Opinie o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Johnson Matthey Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Johnson Matthey Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Czarna 17

Czy wiadomo jaka agencja rekrutuje

Czarna 17

Cześć chciałam się dowiedzieć czy są przyjęcia Kobiet? Jaka jest stawka na początek

Szukam pracy w mieście Warszawa. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 3400 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Johnson Matthey Poland?

B_nela

brutto czy na rękę ?

Witam Złożyłem dziś papiery rekrutujące na pracownika produkcji do Air clear Mam parę pytań? Na ile zmian pracuje produkcja ? Na jaką stawke mogę liczyć na początku?

Roxi
@Kandydat

Na rekrutacji nie przekazali Ci stawki ?

@Roxi

Złożyłem dziś papiery droga elektroniczna. Rozmowy jeszcze nie miałem.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Johnson Matthey Poland? Czy kandydat na stanowisko Customer Service Executive powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kumaci wiedzą

Bardzo dobry zakład pracy, wynagrodzenie jedne z wyższych na strefie, a socjal jest bardzo duży o ile nie największy na strefie. Znam zakład od samego początku, łącznie z końcowym etapem budowy, jedyna rzecz jaka się zmieniła to że teraz przyjmują wszystkich, a nie jak na początku najlepszych z najlepszych. Jak to w każdym korpo, trzeba szukać oszczędności i czary mary tak powstają 4 brygady. Spychologia jak była tak jest, przed firmą jeszcze sporo zmian, ogromne dziury w przepływie istotnych informacji. Podsumowując, idziesz za biurko i masz ogień, operatorzy i ludzie z produkcji nie mają na co narzekać, wynagrodzenie znacznie przewyższa zakres obowiązków i wymaganej wiedzy. Pozdro dla kumatych

@Kumaci wiedzą

Racja tylko w Lidlu na kasie zarabiają więcej

Mania
@Kumaci wiedzą

zgoda

Kandyat

Witam, jak w JM wygląda sprawa podwyżek, jest jakiś z góry ustalony plan? Czy w JM są podwyżki inflacyjne, jak w większości konkretnych zakładów pracy na strefie? Bądź też premie półroczne/roczne?

Xd
@Kandyat

Dostaliście Aneksy ?Nowi pracownicy też dostaną ?

XXX
@Xd

Kiedy będą znowu rekrutować na operatora produkcji?

@Kandyat

Na produkcji i w maga ynie sa widelki dopasowane do planu szkolen.

Bożena
@Xd

a co było w tych aneksach ze tak o nie dopytujesz? czy tylko zmiana stawki czy cos innego ?

@@@

Witam orientujecie się może kiedy będą jakieś rekrutacje na produkcje Clean Air?

@@@@

Podobno zaraz po ogłoszeniu podwyżek. :D

@@@
@Jomzem

A kiedy będą ogłoszenia o podwyżkach ????

@@@@

Moze nie byc w ogole, najpierw masa, potem rzezba

@Seb

Ale obiecywali coś już chociaż?

Pracownik numer 1

Nagrody roczne otrzymane przelewem na konto? Obiecywanie i gadanie o 13 wypłacie i cisza. Wypłata przyszła jak zwykle goła, a mówienie o nagrodzie rocznej możemy sobie włożyć między bajki.

Rumcajs
@Pracownik numer 1

Godali ze w lipcu a nie ze z wypłatą.

@Rumcajs

Malo ktora firma placila w tym roku premie, trzeba przyznac, ze sie postarali

@Pracownik numer 1

Bzdury piszesz. Nagrody przyszly jak obiecano, w lipcu. I to caliem spore. Oczywiscie zawsze chciLoby sie wiecej ;-)

Xyz

Smakuje Wam jedzenie na kantynie?

Zosia
@Xyz

Tak, jest w czym wybierać i smaczne potrawy.

Pezet
@Xyz

Mi bardzo, zabieram też do domu dla Rodziny. A no i ważne, że dla Pracowników to jest wprawie za darmo.

SB
@Xyz

Szama jak w szpitalu. Chyba nigdy nie jedliście dobrego jadła...zupy mogą być????

Zezol
@SB

W którym szpitalu serwują szwedzki stół z 3 potrawami mięsnymi i jedną wegetariańska? Pytam, bo wybieram się na zabieg, więc chętnie wybiorę ten luksusowy szpital o którym piszesz SB.

