Opinie o Matisto Kamila Zimecka w Prostynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Matisto Kamila Zimecka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Matisto Kamila Zimecka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matisto Kamila Zimecka w Prostynia

Jak jest z pakietem medycznym w Matisto Kamila Zimecka? Można dołączyć rodzinę?

ailee Ewa D. Nowy wpis

Nie polecam zakupów w Matisto pl. Od tygodnia czekam na opłacone zamówienie. Na emaile nie odpowiadają a po telefonie hit!! niby zapomnieli wysłać. Kolejny dzień czekania i żadnej wiadomości od Inpost nt paczki.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Matisto Kamila Zimecka? Jakie są progi premiowe? Dodali 18 maja na Nuzle.pl ogłoszenie na stanowisko Opiekunka Osób Starszych.

potop Nowy wpis

zakupiłem b.fajną zapalniczke,która bardzo dobrze działa i w kolorze który mi odpowiada,do tego prezent w postaci atomizwra do dezynfekcji.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Matisto Kamila Zimecka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
LESZEK

Jestem bardzo zadowolony z szybkiej dostawy i sympatycznego podziękowania za .moje zakupy .

Zamówienie złożyłem 06.02.22. 08.02.22 otrzymałem przesyłkę z prezentem. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Stanisław

doszło w 4 dni daje jeden - bo pokrętło jest uszkodzone ale tylko lekko przy (przy przyżądzie do ściskania ) ogólnie działa jest dobra jakość. nic nie odpada sprężyna mocna fajne jest to że można regulować siłe dał bym 5 /5

Przesyłka doszła bez problemu może z 3 dniowym opóźnieniem, wszystko co zamówiłam jest w paczce plus gratis. A towar jakościowo dobry i tani. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, zastanawiam się czy ludzie nie oczekują dojścia paczki już następnego dnia... Ja polecam tą firmę.

Unit...

Przesyłka dostarczona bardzo szybko.Towar O.K.

Szybowiec22

Wszystko ok, towar zgodny z opisem, szybka wysylka. Polecam

Dominika
@Szybowiec22

a jak z obsługą? fajni ludzie obsługują? bo ja bym chciała się zatrudnić i szukam opinii o pracy a nie towarze.

pabik22

Ekspresowa wysyłka. Jestem zadowolony z obsługi. Polecam.

Dominika

Wypowie się jakiś pracownik? Bo z tego co czytam poniżej to same opinie od klientów, a nie tego szukam. Czy ta firma w ogóle zatrudnia pracowników do swojego sklepu?

Leszak59

Kopiłem baterie w dobrej cenie dobrej jakości. Polecam.

ZM

Kupiłem na Allegro 4 narzuty na fotel i 3 magiczne gąbki, towar dostałem w zadeklarowanym czasie czyli bardzo szybko no i do tego dwa gratisy za co dziękuję. Polecam.

grzes

Cały zakupiony towar jest dobrej jakosci i zgodny z opisem , szybka dostawa POLECAM w 100%

OPINIA POZYTYWNA

OD KILKU MIESIĘCY JESTEM KLIENTEM ZADOWOLONYM TOWAR DOREJ JAKOŚCI MIŁA OBSŁUGA SZYBKA WYSYŁKA POZDRAWIAM WANDA URBANIEC

Flora

moja mama zlozyla zamowienie w zeszly weekend tj. 23 pazdziernika 2021 z dostawa do Cieszyna. do tej pory nic nie doszlo zadnego e maila ze przesylka moze sie opoznic, telefon jest automat z numerem skrzynki ! nie ma nawet informacji ze jest to firma Matisto ! do tego jak cztam ze produkty sa wysylane niezgodnie z lista zamowienia, to mowiac szczerze wlos na glowie sie jezy..... ta firma wyglada na super naciagacza. wystarczy przeprosic klienta za niedogodnosci i zwrocic to co nie wyszlo, szczegolnie jesli klient zwrocil towar. tutaj widac tego nie ma. co wiecej, towary tej firmy powinny byc wysoce higiniczne a wie zabezpieczone nieuszkodzone, zachodzi pytanie czy prostaja wymogom SANEPIDU jak rowniez RPO czy rzecznika praw KONSUMENTA. ostateczne wyjscie to PROKURATURA.

ANTONI- BIAŁYSTOK

-po kilku miesiącach 'przepychanki"- sprawa trafiła do rzecznika konsumenta - pomogło- uprzejmie telefonicznie zgłosiła chęć zwrotu kosztów zamówienia - na drugi dzień miałem na koncie. MOŻNA PO LUDZKU ????? - MOŻNA, OSZUSTWAMI DALEKO NIE ZAJDZIE....ALE NIGDY NIKOMU NIE POLECĘ TEJ FIRMY.....

Ana
@ANTONI- BIAŁYSTOK

A jaki nr tel ma Pan do firmy ja czekam miesiąc na 650 zl

Mela
@ANTONI- BIAŁYSTOK

jak to mozna po ludzku??! Pan przeciez postraszyl to nie tak ze frima Matisto nie wiedziala co sie dzieje zawieruszenie dokumentow itp. to wyglada ze sa to (usunięte przez administratora) i licza na.... to ze beda tacy co nie beda wiedzieli jak egzekwowac swoich praw. wyglada mi na zlodziejska firme, nie wiem tylko dlaczego... przeciez srodki czystosci dezynfekcyjne na pewna byly i beda pozadane przez dlugi czas wiec zysk firma powinna miec uczciwy.

Czy urlop w Matisto Kamila Zimecka jest płatny 100%?

Ana

Czekam na zwrot 650 zł już miesiąc firma nie odpowiada

Tomas

Ja zamówiłem towar przez allegro i wszystko przyszło na czas do tego dostałem gratisa tak ze miło zaskoczony jestem

Zostaw merytoryczną opinię o Matisto Kamila Zimecka - Prostynia

• Jak się pracuje w Matisto Kamila Zimecka?

Zobacz opinie na temat firmy Matisto Kamila Zimecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matisto Kamila Zimecka?

Matisto Kamila Zimecka
2.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 17B
    59-223 Prostynia