Opinie o Firma Multikino Sp. z o.o. w Kraków Dobrego Pasterza 128

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Multikino Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Multikino Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Multikino Sp. z o.o. w Kraków Dobrego Pasterza 128

Martyna

Radzę unikać pracy w tej firmie szerokim łukiem. Doczyszczanie fug na podłodze, zbieranie gum wokół terenu kina, mycie okien, doczyszczanie śmietnika.... To tylko nieliczne, często durne zadania, z którymi trzeba się liczyć. Pracownicy nie mogą ze sobą rozmawiać, ponieważ gdy tylko zostanie to zauważone przez kierowników można spodziewać się "super" zadania. Premie za sprzedaż (miesięczną) nie istnieją, chyba że można do tego zaliczyć bon na pizzę, GOjump, czy batoniki z samplingu dla klientów. Mobbing jest na porządku dziennym, stosowany przede wszystkim przez dyrektorkę tego obiektu. Jeśli nie sprzedajesz czegoś, za co czeka ją premia pieniężna - będzie stała nad tobą i sprawdzała twoje wyniki co 30 minut. W multikinie w Krakowie nie ma czegoś takiego, jak równe traktowanie, płeć męska u tej pani za każdym razem jest lepiej traktowana. Pominę fakt, że jeśli kogoś nie lubi - wcale tego nie ukrywa, działając tak, abyś to Ty poczuł się źle. Chociaż jedna dziewczyna zajmująca się rozliczeniami wcale nie jest lepsza, mściwa, pyskata, pracująca tylko wtedy, kiedy jej to pasuje. Każde złe traktowanie innego pracownika przez tą osobę tłumaczone jest zdaniem "Wiecie jaka jest". Miejsce toksyczne, gdzie liczą się tylko kierownicy i ich dobro, traktowanie z góry, brak empatii do drugiego człowieka, nierówne traktowanie, mobbing oraz wymyślone z kosmosu zadania (pomyślcie o najgłupszej rzeczy jaką można posprzątać i właśnie to może być waszym zadaniem). Jeśli tego szukacie w pracy, to właśnie to dostaniecie.

martynka4322
@Martyna

ja pracuje w multikinie, co do najgłupszych zadań jakie dostałam to mycie podłogi domestosem albo mycie kafelek domestosem dziewczynom wyskakują reakcje skórne po takich zadaniach co jest ignorowane i kierowiny i tak każą to robić.

AK

Multikino Rzeszów. Pracownicy wraz z kierowniczkami są bardzo mili i pomocni. Zastrzeżenia kieruje do Dyrektora kina, nie ma szacunku do pracowników, zawsze to on ma racje. Odzywa się w sposób chamski do pracowników.

Nadia
@nikt

Na bieżąco nie jestem bo nie pracowałam wtedy, teraz zresztą także jeszcze nie, ale od stycznia nad zatrudnieniem się myślałam… pytanie tylko czy do tego czasu cokolwiek może się zmienić odnośnie tego co opisujecie? Na tych wyższych stanowiskach są w ogóle jakieś rotacje?

Ala4

Jaka jest obecnie minimalna stawka w Multikinie na samym początku na rękę?

Wicia
@Honorata

Nie. Daję dyspozycyjność 5/7 dni, 3 dni w tygodniu do późnego wieczora i 2 pełne dni w weekend, oni mi dają tylko jedno popołudnie w piątek, po czym dzwonią 2h przed rozpoczęciem pracy, że mam nie przyjeżdżać. Po trzech miesiącach nawet szkolenia na kasę nie mogę odbyć, bo nie mam wypracowanych godzin (nie z mojej winy!). Odmówiłam wyjazdu za granicę na święta, gdyż firma zastrzegła, że w święta mam być w pełni dyspozycyjna, obawiam się, że spędzę je w domu, bo nie będzie dla mnie pracy. Firma nie jest godna zaufania.

Kamila Nowy wpis

Generalnie to nie a teraz jakiś szczególnie dużych rotacji? pytam, bo zauważyłam, że jest dostępna jedynie jedna oferta na personel obsługi klienta i to nie do mnie do miasta. A nie wiecie czy kiedyś nie przejdą z tych umów zleceń na te o prace? tylko ten pierwszy wariant jest teraz wpisany

Mała Nowy wpis

Omijać z daleko, Zupełny brak szacunku do pracowników. Zwłaszcza z samej góry…

Nic

A jakieś dodatki w ogóle są tam? Czy sama podstawa i nic więcej?