Kaska
@SB

A moim zdaniem jest bardzo smaczne i Panie przygotowujące dania wkładają w to wiele serca, każdego dnia inne menu, naprawdę duże porcje. Drogie Panie, jeśli czytacie te przykre opinie to przepraszam w imieniu tej przeważającej grupy Pracowników zadowolonych z jedzenia w stołówce. PS. Ostatnia lazania wegetariańska to był majstersztyk :)!

@Xyz

Czasem trafi się jakieś mega dobre danie, nawet częściej niż na początku, ale większość potraw moim zdaniem jest bardzo słaba i nie chodzi mi już nawet o wielkość porcji, bo to już nie wina sodexo a raczej tego kto negocjował warunki. Wiadomo że kwestia gustu, ale do mnie większość potraw nie trafia, jak np. Niedopieczone udka, surowe roladki, rolady z odrapanych udek, panierka zwana kotletem schabowym i jeszcze kilka potraw autorskich

@Kaska

Wkładają dużo serca w wykładanie posiłków na lade? Jedzenie przyjeżdża w termosach, a na miejscu robi się chyba tylko frytki i jajecznicę

@Jomzem

Zgadzam się ..niedopieczone udka, później z nich kotlety...a później są zatrucia! Ceny mają zostać podwyższone...za co??!!

Łaszkot
@Xyz

Smakuje i doceniam że dania wegetariańskie zawsze są w menu, wielki plus za to.

Wegeman
@Łaszkot

Zgadza się, dzisiejsze toretlini ze szpinakiem i warzywkami pychotka :)

Olga
@Zosia

Np jakie ? Serio obiady dają? Bo czasem stołówka jest a dają najwyżej kanapkę albo jakiegoś pączka czy coś :D nie mówię o tej firmie

ZMB
@Olga

Ci co przeszli mówią że obiadki dwudaniowe na wypasie.

@Wegeman

Bardzo dobre jedzienie

WashCout Man

I wiadomo kiedy dokładnie mają płacić premie roczna ? :D

@WashCout Man

A rok temu kiedy była?

Finka

Fajne podwyżki dostają Ci co się bratają i donoszą liderom. Niesprawiedliwe oceny pracowników,co z tego że potrafisz pracować na wielu stanowiskach,inni wiecznie robią to samo bo nic innego nie potrafią a podwyżki mają o 100% wyższe.

Sisco z PL
@Finka

A u nas widać że jak masz wysoką ocenę roczną to i podwyżka wyższa, więc u nas sprawiedliwie to poszło, przynajmniej z teho co na szybko zdążyliśmy przegadać.

@Sisco z PL

Czyli koniec końców nie liczy się donoszenie itp tylko zaangażowanie?

Tata
@Finka

Potwierdzam. Tak to właśnie tutaj funkcjonuje.

Kiedy będą nowe wybory do Rady Pracowniczej?Czas na zmiany. Nowy dyrektor, nowy przedstawiciel rady pracowniczej. Zmienia się załoga. Nowym pracownikom dajmy szanse wyboru kogo chcą wybrać aby ich reprezentował. Pozdrawiamy 0m

