Opinie o Żabka w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żabka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Kraków

marcinspo

Żabka, ul. Włóczków 6 - miła i fachowa obsługa, świetny kontakt z klientem. Polecam!!!

Aaaa
@marcinspo

Masz na myśli te Ukrainki zamotane i same nie wiedząc co chcą?zero punktów.pewnie też jesteś Ukraincem i wystawiasz keżankom plusy.i mnie gruby minus i więcej tam moja noga nie powstanie.

Krakowianka. Nowy wpis

Nieuprzejmość sprzedawcy.Niekompetencja.Zwracanie klijentowi,uwagę gdzie patrzy.Skoro płacę za towar to oczywiste,że kupuję. Starsza pani blond włosy nie potrafi zachować się kulturalnie wobec kupującego . Żenada. A poza tym sklep jest od patrzenia.Wybierania towaru.Wiecej nie będę robić zakupów w tym sklepie.Szkoda zdrowia na zbędne dyskusje i potyczki słowne,bezsensowne.Pozdrawiam.

Kacper Nowy wpis
@Krakowianka.

Żadna starsza Pani nie pracuje w sklepie, każdy pracownik ma mniej niż 25lat..

Rozczarowana Nowy wpis

Żabka, ulica Pilotów, 15.02.2024. Czekałam dobre 10 minut, ponieważ sklep był zamknięty i był szyld "Zaraz wracam". Zatrudnijcie więcej pracowników, bo coraz częściej spotykam się z taką sytuacją, nie tyle w tej Żabce, co w wielu innych. Zakupy zrobiłam u konkurencji.

PRACOWNIK Nowy wpis
@Rozczarowana

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE WBREW TEMU CO ZAPEWNE MYŚLISZ W ŻABKACH PRACUJĄ JEDNAK LUDZIE, KTÓRYM RÓWNIEŻ CZASAMI POTRZEBA WYJŚĆ DO TOALETY. NIE TRZEBA OD RAZU WYLEWAĆ ŻALU W INTERNECIE, BO SKLEP BYŁ CHWILĘ ZAMKNIĘTY????????

Żenada

Dzień dobry. Korzystam z waszych usług codziennie ale z dnia na dzień tracę wiarę w ludzi. Niestety w tym miejscu czyli kazimierzowskie 35, bo tam znajduje się wasz punkt. Tracę wiarę w lokalny sklep. Obsługa jest chamska i agresywna o arogancji i obiektach w stronę klientów nie wspomnę. Pani blond uważa że to klient jest dla niej a nie odwrotnie. To klienci muszą się upominać o aplikacje i przysługującego im rabaty związane z aplikacją. Spotkałem się wiele razy z arogancja i chamstwem. Zadań zmian i reakcji by ten sklep stał się moim lubianym lokalnym sklepem. Takim jaki powinien być.

Zniesmaczona
@Żenada

Dokładnie. Tez doświadczyłam niemiłego potraktowania ze strony pani z blond włosami tylko chodzi o Żabkę na ulicy Dunin - Wąsowicza. Pani nie chciała przyjąć banknotu, ponieważ jej zdaniem był zbyt wymięty i klient niby nie przyjmie. Owszem, nie był w najlepszym stanie, ale był cały, niezniszczony, a na dodatek powiedziała to takim tonem, jakby była nie wiadomo kim, jakby to ona była dla klienta, a nie klient dla niej. Taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz i na pewno ostatni, bo te żabkę będę omijać szerokim łukiem! W innym sklepie zrobiłam zakupy bez problemu.

Krakowianka

Żabka przy ulicy kurniki 5 w Krakowie,nie polecam bardzo nie miła obsługa wręcz aż nie przyjemna.Pani była bezczelna zachowywała się jakby pracowała tam za karę, z odrazą do osób. po jakim kolwiek pytaniu odpowiadała wrednie bez szacunku.Nie pozdrawiam pani blondynki :) 28/12/2023 godzina między 10 a 11.Apeluje o zmianie pracownika gdyż nie nadaje się do pracy z ludźmi :)

Zniesmaczona
@Krakowianka

Ja nie polecam Żabki przy ulicy Dunin - Wasowicza. Jakas niemiła małolata nie chciała mi przyjąć banknotu, tylko dlatego, że jej zdaniem był zbyt pomięty, zasłaniając się tym, że niby klient nie przyjmie. Jeszcze jakby powiedziała, to normalnym tonem, to ok, ale to był taki ton, jakby to ona była nie wiadomo kim. W innej Żabce zrobiłam zakupy bez problemu. Zastanówcie się, kogo przyjmujecie do sklepu.

Czy po rozmowie w Żabka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Czy Żabka zatrudnia studentów?

