Opinie o Better Trade Media Marcin Kalisz w Augustów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Better Trade Media Marcin Kalisz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Better Trade Media Marcin Kalisz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Better Trade Media Marcin Kalisz w Augustów

Unikajcie pracy w tym miejscu

Pracowałem tak jakiś rok. (usunięte przez administratora) Info dla przyszłych pracowników - pracujecie w starej drukarni, w zimie jest zimno jak jasna cholera. W okresie przedświątecznym to jest jakaś masakra. Musicie zostawać na (usunięte przez administratora)nadgodzinach i wielkie pretensje, ze ktoś ma życie poza praca. Pracują tam ze 3 osoby zawsze,(usunięte przez administratora) Możesz być pewny, że jeżeli w dany dzień ma przyjechać duża dostawa to właściciel będzie miał bardzo ważne sprawy na głowie. Jeżeli jesteś kobieta to nieważne, ze będziesz nosić mega ciężkie kartony. (usunięte przez administratora)będzie wszystkiego pilnował przez kamerkę, więc będzie widział jak cos się stanie. Ale nie przyjedzie pomóc z dostawą :) Aaa i przy negatywnej opinii każe pracownikom dzwonić i przebłagiwać Klientów, żeby ocenę usunęli. (usunięte przez administratora)

Unikajcie pracy w tym miejscu Nowy wpis

Maciek Nowy wpis

Zakupiony masażer zepsuł się po trzech miesiącach okazjonalnego używania. Zero kontaktu w sprawie reklamacji, a w marcu minie rok i sprawa mi przepadnie...

Krzych Nowy wpis

zakupiłem opaskę sportową i nie można jej połączyć t telefonem czyli bubel. Kontaktu z firmą nie można nawiązać. Nie dajcie się nabrać tak jak ja.

RRSap Nowy wpis

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Brałeś udział w rekrutacji do Better Trade Media Marcin Kalisz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
Lili

Zakupiłam zegarek smart watch i się popsuł chciałabym oddać do reklamacji ale nie można się do nich dodzwonić .Zamierzam coś z tym zrobić jeśli się nieodezwią to ich podam do sądu bo tak nie może być.

Tygrys

Witam Zakupiłem w tej firmie słuchawki bezprzewodowe wszystko super tylko kiedy chciałem je naładować okazało się że nie można. Jutro odsyłam zobaczymy co dalej. A wcześniej zamówiłem głośnik bezprzewodowy czekałem kilka dni i nic. Aż w końcu dodzwoniłem się do allegro o zwrot pieniążków a tu po prawie dwóch tygodnia przyszła paczka z głośnikiem tylko był całkiem inny niż ten który chciałem. I który był w opisie zamówienia. Nie wiem czy ten pan robi z nas wszystkich wariatów czy może sam potrzebuje pomocy specjalisty. Allegro powinno zablokować takiego sprzedawcę.

Doris

Przykro mi, że dopiero teraz przeczytałam opinie o tej firmie. Kupiłam u pana Kalisza pulsoksymetr. Cena była przystępna, ale okazało się, że urządzenie to badziew - żyje własnym życiem i jak chce to działa a jak nie chce to nie działa. Przeczytawszy powyższe opinie chyba dam sobie spokój z reklamacją, gdyż prawdopodobnie i tak nic nie wskóram.

zibi
@Doris

Całkowicie zgadzam się. Wystrzegajcie się tego sprzedawcy

Sławomir G.
@Doris

Dzisiaj tj. 7.12.2020r otrzymałem zamówiony z przedpłatą Fingertip Pulse Oximeter. Po włożeniu baterii nie działa, po lekkim stuknięciu na chwilę się uruchamia i dalej nie działa, zwykłe badziewie. Na dodatek instrukcja obsługi tylko po angielsku, paragon na inną cenę. Sam nie wiem, czy go reklamować, bo pewno to nic nie da. Czytając inne opinię i moją sądzę, że firma Better_Media to (usunięte przez administratora).

Art.
@Doris

Wybaczcie, lecz nie wiem czy piszecie o tej samej firmie, która jest na allegro tj. "BETTER TRADE MEDIA, MARCIN KALISZ, Gdyńska 8, 80-209 Chwaszczyno? Pytam pod innym kontem tzn. znalazłem ich ofertę pracy, lecz teraz zacząłem zastanawiać się nad tą firmą :(.

Bogdan

Ten sprzedający to jakiś (usunięte przez administratora) Już dawni minął termin dostawy a towaru nie ma. Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów. Przestrzegam wszystkich przed ta firma

kasia999k

widzę że nie tylko ja mam problem z zakupami w sklepie Better Trade Media. zakupiłam opaskę miniband5 tak jak piszecie poniżej sprzedający kusi tanią ceną a sprzedaje badziew nie odpowiada na maile i na telefony. Opaska nie reaguje masakra nie polecam tego sprzedającego

Aleksandra
@kasia999k

Cześć, napisałaś, że firma Better Trade sprzedała Ci towar, który okazał się słabej jakości i nie działał tak jak powinien. Wspomniałaś też o tym, że sprzedawca nie odpowiadał na maile i telefony. Czy od czasu publikacji tego komentarza coś się zmieniło w tej kwestii? Udało Ci się jakoś załatwić reklamację?