Mobbingowany w JM

A propo agnieszki u to zgodnie z obietnicą dodaje opinie o niej z forum z fabryki sekonixa w żorach bo opinia mobberki ciągnie się za nia aż z sekonikxa w żorach poprzez alstom w chorzowie i zawiłą drogą dociera w końcu do johnsona matthey w gliwicach ale końcu każda nawet najdłuższa  rzeka wpada do morza : Opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 16.03.2018 dodana o godzinie 15:32 przez Mm : Mm 16.03.2018 15:32 @nowa Zacznijmy od liderki. Agnieszka to wybuchowa kobieta, potrafi (usunięte przez administratora) za nic. Najbardziej irytujący jest jej śmiech, dosłownie jak świnia. Przychodzisz i zaczynasz od kabli. Da się opanować już pod koniec drugiego dnia ale palce bolą niesamowicie. Pamiętaj że jezeli jest na dworze zimno to w hali dosłownie tak samo, dziewczyny noszą po 3 pary skarpet. Stroje to kompletna porażka, dosłownie jak by się pracowalo w mięsnym. Liderka każe nam zostawać na nadgodzinach mimo iż nie ma pracy żeby koreańce widzieli ze potrzebują ludzi. Na hali jesteś z montażem i koreanćami. Spróbuj spóźnic się minutę z przerwy. Szukam czegoś innego bo nie mogę już. Na początku co miesiąc nowa umowa. Ogólnie polecam tylko i wyłącznie jeżeli nie masz nic lepszego ale jeżeli masz coś do wyboru to nie idź do sekonixa. A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,34 Kolejna opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 18.03.2018 dodana o godzinie 19:17 przez Mmm : Mmm 18.03.2018 19:17 @Zadowolona Nikt nie nosi 3 par skarpet? Chyba nie wiesz o czym piszesz. Liderka nie zmusza, macie racje. Ona mowi kto zostaję i na tym się kończy wszystko. Totalna porażka. Nie będę się tutaj kłócić kto ma racje bo to bez sensu. Te wszystkie pierdy że dziewczyny są dla liderki najważniejsze prawdopodobnie ona sama pisze. Spróbuj a zobaczysz, tylko radzę dwa razy się zastanów. A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,34 Kolejna opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 25.05.2018 dodana o godzinie 18:23  przez anymous : anonymous 25.05.2018 18:23 Na samym początku było dobrze jak zostałem zatrudniony w styczniu , teraz jest harmider zwłaszcza na dziale montażu LED gdzie chłopacy zapierdzielają ile mogą a pracownicy tego otóż działu robią awantury o Boksy gdzie są i drą ryja za przeproszeniem także Agnieszka liderka czy kierowniczka z reszta nie ważne wymaga w (usunięte przez administratora) pracy od logistyków działu LED gdzie oni (usunięte przez administratora) jak woły tyle ile mają tylko sił , nie wiem czy oni mają się rozdwoić na części czy wie co a jak wspomniałem Agnieszka znika do biura gdzie jej nie ma z godzinę i tylko rozmawia o głupotach tam ów dzież , drze się po logistykach że nic nie robią niech się nie zdziwi jak wszyscy logiści się zwolnią i nie będzie miała co zrobić a tylko płakać tyle ile na nią stać tak samo Magazynier (Stachu) którego grzecznie nie można się o coś spytać tylko potrafi użyć wulgaryzmów oraz nie zna się na pracy na magazynie nic nie ogarnia pozdrawiam :) A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,32 Kolejna opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 24.05.2019 dodana o godzinie 15:40  przez Neutralny: Neutralny 24.05.2019 15:40 Pani (usunięte przez administratora) z działu "LED" pseudo liderka. 0 szacunku do załogi wulgarna i nienormalna. Chcesz podjąć prace w tej firmie jeśli jesteś normalny człowiekiem cofniesz się tylko w rozwoju . Pozdrowienia dla pani "U" te u się wkońcu zamknie ... A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,22