@

Szanowni Państwo klienci! Chcę podziękować obsłudze sklepu przy ul Zbrojarzy 111.Nie bez znaczenia jest fakt, że to obszar pustynny jeśli chodzi o infrastrukturę handlową!Z radością przyjęłam wiadomość, że otwiera się Żabka. Mam ogromny szacunek do ludzi, którzy tam pracują, świątek, piątek czy niedziela, ciągle uśmiechnięci,otwarci na klientów, życzliwi! Bardzo Im dziękuję, że są! Pozdrawiam Panią Asię, niesamowitą kobietę, Panią Wiktorię i Pana, którego imienia nie znam,ale czasem spotykam w sklepie,zawsze pozytywnie nastawionego do ludzi!WSZYSTKIM PANSTWU DZIĘKUJĘ! Życzę Państwu satysfakcji z kontaktów z klientami i oczywiście satysfakcjonujących zarobków - klientka Dorota

Klient

Nie pozdrawiam Pana z żabki na ul.Krakowska 44 lok. L.U.1, 31-066 Kraków. Pan był nie miły oraz gburowaty jak również wystrzelony (pod wpływem substancji nielegalnych, co łatwo można było zobaczyć po jego oczach oraz zachowaniu) kupując jednorazówkę dostałam informację o znajdujących już się osobach na onkologii, jak i inne nieprzyjemne przytyki w moją stronę. (Pana łysego oraz z tatuażem na głowie nie pozdrawiam i prosze się następnym razem zastanowić zanim coś powiesz)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Żabka?

janek

Żabka Karmelicka 62 04-05.10.23 ok 21 klient z psem bez kagańca był widziany w tym sklepie jak sobie parodował i roznosił zarazki z paszczy pieska po sklepie wpuszczony i za pozwoleniem prawdopodobnie pracownika sklepu który jeszcze odmówił dania kuponów totka według i podobno poleceń przełożonych a we wcześniejszej żabce brak totka bo szkolenia nie ma podobno

noname

Nie polecam żabki na ulicy Rajskiej 3. Jako była pracownica powiem, że szefowa jest bardzo nerwowa i agresywna przy tym. Po dostaniu wypłaty prosiłam o wysłanie grafiku, ponieważ nie zgadzało mi się. Dopraszałam się 4 dni. Po zauważeniu że nie zostały zapłacone mi dwa dni próbne szefowa oznajmiła że da mi pieniądze w gotówce. Gdyby nie kwestia tego że się dopraszałam jestem pewna że pieniędzy bym nie dostała. Ostatniego dnia pracy w kasie nie było żadnych drobnych, więc dałam kartkę na drzwiach z prośbą o płacenie kartą lub wyliczoną gotówką. Szefowa powiedziała że zostanie mi obcięta wypłata za wywieszenie tej kartki bez jej zgody. Niestety wielokrotnie dzwoniłam do niej że pieniędzy drobnych w kasie nie mam i dostawałam odpowiedź , że mam „ radzić sobie sama”. Przykre doświadczenie pracowanie w tej żabce. Na koniec miesiąca potrącane są pieniądze, oprócz tego szantaż że zostanie obcięta mi wypłata.

Czy w Żabka zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Benka

Z przykrością muszę poinformowac że punkt żabki Rynek Dębnicki w Krakowie jest fatalny.Jestem amatorką kawy dlatego przychodzę często po ten napój , niestety często odchodzę z kwitkiem gdyż albo ekspres jest zepsuty co zdarzyło się cztery razy albo nie ma kawy w ekspresie a na uwagę o uzupełnieniu sprzedawca wzrusza ramionami i informuje że nie wie czy została zamówiona. Czy tak powinno to wyglądac?Wykupuję kawoament mając nadzieję że codziennie wypiję kawę, niestety ten punkt nie spełnia standartów jakie oferujecie.

Klient

Dlaczego w żabkach obsluguja sami obrażeni na cały świat Ukraińcy? Łagiewniki/borek albo cizie którym osmielasz się przeszkadzać w paleniu i plotkach albo jakis obrażony na świat ukrainiec ktory oburzony musi podawać towar. Broń boże jak chcesz czegoś więcej niż jedno - to jakby pretensje miał że kupujesz w ogóle. Reklamacji aroma King nie uznaje i nagle po polsku nie rozumie na zawołanie. Masakra. Dobrze że jest masa innych sklepów bo to to jakaś plaga.

Czy Żabka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Lv

Zależy od pracodawcy ( patrz franczyzobiorcy) raczej umowa zlecenie w większości przypadków.

TomaszNadw.11

Pani Paulina ze sklepu Nadwiślańska 11 bardzo miła i serdeczna pomaga przy znalezieniu produktu zaradna i uczynna gdy jest w sklepie na zmianie jestem zadowolony z obsługi .. T. pracownik firmy Ochrony Obiektu

marcinspo

Aaaa
@marcinspo

Klient

Uważajcie na żabkę na al. Pokoju właścicielem, atakuje klientów za próbę wejścia do sklepu jeszcze nie otwartego, to jak on będzie traktował pracowników...

Ktos
@Klient

Otwierałam żabkę i wiem jak się zachowują klienci. Jak stado osób niepełnosprawnych umysłowo. Wisiała ogromna kartka z informacja kiedy będzie otwarty sklep. A ludzie walili w drzwi o mało co szyb nie wyniki bo chcieli wejsc. Nie dziwie się temu panu ze się wkurzyl

Krzysiek
@Ktos

Tak samo jest podczas godzin dla seniorów codziennie w kolko tym samym klientom mowie ze nie mogą wejsc na sklep czy oni są (usunięte przez administratora)głusi ?

