Opinie o FULFILIO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FULFILIO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FULFILIO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FULFILIO Sp. z o.o. w Warszawa

Do pracy

Zastanawiam się nad aplikowaniem do pracy w OEX. Chciałam zapytać się jak atmosfera w firmie. Czy dobrze się pracuje. Słyszałam że nowy młody niedoświadczony prezes wprowadza niekorzystne rozwiązania dla pracownikow. Robi błędy i dziwne decyzje. Czy to prawda? Nie wiem czy warto aplikować. Może ktoś doradzi.

@Maja

@Maja, a o jakie stanowisko chodzi?

Zainteresowana

Czy firma organizuje wigilie idla wszystkich pracowników i jak z prezentami świątecznymi dla pracowników?

Max

Trudno powiedzieć czy wszyscy dostają taką samą kwotę na karcie. Nikt się za bardzo nie chwalił. Tak bony są w grudniu przed świętami.

Opinia Nowy wpis

Nie polecam pracy. Zarządzanie prezesa z minionej epoki. Brak partnerstwa między zarządem a managerami, ludzkiego podejścia. Bardzo często jedna osoba pracuje za dwie bez odpowiedniego wsparcia

Dorota Nowy wpis

Ale się cieszę, że znalazłam ogłoszenie dla asystentki zarządu, bo powiem szczerze, że takiej pracy szukałam już od dłuższego czasu. Tym bardziej się cieszę, bo piszą, że jest to praca od zaraz. Czyli od kiedy? Ja jestem gotowa w każdej chwili. Jedną z rzeczy, którą oferuje firma jest dostęp do benefitów firmowych. Niech ktoś wymieni, co wchodzi w skład. Z góry dziękuję.

Ogłoszenie na Koordynator Zespołu do FULFILIO Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Norbi Nowy wpis

Koordynatora owszem, szukają. Ale administracji magazynowej. Ale widzę, że to stanowisko kierownicze. Czy to oznacza, że nie ma rekrutacji wewnętrznych i awansów? Przecież w samym ogłoszeniu jest o możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Napisz proszę, jak Ty to widzisz i z jakich względów odradzasz?

Łubin Nowy wpis
@Norbi

No to jeszcze gorsze operacyjnie stanowisko. Sama struktura stanowisk jest stosunkowo płaska więc i awanse wewnętrzne są rzadkie i czesto pozorne, zwykle to wpuszczanie na minę za te same lub podobne pieniądze. Problemem jest sama kultura pracy i podejscie do pracownika, tu panuja standardy wyzyskujacych organizacji sprzed 20 lat.

@Zainteresowana

Firma dołożyła połowę kwoty do Wigili, pracownicy dostali również bony, ale osoby na wypowiedzeniu pomimo bardzo ciężkiego roku nie mieli tyle szczęścia

@Max

Dzięki za informacje ale nie bardzo rozumiem. Co to znaczy ze firma "dołożyła połowę" do wigilii ? Znaczy ze pracownicy coś musieli płacić? Czyli żadnych pieniędzy na święta tylko jakieś bony ?

Angelka
@Zainteresowana

Hahahah no właśnie, To jest interesujące, bo nie widziałam czegoś takiego. A mnie jeszcze interesują te bony. Co to za bony, jaką ma wartość, to jest jakaś karta podarunkowa do konkretnego sklepu? Czy można je zrealizować wszędzie, czy w konkretnym miejscu?

@Angelka

Odnośnie bonów... Tak to jest karta podarunkowa. Kto i jaką kwotę dostał to dokładnie nie wiem ale w granicach 700zł. Pracownicy którzy odeszli z końcem roku nie dostali nic i to jest przykre. No ale cóż firma ma to głęboko gdzieś.

@Max

Czyli jest możliwość, że każdy dostaje bon na taką samą kwotę? Kiedy dostajecie zwykle te bony? Jeszcze przed świętami czy dopiero ze styczniową wypłatą?

