Opinie o Żabka w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żabka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Kraków

Alicja

Wczoraj wracając z pracy a była to godz 22.45 chciałam podejść do żabki na zakupy do zamknięcia sklepu było 15 minut a mam dwie żabki obok swojego miejsca zamieszkania jedna na wyslouchów 40a oczywiście zamknięta a godz była 22.50 może, natomiast druga żabka też zamknięta na wysłouchów 30a kuzwa masakra już któryś raz z kolei

Jaka stawka na kasie na start? mam 19 lat

Gwiazdaaa

Zależy ???? w jednej dają 12 a w innej 15

Aaaaaaa

Ja od razu miałam 19,30

Jan

Uwaga!!! Żabka na ul. Szerokiej na krakowskim Kazimierzu!!! Dramat obsługa...Pani zbiera na operację kota w kwocie 20 tys. złotych...uwaga przy wydawaniu pieniędzy...jak zapomnisz to podstarzała w okularach powie Ci, że inny klient pewnie zabrał...chcesz hot doga to ponoć prądu nie było. Jakiś koleś ani dzień dobry ani do widzenia...na komórce siedzi...To jest Kraków?...MIASTO KULTURY!!!

patryk kuzyn klaudi
@Jan

po to ma fona zeby siedziec

@patryk kuzyn klaudi

Ale nie w pracy

Alicja

Dzis o god 22.53 wracając do domu chciała iść so zabki przy ul wysłouchów 30a (NIEDZIELA HANDLOWA)Ale co patrzę światło się świeci i co zamkniete klucze od środka w drzwiach ! Wogule obsługa jest tam nie miła brak towaru na półkach to jakaś masakra . Poprzedni właściciel super prowadził żabkę i obsługa byla bardzo fajna a teraz to jakaś masakra przestanę tam chodzić i robić zakupy dramat

Czy po rozmowie w Żabka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Skarżyńskiego

Napisałem ale mi wcięło. W Żabce na Skarżyńskiego piękna pani Weronika ( z Tarnowa) żąda zapłaty dokładnie według kwoty rachunku. Obiecuje , ze wyda klientowi tekst Państwowego przepisu który do dokładnej zapłaty rachunku i posiadania przy sobie ścisłej kwoty tegoż rachunku zobowiązuje. Taka pani w okularkach ciągle na czarno ubrana. Piękna wg własnego mniemania.

Zygmunt C
@Skarżyńskiego

Dodam jeszcze że zapłaciłem banknotem, a pani powiedziała że mam jej dać ściśle odliczoną kwotę wynikającą z ceny zakupu kilku przedmiotów. Bo taki jest wymóg Państwowego przepisu, który ona ściągnie i mi da. Niebywałe. To nim się pójdzie do sklepu trzeba wybrać ceny (ciekawe skąd) wg cennika danego sklepu zsumować i tak z dokładnie przygotowaną kwotą iść do sklepu. Komuś się chyba pomieszało w główeńce. No chyba , ze tak jest w Tarnowie. Hurra idzie nowe. Kraków na powiat , a Tarnów na województwo.

Zygmunt C
@Zygmunt C

Dotyczy co nie do konca wyartykuowalem sklepu Żabka na ul. Skarżyńskiego , obok Domów Akademickich Politechniki Krakowskiej

Bartosz

Nie polecam żabki na ul. Wlotowej 5E w Krakowie. Kilkukrotnie byłem obsługiwany przez nieuprzejmych Panów (podobno właścicieli bo jeden i drugi tak się przedstawiają); zawsze jest problem z wysłaniem paczki młodszy Pan właściciel niekulturalnie wywraca oczami zapytany o cokolwiek, zawsze mówi ze to nie leży w jego gestii aby pomoc. Drugi Pan właściciel jest również nieuprzejmy-widziałem jak rzucał drobniakami chłopcu , kiedyś nawet z zaplecza leciała piękna łacina na cały sklep. Bliżej półek z piwami a bliżej wejścia do zaplecza zawsze śmierdzi papierosami, jest brudno wiecznie otwarte drzwi z zaplecza z brudnymi mopami razem z sosami do hit dogów w jednej umywalce zaraz przy wejściu no wstyd i śmiech na sali.

Klient

Żabka przy Rakowickiej 22d - właścicielka jest wyjątkowo opryskliwa i niemiła. Jeśli z tą samą wyniosłością i wiecznym fochem traktuje personel, to szczerze im współczuję.

