Opinie o Monolith Group Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Monolith Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Monolith Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monolith Group Sp. z o.o. w Koszalin

Marian

Zapraszają do odpowiadania na ich oferty pracy, ale nie piszą, że oni tacy światowi i zatrudniają tylko ludzi znających angielski. Stanowisko niby aktualne "Operator obrabiarek manualnych (frezarka, tokarka)", praca w Koszalinie... ale zgłoszenie trzeba wypełniać po angielsku. Ale później pomyślałem: po co operator obrabiarek i spawacz w sklepie internetowym?

@Jola

, dziękujemy za to pytanie i już rozwiewamy wątpliwości. Jeśli stanowisko wymaga umiejętności posługiwania się językiem obcym, wtedy sprawdzamy poziom tych umiejętności i część rozmowy jest w języku obcym. Jeśli kandydat jest polskojęzyczny, a w zakresie obowiązków nie ma potrzeby posługiwania się językiem obcym, wtedy prowadzimy rozmowę w języku polskim. Do zobaczenia na rekrutacji!

Zosia

Czytam, że firma jest najlepsza w regionie i prowadzi działalność handlową. Gdzie mogłabym złożyć podanie o pracę jako sprzedawca w waszym sklepie w Koszalinie? Jak się rozwijacie, to na pewno potrzebujecie sprzedawców. Teraz pracuję w sklepie dużej sieci ale zachęciły mnie wasze benefity dla pracowników.

@Zosia

@Zosia Dziękujemy za zainteresowanie. Pracujemy w e-commerce, nie mamy sklepu stacjonarnego. Wszystkie aktualne oferty pracy, znajdują się na naszej stronie w zakładce 'Praca'.

Nat

Baardzo oryginalne pomysły. Inny sposób na prowadzenie biznesu. Oby takich firm więcej w naszym małym Koszalinku.

@Jula

Podstawowe warunki zatrudnienia, uwzględnione są w ogłoszeniach o pracę. Szczegóły przedstawiamy na rozmowach kwalifikacyjnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej, zakładka 'Praca'.

Spaw

Jak to jest ze w monolit szukacie i do ecommerce i spawaczy?

Danuta
@Spaw

Jeszcze jest oferta pracy dla operatora obrabiarek manualnych. Ale za to zniknęły oferty pracy dla Product Manager ds. prefabrykowanych schronów oraz dla budowlańca do prac wysokościowych. Chłopcy sobie po prostu żartują, bo mają dobry humor i znakomite samopoczucie.

Mała Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy w MG jest duża rotacja pracowników?? Co jakiś czas widać nowe rekrutacje i to zastanawia czy coś w tej firmie jest nie tak. Czy pracownicy tak rotują bo nie wytrzymują czy poszerzają zatrudnienie

Sabina Nowy wpis

Pisaliście, że firma jest mała, dla wielu to atut, zwłaszcza dla ludzi ceniących sobie kameralną atmosferę. Wracając do tematu jestem zainteresowana ogłoszeniem analityk sprzedaży e-commerce i zastanawia mnie to co napisane jest w dodatkowych oczekiwaniach wobec kandydatów. Chodzi mi o znajomość języków obcych czyli angielskie i niemiecki. Teoretycznie posługuje się tymi językami ale nie jakoś ekstra. Mam szansę żeby przejść pozytywnie rekrutację?

Targi Nowy wpis

Na wczorajszych targach pracy zwrocilem uwage na ich ulotke. Podoba mi sie taki pomysl na marketing. Mega pozytywny klimat. Kupuje to!

Na stronie firmy jest kilka zdań o tym jakich osobowości szukają wśród kandydatów i jest formularz do wypełnienia jak ktoś jest zainteresowany pracą. Dostał ktoś w taki sposób pracę? Bo jeśli tak, to proszę o info jak długo czekaliście za kontaktem zwrotnym.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Monolith Group Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Employer Brandingu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Karol

Firma niepozorna, po pierwszym rozpoznaniu spodziewałem się niczym nie wyróżniającej się Koszalińskiej firmy. Po spotkaniu rekrutacyjnym jestem zaskoczony formą organizacji pracy i jej poukładania. Mała firma z duszą, wizją i potencjałem.