Max

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy FULFILIO Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. administracji magazynowej. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Trafiłem na pracuj.pl na ofertę na stanowisko magazynier - operator wózków widłowych przy obsłudze eventów. Co ciekawe, praca stacjonarna, w opisie jest mowa o rozwożeniu towarów we wnętrzu magazynu. Z ciekawości zapytam więc - o jakie eventy chodzi? I na czym polega praca przy nich (podobno szczególne obłożenie jest w kwietniu-czerwcu i wrześniu-październiku, wtedy wymagana jest szczególna dyspozycyjność)? Czy za udział w tych eventach przysługuje premia?

Cześć, chciałabym się trochę zorientować szerzej, kogo szukają dokładnie. Content Marketing Specialist u nich to jakiego typu treści ma dokładnie tworzyć? Interesuje mnie konkretna tematyka, bo to dla mnie istotne, jak to nie jest jakiś sekret to proszę o informację w komentarzu. Pozdrawiam.

Cześć, pytanko w sprawie oferty na koordynatora ds. zakupów. Czy rekrutacja jest w języku polskim czy angielskim? Bo tam wspominali, że oczekują znajomości w mowie i w piśmie języka. Nie wiem, na co się przygotowywać ewentualnie . Proszę o pomoc, może ktoś był tu już na rozmowie bo go zaprosili?

Firma FULFILIO Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Koordynator Zespołu. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Do pracy

Maja
@Do pracy

Dodam pytanie co do tej posady, bo też jestem zainteresowana. Czy na posadzie w HR/Kady w tej firmie jest na start dawana UoP, UZ czy jeszcze inna umowa?

Justwords
@Maja

Maja, a na jakie stanowisko ta rekrutacja? Bo to dziwne, że w ogłoszeniu nie podali rodzaju umowy..

@Maja

@Maja, a o jakie stanowisko chodzi?

Jaka atmosfera panuje w firmie OEX E-Business? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 21 lipca. Czy jest rotacja?

Nadzieja

Siema atmosfera jest dobra brak chętnych do pracy bo jest zła opinia o firmie na rynku pracy brak rotacji bo brak kandydatów ostatnio firma nie pracowała prawie tydzień bo system padł

Niestety

Atmosfera jak ta opisywana przez pracowników Pekaes za rządów p. A., w zeszłym roku nowy prezes masowo zwalniał, teraz nadmiernie obciążeni pracownicy obowiązkami innych szukają pracy, są już pierwsze rezygnacje. Brak premii, brak wigilii firmowej, brak paczek na święta. Zarządzanie poprzez strach. Większość ludzi nie myśli o przyszłości, żyje z miesiąca na miesiąc rozglądając się na rynku pracy.

MiłyKolega
@Niestety

To co IT nie ogarnęło tematu? Czy ogarniali ale tak długo? Jak kiedyś tam pracowałem to też się zdarzały takie akcje. I oczywiście nikt nie umiał powiedzieć ile potrwa taka awaria i kiedy naprawią.

Julia
@MiłyKolega

A co z pracownikami wtedy? Mają za czas bez pracy płacone normalnie? Często takie akcje się zdarzały za twoich czasów? I czy ktoś powie jak często zdarzają się teraz?

KieroOperacyjny z metra cięty.
@Julia

Chyba żartujesz.Jezeli system nie działa to musisz być pod telefonem.Kierownik każe ci wypełnić wniosek urlopowy. A jak się nie zgodzisz to i tak to zrobią poprzez aplikację. Taka to firma.

Hanna
@KieroOperacyjny z metra cięty.

To taki przymusowy urlop? A co jak ktoś już nie ma urlopu? Wolne bezpłatne? Tak w ogóle to ile można tutaj zarobić? Chodzi mi konkretnie o kwoty, nie opis czy mało czy dużo

Operacyjny

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć za pośrednictwem tego portalu czy ta przepiękna antresola wielopoziomowa została już zatowarowana?Czy mistrzowie logistyki nadal nikogo nie znaleźli?