@Mobbingowany w JM

A tu wrzucam opinie po zwolnieniu agnieszki u z firmy sekonix z żor za mobbingowanie i złe traktowanie pracowników A tu pierwsza opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 11.06.2019 dodana o godzinie 06:33  przez Patrycję po zwolnieniu agnieszki u za mobbingowanie i złe traktowanie ludzi : Patrycja 11.06.2019 06:33 @Pracowniczka Liderka z ledow zostala zwolniona za swoje wulgarne slownictwo i brak szacunku do pracownika . A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,22 A tu kolejna opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 11.06.2019 dodana o godzinie 07:48  przez Ledy po zwolnieniu agnieszki u za mobbingowanie i złe traktowanie ludzi : Ledy 11.06.2019 07:48 @Ola Nareszcie ktoś się wziął za porządki. Wreszcie skończą się zwolnienia z powodu traktowania pracowników w nieodpowiedni sposób. W momencie jak się traci grunt pod nogami to się po prostu ucieka na L4, tak jak pani U. Pozdrowienia dla wieśniar, które się wreszcie postawiły. A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,22 A tu jeszcze jedna opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 11.06.2019 dodana o godzinie 23:05 przez Pracownika montażu po zwolnieniu agnieszki u za mobbingowanie i złe traktowanie ludzi : Pracownik montażu 11.06.2019 23:05 @Pracownik Wkońcu...niszczyła od samego początku wszystkich i wszystko. Od kiedy przyszła do Sekonixu to się zepsuła atmosfera. Obrażała ludzi, gnoiła ich, wyśmiewała i obgadywała!!!!taka szczera prawda. Przez nią się dużo ludzi zwolniło bo ich psychicznie wykończyła! Liderka z montażu też nie wytrzymała( pani S.) i zrezygnowała z funkcji a było z nią napewno lepiej jak z nią. Dziękujemy pani U. Miejmy nadzieję, że ktoś normalny przyjdzie i to wszystko naprawi. A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,22 A tu jeszcze jedna opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 14.06.2019 dodana o godzinie 01:17 przez Pracownika led po zwolnieniu agnieszki u za mobbingowanie i złe traktowanie ludzi : Pracownik led 14.06.2019 01:17 Pani A. liderko od siedmiu boleści...jak miło że cie nie ma. Pięknie jest bez ciebie w pracy. Dajemy sobie rade... jest spokoj (usunięte przez administratora)eraz to mi sie chce chodzic do pracy???? A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,22 A tu jeszcze jedna opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 16.06.2019 dodana o godzinie 23:39 przez Pracownika montażu po zwolnieniu agnieszki u za mobbingowanie i złe traktowanie ludzi : Pracownik montażu 16.06.2019 22:39 @Obserwatorka Wyrafinowana to jest A.... do biura latała i obgadywala swoich ludzi. Skończ pierdzielić i ją bronić. Każdy wie co z niej za ziółko- z "rogami" zresztą hahaha. Nie nadaje się na to stanowisko i koniec kropka. Nie ma szacunku do ludzi...a to jest podstawa w tej pracy. Bardzo dobrze że jej już nie ma. Szkoda, że tak późno to się stało bo może tyle ludzi by się nie zwolniło przez nią. A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,21 A tu kolejna opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 17.06.2019 dodana o godzinie 20:59 przez лопата po zwolnieniu agnieszki u za mobbingowanie i złe traktowanie ludzi : лопата 17.06.2019 20:59 @Obserwatorka W tej całej gównoburzy mam wrażenie, że Agnieszka się tu próbuje wybielać i jeszcze innych zgnoić. Z drugiej strony po sziba dalej o niej tu wspominacie. Było i ni ma. Karawana jedzie dalej, bez znaczenie czy z nią czy bez. Każdy w końcu dostanie to na co zasługuje. Ament A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,21 A tu jeszcze jedna opinia na temat agnieszki u na forum sekonixa z dnia 14.10.2019 dodana o godzinie 17:01 przez Sandra po zwolnieniu agnieszki u za mobbingowanie i złe traktowanie ludzi : Sandra 14.10.2019 17:01 @Uczcuwa no jak Aga miałaby wrócić to składam wypowiedzenie............... A tu link do tej opini : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1021222,2 I taka osoba jak ta wielce ucieśniona biedna agnieszka u której jeszcze rzekomo groziłem została w firmie johnson matthey zatrudniona na stanowisku kierownika. Przecież te zwolnienie jej ze stanowiska decyzyjnego w firmie sekonix od razu powinno dać do myślenia osobie z działu HR w johnson matthey i powinna ta osoba która rozpatrywała jej CV dokładnie ją  sprawdzić zadzwonić do tego sekonixa i wypytać o powody jej zwolnienia albo chociaż poczytać sobie opinie na jej temat na forum sekonixa a tym bardziej że była zatrudniana na stanowisko kierownicze.

Jezus

Wszystko pięknie ładnie ale zakład to zakład i co cię obchodzą opinie ludzi z innych firm. Skoro nikt póki co nic na nią nie pisze , jeżeli chodzi o ten zakład. Co było to było i tyle. Trzeba jeb@c i tyle. Pozdro

