Opinie o Monolith Group Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monolith Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Monolith Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monolith Group Sp. z o.o. w Koszalin

MG

Budowania kultury organizacji było dla nas ważne od samego początku, dlatego też powstał wewnętrzny projekt Monolith Life Team. Wcześniej nie chwaliliśmy się na zewnątrz życiem firmowym, ale rok temu postanowiliśmy to zmienić :) Cieszymy się, że zostało to zauważone

Teresa
@MG

Ten projekt wewnętrzny projekt Monolith Life Team to jest element employee brandingu i prowadzi go dział HR? Czy ktoś inny za to odpowiada? Bo to ciekawie brzmi, ale jest jakieś stanowisko, które się tym zajmuje?

@Teresa

Tak, tą częścią budowania kultury organizacji zajmuje się dedykowane stanowisko (Specjalista ds. marketingu / employer brandingu). Dodatkowo osoby z innych działów, które chcą pomagać w organizacji wspólnych inicjatyw również są zapraszane do współpracy.

Dorota
@Teresa

Employee branding brzmi dumnie... stanowisko godne poważnej korporacji. Godne i dobre, bo zupełnie nie wiadomo o co tu chodzi i dlaczego w "wielkiej" korporacji zatrudniającej kilkanaście osób potrzebne jest takie stanowisko.

@Dorota

w opisie rekrutacji na stanowisko "Specjalista ds. marketingu/employer brandingu" zawarliśmy szczegóły zakresu odpowiedzialności: (usunięte przez administratora) Czujemy się odpowiedzialni za budowanie unikalnej atmosfery w firmie i dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu takiego stanowiska. Czy będziemy kiedyś wielką korporacją? Na pewno mierzymy wysoko :)

Joanna

Poszukują specjalistów e-commerce. Nie odpowiadają na maile z pytaniami o szczegóły tej oferty pracy. Najciekawsze jest to, że na swojej raczej słabiutko zrobionej stronie mają linki do trzech e-sklepów. Dwa sklepy w ogóle niedostępne a trzeci to jakiś koszmarny outlet. To po co im nowi specjaliści od e-commerce?

@Joanna

Staramy się, aby każda osoba składająca aplikację do naszej firmy dostawała informację zwrotną. Jeśli w Pani przypadku było inaczej to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Z pewnością uda nam się wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy

MG

jeśli aplikacja do na dotarła, a rekrutacja jest nadal w toku, to z pewnością się odezwiemy. Jeśli jest Pani zainteresowana konkretami, to prosimy o bezpośredni kontakt. Pozdrawiamy

Firma Monolith Group Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko employer branding. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Aleksander

Zdaje się, że spotkanie rekrutacyjne wywarło na Tobie pozytywne wrażenie? W jakiej atmosferze toczyła się rozmowa i jakimi pytaniami się wymienialiście? Padły jakieś konkrety, odnośnie umowy oraz zarobków, czy znałaś je już wcześniej z ogłoszenia?

Onufry

Co to jest employer branding i czym się różni od employee branding? Czy te pojęcia można stosować zamiennie? Bo ja kiedyś uczyłem się, że employer to pracodawca zaś employee to pracownik, a więc jest pewna różnica.

@Onufry

Stanowisko employer branding odpowiedzialne jest zarówno za działania wewnętrzne i zewnętrzne firmy budujące wizerunek pracodawcy. W ramach rekrutacji na to stanowisko zawarliśmy zakres odpowiedzialności: (usunięte przez administratora) Najbardziej zależy nam na budowaniu ciekawego miejsca pracy dla aktualnych i przyszłych pracowników. Pozdrawiamy

GORZÓW WLKP.

Jestem z Gorzowa Wlkp., czy orientuje się ktoś czy oddział tu na Koniawskiej nie poszukuje kierowców do pracy na kat.B lub C ? Jeśli tak wie ktoś jakies warunki pracy i płacy? Pozdrawiam

@GORZÓW WLKP.

Nie mamy oddziału w Gorzowie. Sprawdziliśmy i jest to zbieżność nazw. Pozdrawiamy

BERLIN
@MG

A co z oddziałem w Berlinie. Może tam potrzebują jakiegoś dobrze opłacanego pracownika. Może być kierowca, albo magazynier a najlepiej to jakiś manager. Nie pogardzę średnią krajową.

@BERLIN

Dziękujemy za zainteresowanie. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji w DE. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu FB, gdzie zawsze zamieszczamy aktualne oferty pracy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Monolith Group Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Employer Brandingu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Gosia

Dwa tygodnie temu bylam uczestnikiem rekrutacji. Spotkanie mile, poukładane, merytoryczne. Firma o wiele ciekawsza niż to piszą na stronie. Brakuje im marketingu. Mam nadzieję na pozytywna odp zwrotną :)

@Gosia

Dziękujemy za opinię i uwagi. Jeśli piszesz o rekrutacji na stanowisko employer branding, to proces zakańczamy przed majówką. Na pewno damy znać :) Gorąco pozdrawiamy.

ZygZak

Składałem kiedyś do nich CV. Nawet nie raczyli odpowiedzieć. Teraz widzę, że znowu poszukują pracownika na to stanowisko o dumnie brzmiącej nazwie eCommerce Technical Support. Wygląda na to, że oni tylko pozorują rekrutacje. Ciekawe po co im to?