Jozef P
@Klient

Popieram. I zachecam do bojkotu wkich ŻABEK. niejednokrotnie spotkałem się z niemiłą obsługą w tych sklepach. Krakiw

@Klient

Żabka wielicka 42A Pani niska w okularach, błąd włosy Ocena poniżej krytyki, codziennie coś kupuje i wiecznie jest oczekiwanie aż łaskawa Pani podejdzie do kasy, zawsze wykłada towar :/

natalka bananka
@Klient

slochaj (usunięte przez administratora) porzadni lodzie tam parcojom nie podoba sie wyipierdzielaj do lidla

damianka lalka

fóck off mader faker

JULKA KULKA

o co hodzi bo ja nw

Jack
@Klient

Uwaga na żabke na ul Grodzkiej .brudny kawomat .kupiłem kawę i myślałem że zwymiotuje mleko nieświeże.jezeli chodzi o wypieki twarde tragedia ????????????na pytanie czy jest Świerże otrzymałem odpowiedź dzisiejsze.przychodze do domu dotykam masakra jakby sprzed 2 dni

Nie polecam zatrudniac się w żabce pod adresem brogi 27, trochę tam przepracowalem i byla to ogromna porażka, potracanie z wyplaty za wszystko, czego oczywiście w umówie nie bylo, nie ma mowy o braku podatku dla młodych, ciągłe (usunięte przez administratora) bardzo czesto jedna osoba na dostawie, podsumowywujac nie bylo miesiąca bez potrącenia wyplaty, stawka 14 zł za godzine, więc śmiech na sali, franczyzobiorczyni myśląca tylko o sobie, przestrzegam serdecznie, szkoda nerwów i zdrowia :) teraz pracuje w innej zabce i nie ma porównania

Aaa

Zdecydowanie zgadzam się z tą opinią, dorabiałam tam przez jakiś czas.. szkoda słów na chore zachowanie "szefowej", ktora ewidentnie ma takie pojęcie o prowadzeniu uczciwego biznesu, co byle menel spod budki z piwem o higienie osobistej ???? potencjalnym pracownikom radzę trzymać się od P. Katarzyny i tego (usunięte przez administratora) z daleka

G

Uważałam ten sklep Za super zgrana rodzine Wyrzucili mnie za to ze powiedziałam prawdę czekam ba wypłatę Pozdrawiam

Hucer

obsługa super no jeśli kradzież danych osobowych i udostępnianie co i kto i ile wydal przestępcom w aplikacji sadystycznej i przestępczej dno kobieta-guwno

Jub
@Hucer

Człowieku ale o czym ty mówisz, pisz polszczyzną i składnią.

gucio

Dzisiaj zostałem wyzwany w Żabce przy ulicy Mitkowskiego w Krakowie od (usunięte przez administratora) bo od dłuższego czasu zwracam uwagę, na to, ze gdy wchodzę do sklepu, prawie zawsze za ladą nie ma osoby obsługującej klienta. Zdarza się, ze to oczekiwanie na obsłużenie trwa kilka minut. Uznano mnie jak za Barei z tego powodu jako klienta "niecierpliwego" awanturującego się i straszono mnie dzisiaj policją, bo gdy brakuje osoby obsługującej, to udaję się na "próg" zaplecza w poszukiwaniu obsługi sklepu. Szefowa tego przybytku od wielu miesięcy na ten fakt "oczekiwania" oraz zwracanie uwagi na ten fakt braku obsługi złości się na mnie z tego powodu. Zabroniono mi poszukiwania obsługi tego sklepu na zapleczu. To gdzie mam poszukiwać tej obsługi, gdy siedzi sobie na zapleczu i rozmawia przez telefon?. Czasem krzyczą wołam cyt:"czy jest tam ktoś" to po jakimś czasie pojawia się wściekły pracownik, ze domagam się szybkiej i sprawnej obsługi. Z poprzednią ekipą nie miałem problemu, bo zawsze za ladą sklepową gdy wchodziłem do tego sklepu był gotowy do obsługi klienta pracownik. Nie wiem, gdzie się zwrócić z reklamacją na bezczelność zarówno właścicielki, na obsługę w tym sklepie. Dzisiaj przy pracowniku zrobiła mi awanturę, ze domagałem się szybkiej i sprawnej obsługi zamiast oczekiwania kilka minut na pojawienie się zajętej na zapleczu pracownicy. Dzisiaj dowiedziałem się, że nie powinienem korzystać z zakupów w tym sklepie. Mam sporo lat, ale nawet za (usunięte przez administratora) nikt mnie tak w sklepie nie potraktował. Kiedyś w sklepach była Książka Zażaleń na obsługę, i można było w niej umieścić swoje uwagi na temat obsługi. Gdzie mam się dzisiaj zwrócić z reklamacją na tak bezczelną obsługę?

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Kraków

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka?

Żabka