy byli zadowoleni - tym bardziej cieszy nas Pani opinia. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego tygodnia! Aż chce się pracować:) Zespół Jobman Group

Kajen

Praca rzadko (10 dni w miesiącu max), o stawkach chyba lepiej nie mówić (nawet 5,99zł/h serio?), ubrania dla pracowników - brak, oddział w Poznaniu? i tak nic nie załatwisz, jeśli dasz wypowiedzenie liczysz na jakieś świadectwo pracy? musisz się prosić. ogólnie nie polecam

mariola

chciałabym zapytać czy jako student podpisując ofertę z firmą jobman zobowiązuje się do wykonania określonej liczby godzin w miesiącu ? czy są jakieś kary? i na ile taka umowa jest ważna? Bardzo mnie interesują wypowiedzi osób pracujących dorywczo np. wykładanie towaru zatrudnionych przez tę firmę :P

Była/y JOBMAN

Praca konsultanta nie należy do najłatwiejszych. Trzeba być odpornym na stres bo inaczej wykituje się po jednym miesiącu. Jak widać na powyższym ludzie mają mnóstwo problemów i cały czas dzwonią do biura, więc proszę się nie dziwić jak jest non stop zajęte. Na każdego maila staraliśmy się odpisywać, czasami jednak w gąszczu setek maili można przeoczyć. Niestety praca z ludźmi, którzy czepiają się dosłownie wszystkiego - nawet tego że NIE PRZECZYTALI i umowy i nie wiedzieli, że MUSZĄ KOGOŚ INFORMOWAĆ JAK NIE PRZYJDĄ DO PRACY, nie jest łatwa. A później się rzucają jak dostaną karę. Konsultanci to też ludzie i rozumieją jak coś człowiekowi wypadnie. Często są problemy z niskimi stawkami, jednak takie ustala market i nic na to poradzić nie można. Niestety konsultanci nie zarabiają wcale więcej - zdarza się że stawki na kasach są wyższe niż zarabia konsultant. W biurze, w którym pracowałam/łem nie było krzyków ze strony kierownictwa, lecz zbyt dużo wymagali od jednej osoby, a sami nie pomagali. Praca jak w korporacji. Nie wróciłabym/bym tam już nigdy. Ogólnie rzecz biorąc jeśli chcesz pracować przez jobmana w markecie to polecam. Jeśli chcesz pracować jako konsultant to nie polecam (chyba że chcesz słuchać ciągłych narzekań ludzi, pracować w ciągłym stresie to wal śmiało). Gwarantuje że po paru miesiącach Cię zwolnią lub sam odejdziesz.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
gośc

UWAGA ! JOBMAN NA KASACH NIE PŁACI SZYBKICH WYPŁAT, ZAPOMNIJCIE O SZYBKIM WYNAGRODZENIU TO TYLKO już NA DZIAŁACH, OD LUTEGO, UWAGA!!!!!!

Bart

Byłem na jednej inwenturze i wszystko było w jak najlepszym porządku. Zostaliśmy 15 minut dłużej ale zdarza się. Siano na czas.

Studentkaawf

Pracownicy biura chodza z glowa w chmurach. Jak sie wchodzi do biura to wszyscy karza podejsc do kolegi. Zadna dama za obsluge sie nie bierze. Smiech na sali. Wydzwaniaja ciagle nawet jak sie mowi ze nie mozna isc do pracy. Kasa jak dla mnie nie jest zla, bo jestem studentka, ale jak ktos nie jest to jest tragedia...

@Studentkaawf

Witamy, Jeżeli ma Pani uwagi do jakości obsługi w naszym Biurze Regionalnym, bardzo prosimy o ich zgłaszanie naszemu Rzecznikowi Pracownika. Można to zrobić mailowo na adres rzecznik@jobmangroup.pl lub anonimowo, korzystając z formularza na naszej stronie: http://jobman.pl/kontakt/dla_pracownikow. Zachęcamy do kontaktu i zgłaszania uwag. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

Jobman.pl

Witamy, Tak, jak pisaliśmy - stawki zależą od lokalizacji, stanowiska, ale również statusu pracownika, dlatego przy ofercie nie możemy podać stawki, bo będzie ona inna (jeżeli chodzi o stawkę netto) dla studenta, a inna dla osoby, która jest bezrobotna. Dlatego stawka podawana jest indywidualnie - osobom, które są zainteresowane daną ofertą. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

kiki

Tylko dlaczego są aż tak niskie, zarabiając tyle nie ma mowy a zapewnieniu minimum egzystencji minimalna stawka wg umowy o prace w 2015 to około 7,5zł netto na umowie o prace (która i tak jest niska jak na nasze czasy) a tu się pojawia zwłaszcza w marketach stawka w okolicach 5,20 - 5,60zł/h na rękę dla osoby która nie jest studentem. Jeśli chcielibyście być minimalnie szczerzy to powinniście dać prawdziwą wysokość stawki godzinowej w przy ofercie pracy.

@kiki

Jobman.pl

Szanowni Państwo, Stawki za pracę w naszej firmie są bardzo różne, zależą od tego, w jakim miejscu praca się odbywa, na jakim stanowisku i - w końcu - jaki jest status pracownika. Dlatego najlepiej za każdym razem dowiadywać się o stawkę w danej ofercie pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

kiki

No niestety ta agencja żeruje na desperatach

KiKi

piks No koło 5zł na godzine

KiKi

I co nadal dają 5zł na umowie śmieciowej zmieniło się coś od ostatniego roku czy nadal nic ?