@ZygZak

Z powodzeniem zakończyliśmy rekrutacje na stanowisko eCommerce Technical Support. Na wszystkie ogłoszenia rekrutacyjne staramy się odpowiadać. Zazwyczaj mamy ich bardzo dużo i mogliśmy Twoje przeoczyć - postaramy się poprawić. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Beata

Jakie są możliwości rozwoju na stanowisku Specjalista ds. e-commerce? Widziałam w internecie taką ofertę, jednak staram się znaleźć coś rozwojowego dla siebie. Macie jakieś dofinansowania do szkoleń albo coś takiego? I czy w ogóle pozwalają zdalnie pracować na tego typu stanowiskach?

@Beata

Tak, w naszej firmie prowadzimy szkolenia zarówno z umiejętności miękkich jak i typowo technicznych. Szkolenia są w pełni finansowane w famach firmy. Niedługo startujemy nową rekrutacje do Działu Produktów, który zajmuje się dodawaniem produktów do naszej oferty. Aktualne oferty ogłaszamy w portalach olx, pracuj i na naszej stronie https://monolithome.freshteam.com/jobs - zapraszamy i pozdrawiamy.

Sasz

Rekrutacja konkret. Wsyztko zrozumiałem. Zespół wygląda na bardzo zgrany. Dobra atmosfera na start.

Olek

Mamy fajna ekipę, która dobrze się dogaduje bez toksycznej atmosfery jak w poprzednich firmach. Ten spokój jest wazny. Pensja na czas. Polecam

Beata
@Olek

To fajnie, a czy pracodawca jakoś docenia pracowników? Macie jakieś benefity pozapłacowe albo może podwyżki często się zdarzają?

Pracownik magazynu

Regularne godziny pracy - latwiej planować życie rodzinne, system premiowy - jest motywacja, przyjazny i zgrany zespół. Dobre tempo, ale bez ciśnienia. Pensja zawsze na czas. Polecam firmę.

Heinrich

schnelle Lieferung Die ware kommt aus Deutschland die Ware ist nur polnisch beschriftet, was solls . Die Verpackung war super, da hat sich jemand eine gute Technik ausgedacht . 3X Daumen hoch

Kamila
@Heinrich

Ciekawe jak wytłumaczą obecność tego niemieckiego wpisu, niby od niemieckiego klienta, na typowo polskim portalu dla pracowników? Po raz kolejny przekombinowali? A może chcą zdobyć dodatkowe punkty w nowym programie celowym?

Karol

Mają bardzo bogatą ofertę. Elektronika, suwnice, plecaki, przeterminowane farby... mydło, powidło. Ciekawe gdzie to przechowują. Chyba w tych prefabrykowanych schronach. I jeszcze zastanawia mnie dlaczego wysyłają towar wyłącznie do klientów w Niemczech lub Austrii? Polski klient im nie pasuje?

Miki
@Karol

Polski klient jest OK. Pod warunkiem, że mieszka w Niemczech. Z powidłami to raczej przesada, ale za to są sanki i drabinki.

Faktycznie opinie nie zgadzają się z rzeczywistością. Jednak nieuczciwa konkurencja nie śpi. Firma ostatnio zajęła wysokie miejsce w województwie w konkursie gazeli biznesu - liczą się fakty.

Marzena
@Piotr

A jakie jeszcze fakty na temat firmy możesz przedstawić poza tym co już tu napisano? Wynagrodzenia są na czas? Jakieś fajne premie - jeżeli tak to za co?

Anton

Wir schätzen die Zusammenarbeit mit der Monolith Group sehr und empfehlen sie gerne als zuverlässigen Partner im Geschäftsbereich.

Kamila

Liczą się fakty a one są jakie są. Polecam wszystkim tą firmę.

Wania

Super warunki, fajny prezes, niesamowity rozwój.

Nicki

Polecam firmę Monolit. W końcu praca bez ciśnienia i mobbingu. Luty miesiącem zdrowia psychicznego w firmie - strzał w 10. Pozdrawiam wszystkich z MG

Firma pełna życia i nowych pomysłow. Polecam

Michał - Berlin

Jestem byłym pracownikiem firmy i staram się śledzić losy MG. Zauważyłem, że ostatnio sporo dzieje się na Gowork w ich temacie i chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Po przeczytaniu wszystkich opinii jednoznacznie stwierdzam, że sporo z nich jest wyssanych z palca i nie mają związku z rzeczywistością. Nie wiem, kto i w jakim celu pisze takie komentarze. Firma Monolith to bardzo dobra i kreatywna firma na rynku koszalińskim. Podejście do pracowników była zawsze na dobrym poziomie. Jak obserwuje profil MG na FB to widać, że firma sporo inwestuje w dobrą atmosferę w pracy. Gdyby nie sprawy rodzinne i wyjazd nie zmieniłbym pracy. Tak dobrego klimatu do tej pory nie zaznałem w DE...

Karol

Po prostu dobre spotkanie rekrutacyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o Monolith Group Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Monolith Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monolith Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monolith Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monolith Group Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Truskawkowa 6
    75-668 Koszalin

Monolith Group Sp. z o.o.