Opinie o Sourcevit Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sourcevit Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sourcevit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sourcevit Sp. z o.o. w Gądki

Przegapiłam rekrutację na stanowisko młodszej specjalistki ds. logistyki i jestem trochę na siebie zła, bo warunki zapowiadają się naprawdę okej. Ponoć jest możliwość pracy hybrydowej, widełki przedstawili na poziomie 4 800–6 200 zł. Bazuję tylko na samej ofercie, w sumie firma może tam wpisać co chce, może ktoś z was dać mi znać, czy faktycznie wszystko się zgadza, i jak tam kwestie rozwoju. Fajnie byłoby dostać awans na Specjalistę po jakimś czasie ;)

Tomasz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy coś się zmieniło w tej firmie, czy sytuacja nadal jest taka tragiczna jak w komentarzach z 19 roku?

Antosia Nowy wpis

Czytam, że w tej firmie pracuje się na dwie zmiany. W jakich godzinach? Nadal tak jest, że nie wiadomo kiedy się skończy, bo są nadgodziny? Czy jednak zostały one zredukowane? Jeśli są, to czy je wypłacają? W jakiej kwocie?

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Kierownik Logistyki w firmie Sourcevit Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Agata

Pewnie chce porady co i jak, "konkurencja". ;p A kiedy idziesz i po jakim czasie się skontaktowali po złożeniu cv? Duże doświadczenie?

Kandydat Nowy wpis
@Agata

Cześć, w moim przypadku odezwali się niemal natychmiastowo. W transporcie pracuję od ponad 2 lat. Najbardziej interesuje mnie jak wygląda atmosfera w tej firmie i poziom wynagrodzenia, bo komentarze niżej prezentują się fatalnie, ale większość z nich jest stara. Pytanie czy sytuacja uległa poprawie czy nadal jest tak tragicznie. Dzięki za odpowiedź.

Czy rekrutacja na stanowisko Kierownik zmiany w firmie Sourcevit Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Maja

Cześć, możecie mi powiedzieć jak wygląda praca jako: Specjalista ds. Kontroli Jakości? Godziny pracy (zmiany, weekendy, święta?) zarobki oraz zakres obowiązków? Będę bardzo wdzięczna

Przemysław
@Maja

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje kontrolę jakości owoców i warzyw, kontrolowanie wysyłanego i odbieranego towaru, przygotowywanie ładunków pod wysyłkę i nadzorowanie produkcji. Musisz być dyspozycyjny i znać dobrze język angielski. Jeżeli się zdecydujesz i złożysz CV napisz koniecznie jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty.

Maja
@Przemysław

A czy pracodawca zapewnia transport pracowników z Poznania?

Przemysław
@Maja

Dobre pytanie. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która na nie odpowie. Zamierzasz aplikować do pracy w firmie Sourcevit? Zanim ktoś odpowie na Twoje pytanie, mógłbyś napisać, czego oczekujesz po tym miejscu pracy?

M
@Maja

Praca na dwie zmiany, praca rownież w weekendy i święta.

Dominika
@M

Czy praca w weekendy jest w jakiś sposób dodatkowo profitowana? Często pracodawcy zapewniają premie w takich przypadkach. Interesuje mnie, czy Sourcevit stosuje takie praktyki, Jeśli tak, to podziel się również dodatkowymi informacjami w tej kwestii.

K
@Maja

Powiem tak jeśli lubisz pracę z psychopatami, kłamcami i oszustami to odnajdziesz się znakomicie.

KK
@Maja

Moja opinia jest taka. Dźwiganie i sprawdzanie skrzynek z owocami to nie jest wymarzona praca dla osoby która ma jakieś doświadczenie i wiedzę. Raczej podjąć prace i złapać doświadczenie to pewnie Ok. Praca w nadgodzinach od pon do niedzieli. Praca na dwie zmiany z czego z popołudniówki nigdy nie wiesz o której skończysz. Bo czekasz za transportem bądź musisz coś wyslac. Jeśli jesteś chlapaczem za pare groszy to super. A jak cenisz sobie plecy i swój czas to odradzam. Nadgodziny płatne ,nie płatne w dziwny sposób. Nie tak jak w kodeksie pracy.