Magda
@kasia999k

Mam ten sam problem, też dostałam badziew i nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy

Bardzo dużo opinii, które sie tutaj znajdują pochodzą od klientów. Z tego co widzę, nie wszyscy są zadowoleni z usług tej firmy. Może jakiś obecny pracownik może się wypowiedzieć, jak to wygląda od wewnątrz, na czym polega problem niezadowolenia klientów?

Roman 52

Jak większość powyższych opinii - czytajcie opinie przed zamówieniem. Zakupiłem w tej "firmie" pulsoksymetr i lampę solarna. obydwa urządzenia nie działały od początku, więc podjąłem decyzję o odesłaniu do sprzedawcy. Od listopada 2020r. żadnego kontaktu ze sprzedawcą. najprościej to zgłosić do organów ścigania skoro to jest taki sam problem dla wielu kupujących. Pojedynczy przypadek nic nie da, ale wiele takich przypadków może pomóc nam i uchronić innych nabywców tego dziadostwa.

Misiaczek

Zamówiłem glosnik bluetooth miałem otrzymać towar po 2 dniach a minęło już 7 dni a sprzedający nie reaguje na telefon na dyskusje allegro po prostu ma w dupie kupujacego

rysio

a dajta ludzi spokój toć w całem Augustowie ja jeho nie widział ,a nawet w sztabinie czy jasionowie był musi?

Marfin

Płatność z góry i sprzedający ma wyje.ane na klienta nie odbiera nie odpisuje.Towar z Aliexpres nie polecam

Zoja

Kupiłam termometr bezdotykowy, niestety nie działa prawidłowo odesłałam do reklamacji w marcu dziś jest już maj a tu nic. Ostrzegam przed kupowaniem u tego sprzedawcy , myślę że już mogę się pożegnać z termometrem. (usunięte przez administratora) Byle nie pojawił się pod inną nazwą.

Karol

Odradzam jakichkolwiek transakcji z tą "firmą".

Aleksandra
@Karol

Dlaczego odradzasz jakichkolwiek transakcji z firmą? Czytając taki wpis chciałabym uzyskać trochę więcej informacji. Nie znam całej sprawy i nie wiem co przyczyniło się do tego, ze zdecydowałeś się dodać taką opinię. Czy możesz wyjaśnić?

Alina

Podany telefon nie działa, kupiłam 3 listopada 9:30 pulsometr po 4 miesiącach padł, nie mogę się skomunikować z właścicielem. Sprawa jest przykra bo mam Covid i nie mogę się posługiwać urządzeniem. Podaję numer zamówienia i czekam na błyskawiczną reakcję nr eb0dd782-1dae-11eb-846-35e64cb2c2c3.

stanley

Witam. Kupiłem u Pana pulksomer który okazał się totalnym badziewiem po miesiącu użytkowania padł, dodzwonić się do Pańskiej firmy nie ma szns, nikt nie odbiera, powinny zająć się Panem służby kontroli i ścigania. Totalne (usunięte przez administratora) Nie polecam.

MK

Towar otrzymałem w normalnym terminie. Sprzęt (kamerka internetowa) nie jest urządzeniem plug and play jak podano w opisie. Nie jestem w stanie jej uruchomić nawet na potrzeby messenger-a na FB. Dodatkowo przeprowadzony test wskazuje na inną niże deklarowana rozdzielczość oraz standard wideo. Zgodność towaru z opisem dotyczy tylko wyglądu i kolorów obudowy. Zamówiłem nowe urządzenie w Media Expert. Nie będę odsyłać urządzenia Sprzedającemu - szkoda czasu. Uważam, że Sprzedający powinien upewnić się czy oferowany produkt w ogóle wykazuje możliwości współpracy z urządzeniami do których jest dedykowany. Pozdrawiam

RMG

(usunięte przez administratora) . Sprawa nadaje sie do prokuratora Od ponad 2 tygodni próbuję dodzwonić się do Was na nr 587166666 ale bez rezultatu. Zakupiłem u Was pulsoksymetr i maseczkę (paragon nr 150787 z dnia 27.11.2020) . Pulsoksymetr nie wskazuje (cyfrowo) wyników pomiaru. Diody pulsują, ale bez wyniku cyfrowego. Wnoszę nin.reklamację na ten sprzęt. Proszę o info w tej sprawie.

RMG
@RMG

Usunąłem swoją negatywną ponieważ uznano moją reklamację i zwrócono pieniądze. Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Better Trade Media Marcin Kalisz - Augustów

• Jak się pracuje w Better Trade Media Marcin Kalisz?

Zobacz opinie na temat firmy Better Trade Media Marcin Kalisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Better Trade Media Marcin Kalisz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Better Trade Media Marcin Kalisz
  • Mickiewicza 15 lok. 20