Żabka na bialopradnickiej 15 . Pan w złotych łańcuchach grubszy nakrzyczal na mnie że dalam mu 100 pln.a kupiłam 2 wody i chusteczki. Nie sprzedal mi i powiedział żebym więcej nie przychodziła.

Klijentka

Uwaga na żabkę na ul Grodzkiej.wlasciciel niemiły arogancki ,pracownica młoda blondynka arogancka jakby za kare tam była przebijane są daty ważności na wypiekach widziałam jak to robiła wstyd .ja płacę za świeże wypieki może pan właściciel niech zje wczorajsze.wstyd proszę pana .

Krzysztof
@Klijentka

Zgadzam się z panią.jestem klientem.to prawda właściciel nie miły , ekspedientka bladynka niemiła a pani w okularach starsza nieładnie pachnie aż nos wykręca śmierdzi potem za każdym razem.ubrania się pierze

Klient

Sklep na Mazowiecka 37 Na co nam tyle żabek jak i tak są otwarte jak chcą Sklep został zamknięty o 14 w wielką sobotę a otwarty dopiero w poniedziałek i to dopiero po 11 ...przed sklepem kolejka ..ludzie czekają a panienka otwiera sklep jak by to robiła za kare... rozumiem święta ale po co piszą godziny otwarcia Może jak by właściciel otworzył byłby milszy dla klientów Kiedyś to była fajna Żabka teraz po zmianie FB to porażka

Klient

Żabka Sklep Kraków Bosacka 18. Takich nie miłych pracowników sllepa nie spotykałem. Mam nadzieję że to nie wszystko Żabki Krakowa zatrudniają takich pracowników.

Kamil

Żabka na Kazimierzu w Krakowie... Istny (usunięte przez administratora) Szok!!!... Takie akcje tylko na Szerokiej. Kobieta która rzuca pieniędzmi... Koleś który obsługuje... tak jakby mu ktoś łaskę robił... Jezusicku... Kto tych ludzi zatrudnił?!

@Kamil

Może lepiej zgłoś to gdzieś do kierownictwa, bo tutaj raczej tego nie przeczytają, niestety.

Gucii

Na jakich zasadach u was dziala sprzedarz i obsluga klienta macie takie cos czy kieruje nie do odpowiednich b osub to pytanie a chodzi o żabe na lipskiej stacja paliw jesli revhotanie z klijentuw to wszystko co umievie robic i dlaczego wasi pracownicy maja kradzione dane osobowe a takze rozumiem ze takie coś jak totek to u was funkcjonuje na widzimisie hakera ktyry mi na kompie siedzi cieć z pleckami w zabce lipska- stacja, kobierzynska 63, czg obsluga na lipskiej poza rechotaniem z klienta cos umie czy (usunięte przez administratora)babki z matecznego bo ceny nie umie zmienic tylko zwalanie na klijenta to cos to niewiadomo cos potrafi baba czarne wlosy ok 35 lat typ suki, czemu w dzien wyplaty totka zabki nagle powiesily brak naszyny awaria serio to ich widzimisie rozumiem a to dlatego u was tak drogo

@Gucii

Czytam piąty raz tą opinię i kompletnie nie wiem co autor miał na myśli. Jeśli Pan/Pani chce, żeby gdziekolwiek cokolwiek było rozpatrzone, proszę zacząć pisać wyraźniej. Bo ani to po polsku, ani w żadnym zrozumiałym języku. Pracowałem kilka lat w działach reklamacji i tego typu wylewy trafiały do kosza, bo nic z tym szczerze mówiąc zrobić nie można. Pozdrawiam

wku....y klient żaby
@Anonim

bo po wyjściu z waszej nagrody ,nie mógł nerwów opanować.Mam to samo tylko przed wejściem do żaby, i dlatego omijam ten (usunięte przez administratora)wynalazek.kropka

Olo

Przestrzegam wszystkich przed wizytą w Żabce przy ul Jagiełły 2-4 w Nowej Hucie. Sprzedają nie działające kody na doładowanie telefonów !!! Po "wklepaniu " wyskakuje info że kod jest nieprawidłowy ! Na próbę reklamacji bezczelna expediętka stwierdziła że to nie jest jej problem tylko mój... a kasy nie zwróci bo nie i koniec rozmowy ! Takiego pokazu (usunięte przez administratora) i złodziejstwa już dawno nie widziałem.

