Klient

Uważajcie na żabkę na al. Pokoju właścicielem, atakuje klientów za próbę wejścia do sklepu jeszcze nie otwartego, to jak on będzie traktował pracowników...

Widek Dawidek
Klient

Ja piszę o żabce na ulicy sodowej. Jest to jedyna żabka, przy której się zawiodłem. Czemu? Odpowiedż brzmi: Niedawno mama wysłała mnie do żabki po bułki. Gdy wszedłem do sklepu, jak zwykle założyłem rękawicę. Ale gdy te rękawice zakładałem, pani kasjerka powiedziała mi, żebym nie śmiecił. Ale co ja takiego zrobiłem?! Ja tylko zakładałem rękawice! Gdy byłem przy kasie z bułkami kasjerka powiedziała: ''Jeszcze raz zaśmiecisz, to wyproszę cię z tego sklepu!" Mówię drugi raz, że nie zaśmiecałem sklepu! Nawet widziałem, że ta baba sama zaśmiecała sklep, a wszystko zwaliła na mnie! Ale to nie wszystko! Gdy wychodziłem ze sklepu, ta jebana szmata krzyknęła: ''Co robisz z tymi drzwiami, gówniarzu?!'' Ja tylko wychodziłem ze sklepu! Nic nie zrobiłem!! Ogólnie żabka to fajny sklep, dobre jedzenie, tanie ceny. Ale żabka na ulicy Sodowej jest najgorszą żabką w Krakowie. Możecie chodzić do żabek na Tynieckiej, Grota Roweckiego i do innych żabek w Krakowie. Ale żabkę na Sodowej omijajcie szerokim łukiem.

klient Nowy wpis
Klient

Żabka ul.kurzei 2;pani pracująca w sklepie (czarne włosy spięte w kok -starsza) bardzo psuje reputacje sklepu.jest niemiła dla klientów.traktuje bardzo ordynarnie.na pewno już się tam niepojawie i bardzo przykre że taka osoba pracuje wsrod ludzi. Współczuję właścicielowi sklepu

Klient

Nie polecam.Zabki.na ul. SUKIENNICZEJ pod Wawelem..wpuszczane są psy bez kagańców ekspedientki nie zwracają na to uwagi.. Natomiast klient bez maski to najwyszego stopnia zagrożenie. Ciekwa logika

Klient

Zabka przy ul. SUKIENNICZEJ, niedaleko Wawelu. Radze omijać. Obsługa niemiła. Wpuszczani są klienci z psami (!!). Kiedyś byłem świadkiem wizyty 3 psów w tym sklepie, które

Ktos
@Klient

Otwierałam żabkę i wiem jak się zachowują klienci. Jak stado osób niepełnosprawnych umysłowo. Wisiała ogromna kartka z informacja kiedy będzie otwarty sklep. A ludzie walili w drzwi o mało co szyb nie wyniki bo chcieli wejsc. Nie dziwie się temu panu ze się wkurzyl

Krzysiek
@Ktos

Tak samo jest podczas godzin dla seniorów codziennie w kolko tym samym klientom mowie ze nie mogą wejsc na sklep czy oni są (usunięte przez administratora)głusi ?

@Klient

Popieram. I zachecam do bojkotu wkich ŻABEK. niejednokrotnie spotkałem się z niemiłą obsługą w tych sklepach. Krakiw

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ja

Jaka stawka na kasie na start? mam 19 lat

Gwiazdaaa
@Ja

@Ja

Zależy ???? w jednej dają 12 a w innej 15

Mariusz Klich
Klient

Żabka na ulicy Pastelowej ;) Czarna pańieńka nie kulturalna, rozmawia przez telefon obsługując klienta , bułki nie świeże bardzo twarde , kasjerce wypadła parówka do hot-doga na podłogę a kobieta mimo tego włożyła ją do bułki. Absolutnie nie polecam i uważajcie aby dzieci nie jadły tam hot-dogów

Klaudia

Czy w żabce dają umowę o prace ?

