Opinie o Ars-Serwis Janusz Maciak w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ars-Serwis Janusz Maciak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ars-Serwis Janusz Maciak o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ars-Serwis Janusz Maciak w Białystok

Karol Nowy wpis

Niestety firma wysyła uszkodzony towar - zwracając nie ma zwrotu gotówki jedyna droga to policja i sąd - unikanie telefonów i odpowiedzi na wiadomości .

woj-te Nowy wpis

Odradzam wszystkim kupować u tego (usunięte przez administratora) Wysyła z premedytacją złom , który nie nadaje się do niczego, jeżeli nie chcecie stracić pieniędzy i czasu to omijać go szerokim łukiem

Szef działa przy sprzedaży części sam, czy ma pracowników swoich? Tyle tu wpisów od klientów, ze chyba ciężko byłoby ogarnąć wysyłkę zamówień samodzielnie? Nie wiem czy jest sens zawracać głowę właścicielowi o robotę.. Podpowiecie mi czy jest tu ktoś zatrudniony lub czy potrzeba pracowników? Zarobki jak wyglądają? Są terminowe?

Poszkodowany Nowy wpis

Wysyła niekompletne części poza portalem aukcyjnym. Niema problemów ze zwrotem ale pieniędzy już nie zwraca. Omijać jak najdalej. Świadomie (usunięte przez administratora) ludzi.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ars-Serwis Janusz Maciak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Jan

Przykre, że spotkało Cię coś takiego. Możesz napisać, czy próbowałeś może na własną rękę jechać do siedziby tej firmy i ustalić całą tę nieścisłość, która wynikła?

Roman

Jednak proponuje zgłosić do Urzędu Skarbowego, miałem identyczną sytuację, niestety nie obyło się bez sądu, ocxywiście i komornika, proponuję zrobić to samo, bo w inny sposób nie ma szans na odzyskanie kasy

Fz
@Roman

Miał pan identyczną sytuację ? Nie koniecznie, odstąpił pan od umowy (zakup konsumencki) odsyłając rozebrany towar, sprawa w sądzie odbyła się w momencie kiedy nie było mnie w kraju, a pan dużo więcej stracił na swojego pełnomocnika (sąd niestety przyznał panu małą część tej kwoty). A propo panie R. - jak tam moje pieniążki? Zawiadomienie zostało wysłane w zeszły piątek.

ROMAN
@Jan

Szkoda czasu z tym człowiekirm rozmawiać, cwaniaczek i wszystko, trzeba od razu oddawać sprawę do sądu i do urzędu skarbowego, nie dawajcie się nabierać przez Maciaka na sprzedarz poza allegro, wytrwałości wszystkim oszukanym życzę

Fz
@ROMAN

Nie doczytałem kiedy rozliczy się Wolanin z przywłaszczonych pieniędzy.

Jan
@Fz

Czy udało się wszystkim rozliczyć tak jak trzeba? Mamy rok 2021 i fajnie by było ustalić coś na temat tego, jak od nowego roku wygląda praca w firmie Ars-Serwis Janusz Maciak. Czy doszło może do sytuacji, gdzie zatrudnieni pracownicy otrzymali podwyżki wynagrodzenia?

@Jan

Omijać szerokim, bardzo szerokim łukiem, nigdy nie dajcie namówić się sprzedaży poza allegro

@Jan

dlaczego moja opinia została zamieniona na ANONIM i została usunięta przez administratora? czy gowork współpracuje z nieuczciwymi sprzedawcami i pobiera od nich daninę? czemu ma zatem służyć taki portal z opiniami? bo chyba słuzy jako przykrywka działalności przestepczej. Podkreślam Janusz Maciak prowadzi firmę która (usunięte przez administratora) swoich klientów! jego działanie jest w złej woli od samego początku do końca. Sprzedaje towar niezgodny z opisem, dosłownie sprzedaje złom jako towar używany. Zakupiłem u tego pana silnik z wielką dziurą, który tylko nadaje sie na złomowanie. Faktura została wystawiona dopiero po 40 dniach!! po moich błaganiach, Towaru oczywiscie oddać nie mogę. Pan maciak myslal ze znalazł frajera na szybki zarobek. Wiem ze takich poszkodowanych osób jest więcej, Uwazajcie na niego!! juz wiecej nikogo pan nie oszuka. sprawę kieruję do sądu!

Xyz
@Roman

Prawda

Kupujący

Sprzedaje części zepsute

Agata
@Kupujący

A co takiego Ci sprzedali, co okazało się zepsute? Próbowałeś to zwrócic?

@Agata

Zakupiłem silnik do Renault Espace który okazał się miec ogromna dziurę w środku. Dysponuje protokołem mechanika i obszerna dokumentacja. Został mi sprzedany nie silnik ale złom i pan maciak dobrze wiedział co sprzedaje! Janusz maciak do dzisiaj przetrzymuje ten silnik i moje pieniądze. Tym gościem powinna zająć się prokuratura !