Malczik

Króciutko na temat finansów. Ostatnia podwyżka w firmie dla pracowników magazynu miała miejsce w styczniu 2020 za kadencji ówczesnego kierownika operacyjnego D.G. czyli całkiem niedawno .????.Od tamtej pory obiecanki cacanki że już niedługo kolejna podwyżka już w kolejnym kwartale. Mamy 2023 i ciszaaaa.W obietnicach bryluje kierownik operacyjny malutki. Podsumowując, jeżeli chcesz godnie zarabiać i liczysz na podwyżki to na pewno nie w tej firmie.

@Malczik

Aż mnie ciekawi jakie stawki tu macie w takim razie. Są chociaż na tyle wysokie żeby nie martwić się inflacją? Macie chociaż jakieś dodatki świąteczne albo coś takiego?

Mag-azynier
@Hanna

Skoro ostatnia podwyżka była trzy lata temu to zarobki nie są adekwatne do dzisiejszych czasów a co za tym idzie do galopującej inflacji. A dodatki? Czasami coś dają z towaru do utylizacji.

Izabela
@Mag-azynier

Ale przecież rynek określa minimalną stawkę wynagrodzenia. Jeśli nie zawyżają wraz z podwyżkami państwowymi, to tutaj jest więcej, tak? W takim razie chciałabym wiedzieć, o jakiej stawce mowa. I sobie ocenię, czy mi ona odpowiada. A premie są przewidziane?

Łukasz

Witam, Jestem podwykonawcą dla OEX Fulfilio. Dwie faktury wystawione. 4 dni po terminie a płatności brak. Dziś spada kolejna a za trzy dni następne dwie. Wychodzi na to że rządzi tam księgowa ale do 10 liczyć nie potrafi. Konieczny audyt biura.

Jakie są mocne strony pracodawcy OEX E-Business?

Mocne strony?jak się zwalniasz i podejmujesz nową lepszą pracę.

Najlepsze co można zrobić dla siebie to odejść z tej firmy….Księgowa zarządzająca i ta jej psiapsi z HR pisząca o stanowisku firmy wobec opinii ludzi. Tak tam jest i kropka , a prawda jest niewygodna..,

Danuta

A skąd ta opinia żeby odejść? To księgowa rządzi we firmie? Nie rozumiem o co chodzi z tym pisaniem o stanowisku, wytłumaczysz?

Dział HR

Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować, że zdecydowaliśmy nie uczestniczyć w dyskusjach dotyczących naszej firmy na portalu GoWork. Dziękujemy za wszystkie komentarze. Zarówno te negatywne jak i pozytywne, natomiast ciężko nam odnosić się do opinii wydawanych bezimiennie. Nie chcemy i nie będziemy uczestniczyć w anonimowych dyskusjach na temat nasz, naszych pracowników czy sposobu naszej pracy, nie wiedząc kto stoi za opiniami po drugiej stronie monitora. Zgodnie z misją i wizją naszej firmy, wdrażając najlepsze praktyki, wolimy uczestniczyć w merytorycznych dyskusjach. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i chętnie rozwiejemy wątpliwości, dlatego zachęcamy Państwa do zadawania pytań na temat pracy w OEX Fulfilio poprzez kontakt mailowy bezpośrednio z naszym działem HR. Wszystkim pracownikom przypominamy o możliwości anonimowego kontaktu przez skrzynki, gdzie anonimowo można umieścić swoje zgłoszenie dotyczące problemów lub nieprawidłowości. Nasze dane kontaktowe: adres email: kariera@oexfulfilio.com Oczywiście nasi obecni i byli pracownicy mają możliwość wypowiadania się w swoim imieniu, w co nie ingerujemy. Pragniemy jednak podkreślić, że żadna z przyszłych wypowiedzi nie będzie oficjalnym stanowiskiem firmy. Serdecznie pozdrawiamy OEX Fulfilio

Śmiechu warte
@Dział HR

Hahaha no tak ktoś zapomniał wspomnieć że HR w też się ostatnio zmienił

@Śmiechu warte

Co się tam zmieniło w tym HR? Jesteś pracownikiem? Mógłbyś napisać coś więcej na temat warunków pracy? Dobrze płacą? Jaką umowę można dostać?