Antośka

Cześć, pisze w sprawie ogłoszenie z Internetu na stanowisko specjalista ds. marketingu/employer brandingu. I tam napisali, że jako benefit oferują ciekawą kulturę organizacyjną i przyjazną atmosfera. A konkretnie, to co oznacza? Ciekawa kultura pracy? Czy jaka? Co tam jest takiego ciekawego? Jakieś nietypowe podejście do relacji? Nietypowa organizacja czasu pracy?

@Antośka

dziękujemy za zadane pytania. Benefity związane są między innymi z pakietami medycznymi, sportowymi, ale pakiet możliwości jest znacznie bogatszy. W temacie kultury organizacyjnej, czy przyjaznej atmosfery to zdecydowanie w naszej firmie patrzymy przez pryzmat człowieka. Nie bez powodu upatrujemy sukcesu w wykorzystywaniu supermocy naszych pracowników. Kulturę organizacyjną również budują liczne eventy, którymi staramy się chwalić w naszych mediach społecznościowych. Dodatkowo firma wspiera oddolne inicjatywy pracowników. Do zobaczenia :)

@MG

To nie możecie napisać tutaj co jeszcze wchodzi w ich skład? Na jaką kwotę jest karta sportowa? Chciałbym wiedzieć ile muszę dopłacić za karnet na siłownię? Na jakie nagrody mogą liczyć Ci najbardziej ambitni, wyróżniający się pracownicy? Czy samemu podejmują nowe zadania czy przełożeni im to zlecają?

MG

Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe, wszystkie z nich są dostępne na naszej stronie internetowej (w zakładce kariera), na którą serdecznie zapraszamy. W kwestii kosztów pokrywanych przez pracodawcę, oferujemy dofinansowanie do wszystkich benefitów. Koszty każdego z benefitów ustalamy indywidualnie z naszymi dostawcami usług, a ze względu na zachowanie uczciwych relacji z nimi, nie prezentujemy tych kosztów publicznie. Możemy jednak zdradzić, że pomimo ostatnich podwyżek cen pakietów medycznego/ubezpieczeniowego/sportowego, jako firma postanowiliśmy pokryć różnice, która powstała. Po stronie pracowników nic się nie zmieniło. Pozdrawiamy Dajemy możliwość indywidualnego rozwoju. Pracownik nie jest przywiązany do stanowiska. Może pracować międzydziałowo i zgłaszać wszelkie pomysły, usprawnienia. Bardzo doceniamy otwartość i proaktywność. Nie akceptujemy natomiast wyścigu szczurów. Każda chętna osoba ma możliwość wpływania i kreowania rozwoju firmy, co jest dodatkowo wynagradzane kwartalnie zgodnie z przyjętym modelem. Mamy także premie roczne, uzależnione od wyniku firmy. Każdy może samodzielnie kreować swoją ścieżkę rozwoju lub też budować ją wspólnie z osobami zarządzającymi.

Co jaki czas w Monolith Group Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Alutka

Hejka, chce podpytać czy ktoś ma doświadczenie z pracą jako specjalista ds. Obsługi sklepu internetowego? Bo znalazłam do nich propozycje pracy i nie wiem, czy warto aplikować na tę ofertę. Czy te zarobki jakie dają są ok w stosunku do obowiązków?

@Alutka

zapraszamy Ciebie do przystąpienia do procesu rekrutacji. Z miłą chęcią Ciebie poznamy i odpowiemy na wszystkie wątpliwości. Do zobaczenia!

@MG

Ja niestety jak klikam w tą konkretnie ofertę w internecie to dostaje informacje, że już jest nieaktualna. Czy można jeszcze aplikować? Mogę prosić o informację jakie zarobki były zaoferowane w ogłoszeniu?