@Jezus

Skoro byłem (usunięte przez administratora) przez agnieszke to jako (usunięte przez administratora) z jej strony dodaje opinie na jej temat i tego co mnie spotkało zarówno z jej strony jak i ze strony sylwi tylko że jak widać firma już się postarała się o usunięcie mojej poprzedniej opini w której opisałem co mnie spotkało ze strony agnieszki i sylwi bo zamiast coś z tym zrobić to tuszuje usuwając niewygodne dla siebie opinie. A odnośnie opini na temat jej osoby z poprzedniej firmy to ona za dużo psychicznie ludzi tam zniszczyła żeby to tuszować bo jak widać po opiniach z tamtej firmy ona drugiego człowieka ma za nic. I szkoda że jej nie zwolnili tam dyscyplinarnie tylko dali jej tam normalne wypowiedzenie bo ona nigdy ze względu na swoją osobowość nie powinna piastować stanowisk decyzyjnych co doskonale obrazuje moja historia. Bo nie dość że byłem przez nią i przez sylwie (usunięte przez administratora) to jeszcze agnieszka chciała mnie wrobić w dyscyplinarkę gdzie sama gdzie w sekonixie za (usunięte przez administratora) ludzi została zwolniona normalnie a mnie chciała wrobić w dyscyplinarkę twierdząc że jej groziłem po prostu ona nie ma żadnych skrupułów dla niej drugi człowiek nic nie znaczy. A to co one wobec mnie robiły to był jawny (usunięte przez administratora) gdzie np. Aga z sylwią wołały mnie do biura wypraszały kontrolera materiałowego z biura po to aby nie było żadnego świadka o czym rozmawiamy tylko że nie przewidziały tego że je moge nagrywać i aga mówiła mi np. że mam wam nie mówić o tym co ona mi robi bo to mi i tak nie pomoże, ciągle krytykowała moją prace twierdziła że nic nie umiem, nic nie robie itd. tylko że mi nikt kitu nie wciśnie bo ja znałem swoją robotę i pracowałem bardzo ciężko kiedy inni przesiadywali sobie w biurze tak jak np. miras bajerując sylwie a ja nie dość że pracowałem na platformie to jeszcze musiałem mieszać beczki oczywiście w tzw. międzyczasie jak to zwykła mawiać sylwia. A  (usunięte przez administratora)jak ze mną rozmawiała to wogle nie dawała mi dojść do głosu kiedy jej chciałem coś powiedzieć tylko musiałem ją przekrzykiwać a kiedy jej zarzuciłem że to one wobec mnie robią z sylwią to jest jawny (usunięte przez administratora) typu takie zawalenie robotą przez sylwie, takie ciągłe krytykowanie mojej pracy, nie dawanie mi dojścia do głosu, próba eliminacji mnie z zespołu za wszelką cene to aga mi stwierdziła że to nie jest (usunięte przez administratora) bo ona była tak (usunięte przez administratora) że aż płakała po prostu ona jest sama ofiarą (usunięte przez administratora) i teraz robi to samo wobec swoich podwładnych bo (usunięte przez administratora) swoich podwładnych w sekonixie a tu byłem ja ofiarą (usunięte przez administratora) z jej strony i ze strony sylwi a firma nic z tym nie robi dlatego postanowiłem opisać to wszystko na forum firmy a firma  to tuszuje o czym świadczy fakt usunięcia moich poprzednich opini.