Nie polecam z firmy odchodzą ludzie nie ma szans na rozwój proszę poczytać opinie z firmy Pekaes tam ludzie otworzyli szampana jak odszedł (usunięte przez administratora)toksyczny klimat klienci uciekają a prezesi nowe auta zamawiają ???? księgowa porażka wielka w zarządzaniu stad ciagle oferty ofert pracy do księgowości omijać szkoda czasu i zdrowia

Pekaesiara

Biedacy ... Przechodziłam z kolegami zarządzanie Pana A. i za nic chce ponownie. Jeżeli dał wam do podpisania lojalki to bardzo uważajcie. W Pekaes ten sam zwód a potem jak ludzie odchodzili do innej pracy to byli sprawdzani i dostawali nagle kary po kilkanaście tysięcy złotych. Uwielbiali karać. Róbcie wszystko bardzo uważnie a w zapewnienia że nic wam nie grozi zupełnie nie wierzcie. Będą dramaty. Ostrzegam. Powodzenia.

Kkkk

I jak sie Wam pracuje od kiedy dołączył Pan (usunięte przez administratora)? :) Niedawno miałam okazje pracować z nim w jednej firmie. Sporo wrażeń.

@Kkkk

Czyli źle to oceniasz czy dobrze bo trochę nie wiadomo co mysleć? W ogóle to mozesz mi powiedziec na jakie mniej więcej zarobki można tu liczyć? Nie wiem czy aplikować

@Kkkk

Nastepny co będzie chciał wprowadzić swoje ządy i zmiany i efekcie jak jego poprzednicy nic nie osiągną jeszcze trochę i w biurze będzie więcej ludzi niż na magazynie a firmy które dawały zarobek dla firmy odchodzą dziwne co? I co kilka lat zmiana nazwy żeby pewnie podatków nie płacić przepracowałem tam kilka lat i już nigdy więcej zmieniając pracę zarabiam więcej niż tam przez te lata I robiąc to samo

Hanna

i tak szybko trafiło Ci się w okolicy coś lepszego? czyli mimo wysokości stawek to specyfika pracy jest tu na dobrym poziomie? pytam, bo piszesz, że robisz dosłownie to samo... a można spytać tak właściwie co?

nadzieja
@Hanna

Witam firmie brak jakichkolwiek przyszłości pamietaj ta firma w oklolicy jest panem i rozdaje karty ,brak socjalu brak paczek dla dzieci trzeba pracowac brak podwyrzek ludzi traktuja zle

@nadzieja

Na pewno poszesz o tej firmie? Brak socjalu? Co roku były paczki, w tym roku były bony.

Nadzieja
@Trik

Witam paczki dla dzieci lepie zeby niebyło to jest wstyd na taka duza firme a bony prawie niema komu dawać bo niema ludzi do pracy nikt niechce pracowac ale brak wypłata wczasów pod gruszą tłumaczenie ze firma nie posiada socjalu a firma jest na rynku z 20 lat a firma zmienia co 5 lat nazwe

@Nadzieja

Większość, pracuje po kilka lat (tak pewnie z 70% ludzi). W duzych firmach zazwyczaj pracuje krótko ktos kto i tak przyszedł do pracy na chwilę albo jest niezadowolony, bo musi robic cos wiecej niż podpierać regały.

nadzieja
@Trik

Wiekszosc pracownikow to pewnie 70% ludzi po kilka lat to mozna poilczyc na jednej rece systematycznie stazy pracownicy odchodza bo nic sie nie zmienia. Ale moze trzeba pomyslec zeby takich zatrzymać . Bo utrata takich pracownikow to jest dla firmy ktora ich szkolila duza strata wykonywaniu roznych prac. A zarazem wszystkich staszych pracownikow denerwuje ze nowy pracownik ktory przychodzi zarabia wiecej niz ten stary. A regaly podpieraja i smakują slodycze to pracownicy ze wschodu.