MG

Aktualnie mamy otwarte ogłoszenie na stanowisko "Analityk sprzedaży e-commerce". Do Monolith zawsze możesz aplikować, nawet jeśli nie mamy żadnej otwartej pozycji. Wyznajemy filozofię, że jak człowiek jest odpowiedni, to miejsce i praca się znajdą. Potrzebny jest potencjał i zaangażowanie.

Marian

Jola
@Marian

Ej a wiecie może, czy rekrutacja, czyli rozmowy rekrutacyjne też są w tym angielskim? Czy jednak wszystko już potem odbywa się po polsku? Cv ktoś wysyłał po polsku czy angielsku?

@Marian

, słuszna uwaga! Formularz zgłoszeniowy nie powinien być obligatoryjny w języku angielskim. Wprowadzimy zmiany w naszym systemie rekrutacyjnym. W temacie pytania "po co operator obrabiarek i spawacz w sklepie internetowym" to potrzebujemy dobrych spawaczy, aby łączyć, różne strategie sprzedażowe razem... Tak na poważnie: Monolith Group rozwija wiele projektów biznesowych, które potem stają sie osobnymi firmami. Jedną z takich firm jest Monolith Steel, która zajmuje się obróbką stali, to właśnie w tej firmy była prowadzona rekrutacja na spawaczy. Pozdrawiamy.

@Jola

Jan

Jestem byłym pracownikiem MG z czasów kiedy firma jeszcze zaczynała swoją przygodę z ecommerce. Ostatnio mocno obserwuje ich poczynania i akcje, które organizują. Każdy może mieć swoja perspektywę o firmie, ale faktycznie nastawienie na jednostkę było zawsze na wysokim poziomie. Akcja Dzień Udanej Współpracy to strzał w 10tkę, a jeśli za tym idzie dobro w postaci akcji charytatywnej to tylko kibicować. Oby tak dalej MG, może nasze drogi kiedyś się jeszcze spotkają.

@Jan

, jest nam bardzo miło, że on nas pamiętasz. Faktycznie to już trzecia edycja, w ramach które trenujemy wdzięczność za udaną współpracę. Tym razem Dzień Udanej Współpracy postanowiliśmy rozszerzyć o akcję charytatywną i przy okazji biznesowych podziękowań wesprzeć osoby potrzebujące. Nasz wybór padł na "Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA". Cieszymy się, jak kolejne firmy przystępują do akcji za co bardzo dziękujemy :) Janie, nasza firma jest zupełnie inna niż kilka lat temu, ale duch ten sam. Do zobaczenia :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Monolith Group Sp. z o.o.?

MG

, dziękujemy z zainteresowanie pracą w Monolith Group. Odpowiedź na to pytanie brzmi "To zależy" :) Jeśli aplikujesz na konkretne stanowisko to sprawdzamy poziom wiedzy i umiejętności, które mogą być kluczowe o do oceny Twoich predyspozycji na to stanowisko. Na dalszym etapie ważne jest również dla nas poczucie przynależności do organizacji. W historii naszej firmy zatrudnialiśmy osoby, które nie aplikowały na konkretną pozycję. Mamy filozofię, że jak człowiek jest odpowiedni, to miejsce i praca się znajdą. Potrzebny jest potencjał i zaangażowanie. Do zobaczenia :)

Nat

Teresa
@Nat

Ale o co właściwie chodzi z tym oryginalnym biznesem? To dotyczy się jakiś oryginalnych pomysłów w kwestii zatrudniania pracowników?

Filomena
@Teresa

Oryginalny biznes to taki, który na razie jest akceptowany ale za parę miesięcy będzie objęty programem zapewniającym przytulne cele. Przykładowo, koleś kupuje niemiecki towar od polskiego pośrednika a potem sprzedaje ten towar w Niemczech po śmiesznie niskiej cenie. Trik polega na tym, że te transakcje to czysta fantastyka.

NORBERT
@Nat

Przypadkowo trafiłem na ich ofertę na (usunięte przez administratora), w której proponują sprzedaż pogiętych, cieknących puszek z farbą do drewna. Zaiste jest to niezwykle oryginalne, żeby taki "towar" wystawiać na Ebay.

