Opinie o Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska w Poznań

Sprawy przeciwko p. Bartkowski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy przeciwko pani Bartkowskiej sa prowadzone jakieś sprawy ? ma ktoś jakieś sygnatury spraw ? Pytam, bo nie wiem czy zakładać nowa czy się gdzieś podłączyć. @Nie mogę zaznaczyć klient, to zaznaczyłem pracownik

Wać Panna Anna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy ktokolwiek ma jakieś pozytywne doświadczenia z Panią Bartkowską ? Czy jest ona prawnikiem ? Czy ma tytuł zawodowy radcy albo adwokata ? Jestem zszokowany tym co tu czytam, a Pani Bartkowska jest mi winna parę złotych. Jak to wszytsko poukładać ? Gdzie ma biuro ? Gdzie ją spotkać ? Sprawa dla mnie bardzo pilna i ambicjonalna...

Dziwna wspolpraca Nowy wpis

Nie odbiera telefonów, na prośbe o dyplom ukończenia studiów wsiąka jak kamień w wodę. Trudno cokolwiek powiedzieć, ale na pewno nie to, że jest profesjonalna. A czy merytoryczna to już nawet nie chce się przekonywać. Sadzac ile tu jest informacji negatywnych, nawet nie mam mieszanych odczuć tylko jeszcze gorsze. Polecam chyba każdego innego. Profil w social średnio ukierunkowany na kwestie prawne, raczej tani ynfluenseryzm, choć niektórzy mogą mieć jeszcze bardziej inne skojarzenia . W każdym razie. Jestem na nie

Zuzanna Nowy wpis

Miałam wątpliwą przyjemność rozmawiać telefonicznie z panią Anną. Mam wątpliwość, czy ona kiedykolwiek reprezentowała kogokolwiek w sądzie. Stek bzdur jaki mi przekazała sprawia, że mam wrażenie, iż rozmawiałam ze studentką z przypadku pierwszego roku prawa.

Czy po rozmowie w Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Szukam

Chciałbym skorzystać z usług kancelarii, ale nie mogę znaleźć strony www. Pod wskazanym adresem w googlu nie udało mi się trafić. Nie udało mi się też dodzwonić. Znalazłem jedynie na Facebooku stronę o podobnej nazwie, ale tam nie wiele jest o zakresie usług kancelarii, a głównie jakaś kobieta w kieckach i trochę bełkotu około prawniczego. Czy ktoś posiada właściwy kontakt do kancelarii? Sprawa nagląca.

@Szukam

A czemu akurat z ich usług chcesz skorzystać? Nie zniechęca Cię to, że trudno jakkolwiek znaleźć do nich kontakt?

Szukam
@Ewa

Sprawa już nieaktualna. Skorzystałem z usług innej kancelarii. Tę panią poleciła mi znajoma, która obserwuje ją na social mediach i podobno specjalizuje się w materii, której poszukiwała moja firma. Jednak nie wiem czy to kancelaria krzak, czy tylko ja nie mogłem znaleźć nawet telefonu, czy meila firmowego.

Czy kancelaria jest konkurencyjna ?

Pani Anna B. To pomyłka. Nie ma żadnej wiedzy, nie obroniła też tytułu magistra na UAM w Poznaniu, z tego co ustaliłem to przez plagiat. Żaden z niej specjalista a już na pewno nie mecenas. Unikać jak ognia. Sprawa tej Pani która najwyraźniej nadużywa uprawnień została zgłoszona do prokuratury. Przerażenie pojawia się w momencie gdy na UAM w Poznaniu ktoś zapyta o Panią B. w sekretariacie...

Prawo

Anna Bartkowska - przestań się podszywać pode mnie :) no chyba, że tak bardzo chcesz być "mną", zgłoszę naruszenie do administratora tego portalu i nie życzę sobie podszywania się pode mnie. A. Chrząszcz

Chrzaszcz

Kamil Tomaszewski lecz się!!!

Dzień dobry, zapraszamy wszystkich studentów do zabawy na innych kontach, Pani Anna Bartkowska nie jest od tego. Chętnie natomiast porozmawia z każdym z Państwa. Moje sugestie dla Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska: I tak będzie najlepsza na swój wiek i tak. Najlepsza. Lubię atmosferę w Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska za: Indywidualnie podejście.

Wolę prawo i prawdę

A ta kobieta ma chociaż magistra prawa? Kiedykolwiek ktoś to sprawdził? Podobno specjalizuje się w prawie karnym, zatem skąd doradztwo gospodarcze? Podobno studiowała na UAM, ale czy ktokolwiek tam o niej słyszał? Serio- mam mieszane uczucia do tej pani "mecenas". Mecenasem się jest po aplikacji i praktykach odbytych w zawodzie...

Konkurencja ale ciśnie. Najlepsza Pani Anna!

Joanna

Najlepsza. Opinia na 6. :)

Kamil T.

Oszustka, bez tytułu mgr Prawa. Oszukuje ludzi i działa niezgodnie z ustawą o nieuczciwej konkurencji. Nazywa się Panią Mecenas, a nawet studiów prawniczych nie obroniła.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska?

Kancelaria Lex Partner Doradztwo Gospodarcze Anna Bartkowska
  • Myśliwska 7 lok. 9