Anka

Co tu tak cicho? Nic nowego się nie dzieje w firmie? Ktoś wie o nowych zatrudnieniach?

Puszkin

Witam, Jak wygląda praca na stanowisku spedytor/logistyk? Właśnie trwa rekrutacja na to stanowisko. Dziękuję za opinie. Pozdrawiam

Dominika

Od dawna nie wypowiadaliście się na forum. Czy w firmie doszło do zmian, którymi chcecie się z nami podzielić? Interesuje mnie obecnie panująca atmosfera między pracownikami. Wasze wcześniejsze opinie w tym temacie nie były pozytywne. Dajcie znać czy coś się zmieniło.

Ala

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca w biurze w tej firmie? Pojawiło sie ogłoszenie, że szukają do pracy i zastanawiam się nad aplikacją. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

partyzant

Romek wszystko co pisze to prawda, i nie został zwolniony bo ludzie sami odchodzą. Nie zwalniają ludzi ( Polaków) bo nie ma za ich miejsce zastępstwa.Przykład pan p. tak był żyłowany ( 240 -260 godzin dziennie) ,że dorobił się 3 zawałów, przez to ,że nie miał czasu się wyspać. I co na to biuro nic.. nikt się nie zainteresuje jak się czuje itd. Ilość godzin jakie są robione w miesiącu to niewolnictwo nawet nie przestrzegają tego ,że po skończeniu pracy powinno być 11 godzin przerwy, nie płacą za nadgodziny, a jak zaoferują Tobie 3000 na rękę to przy 240 godzinach wychodzi 12.5 na godzinę bo nie zapłacą za to co zrobisz więcej. Nawet Ukraińcy dostają więcej na godzinę. Chyba ,że biuro zadecyduję ,że złe coś przebrali to mówią ,że za ten dzień nie mają płacone. czyli nie dostają kasy za cały dzień czyli są w plecy np: 14 godzin x 13 zł x 20 pracowników i kasa zaoszczędzona. Łamanie prawa pracy, brak poszanowania pracownika, ciągłe oszukiwanie na urlopie, nie chcą dawać urlopu za święta które byłeś w pracy, bo o zapłacie 200% stawki za święto możesz sobie pomarzyć. Każdy normalny który tam pracował jak ja odszedł. Nie mówiąc o tym ,że muszą kobiety dźwigać kartony od 20 kg do 5 sama ściągać z palety gdy jest przekładana z wysokości 1.6 metra lub więcej. BHP, Kodeks Pracy to są rzeczy które tutaj nie obowiązują. Jeśli jesteś gotowy/ gotowa na to aby pracować ciągle, wracać do domu po to aby się troszkę wyspać i wstajesz i znów wracasz to proszę bardzo ale co na to twój organizm? Nic nie zaplanujesz bo nie wiesz jak idziesz do pracy na 2 dzień, i o której wrócisz. zero życia rodzinnego, spotkań ze znajomymi, itd. Ciągle praca i praca a biuro idzie do pracy na 6 godzin maks 8 i idą do domu. A ludzie na magazynie czekają za autem np: Arbuz ma być o 22 w Gądkach nie przyjeżdża, czekasz na auto do 2 rano, trzeba je rozładować, sprawdzić i załadować. Efekt wychodzisz o 6 rano. A co na to biuro, musicie czekać, to auto musi być zrobione.... Nie będę się rozpisywać bo nie chce wracać do tego miejsca pamięcią. Odradzam, szczerze.... Jak chcesz być niewolnikiem za śmieszna kasę to proszę. A na końcu tak i tak jest twoja wina ,że jest zwrot bo.... coś zawsze się znajdzie.

Janek

Ktoś może powiedzieć coś więcej o firmie? Trwa właśnie rekrutacja na kontrolera jakości i jestem ciekawy na czym polega praca, jaki system zmianowy czy jest możliwość ewentyalnych szkoleń oraz jak kształtują sie zarobki?