@NORBERT

Jak każdy sklep internetowy jesteśmy narażeni na uszkodzenia towaru w transporcie. Takie towary wyprzedajemy jako towary niepełnowartościowe w atrakcyjnych cenach. Oferty z powodzeniem znajdują nabywców, którzy poszukują okazji zakupowych lub resztek, a oprawa wizualna opakowania nie ma dla nich znaczenia.

@MG

Tylko dlaczego firma nie reklamuje towaru uszkodzonego w transporcie u swojego kontrahenta lub spedytora? Za takie uszkodzenia odpowiada kontrahent, jeżeli wysłał pogiętą, cieknącą puszkę. Ewentualnie firma przewozowa, jeżeli uszkodzenie nastąpiło w transporcie. Wygląda na to, że Monolith Group wozi towar tam i z powrotem, dlatego nie może reklamować uszkodzeń w transporcie. Dziwne. Jak wiele innych zjawisk w tej dziwnej firmie.

@Dorota

I jeszcze małe pytanko. Która spedycja przyjmuje do transportu za granicę uszkodzone, cieknące puszki z farbą, które mogą zniszczyć inne przewożone przesyłki? Żaden porządny spedytor nie przyjmuje (przynajmniej świadomie) takiego, mocno niebezpiecznego towaru do przewozu, zwłaszcza za granicę.

@Dorota

mocno zastanawiają nas pytania skierowane w kierunku naszego modelu biznesowego. Sprawa jest prosta, towar wysyłany do naszych klientów potrafi się sporadycznie uszkodzić. Taki towar wyprzedajemy. Zapraszamy do współpracy i z pewnością się wszystko wyjaśni :)

@Dorota

Puszki mocno uszkodzone nienadające się do transportu sprzedawane są lokalnie. Produkt uszkodzony po zwrocie zawsze przechodzi taką ocenę.

Żółta Ciżemka
@Dorota

Firma jest wyposażona w super moce. Zatrudnia kilku ninja i paru ironmanów oraz jednego czarodzieja. To właśnie on wyczarowuje tysiące wirtualnych klientów w Niemczech a w przerwach zaczarowuje firmy spedycyjne, żeby brały do transportu cieknące puszki z farbą.

@Żółta Ciżemka

Firma zatrudnia samych super bohaterów, jesteśmy dumni z naszych pracowników. Polecamy przekonać się na własnej skórze, jak się u nas pracuje. Mamy tysiące zadowolonych klientów z Niemiec, natomiast firmy spedycyjne robią co w ich mocy, żeby transport przebiegał bez zakłóceń.

Jula
@MG

Wy tu sobie o towarze a to przecież strona z opiniami o pracodawcy. Możecie więc napisać jak konkretnie wyglądają warunki zatrudnienia tutaj? Na jakiej umowie jest praca? Jaka stawka na początek?

@Jula

Lucyna

Czy obecnie prowadzona jest jakaś rekrutacja na magazyn?

@Lucyna

Dziękujemy za zainteresowanie, wszystkie aktualne oferty pracy, można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce 'Praca'.

Zosia

@Zosia

Spaw

Jak to jest ze w monolit szukacie i do ecommerce i spawaczy?

Danuta
@Spaw

Werka

Widzialam Wasz profil na FB, czy macie otwarte jakies rekrutacje? Jak się pracuje w Monolith?

@Werka

aktualnie mamy otwartą pozycję na stanowisko Specjalista ds. produktu e-commerce. Aplikacje możesz do nas złożyć bezpośrednio przez naszą stronę internetową (zakładka praca). Niedługo otworzą się również pozycje w naszej spółce Monolith Steel, która również prężnie się rozwija. Co do pracy w Monolith, hmmm nie ma lepszej firmy w Koszalinie, polecamy sprawdzić :)

MG

Oczywiście odpisując w imieniu firmy trudno nie rekomendować pracy w naszej firmie :) Uważamy, że pretendujemy na najlepszą firmę w regionie i robimy bardzo dużo, aby naszym pracownikom dobrze się u nas pracowało. Są to oczywiście programy benefitowe, szkolenia, budowanie przyjaznej atmosfery w pracy poprze różne aktywności, ale też programy premiowe. Czujemy się również odpowiedzialni za nasze otoczeni i dlatego wspieramy wiele aktywności lokalnych. To ludzie stanowią największa wartość dla firmy.