Jobman.pl

Witamy, Wynagrodzenia są wypłacane w terminie zawartym w umowie. Jeżeli wynagrodzenie nie zostało wypłacone, prosimy o kontakt mailowy na adres: wynagrodzenia@biuropromo.pl Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Castorama

Więc tak lody to kręcą i nie od dziś,Śmiech na sali a nie wielka agencja napisali do mnie tydzień temu że zostały zwiększone stawki płac i dostaniemy rozliczenie za okres września jakoś do dziś pieniędzy nie otrzymaliśmy a termin to chyba wypłacą jak skończą prędzej kaponierke nie Polecam !!!

Jobman.pl

Witamy, Trudno nam się ustosunkować do Pańskiej krytyki, gdyż nie znamy szczegółów sprawy. Jesteśmy zobowiązani do wypłacania wynagrodzenia w terminie określonym umową, jeżeli pracownik dopełnił wszystkich formalności. Zapewniamy, że nasza firma jest regularnie kontrolowana zarówno przez Państwową Inspekcję Pracy, jak i inne instytucje. Jeżeli chodzi o problemy z komunikacją oraz uwagi do jakości obsługi, bardzo prosimy o zgłaszanie ich Rzecznikowi Pracownika na adres rzecznik@biuropromo.pl. Pomoże to nam w wyeliminowaniu nieprawidłowości, na czym bardzo nam zależy. Natomiast w sprawach dotyczących wynagrodzeń prosimy kontaktować się z naszym działem kadr (tel.: 12 294 13 04 wew. 21; e-mail: pracownicy@biuropromo.pl).Pracownicy działu z pewnością ustalą, czy istnieje zwłoka w wypłacie wynagrodzenia i - jeżeli tak - jaki jest jej powód. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

addim3

Firma poniżej krytyki. Zalegają z wynagrodzeniem, choć wszystkie formalności zostały dopełnione w terminie. Kontakt z koordynatorami regionalnymi, jak i samą centralą pozostawiam bez komentarza. Ciągłe zbywanie, mijanie się z prawdą i nie liczenie się z człowiekiem. Powinna zostać przeprowadzona w tej firmie kontrola przez Państwową Inspekcję Pracy. Zdecydowanie nie polecam.

Jobman.pl

Witamy, Bardzo Panią przepraszamy, jeżeli taka sytuacja miała miejsce. Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdyby skontaktowała się Pani z naszym Rzecznikiem Pracownika (rzecznik@biuropromo.pl), który zajmuje się sprawami związanymi z jakością obsługi. Zgłoszenie Rzecznikowi problemu ze wskazaniem na konkretne biuro, pozwoli nam na wyeliminowanie takich sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman.pl

OLANA!

Jeśli szukacie pracy na weekendy będą uczniem to dzięki JOBMAN raczej nie znajdziecie pracy.... dzwoniłam za pierwszym razem Pani mi powiedziała że potrzeba pracowników i uczniów na weekendy nocki okej jestem bardzo zainteresowana i powiedziała że zadzwoni po południu po czym NIE ZADZWONIŁA..... OKEJ podejście drugie dzwonie odbiera inna Pani zawiedziona postawą koleżanki i również powiedziała mi że zadzwoni w Poniedziałek i co? NIE ZADZWONIŁA.... czas na 3 podejście i według mnie najlepsze...... dzwonie odbiera kolejna inna Pani mówie ze dzwoniłam dwa razy i opisuje o jakie ogłoszenie chodzi i Pani oczywiście wzieła nr telefonu imie nazwisko wszytkie dane i e maila i powiedziała że w ciągu 10 minut przyjdzie do mnie umowa którą musze wypełnić i będę mogła w ten weekend zacząć nie wierzyłam e to się dzieje po 2 razach proszenia się KIEDY po 10 minutach nie doszedł do mnie ŻADEN e mail.... ani po godzinie ani po dwóch ani po całym dniu.... fajne mi 10 minut..... jak już dajecie ogłoszenie że potrzebujecie do pracy to nie róbcie ludziom nadziei a tym bardziej nie róbcie ich w ch****** ;/ nie kompetencja to wasza specjalność widze, bez pozdrowień.

Poznań

Witam Nie polecam agencji. Pieniądze na czas. Plus praca kiedy się chce. Kultura pan w agencji to ma wiele, wiele, wiele do czynienia.!!!!!!! Chcecie wypowiadać umowę to najlepiej 48h, gdyż poniżej to każą przychodzić, bez względu na wszystko bądź straszą karą. A w umowie, jest napisane w nagłych sytuacjach, jest taka możliwość. Ja wiem tylko jedno: To tylko teoria. !!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Serdecznie

@Poznań

Witamy, Przypominamy, że wszelkie zastrzeżenia dotyczące m.in. pracy naszych konsultantów można zgłaszać do Rzecznika Pracownika (rzecznik@biuropromo.pl), który postara się niezwłocznie wyjaśnić sytuację. Jest to instytucja powołana do zbierania informacji oraz wspierania osób współpracujących z nami. Zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobman Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobman Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobman Group Sp. z o.o.