@Trik

70%? a na ilu ludzi tak konkretniej? piszesz o tej części rotującej, która podpiera regały. To jak tutaj w takim razie kandydatów weryfikują, nie stawiają konkretnych wymagań?

Anon1323

Może ktoś mi powie. w magazynie co drugi lub trzeci pracownik to obcokrajowiec. Wielu z nich pracuje średnio 1-5 lat i dopiero niedawno zauważono, że ani jeden cudzoziemiec nie podniósł się w windzie socjalnej wyżej niż magazynier. Może są jakieś ukryte wymagania w postaci wyższego wykształcenia międzynarodowego lub specjalnych kursów lokalnych z zakresu logistyki? Powiedz mi, to dla mnie bardzo interesujące.

Babaluga
@Anon1323

Bo ludzie z ukrainy pracują i szukają lepszej pracy przez kilka lat przewinelo sie ich tylu i wszyscy po pewnym czasie znajdują lepiej platną pracę zobacz co sie dzieje na rynku pracy zarabiaja juz wiecej niz polacy a w cursor wiecznie na umowe zlecenie przez agencjie pracy i za kiepską stawke godzinową dlatego tylu ich juz nie pracuje a polacy tam sa zli bo ukraina pracuje a polaków wysylają do domu bo nie ma dla nich pracy dlatego przez kilka miesiecy zwolniło sie tam tylu ludzi i pali sie firmie grunt ludzie odchodzą a nowych ludxi brak bo ludzie w całej okolicy juz znają ta firmie i nie chcą tam pracowac ogloszenia wiszą po kilkanascie miesiecy i co? Pustki w ludziach

Obcy
@Anon1323

Do obcokrajowców 0 szacunku. Jak rozmawiasz po polsku i piszesz, to będziesz wszystkim wszystko tłumaczyć i robić na najgorszych portretach bo ktoś nie chcę wykonywać swoją pracę, bo trzeba naprawiać drukarki. Pan (usunięte przez administratora) dopiero zaczął się witać z pracownikami, może dnia tego, żeby sprzedawać im drożej zestawy torebek, jakie później firma sprzedaję o 3 reszty taniej na stronie. Dorabia człowiek jak może, trudno mieć dwie kobiety w pracy naraz, nawet jeżeli jedna z nich dla zastępstw. Przychodzić na jedne stanowisko, a ciebie rzucają na inne, nie podoba to spadaj za bramą stoi koordynator który jeszcze łapówki będzie dawać oby braku nowych. To jeśli krótko o awansie. (usunięte przez administratora).

@Anon1323

Ludzie zza wschodniej granicy są zatrudnieni przez agencje pracy. Pracują potem wyjeżdżają na kilka tygodni, żeby załatwić dokumenty, nie wiadomo kiedy lub czy wrócą. Myślę, że w tym tkwi problem.

@Babaluga

Prawda

Imdb

Omijać szerokim łukiem i nie marnować czasu.

Agnieszka
@Imdb

Z tego co widzę piszesz to jako były pracownik. Możesz w takim razie coś więcej napisać, czemu omijać? Dawno temu się zwolniłeś w ogóle? Bo ciekawa jestem czy masz aktualne info

Omijać

Fatalna rekruterka, z fatalna pretensjonalna komunikacja. Omijać.

Zostaw merytoryczną opinię o FULFILIO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FULFILIO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FULFILIO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FULFILIO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FULFILIO Sp. z o.o.
  • Klimczaka 1