Opinie o Monolith Group Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monolith Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Monolith Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monolith Group Sp. z o.o. w Koszalin

Prezes wymyśla kolejne eventy, ale chyba coś idzie nie tak. Ostatnio zaczął rozglądać się za nowymi prawnikami. Zauważyłam też, że te same oferty pracy wiszą już od wielu miesięcy i zastanawiam się po co one są. Nie wiadomo też dlaczego kilka miesięcy temu wymyślono fetowanie wielkiego otwarcia namiotu. To jest tylko namiot magazynowy, żaden porządny magazyn a feta była jakby firma zainwestowała kilka milionów. Było tu gdzieś pytanie o atmosferę w pracy. W rzeczywistości są dwie, pierwsza na pokaz zgodna z sugestiami prezesa, druga jest ta prawdziwa. Najlepsze słowo określające tę prawdziwą to "niepewność".

Beata
@Anna

Z tego co piszesz to ja bym może to podciągnęła jako jakieś imprezy integracyjne? W końcu każda okazja, nawet mała, na to dobra. Nie uważasz tego za benefit? Czy może coś innego firma robi dla pracowników w celu polepszenia atmosfery i motywacji?

JEREMI

Ostatnio coś siadło na niemieckim EBAY. Efekt kontaktów z EPPO?

@JEREMI

hej, a wyjaśnisz co to znaczy, że coś tam siadło i ogólnie co to w razie czego wnosi? Fajnie się zorientować przed czasem a bez kontekstu nie każdy ogarnie temat. Wyjaśnisz?

Zenon Maruda

Trwa nieustająca rekrutacja na stanowisko eCommerce Technical Support, ponieważ prace związane z klonowaniem pracowników zakończyły się fiaskiem.

Beata
@Zenon Maruda

Chyba nie rozumiem za bardzo. To tyle pracy jest na tym stanowisku? Czy chodzi o za małe zarobki?

Leszek
@Zenon Maruda

Ta rekrutacja to raczej hobby prezesa, bo on przecież od dawna ma zaufanych ludzi do obsługi wirtualnych klientów z Niemiec. Wcześniej specjalistów e-commerce szukał w sposób bardziej wyrafinowany - stanowisko nazywało się "Technologiczny Ninja z doświadczeniem w ecommerce" potem był "Tony Stark e-commerce". Moim zdaniem, wszystkie te rekrutacje to udawanie dynamicznego rozwoju.

Technologiczny Ninja
@Leszek

Technologiczny Ninja odnalazł Tonyego Starka :) kolejny będzie Kapitan Atom, serio!

Atomek
@Technologiczny Ninja

Kolega kocha nie tylko bajki o dziesiątkach tysięcy wniebowziętych klientów zza Odry, magicznej logistyce i czarodziejskich warunkach handlowych. Jego drugą miłością są komiksy i filmy o superbohaterach.

Dominika
@Atomek

Może jest w tym jakaś metoda? Napiszesz czy Ci specjaliści to się pojawiają w firmie czy to tylko taka rekrutacja dla rekrutacji? Z tego co piszecie to sama już nie wiem czy aplikować

Czarek

Wiele miesięcy temu widziałem dziwaczną ofertę pracy na stanowisku "technologiczny Ninja z doświadczeniem w ecommerce" Deligo/Monolith Group. Okazuje się, że ta oferta jest nadal aktualna. Czyżby zbierali całą armię ninja? Czy może propozycja jest na tyle dziwaczna, że nie znaleźli żadnego kandydata? Ktoś wie o co chodzi?

Jacek
@Czarek

Oferta wisi o bardzo dawna, bo to ściema. Cała ta firma to jedna wielka ściema.

Tony Stark komercji
@Jacek

Teraz jest jeszcze oferta pracy na stanowisku "Tony Stark e-commerce i internetów". Znaczy się robią w internetach, tyle że nie wiadomo do końca co... i mają chłopcy niewątpliwie fantazję do wymyślania nazw stanowisk pracy.

Adrian
@Tony Stark komercji

Ale z drugiej strony po co by mieli ciągle wywieszać fejkowe ogłoszenia?

Elżbieta

Aaa czyli w ten sposób. A to jeszcze nikt kompetentny się tym nie zainteresował?

Józio
@Tony Stark komercji

Już nie ma tej oferty pracy. Teraz poszukują kogoś na stanowisko Project Manager ds. masowej budowy prefabrykowanych schronów. Ale to w sumie dość blisko Iron Man'a.

@Józio

No nie wiem czy tak blisko. ;p Widzę, że podali widełki 5-16 kk to tak na dobrą sprawę ile można się spodziewać w rzeczywistości?

Konsultant
@Elżbieta

Jak się pójdzie na współpracę, to można liczyć na bardzo istotne złagodzenie. W rzeczywistości można spodziewać się co najmniej kilku lat z kk... ale 5-16 to raczej przesada.

@Konsultant

Ok no to skoro przesada to ile w rzeczywistości?

Doradca personalny
@Adrian

To bardzo ciekawe pytanie: po co im tyle fejkowych działań. Z drugiej strony chłopcy ostatnio jakby przestali ściemniać o swoim magazynie w Niemczech, którego nikt nie widział, ale nadal ściemniają o masowej sprzedaży do Niemiec. Ciekawe co robią, że US wierzy w tę ściemę i nadal zwraca im VAT.