Zenon

Potwierdzam!!!

Sławek
@Agata

Silnik gdzie było definitywnie widać że jest zepsuty, kontaktu 0, kasy brak!!!!

Sławek
@Jw

Bo to prawda!!!

@Sławek

A jak Pan sobie poradził w tej sytuacji ? Może trzeba przygotować wspólny pozew do sądu ? Ten gosc nie wyciągnął żadnych konsekwencji bo jest bezkarny !

Xyz

Fakt

Sprzedawca wprowadza w błąd i każe usuwać negatywne komentarze na allegro.

Antyjanusze

Prawda

Elżbieta
@Antyjanusze

Prawda? Jak może kazać usunąć komentarze? I wy na to poszliście czy mimo wszystko zostawiliście te złe komentarze?

Jolanta
@Antyjanusze

A dlaczego wystawiłeś negatywny komentarz? Próbowałeś dogadać się ze sprzedawcą?

Antyjanusze

niestety, ale to prawda

jw

Na mocy z art. 556 Kodeksu Cywilnego zakupiony silnik posiadał wady fizyczne podstępnie zatajone przez sprzedającego. (Wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. W szczególności rzecz sprzedana jest niezgodna z umową, jeżeli: nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia). Sprzedający nie zamieścił żadnej informacji o istniejących wadach fizycznych silnika, podobnie nie zamieścił żadnych zdjęć zbliży prezentujące owe wady, a opis jaki zamieścił sprzedający treści świadczył, że silnik jest sprawny, wolny od wad: RENAULT ESPACE IV 2.2 DCI SILNIK GOŁY BEZ OSPRZĘTU NR CZĘŚCI: G9T Pochodzi z samochodu: RENAULT ESPACE IV 2005r, 2.2 CDI 150KM, przebieg ok 150 000 km VAN 5D KOLOR CZARNY Pasuje do: RENAULT LAGUNA II MEGANE ESPACE TRAFFIC Część używana, sprawna, zdemontowana ze sprawnego jeżdżącego samochodu. Poza tym sprzedający do zakupionego towaru nie dołączył dokumentu sprzedaży – faktury, mimo że wielokrotnie o to prosiłem. Faktura została wystawiona dopiero po 24 dniach od dnia zakupu tak, żeby uniemożliwić zwrot towaru z tytułu 14-dniowego odstąpienia od umowy. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym (kontakt smsowy, telefoniczny, mailowy) świadczył o tym, że działania sprzedającego były przemyślane i manipulatywne od samego początku i zawierając umowę kierował się złą wolą. Kolejne osoby poszkodowane ujawniły się na portalu gowork.pl opinie, które opisały podobny schemat postępowania sprzedającego- działania manipulatywne na szkodę sprzedającego, brak wystawienia faktury/paragonu, uniemożliwienie zwrotu, odrzucenie reklamacji z tytułu rękojmi.

@jw

Szanowny panie, w tej transakcji nie miały zastosowania przepisy z art 556KC o rękojmi, ponieważ rękojmia dla przedsiębiorców jest wyłączona o czym pan wiedział przed zakupem. W jednym poście pan pisze że faktura była wystawiona po 40 dniach, w drugim że po 24 dniach, w trzecim wyjdzie jeszcze coś innego. Posty które są niezgodne z prawem są usuwane z automatu.

@JM

Faktura została wystawiona po 40 dniach, w poprzednim pismie była pomyłka co zostało skorygowane. Panie januszku pan od samego początku miał złą wolę w sprzedaży co teraz jeszcze pan dodatkowo ujawnił. Przedsiębiorca = frajer? niekoniecznie! pan poczyta co się zmieniło w prawie od 2021. Spotkamy się w sądzie i rozliczymy za to (usunięte przez administratora).

@JM

Swoją drogą - to pan nie wie kiedy pan wystawia faktury? i pan jest przedsiębiorcą?? Czyż dowód zakupu nie powinien zostać dołączony do zakupionego towaru? Fakturę otrzymałem po ponagleniach i prośbach dopiero po 40 dniach od dnia zakupu!! Przypominam że do dnia dzisiejszego przetrzymuje pan moje nielegalnie przywłaszczone pieniądze. Nie mam również zakupionego silnika, tego który był opisany w aukcji, czyli silnika sprawnego, bez wad.

@JM

NIEZGODNA Z PRAWEM JEST PANA DZIAŁALNOŚĆ I TYM ZAJMĄ SIĘ JUZ ODPOWIEDNIE ORGANY!

