Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu o rekrutacji.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu w Poznań

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Asystent Zarządu w Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

anonim Nowy wpis
Inne

Nie ma tu opinii z ostatniego czasu dotyczących samej pracy. ja natomiast widziałam ofertę spółdzielni dla pracownika do działu opłat i rozliczeń. ciekawi mnie jak oceniacie taka pracę na dłuższą metę, czy można się rozwinąć?

sfrustrowany sytuacją...

Bardzo Fajna spółdzielnia tylko trochę szkoda że w moim odczuciu ktoś z działu technicznego i biura projektowego bierze łapówki... materiały budowlane stosowane do termomodernizacji mogły by być tańsze i lepsze ale dział techniczny mocno broni tych dostawców którzy im płacą ...Przykre jeśli to prawda natomiast chyba raczej się nie mylę... Pan G.K z dz tech mocno broni swojego a jego pomagier z biura projektowego J.K mocno trzyma wspólną wersję ... Brawo Panowie Niestety tak Lepszej Polski nie zbudujemy ...:(

A Nowy wpis
@sfrustrowany sytuacją...

niestety to prawda - coś o tym wiem i przykro mi że w ten sposób są oszukiwani spółdzielcy ...

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych W Poznaniu
Przejdź do nowych opinii