Kamil Kita
@Olo

Jeśli sieć telefonii się zgadzała, a nadal wyskakiwał kod jako nieprawidłowy tzn że to wina operatora, nie widzę winy ekspedientki w tym, klient poprosił o doładowanie i wydrukowa, przecież nie ma możliwości sprawdzić kodu, ja bym się.udal do najbliższego salonu Play i tyle. Wszystko drukowane jest z systemu..Co nie zmienia faktu że mogła powiedzieć ze musi się pan udać do operatora z taką sprawa

klient

Żabka ul.kurzei 2;pani pracująca w sklepie (czarne włosy spięte w kok -starsza) bardzo psuje reputacje sklepu.jest niemiła dla klientów.traktuje bardzo ordynarnie.na pewno już się tam niepojawie i bardzo przykre że taka osoba pracuje wsrod ludzi. Współczuję właścicielowi sklepu

@klient

Szanowny panie jeśli panu takie pracownice nie pasują to po co pan ogłasza się na forum Niech pan im to powie a nie baw się pan w dziecinadę bo to żałosne....

Jarosław
@Klient

Jeżeli ta Pani rzeczywiście ma taki charakter, to powiedzenie jej tego może niewiele zmienić. Zresztą, nie wie Pan, czy ten Pan jej tego nie powiedział. Zakłada Pan, że tak. Napisanie na forum stwarza większe możliwości dotarcia do szefa placówki (a może to właśnie Pan??) niż powiedzenie bezpośrednio, a tym samym możliwości korekty jej zachowania, jeśli krytycznie odniesie się do tego szef. Być może Pani będzie się hamować ze strachu. Oby hamowała się z wrażliwości.

Bubu

Żabka oś.Cegielniana(obok pizzerii) Pani ekspedientka (czarne włosy, kurpulentna) nieprzyjemna i arogancka. Nie obsługuje osób niepełnosprawnych- niewidomych z psem przewodnikiem!

Kaziunia

Praca w Żabce jak każda inna w handlu.. Jeżeli lubi się to co się robi to nawet restrykcje narzucane przez Centralę da się tolerować. Pracuję już kilka lat w tej sieci i prawda jest taka ,że wszystko zależy jakim człowiekiem jest pracodawca i jak wykonuje się powierzone obowiązki. Ja trafiłam na dobrych ludzi,którzy docenili moje zaangażowanie. Pierwszy mój Szef mojej pierwszej Żabki na ul.Wolskiej-Pan Grzegorz B.-wspanialy człowiek jak i również Jego żona Pani Kasia ( i tu również muszę wspomnieć o kierowniczce kochanym Rudym Edku????) nauczył mnie wiele. Głęboki ukłon również dla partnera Piotrusia,bardzo pomocna dłoń.Wspominam Ich gorąco????????. Następnie Natalia W. Szefowa, dziewczyna o dobrym sercu,każdemu dająca szansę,choć nie zawsze wychodziła na tym dobrze... Szef Michał Ch.-wyrozumialy,przed ktorym otworzyłam się całkowicie z moich trosk i wyciągnął do mnie pomocną dłoń dzięki czemu moje ,, demony ,,nie mają nademna władzy????. Nauczył mnie bardzo wiele, docenił moja pracę i godnie mnie wynagradzał . Krótko mówiąc mój Bieszczadzki Anioł ????. ... Więc wszystko zależy od Nas! Traktujmy innych jak chcielibyśmy być traktowani,pracujmy całym sobą a będziemy adekwatnie wynagradzani,kochajmy to co robimy albo zmieńmy fach... A jak czujemy,że ktoś nas nie docenia to nie narzekać tylko odejść bo nikt nas na siłę nie trzyma.. Więc nie taki wilk zły!! Całuję wszystkich moich dobrych Szefów. Pozdrawiam. Kasia

Klient

Żabka przy Rakowickiej 20. Zachowanie i podejście do klienta pani blondynki w średnim wieku pozostawia wiele do życzenia (najprawdopodobniej jest to właścicielka). Nie wspomnę już o innych osobach z personelu nieumiejących poprawnie wydać reszty - zdarzenie miało miejsce dwukrotnie.

jack

żabką witosa, sprzedają atrapy papierosów glo odsyłają do serwisu???? z atrapą naprawdę, żenada żal nie polecam DROGO towar po dacie szybkie jedzenie, nie trzymają się godzin otwarcia zamknięcia, na Witosa co kupicie to sprawdźcie to sklep SŁABY tak jak kierownicy

Guci

Na jakich zasadach dziala sprzedarz na r.matecznym. przy awiteksie i obsluga klienta macie takie cos czy kieruje nie do odpowiednich b osub to pytanie

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Kraków

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka?

Żabka