Hanna

Przypuszczam, że nie ma socjalu, bo to przede wszystkim praca dla studentów. Słyszałam za to plotki, że pracownicy otrzymują bezpłatne bilety na seanse, czy to prawda?

@Hanna

Otrzymujemy miesięcznie do 10 kodów na bilety pracownicze (deklarujemy ich ilość). Jeden bilet kosztuje 5 zł i obejmuje wszystkie strefy :)

@Marta

Ale czad! A to jest jakieś imienne czy można zaprosić znajomych na seans za to? ;p

W sumie jak tak patrzę to odpowiadasz na komentarz sprzed dwóch lat. O 5 mogło to podrożeć w takim okresie? to ja ciekawa jestem jak stawki się tu zmieniły w tym okresie dla samych pracowników na obsłudze kina. Ktoś wie? i czy do benefitów też coś dorzucili?

Martyna

martynka4322 Nowy wpis
@Martyna

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Multikino Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzień dobry 22.10.2023 odwiedziliśmy Mutikino w Zabrzu film extra i było bu super gdyby nie ilość i czas trwania reklam znana stacja TV się chowa tylko tam mogę przełączyć kanał tu płace za bilet i bardzo proszę wprowadzić np bilet droższy ale bez zbędnych reklam przed filmem . Zrozumiałe dla mnie jest pokazanie nadchodzącego repertuaru ale 30 min reklam to już przesada idę na komedię a zdenerwowany już jestem przed seansem . Chciałbym chodzić do kina celem zobaczenia filmu za seans który opłaciłem nie życzę sobie reklam albo informujcie seans godzina 16 ta , chcesz pooglądać reklamy wpadnij godzinę wcześniej dostaniesz popcorn.

levy
@Andrzej

Dlatego chodzi się do kina po zaczęciu seansu, ja wchodzę 10,20 po i zawsze jest dobrze, jak ktoś wchodzi za 20 + 30 min reklam to prawie godzina przed oglądaniem seansu....

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Firma Multikino Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ala4

Jaka jest obecnie minimalna stawka w Multikinie na samym początku na rękę?

@Ala4

A na jaką mniej więcej liczysz?

Ola
@Ala4

Hejka, teraz płacą dwie dyszki na rękę jak się jest studentem.

Honorata
@Ola

A dużo godzin miesięcznie można wyrobić?

Ala
@Ola

Jak obecnie wyglądają rozmowy kwalifikacyjne?

@Ala

W sumie dobre pytanie. Kiedyś podobno wymagali podania jakiejś listy reżyserów. W sumie po co pracownik ma to wiedzieć, on nie jest od sprzedawania po prostu?

Wicia
@Honorata

AK

wika
@AK

zdecydowanie, pracowałam przez chwilę w minionym roku, nic tylko ciągle uważanie czy dyrektor ma akurat dobry humor, czy zaraz weźmie pierwszego lepszego pracownika i doprowadzi do płaczu (częste zjawisko), po czym zwolni. przemiał nowych pracowników, co chwilę ktoś wylatuje, zero zaufania dla pracowników i częste oskarżanie, brak szacunku w codziennych sytuacjach ze strony kadry kierowniczej. poza tym praca to głównie sprzątanie sali, oczywiście na czas, bo przez 90% czasu na jedną osobę przypadają wszystkie sale kinowe + hol, korytarze, itd. przynajmniej przez pierwszy miesiąc, do czasu przeszkolenia na bar.

@wika

A czy na rozmowie rekrutacyjnej o sprzątaniu tych sal jest tak właściwie mowa? I zastanawiam się jak to później wygląda, jak już powiedzmy jestem na barze to i tak ale muszę ogarniać?

Jolanta

Dobrze zrozumiałam że byłbyś sfrustrowany będąc dyrektorem tutaj? a w zasadzie to dlaczego? jakieś problemy z zarządzaniem czy niesatysfakcjonujące wynagrodzenie? wiesz coś więcej na temat pracy na tym stanowisku?

Szczery do bólu
@AK

Dyrektor powinien być zwolniony - kompletnie nie ma szacunku do ludzi. Ale jest prawą ręką dyrektor regionalnej, która z kolei jest prawą ręką dyrektor operacyjnego. Multikino to jeden wielki (usunięte przez administratora) i prywata. Wszystko zależy od widzimisię regionalnych.