Justyna

Na Facebook widzialam szkolenie z design thinking. Jest to temat, ktory bardzo mnie interesuje. Skąd pomysł na takie szkolenie ?

@Justyna

miło nam widzieć, że nasze posty na profilach społecznościowych docierają do szerszego grona odbiorców. Zgadza się szkolenie Design Thinking realizowaliśmy z firmą SHOPA których uważamy za specjalistów w tej metodologii. Celem szkolenia była zmiana perspektywy w podejściu do projektowania nowych produktów i usług w ramach naszych działalności. Chcemy wspólnie z zespołem pracować na rozwojem. Design Thinking jako metodologia pozwala również na sporą integrację - zdecydowanie polecamy!

Agata
@MG

No a co z możliwościami zatrudnienia, tak jak już wcześniej ktoś wspomniał? Co do szkoleń, to bym chciała wiedzieć, czy są dostępne dla pracowników. Mają jakieś zniżki na nie?

Aga

Czy w Monolit jest jakis program benefitow i szkolen?

@Aga

tak, w naszej firmie mam wprowadzony program benefitów związanych z prywatną opieką zdrowotną i aktywnością fizyczną. Co do szkoleń to oczywiście je prowadzimy. Szkolimy zespół z umiejętności miękkich, aby komunikacja była bardziej sprawna. Zależy nam również bardzo na wykorzystaniu potencjału jaki drzemie w różnorodności. Szkolimy również zespół w rozwijaniu umiejętności technicznych, które są bezpośrednio związane z pracą. Dobrego dnia!

Rysiek

Usługa na najwyższym poziomie. Ekipa Monolit najlepsza w naszym rejonie!

@Rysiek

dziękujemy za dobre słowo. Pozdrawiamy!

MG

Budowania kultury organizacji było dla nas ważne od samego początku, dlatego też powstał wewnętrzny projekt Monolith Life Team. Wcześniej nie chwaliliśmy się na zewnątrz życiem firmowym, ale rok temu postanowiliśmy to zmienić :) Cieszymy się, że zostało to zauważone

Teresa
@MG

Ten projekt wewnętrzny projekt Monolith Life Team to jest element employee brandingu i prowadzi go dział HR? Czy ktoś inny za to odpowiada? Bo to ciekawie brzmi, ale jest jakieś stanowisko, które się tym zajmuje?

@Teresa

Tak, tą częścią budowania kultury organizacji zajmuje się dedykowane stanowisko (Specjalista ds. marketingu / employer brandingu). Dodatkowo osoby z innych działów, które chcą pomagać w organizacji wspólnych inicjatyw również są zapraszane do współpracy.

@Teresa

Employee branding brzmi dumnie... stanowisko godne poważnej korporacji. Godne i dobre, bo zupełnie nie wiadomo o co tu chodzi i dlaczego w "wielkiej" korporacji zatrudniającej kilkanaście osób potrzebne jest takie stanowisko.

@Dorota

w opisie rekrutacji na stanowisko "Specjalista ds. marketingu/employer brandingu" zawarliśmy szczegóły zakresu odpowiedzialności: (usunięte przez administratora) Czujemy się odpowiedzialni za budowanie unikalnej atmosfery w firmie i dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu takiego stanowiska. Czy będziemy kiedyś wielką korporacją? Na pewno mierzymy wysoko :)

Zostaw merytoryczną opinię o Monolith Group Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Monolith Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monolith Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monolith Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monolith Group Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Truskawkowa 6
    75-668 Koszalin

Monolith Group Sp. z o.o.