@Doradca personalny

No sama nie wiem... Jest wariant, że może po prostu mówią prawdę? To by miało sens, no bo wiadomo jak skarbówka potrafi być dociekliwa przecież

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Monolith Group Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Employer Brandingu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Monolith Group Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Ola

Mają - byłam na rozmowie i o tym wspominali. Jeszcze karty multisport.

@Ola

A rozmowa jak ogólnie wyglądała? Z benefitów to już nic więcej?

M.K.

Pracowałam w monolith 2 lata i bardzo dobrze wspominam ten czas. Przez przeprowadzkę do innego miasta musiałam zrezygnować, ale było to dla mnie ciekawe doświadczenie. Jasno określone obowiązki, dobra atmosfera, normalna umowa i wypłaty na czas. Do tego mają fajne benefity pracownicze. Pozdrowienia dla tych, co zostali!

Karol
@M.K.

Jakie płace są na stanowiskach managerskich?

Mrzeżyno

Firma Monolith zajmowała się odświeżeniem elewacji naszych budynków. Prace przeprowadzone profesjonalnie, a elewacja po 3 latach nadal wygląda jak nowa.

Janusz
@Mrzeżyno

Ten wpis to chyba pomyłka, bo na pewno nie dotyczy firmy o nazwie Monolith Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie. Koleś kierujący tą firmą bierze czasem zlecenia na czyszczenie elewacji, ale w ramach innej firmy. Może tym razem przypadkowo dobrał z łapanki jakiegoś profesjonalistę i dobrze wyszło. Zazwyczaj poziom profesjonalizmu u niego jest bardziej na papierze, niż na robocie.

@Janusz

Przypadkowy profesjonalista z łapanki mówisz? Nieistotne w sumie jakby to określić to usługi są wykonywane dobrze z tego co widać, więc chyba sporo w firmie uległo już poprawie? ;p

domy z drewna

Kupuję od firmy Monolith od 4 lat materiały do ochrony drewna. Firma rzetelna, widać ciągły rozwój. Czytając opinie tutaj odnoszę wrażenie, że znaczna większość z nich to nieuczciwa konkurencja.

@domy z drewna

A co konkretnie od nich bierzesz.? I czy faktycznie mają jakiegoś mocnego konkurenta, który mógłby takich rzeczy się dopuszczać? Co to za firma?

Brałam udział w rekrutacji - wrażenia pozytywne, pytali o rzeczywiście istotne rzeczy. Atmosfera w trakcie rozmowy bardzo dobra. Czy ktoś wie czy po rozmowie dają znać bez względu na decyzję?

@Ewa

O istotne rzeczy czyli jakie np pytania zadawali?

Mały pikuś

Czy ktoś wie jakie są warunki pracy i płacy w ich magazynie w Niemczech? Podają, że mają ten magazyn w Görlitz i jest to podobno ogromna hurtownia wielobranżowa. Jednocześnie ani słówkiem nie chwalą się tą hurtownią na swojej stronie internetowej ani w KRS. Ostatnio poszukiwali magazyniera. Ktoś, coś?

Natalia
@Mały pikuś

Magazyn w Niemczech jest wirtualny, więc warunki pracy są też wirtualne.

@Natalia

To na jakiej zasadzie to wszystko tak właściwie funkcjonuje?

Natalia

Piszecie że w ich biurze to jest masakra - ale co jest dokładnie nie tak? A jeszcze wspominacie że ich największe projekty są realizowane w San Escobar... Rozumiem żart ale czy to znaczy że wcale nie mają zagranicznych projektów? Czy że firma mało się rozwija? Dajcie znać bo nie do końca ogarniam :D

Damian

Ktoś napisał że firma to ściema. O co chodzi, bo przecież mają siedzibę. Po co dawaliby ogłoszenia o prace gdyby na poważnie nie szukali pracowników? Ktoś mi wyjaśni?

Jak jest z pakietem medycznym w Monolith Group Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Kinga

Kiedyś można było, pewnie teraz też tak jest.

Barbara
@Kinga

A dużo się płaciło?

Jak wygląda ścieżka kariery w Monolith Group Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ze względu na dużą ilość prowadzonych projektów i dynamiczny rozwój firmy pracownik ma wpływ na rozwój swojego stanowiska pracy, a w finale awans.

Klient
@Paweł

Bardzo ważny kierownik ds pozytywnego wizerunku zapomniał dopowiedzieć, że najważniejsze projekty są realizowane poza terenem Polski. Przede wszystkim w San Escobar oraz Imperium Galaktycznym.

Maciek

Zobaczyłem ich ofertę pracy, ale po wcześniejszych doświadczeniach poszedłem zobaczyć ich siedzibę. Wszedłem do biura na Mieszka I jako potencjalny klient. MASAKRA, nic tylko MASAKRA.

Damian

Należy bardzo uważać na tę firmę. Prowadzą bardzo szemrane interesy i ciągle poszukują naiwnych do technicznej obsługi tej działalności. Dużo obiecują ale praktycznie kończy się na obietnicach.

@Damian

W pełni potwierdzam. To bardzo dziwne, że nikt tam nie wchodzi. Nie ma żadnych poważnych kontroli. Chyba mają jakiś parasol.

Zostaw merytoryczną opinię o Monolith Group Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Monolith Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monolith Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monolith Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monolith Group Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Truskawkowa 6
    75-668 Koszalin

Monolith Group Sp. z o.o.