Szczery do bólu

To nie chodzi o frustrację a brak szacunku do ludzi - typ z Rzeszowa go nie ma za grosz. No ale jest psiapsi dyrektorki regionalnej . Są też normalni dyrektorzy. Choć w sumie im bardziej ktoś normalny tym szybciej się go zwalnia...

nikt
@Szczery do bólu

W punkt! Multikino promuje takie zachowania. Dyrektor i kierownik ma być mierny, ale wierny...i nie zagrażać pozycji regionalnych. Procedury antymobingowe są tylko na papierze.

Nadia
@nikt

Arturo

Najgorsza strona internetowa do zamawiania biletów. Koszar. Zrezygnowałem z zakupu biletów w Multikinie. Wybrałem konkurencję.

Baśka
@Arturo

Odnośnie tej strony do kupowania biletów, która została uznana za „user-unfriendly”, to kto właściwie zajmuje się jej utrzymaniem? Jaki zespół IT nad nią działa? Mam na myśli stanowiska. Z ciekawości wpisywałam oferty ale żadna mi nie wyskoczyła

Czy w Firma Multikino Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Elżbieta

To mnie teraz ciekawi druga strona medalu. Zauważyłam, że w paru opiniach powielili się kierownicy, a wiadomo jak warunki pracy mogą wyglądać z ich perspektywy? Nie ukrywam, że zarobki mnie interesują ale także sam zakres obowiązków. Jaki jest na papierze a jak wychodzi on w rzeczywistości?

Lucyna

Dziś na filmie "Mavka". Byłam świadkiem (usunięte przez administratora) Multikina na dość dużą skalę (co najmniej 10 osób na 1 seansie). Mianowicie przy szukaniu własnych miejsc zrobiło się zamieszanie. Nasze miejsca zostały zajęte przez innych ludzi. Państwo, którzy siedzieli na naszych miejscach okazali nam ważne bilety na te same miejsca i ten sam rząd! Jak się później okazało Multikino sprzedało te same miejsca więcej niż 10 osobom, głównie matką z małymi dziećmi. Ja z mężem usiedliśmy na chwilę gdziekolwiek... Tracąc cały wstęp filmu. Inna kobieta z dziećmi poszła po obsługę, miły Pan powiedział nam, że jak wyjdziemy z kina zwrócą nam pieniądze ale jeśli zostaniemy siedząc na schodach lub stojąc pod ścianą to już nam ich nie zwrócą... Część osób wyszła, a część została, w tym my. Jechaliśmy do multikina w Krakowie wiele kilometrów. Zapłaciliśmy pełną kwotę za film, który oglądaliśmy od połowy w napiętej atmosferze. Mimo tego, że wykupiliśmy najdroższe miejsca w tylnym rzędzie mieliśmy miejsca na schodach. Przyjechałam z mężem na seans z Olkusza, tak jest to dość daleko i wiąże się spędzeniem wiele czasu w podróży. Po seansie jesteśmy wycieńczeni i fizycznie i emocjonalnie. Multikino pewnie robi tak na większości seansów, znajdując sobie łatwy zysk ze sprzedaży fałszywych miejsc. Ja się do tego już nie dołożę i nie polecam nikomu. Dno

Wiecie może, czy w Firma Multikino Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Pussydestroyer

Chuj wam w dupe film byl chujowy obsluga do pizdy sos serowy mial sperme w sobie a moja frozen fanta byla ciepla i miala w sobie sline kasjerki. (usunięte przez administratora)multikino i PDW. Kropka.

Ala

Jak obecnie wyglądają rozmowy kwalifikacyjne?

wpierdaj

kino w porządku, aczkolwiek byłam z przyjaciółka na premierze venoma, ekran zepsuł się w połowie i nic nie chciało isc. Co najlepsze obsługa wiedziała od początku ze coś jest zepsute, masakra.

Czy pracownicy w Firma Multikino Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ola

Cześć, wiele rzeczy nie jest idealnie jak wszędzie, ale atmosfera jest akurat bardzo fajna.

Neh

Cześć, ile płacą na godzinę w 3mieście na obsłudze klienta?

Nie polecam, na rozmowach kwalifikacyjnych wymagają podania w minutę podanej przez rekrutera liczby reżyserów, jak dla mnie to na stanowiska najniższe czyli bileterów i przy takich zarobkach odpytywanie z kinematografii jest słabe. O ile ta wiedza jest w ogóle potrzebna przy obsłudze klienta.

Barnaba

To co działo się tyle lat wstecz to zupełnie inne czasy. Ważne, że aktualnie jest spoko!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Multikino Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Firma Multikino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Multikino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Firma Multikino Sp. z o.o.