Opinie o Doradztwo Grzegorz Kowalski w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Doradztwo Grzegorz Kowalski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Doradztwo Grzegorz Kowalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradztwo Grzegorz Kowalski w Kraków

Czy Doradztwo Grzegorz Kowalski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Lucky Nowy wpis

Ten gość to (usunięte przez administratora), pracowałem dla niego jako podwykonawca i nadal nie zapłacił za fakturę. Mam kontakt z innymi jego podywkonawcami i ten sam problem tylko większe sumy. Gościa ciężko namierzyć. Tylko w gadce mocny.

Mar

Ostrzegam przed panem Grzegorzem Kowalskim. To jest partyzantka. Montaż kotła: młody Ukrainiec i jakiś hydraulik 75+ z łapanki. Kocioł ważył kilkaset kilo i trzeba było wstawić go do kotłowni. Pytam się: jak wy to zrobicie? Żadnego sprzętu ze sobą nie mieli. Okazało się ,że pomysłu też. Musiałem sam zająć się demontażem kotła, zatrudnić faceta z traktorem i jakoś wspólnymi siłami kocioł trafił na swoje miejsce. Gdyby trafili na jakąs panią to nie byłoby najmniejszej szansy na taki montaż. To co robi pan Kowalski to jest właściwie sprawa kryminalna. Z tego co wiem zadłużony na miliony. Przkręcił masę ludzi. Sam montaż kotłowni to żart. Aaaa... i pan specjalista Kowalski przyjechał po montażu żeby podłączyć czujniki i skonfigurować sprzęt. BLADEGO POJĘCIA. Telefony do producenta, nic nie ogarniał. Zrobił. Źle. Piec prawie wysadził dom. Sam uporałem się z tematem. Ale kilku ludzi którzy oglądali to później łapali się za głowę. Uprzedzam, ostrzegam, nie polecam, unikać.

Klient Nowy wpis
@Mar

Niestety, ale to wszystko prawda. Też jestem w gronie (usunięte przez administratora) którzy nabrali się na tego "fachowca". Po poniesieniu ogromnych kosztów jestem właściwie bankrutem, bez działającego prawidłowo grzania wody i co. Z ogromnymi rachunkami za energię. OSTRZEGAM !!!

Jakie są mocne strony pracodawcy Doradztwo Grzegorz Kowalski?

Firma Doradztwo Grzegorz Kowalski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Tadek

Z innych miejsc już pousuwał opinie. Rzekomy szef firm 3ekspert i energia plus postawione na jakiegoś słupa Tomasza. Długi i komornicy.

X-Klient

(usunięte przez administratora) Z pełną świadomością to piszę. Ten człowiek źle skończy. Jego usługi to naciąganie (już ktoś pisał o audycie), ma gadane przez telefon, ale on nie ma bladego pojęcia o niczym tak naprawdę.Oferując wymianę kotła posiłkuje się jakimiś partyzantami z łapanki którzy przyjeżdżają na montaż i rozdziawiają japy ostatecznie bardzo źle wykonując swoja pracę. Tylko w Polsce jest możliwe żeby człowiek o milionowych długach dalej kręcił wałki. Pamiętajcie, że ostrzegałem przed 'usługami' tego pana.

Olga

Oj czytam, że były tutaj problemy z realizacją płatności za wykonaną pracę. Ktoś napisał, że właściciel nie jest wiarygodny. Inna osoba z kolei, że jest lepiej. To jak to jest? Może ktoś jeszcze dla pewności się wypowie?

A
@Olga

Do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia, które jest nieudolnie ściagane przez komornika.

@A

Nieudolnie? A wiadomo jak konkretnie to robi, że coś słabiej idzie?

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś osoba, w firmie Doradztwo Grzegorz Kowalski w miejscowości Kraków, który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Borys

Nie polecam kolejna pseudo piramida naciągaczy 4 firmy słupy holding i komornik za kowalskim

Dawidowski

Zdecydowanie odradzam. Miałem w pewnej firmie styczność z tym Panem. Aż jest to nie do uwierzenia jak perfidnie potrafi kłamać w oczy. Znany jest z tego że lubi kręcić wałki, większość ludzi pracujących w branży w KRK dobrze kojarzy tę postać.

Waldemar

@Marek Ale warto sprawdzać gdzie zostawiamy swoje uwagi, one mogą być cenne dla firmy ,ale to jest akurat forum pracownicze.

Nie polecam . Firmie "Doradcy Energetyczni Grzegorz Kowalski" zleciłem wypełnienie wniosku na wymianę źródła ciepła (pieca węglowego) na kocioł na biomasę w nowo oddanym do użytku domu jednorodzinnym z roku 2013 Sporządzając zleconą dokumentację nie zachował należytej staranności wymaganej od profesjonalisty.Przygotowany wniosek był obarczony błędami i brakami które musiałem wyjaśnić i dokonać niezbędnych uzupełnień w WFOŚiGW. Firma zleciła przeprowadzenie Audytu Energetycznego całego domu za który zapłaciłem 1000 zł. W czasie wizyty w WFOŚiGW dowiedziałem się że Audyt Energetyczny był niepotrzebny i jeszcze źle wykonany. Złożyłem odpowiednie pismo do tej firmy o zwrot kosztów które poniosłem za Audyt Energetyczny ale bez odpowiedzi. Jeżeli ja zlecam takiej rzekomo "Profesjonalnej" firmie wykonie wniosku to wizyta w WFOŚiGW nie powinna mieć miejsca. Nie polecam tej firmy. Zostałem naciągnięty na 1000 zł przez tą firmę Audyt Energetyczny okazał się być zbędnym.

Janusz

Obecnie wyszli na prosta i bardzo fajnie się pracuje

Nie polecam pracy u tego człowieka, (usunięte przez administratora)jakich mało, chociaż sprytnie potrafi wzbudzić zaufanie i uśpić czujność. Nie płaci za wykonaną pracę, jak sam twierdzi nie musi płacić za wykonaną należycie pracę, przedtem obiecując złote góry. Od strony konsumenckiej oferuje słabej jakości audyt za duże pieniądze, pracując 2 miesiące zdążyłem zauważyć masę niedociągnięć, liczy się naciąganie ludzi na kasę, którzy mają prawo się na tym nie znać i w nadziei, że oddają sprawę "profesjonalistom" dostaną dopracowany, rzetelny produkt, nic bardziej mylnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Grzegorz Kowalski - Kraków

• Jak się pracuje w Doradztwo Grzegorz Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Doradztwo Grzegorz Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Doradztwo Grzegorz Kowalski
  • Kuźnicy Kołłątajowskiej 15a lok. 7