Firma Multikino Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Firma Multikino Sp. z o.o.

Aaron 2012-11-26 17:18:25
Nie wiem co powiedzieć. Byłem dzisiaj na "rozmowie kwalifikacyjnej" w tej firmie. Spędziłem tam 3 godziny czekając na swoją kolej. Ale to nic. Stawka jaką mi i całej reszcie kandydatów zaproponowano to 6,30 PLN/h BRUTTO. Netto to jakieś 5 zł. Czy to możliwe? Czy jest tutaj ktoś kto tam pracuje i potrafi to jakoś wyjaśnić? Rozumiem, że praca nie jest ciężka itd. no ale ludzie. Za cały etat w takim razie płacą nie więcej niż 900 zł. Wynajem pokoju w Krakowie, z dala od centrum to wydatek średnio 450 zł. Nie wiem czy się przesłyszałem, czy nie zauważyłem jakiś innych profitów płynących z tej pracy. Prosiłbym o komentarz osobę, która tam pracuje - może się po prostu mylę.
Gośka 2013-10-01 13:37:04
Pracowałam w tym multikinie i mogę wam dużo opowiedzieć, faktycznie stawka na początek nie powala i jest to 6,30 brutto, po 3 miesiącach wzrasta, po kolejnych znów ale maks to chyba coś koło 8 zł brutto. Kusza opcją 12 darmowych wejściówek na seanse w miesiącu, ani to dużo, ani to mało. Ludzie pracują tam mega fajni, co do kierowników to tez jest spoko, idzie się dogadać jeśli chodzi o godziny pracy, ale trzeba mieć 3 pełne dni dyspozycyjności w tygodniu bądź 6 połówek. Jak się nagle okaże, że nie możesz przyjść do pracy to musisz sobie sam znaleźć osobę, która przyjdzie za Ciebie. Ani polecam, ani odradzam, praca na chwilkę fajna, ale nie na za długo. Brak możliwość awansu choćby o stanowisko wyżej.
justyna92 2014-05-18 10:56:48
cześć. wybieram się na rozmowę do krakowskiego multikina - jutro. z tym, że całe zaproszenie przez telefon wydało mi się dość dziwne bo powiedzieli że zadaniem będzie kogoś rozśmieszyć... a do tego zaprosili ponoć wszystkich kandydatów na jedną godzine.
nie wiem co o tym myśleć. wie ktoś o co w ogóle chodzi???

mieliście do czynienia z czymś takim w multikinie? jak w takim razie wygląda to spotkanie kwalifikacyjne?
Anna 2016-01-11 16:56:53
Witam, pracowałam w tej "firmie" 3 miesiące, to co tam się dzieje to żenada, ludzie którzy pracują dłużej są chamscy, wredni i gnoją na każdym kroku. Jesteś nowa to od razu robisz wszystko za innych. Dyspozycyjność trzeba dać na minimum 3 dni w tygodniu, dostałam na 3 zmiany (np. na poniedziałek, wtorek, środa) niestety jak nie było klientów to zwalniali nas po 2-3 godzinach. Przykładowo w tygodniu miałam wyrobić według grafiku 24godziny, a wyrobiłam 11. Totalnie żenada stawka 6,5 netto. Przez miesiąc zarobiłam 350zł żenada. Nie polecam tej pracy, chora atmosfera.
claire 2016-06-23 17:31:06
Pracowałam 3 miesiące jednocześnie studiując. Praca jest dobra dla studentów chcących dorobić, nie dla kogoś kto chce pracować dużo i wyciągnąć porządną pensję na miesiąc. Zarobki w granicach 300-400 miesięcznie, zależnie od godzin. Dają 8 brutto, po pół roku 50 gr więcej. Praca jest wg mnie w porządku, ludzie są świetni. Dla porównania miałam restaurację fast food, za takie same zarobki to zdecydowanie Multikino wygrywa.
Zapraszają na rozmowy wszystkich którzy wysłali CV, bo nie ma dla nich znaczenia doświadczenie, po prostu przyjmują tych którzy się nadają. Jest straszna rotacja. Oczywiście jest grupa stałych pracowników, którzy już tam są minimum rok, ale ci inni to pracują po parę miesięcy i się zwalniają.
Generalnie 2-3 zmiany tygodniowo się dostaje, nawet przy wypisaniu pełnej dyspozycyjności na 7 dni.
robas 2016-08-10 15:41:59
Zakup biletu z jedzeniem? Chory pomysł! Kolejka jak za komuny. NIE POLECAM!
Jeśli masz iść do kina i się zdenerwować w kolejce to zastanów się!
Zostaw swoją opinię o Firma Multikino Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Multikino Sp. z o.o.