@jw

Doskonale wiem kiedy wystawiam faktury, termin na wystawienie faktury jest zapisany w ustawie o VAT i tego terminu nigdy nie przekraczamy. Nie przetrzymuję pańskich pieniędzy, a silnik, po wykonaniu dokumentacji zdjęciowej i ocenie rzeczoznawcy został do pana odesłany wraz z pisemnym uzasadnieniem odrzucenia reklamacji, do czego mieliśmy prawo. Przypominam, że notorycznie jest przez pana łamany art 212 KK, zapewniam, że przedsiębiorca odrzucający reklamację to nie jest (usunięte przez administratora) Znane mi są zmiany przepisów obowiązujące od 2021 przy transakcjach B2B i nie są one w tej sytuacji dodatkowo przypominam, że transakcja jest z roku 2020. Jeżeli już pan wypisuje swoje subiektywne odczucia o kontrahencie to prosiłbym wstrzymać się z łamaniem prawa oraz mała porada - proszę starać się zachować spójność swoich wypowiedzi, raz pan pisze o fakturze po 40 dniach, później po 24, gdzie indziej coś pan pisze o paragonie i odstąpieniu od umowy, jeszcze wcześniej coś o braku kontaktu, gdzie na każdą swoją wiadomość otrzymuje pan odpowiedzi, w innej części swoich wypowiedzi coś o rękojmi, podczas gdy rękojmi nie było. Ktoś kto czyta pańskie wypowiedzi będzie wiedział , że próbuje pan działać celowo na szkodę nie posiadając przy tym żadnych argumentów merytorycznych. W ciągu 10 lat mamy za sobą dziesiątki tysięcy transakcji i zadowolonych klientów i pisanie że działamy w sposób nielegalny mający na celu z góry odrzucenie reklamacji jest mocno naciągane.

W końcu!!!

@JM

Pan doskonale wie jak sprzedać złom jako towar używany a o wystawianiu faktur nie ma pan zielonego pojecia. Nie życzę sobie pisania kłamstw, oczywiście na wszystko mam dowody i dokumenty. Prawda jest po mojej stronie. Zgodnie z art. 106 Ustawy o podatku od towarów i usług fakturę wystawia się nie później niż 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym otrzymano całość lub część zapłaty od nabywcy. Przypomnę panu - dnia 04.08.2020 zakupiłem od pana złom, który został przedstawiony w pana ofercie jako używany silnik ze sprawnego auta, żadnego dowodu zakupu pan nie załączył do przesyłki dopiero po moich prośbach i naleganiach za pośrednictwem komunikatora Allegro przesłał pan fakturę dnia 24.09.2020 czyli po 40 DNIACH! , zgodnie z podaną wcześniej przeze mnie prawdą.

@JM

Nie wiem czym w końcu pan się specjalizuje ale pana działalność wygląda niepokojąco..... status:Podmiot aktywny nazwa rejestrowa:ARS-SERWIS Janusz Maciak adres rejestrowy:Pl. Rynek Kościuszki 13/14, 15-091 Białystok, podlaskie klasyfikacja PKD:33.13.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych 33.14.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych 43.31.Z - Tynkowanie 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian 43.34.Z - Malowanie i szklenie 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli 45.32.Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli 47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet 95.11.Z - Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych 95.12.Z - Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego 95.21.Z - Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku 95.29.Z - Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego

@jw

I kolejne ciekawe informacje o panu Januszu Maciak ... internet pamięta wszystko Dłużnik: ARS-SERWIS Janusz Maciak Strona główna »Giełda długów» ARS-SERWIS Janusz Maciak Oferta sprzedaży długu nr 33883/2020/10/22 933,94 PLN Sprzedawca Allekurier Sp. z o.o.

jm
@jw

Szanowny panie, proszę o podanie linku do strony z tą informacją, chętnie się z nią zapoznam.

MM
@jw

My również zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tego Pana na sumę dużych kwot. Czy ktoś już gdzieś to zgłaszał? Jeżeli tak, to gdzie to zgłosić razem z wami?

@MM

Sprawa trafi do sądu w Białymstoku. Jeśli planuje Pan wspólny pozew proszę o kontakt na maila jh-wylezek@wp.pl

@Jw

Szanowny panie JW, proszę odpowiedzieć na pytanie, dlaczego pan generuje nieprawdziwe wpisy jak ten wyżej? Wszystkie pańskie posty są zapisywane

@JM

wszystkie moje wpisy są zgodne z prawdą. Jeśli wykupił pan swoj dług to oczywiste ze znika z sieci, to znaczy ze wykonalismy panu przesługę bo pan nawet gdzie posiada pan zadłużenie? Dowiadując sie od kolejnych poszkodowanych osób i wnioskując jak pan nieuczciwie działa na rynku zdaje sie że takich sytuacji będzie coraz wiecej.... MA PAN OSTATNIE DNI NA ODDANIE MOJEGO ZADŁUŻENIA. PRZYPOMNĘ PANU OD 9 MSC PRZETRZYMUJE PAN MOJE PIENIĄDZE!!! NIE MAM ANI TOWARU ANI PIENIĘDZY!