@Klaudia

Bardzo rzadko :) zazwyczaj zlecenie lub lecą na czarno ale są również normalni ajenci, ja pracuje w Krakowie i mam normalnie umowę ale już przerobiłam wiele zabek i w żadnej nie chcieli mi w ogóle dać umowy

Gwiazdaaa
@Klaudia

Tak

kami67awe

Żabka przy ul Długiej 55 w Krakowie to porażka. Pracowałam dwa dni w drugi się źle czułam. Nie dali mi umowy więc solidarnie dałam znać w dzień wolny że jestem chora. Jak parę dni później upomniałam się o to czy wypłata mi przysługuje, szefowa powiedziała że w okolicach 10 lutego mam się umówić i że mi nie wierzy bo L4 nie widziała (ciekawe jakie L4 i jaki lekarz wystawi gdy nie mam umowy). Napisałam z prośbą o ustalenie terminu wypłaty, szefostwo ma w dupie by odpisać. Jak do 10tego nie będzie żadnego kontaktu i nie będą odbierać nasyłam PiP.

Dawid
@kami67awe

Jesteś sama sobie winna a z PiPem nic nie zdziałasz.

Luki

Żabka 10 marca Grota-Roweckiego zamknięta brak indo 7 marca na kobierzyńskiej tak samo dlaczego miE jakieś info i w ogule czy całkowicie likwiduje cię wklepy

Kam
Klient

Czas na prawdziwą opinie o zabkach

Żabka Łobzowska!!!!!!
Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.
Klient

Omijać szerokim łukiem zawsze jest coś w tym sklepie nie tak dzisiaj nie świeże pieczywo którym uszkodzilabym ścianę jakbym tą bułką uderzyła słaby asortyment słabe stanowisko z warzywami i ogólnie straszna obsługa więcej tam nie pójdę chyba że nie będzie wyjścia niestety ta żabka blisko mojego domu;(kilka kroków dalej na karmelickeij Aż miło wejść pachnie kawą i świeżym pieczywem.kto tam jest kierownikiem ????kto na to pozwala tacy ludzie obsługują ludzi i od rana nerw

janek
Klient

Czysty sklep na Wysłouchów 41, panie miłe, dużo fajnych produktów na promce.

Pablo
Klient

Zabka na Wysłouchów 41 super zaopatrzona i czysta. Obsługa miła i kulturalna.

Jarek
Klient

Fajny sklepik, bardzo spokojny i grzeczny pan sprzedawca. Sklep dobrze zaopatrzony.

tomek

Wysłouchów 41 fajna młoda obsługa, zaopatrzenie ok. polecam sklep

Kamil
Klient

Zabka na wysłouchów 41 bardzo miła obsługa i ładny sklep. Panie miłe i pomocne, będę tu często zaglądał, bułeczki Tomcio Paluch pyszne!!!

M ika
Klient

Byliśmy w Krakowie i przypadkowo trafiliśmy do Żabki na ulicy Krowoderskiej 23 . bardzo miła obsługa umiejącą doradzić ponieważ wybór towaru imponujący. Oby więcej takich sklepów i nie tylko w Krakowie . Dziękujemy

Magda
Klient

Żabka na Wysłouchów 41 nowa, ale super zorganizowana. Bardzo miła obsługa i pomocna. A gotowe obiadki do podgrzania przepyszne.

Bialy mis

@ziomek tomek. Skończ się błaznić pajacu

Anna

Chce pochwalic zabke na Sławkowskiej. Jest bardxo przyjazny Personal i bardzo czysto zawsze towar dołożony i chetny do pomocy

Widek Dawidek
@Anna

Dzięki, że polecasz żabkę. Chciałbym powiedzieć(usunięte przez administratora), aby nie poprawiał zioma który napisał : Bardzo dobra opcja z fraczyza

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Kraków