Opinie o Żabka w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żabka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Kraków

janek

gdzie można składać skargi na waszych pracowników a dokładniej na (usunięte przez administratora) i dziwne zewnętrzne kontakty omijające kierownika? które powodują blokadę sprzedaży w oparciu o kłamstwo pracownika na bazie jego danych osobowych ale przesadzam nie???

Jozef P

Nie polecam.Zabki.na ul. SUKIENNICZEJ pod Wawelem..wpuszczane są psy bez kagańców ekspedientki nie zwracają na to uwagi.. Natomiast klient bez maski to najwyszego stopnia zagrożenie. Ciekwa logika

Jozef P

Zabka przy ul. SUKIENNICZEJ, niedaleko Wawelu. Radze omijać. Obsługa niemiła. Wpuszczani są klienci z psami (!!). Kiedyś byłem świadkiem wizyty 3 psów w tym sklepie, które

Mariusz Klich

Żabka na ulicy Pastelowej ;) Czarna pańieńka nie kulturalna, rozmawia przez telefon obsługując klienta , bułki nie świeże bardzo twarde , kasjerce wypadła parówka do hot-doga na podłogę a kobieta mimo tego włożyła ją do bułki. Absolutnie nie polecam i uważajcie aby dzieci nie jadły tam hot-dogów

Czy po rozmowie w Żabka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klaudia

Czy w żabce dają umowę o prace ?

@Klaudia

Bardzo rzadko :) zazwyczaj zlecenie lub lecą na czarno ale są również normalni ajenci, ja pracuje w Krakowie i mam normalnie umowę ale już przerobiłam wiele zabek i w żadnej nie chcieli mi w ogóle dać umowy

Gwiazdaaa
@Klaudia

Tak

kami67awe

Żabka przy ul Długiej 55 w Krakowie to porażka. Pracowałam dwa dni w drugi się źle czułam. Nie dali mi umowy więc solidarnie dałam znać w dzień wolny że jestem chora. Jak parę dni później upomniałam się o to czy wypłata mi przysługuje, szefowa powiedziała że w okolicach 10 lutego mam się umówić i że mi nie wierzy bo L4 nie widziała (ciekawe jakie L4 i jaki lekarz wystawi gdy nie mam umowy). Napisałam z prośbą o ustalenie terminu wypłaty, szefostwo ma w dupie by odpisać. Jak do 10tego nie będzie żadnego kontaktu i nie będą odbierać nasyłam PiP.

Dawid
@kami67awe

Jesteś sama sobie winna a z PiPem nic nie zdziałasz.

Luki

Żabka 10 marca Grota-Roweckiego zamknięta brak indo 7 marca na kobierzyńskiej tak samo dlaczego miE jakieś info i w ogule czy całkowicie likwiduje cię wklepy

Kam

Czas na prawdziwą opinie o zabkach

Żabka Łobzowska!!!!!!

Omijać szerokim łukiem zawsze jest coś w tym sklepie nie tak dzisiaj nie świeże pieczywo którym uszkodzilabym ścianę jakbym tą bułką uderzyła słaby asortyment słabe stanowisko z warzywami i ogólnie straszna obsługa więcej tam nie pójdę chyba że nie będzie wyjścia niestety ta żabka blisko mojego domu;(kilka kroków dalej na karmelickeij Aż miło wejść pachnie kawą i świeżym pieczywem.kto tam jest kierownikiem ????kto na to pozwala tacy ludzie obsługują ludzi i od rana nerw

janek

Czysty sklep na Wysłouchów 41, panie miłe, dużo fajnych produktów na promce.

Pablo

Zabka na Wysłouchów 41 super zaopatrzona i czysta. Obsługa miła i kulturalna.

Jarek

Fajny sklepik, bardzo spokojny i grzeczny pan sprzedawca. Sklep dobrze zaopatrzony.

tomek

Wysłouchów 41 fajna młoda obsługa, zaopatrzenie ok. polecam sklep

Kamil

Zabka na wysłouchów 41 bardzo miła obsługa i ładny sklep. Panie miłe i pomocne, będę tu często zaglądał, bułeczki Tomcio Paluch pyszne!!!

M ika

Byliśmy w Krakowie i przypadkowo trafiliśmy do Żabki na ulicy Krowoderskiej 23 . bardzo miła obsługa umiejącą doradzić ponieważ wybór towaru imponujący. Oby więcej takich sklepów i nie tylko w Krakowie . Dziękujemy

Magda

Żabka na Wysłouchów 41 nowa, ale super zorganizowana. Bardzo miła obsługa i pomocna. A gotowe obiadki do podgrzania przepyszne.

Bialy mis

@ziomek tomek. Skończ się błaznić pajacu

Chce pochwalic zabke na Sławkowskiej. Jest bardxo przyjazny Personal i bardzo czysto zawsze towar dołożony i chetny do pomocy

Widek Dawidek
@Anna

Dzięki, że polecasz żabkę. Chciałbym powiedzieć(usunięte przez administratora), aby nie poprawiał zioma który napisał : Bardzo dobra opcja z fraczyza

Maciej97

Żabka na placu Szczepańskim, Moim skromnym zdaniem najlepsza żabka w Krakowie ZAWSZE hot dogi są dostępne, najmilisza obsługa, nawet jak nie jest mi po drodze to zawsze od pewnego czasu idę do wlaśnie tej żabki. Pozdrawiam staly i za każdym razem zadowolony klient.

Widek Dawidek
@Maciej97

Fajnie że mi tą żabkę polecasz. Powiem mamie, aby tam mnie zabrała, bo na tej sodowej nie wytrzymam(zobacz moją recenzje o tej żabce). Bardzo dziękuję, będę tam chodzić. Dzięki, naprawdę dzięki że mi ją polecasz. Gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Renia

Uważajcie na Żabkę na Fieldorfa Nila w Krakowie - sprzedają tam przeterminowane produkty.

Kamila
@Renia

To prawda, często mleko czy jogurty są przeterminowane.

Weronika
@Kamila

Skąd to wiesz? Kupujesz tam, czy pracujesz? Szukam opinii pracowników właśnie o tej Żabce na Fieldorfa.

Chuj Zjebany
@Weronika

Ja mieszkam blisko tej żabki jest tak okropna, wszystko jest tu niedobre Codziennie gdy tam kupuje, zawsze boli mnie brzuch. W szpitalu chce mi się rzygać

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Kraków

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka?

Żabka