@jw

Nie wykupowałem żadnego długu, nie współpracowałem z firmą vindicat i nie ma tam i nie było żadnego wpisu na mój temat.

Mama
@JM

:) napewno poprawa albo (usunięte przez administratora)nie

@jw

Nie wiem czy jest pan świadom swoich naruszeń z KK w związku z wypisywaniem nieprawdziwych informacji. Czekam maksymalnie do 30.04 na pousuwanie tych bredni, moja cierpliwość jest na granicy wyczerpania. Towar o którym pan pisze został do pana wysłany i pan nim dysponuje.

Tata
@Mama

:) napewno pogorszenie albo (usunięte przez administratora)tak

@jw

Obawiam się, że bez sądu się nie obędzie, też już to przerabiałem, też później straszył mnie sądem nękał sms, inaczej się nie da, urząd celno skarbowy i sąd. Życzę wytrwałości wszystkim oszukanym, nie poddawajcie się

@JM

Przypomnę panu ze do dzisiejszego dnia czyli 05.08.2022 przetrzymuje pan moje pieniądze za zakupiony towar jak i silnik -bubel z dziura który pan sprzedal jako silnik sprawny. Czyżby ilość niezadowolonych klientów była tak duza ze gubi się pan w zeznaniach ? Kiedy odzyskam pieniądze ? Dysponuje wszelkimi argumentami i dowodami ze prawda jest po mojej stronie i opinia publiczna ja pozna

@JM

Co za farmazony ! Pan w ogóle ma kontakt z rzeczywistością ?

Aeb

Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Kupując używana część samochodową nie oczekuje nówki ze sklepu.

Albert
@Aeb

Czyżby janusz popadł w narcyzm, nikt w to nie uwerzy.

Elżbieta
@Albert

Dlaczego tak twierdzisz? Czemu w narcyzm? Co takiego robi?

Czy firma Ars-Serwis Janusz Maciak kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Niecka

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie liczy się to, kto jakiej jest płci. Płace są zależne od tego, jak kto pracuje i jak się przykłada do wykonywanej pracy :)

MoNique

Polecam z całego serca, bardzo tanio znalazłam komplet kół do swojej Toyoty a do tego na miejscu usługa montażu w cenie zakupu.

jw

Na początku roku dodałam opinię do profilu przedsiębiorcy Janusz Maciak Przedsiębiorca jest oszustem i właśnie zakładam sprawę sądową. Moje pytanie brzmi dlaczego moje opinie zostały usunięte? Dlaczego państwo wpierają (usunięte przez administratora) Dlaczego uniemożliwiają państwo poznanie prawdy przez innych potencjalnych klientów? Czekam na odpowiedz

Roman

Nigdy nie kupujcie żadnych części, bez paragonu, żadnych reklamacji, dobrze wie że wysyła wadliwe części, a pieniądze? Tylko przez sąd, unikanie tej firmy

Andy

Czemu po zwrocie towaru(wypowiedzenie umowy) czekam cały wrzesień na zwrot kasy na konto.mój tel 602 171 533

@Andy

o jakiej umowie pan mówi?! odwlekanie w czasie? przecież nawet nie raczył pan paragonu, rachunku wystawić? poza tym proszę podawać na przyszłość nr telefonu prawdziwy, a nie fałszywy. pański pracownik ten który teraz nie odbiera telefonów, nic o żadnej umowie odstąpienia nie mówił, dostał pan email i sam pan na niego odpowiedział, też nic nie wspominając o umowie, jak można wypowiedzieć umowęna papierze, jak pan nie zawarł ze mną na papierze takowej umowy?, domyślam się , że chodzi o przeciągnięcie w czasie, czekam na kasę do czwartku, jak nie zgłaszam do skarbówki, że bez żadnych rachunków, paragonów towar sprzedaje i na policje, o wyłudzanie pieniędzy. dobrze pan wiedział, że ten silnik to złom, na co pan liczył? że na tym się da jeździć?

Roman

Kiedy odzyskam pieniądze za niesprawny wysłany silnik? i czy odzyskam? 602654380 brak kontaktu, obawa przed odebranie telefony?

Zostaw merytoryczną opinię o Ars-Serwis Janusz Maciak - Białystok

• Jak się pracuje w Ars-Serwis Janusz Maciak?

Zobacz opinie na temat firmy Ars-Serwis Janusz Maciak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ars-Serwis Janusz Maciak?

Ars-Serwis Janusz Maciak
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Pl. Rynek Kościuszki 13 lok. 14
    15-091 Białystok