@Janek

zobacz co jest napisane wyżej chyba mówi to za wszystko

Wanda
@Janek

Widzę, że jakiś miesiąc temu interesowała Cię praca w Sourcevit. Zdecydowałeś się na wysłanie swojego CV do pracy w tym miejscu? Ciekawi mnie, czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, a może już pracujesz w tym miejscu. A może jednak z jakiś powodów zrezygnowałeś z aplikowania?

Romek

Praca na magazynie/Nadgodziny nie płatne, świąteczne dni w pracy spędzone nie płatne.Co druga sobota i niedziela w pracy za którą nie ma dnia wolnego i również nie jest dodatkowo płatnaa.Najgorsze są popołudniówki poniewaz nie wiadomo kiedy sie zakończy praca czasami po 15 godzinach czasami po 18 a na drugi dzień znowu to samo. Najlepiej mają pracownicy ukrainscy bo maja wszyskie godziny zapłacone ...poniżej minimalnej krajowej zero wolnego jeśli jest sporo przyjęćPrzerwy w pracy co 3 godziny 15 minut lub 10 w zasadzie nie ma czasu nawet żeby podgrzać jedzenie . Temp na hali średnia 9 stopni.

D.S.
@Romek

Cześć "Romek", wygląda na to, że ostatnio zostałeś zwolniony ... Wiem, że to ból w (usunięte przez administratora) Ale cenią sobie dużo uczciwości, która najwyraźniej jest czymś, o czym nic nie wiesz.

@D.S.

Myślę ,że błądzisz.A może wypowiesz się o praktykach stosowanych w firmie ,i terroryzowaniu pracowników że za towar który jest zwrócony nie płaci się pracownikom ktorzy go przygotowywali.Nie ważne że 12 godzin stali przy taśmie,Z dnia 2.12.2018r.Może jednak powinien sąd pracy orzec kto ma racje a mo,,ze TVN

ktos

zal pl

M. K

Moja przygoda z tą wątpliwej sławy firma trwała na szczęście bardzo krótko, mimo to uważam to za bardzo duzy błąd, stratę czasu oraz zdrowia. Dla osób które planują zatrudnienie w sourcevit - proszę przemyśleć to jeszcze raz a nawet dwa razy nie warto.......

mała mi

Nawet do tej pory nie otrzymałem od nich PIT-u, ale to już ich sprawa. To oni zostaną obciążeni. Nie ubolewam nad tym..

katia2311
@mała mi

musisz napisać do nich polecony że nie otrzymałaś pitu i zrób to w dwóch egzemplarzach jeden dołącz do pitu wraz z potwierdzeniem nadania i zanieś do urzędu. inaczej ty poniesiesz konsekwencje

jaa

zgadzam się z poprzednikiem, nic tam sie nie zmienilo do tej pory

Firma zatrudnia połowę znajomych kierasa ( pana K.) którzy rządzą bardziej niż on. Druga połowa ludzi musi zapier......ć a koledzy kierasa mają totalny luz. Stawka 9 zł na godz do ręki - jak w takich warunkach to masakra. Praca po 8 czy 14 godz - OBOWIĄZEK. Niedziela, a także zdarzą się świętą - wszystko za 9 zł. O pracy, na którą - dowiadujemy się SMSem o godz 22 czy nawet 23, że jutro praca na 8.00 :-) Masakra. W weekend trzeba być przy telefonie i czekać za SMS, czy jutro (w niedziele) praca :) Paranoja :) Ogólnie połowa ludzi żyje tam tylko firmą, jakby nie mieli rodzin...

Jose
@pracownik

Firma nadaje się tylko pod inspekcję od PIP-u po Sanepid. Nie płacą nadgodzin, warunki sanitarne masakra, praca po 16h w zimnie bo na hali 8 stopni, brak posiłków regeneracyjnych , kierownik psychol jakich mało i wiele wiele innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Sourcevit Sp. z o.o. - Gądki

Sourcevit Sp. z o.o.