@Mobbingowany w JM

Bo Nasza menager z opiekunką działów produkcyjnych z HRu dostały ode mnie pismo na 10 stron kartek A4 z opisem wszystkich sytuacji (usunięte przez administratora)  z ich strony wobec mojej osoby płyte z nagraniami sytuacji (usunięte przez administratora) daty i godziny do posprawdzania na monitoringach i nie zrobiły z tym nic. A opiekunka działów produkcyjnych z HRu nie dość że usiłowała robić ze mnie głupka twierdząc że to nie był (usunięte przez administratora) tylko zły rozkład zadań przez sylwie że np. musiałem pracować na platformie a do tego mieszać  beczki kiedy miras sobie siedział w biurze bajerując sylwie a nawet musiałem za niego jeszcze ręcznie kilka razy łopatować ponad tone proszku kiedy on sobie siedział u sylwi w biurze i miałem spisane daty i godziny do sprawdzenia na monitoringach kiedy miały miejsce te sytuacje i dostarczyłem je naszej menager i tej opiekunce działów produkcyjnych z HRu. Do tego nasza menagerka i opiekunka działów produkcyjnych dostały ode mnie płyte z nagraniami gdzie musiałem nastawiać alarmy w telefonie aby ściągać o czasie beczki bo pracowałem przecież na platformie SCR a między czasie jak to zwykła mawiać sylwia mam mieszać beczki kiedy np. miras sobie każdą czasówkę spędzał w biurze bajerując sylwie co w końcu zgłosiłem najpierw agnieszcze jako kierowniczce zmiany za co zostałem przez nią objechany na co również przedstawiłem nagranie menagerce waschcoatu i opiekunce działów produkcyjnych z HRu i nie zrobiły z tym nic. A pani opiekunka jeszcze mi groziła problemami prawnymi z powodu nagrywania agi i sylwi bez ich zgody a tym bardziej że jak mi powiedziała że tu jest przecież zakaz używania telefonów prywatnych po to aby takie sytuacje nie wychodziły dopiero po pouczeniu jej o art 267 paragrafie 3 kk który w sposób jasny klarowny informuje że rozmowy w których sam biore udział moge sobie nagrywać i nie musze o tym uprzedzać swoich rozmówców spuściła z tonu. A nasza menager praktycznie się nie odzywała a nawet gdyby chciała coś z tym zrobić to nie zrobi nic bo nie potrafi się postawić wyżej o czym świadczy fakt że to nie ona agnieszke zatrudniała i może gdyby się nie bała postawić to agnieszka by nigdy tu nie została zatrudniona gdyż agnieszke zatrudnił pan konrad który swierdził że trzeba ją zatrudnić bo nas  operatów trzeba trzymać twardo a ona się idealnie do tego nadaje bo jest ostra i sobie z nami poradzi bo według niego poprzedni kierownik był za miękki tylko że za jego kadencji nikt z operatorów nawet by nie pomyślał aby sobie przesiadywać w biurze podczas czasówek każdy zasuwał równo nawet sylwie do roboty zapędził.  A nasza manegareka która jako menager działu zamiast się konradowi postawić i decydować sama kogo chce zatrudnić to siedziała cicho. Po  prostu ona jest za miękka na te stanowisko bo nie potrafi się  postawić za ani pracownikiem ani nie potrafi wyrazić swojego zdania w kwesti zatrudniania pracowników czy zwalniania co jej każą to ona zrobi wogle nie ma ta kobieta własnego zdania jak to się mówi jak zawieje tak ona się zachwieje. Nawet jak by chciała dobrze to boi się odezwać i postawić jak byłem wtedy u niej zgłosić to co mnie spotkało ze strony agnieszki i sylwi to że praktycznie się nie wogle odzywała bo odzywała się tylko wtedy jak ją o coś zapytałem czyli np. wtedy kiedy zapytałem ją o to czym się kierowała zatrudniając agnieszke to sie wygadała że to konrad o tym zadecydował a nie ona po prostu ona nie potrafi się postawić wyżej i jest za miękka na te stanowisko bo nie własnego zdania i jak kto kolwiek do niej pójdzie z jakimś problemem to i tak wam ona nie pomoże nawet jak chciała bo się boi odezwać i postawić komuś wyżej  co jej każą to ona zrobi.

????????

Jakie zarobki na dzień dzisiejszy??

Max

Czy najwyższa pora na zmiane Kierownika na Prod Lines?

@Max

A coś z poprzednim było nie tak, że tak napisałeś?

Pol

Czy jest ktoś w stanie opisać jak wygląda praca na Production Lines? Czy są w miare dobre zarobki? Czy ewentualne nadgodziny wynikające z systemu 4b są wypłacalne - lub czy można się dogadać, że albo do wybrania za wolne bądź do wypłaty?

Fasolki
@Pol

Trzy przysiady, cztery składy i od nowa dla zabawy.

Olga
@Fasolki

Bardzo zabawne, a tak na serio? Co tam dokładnie się robi?

@Olga

Stoisz i wyjmujesz z kartonu na taśmę albo pakujesz z taśmy do kartonu. Praca bardzo łatwa i przyjemna

Infeed
@Jomzem

Kierownik PL bardzo slaby, brak wiedzy, pyta pracownikow co gdzie jak i kiedy zamiast sam to mowić, liczy się tylko sprzątanie, przydałaby się zmiana Kierownika w końcu aby zawitał optymizm i lepiej się pracowało dla firmy przy kompetentnym kierowniku

Jomzem

Podobno jeszcze 8 miesięcy I zostaną przedstawione konkretne informacje nt podwyżki inflacyjnej

Magdalena
@Jomzem

Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli

@Jomzem

Podwyżki w zeszłym roku w lipcu były, więc może i teraz tak będzie.

Zenon

Czym się różnia firmy JM Poland od JM Batery Systems? Gdzie lepiej aplikować?

KS
@Zenon

Jeśli lubisz wyzwania,to zdecydowanie Washcoat w JM Poland

Washcoat
@KS

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby się dostać na ten dział?

Kumaty
@Washcoat

Po pierwsze musisz być silny umieć obsługiwać łopatke i mieć siłe nosić wiadra z proszkiem po schodach na platforme podczas dozowania ręcznego proszków. Po drugie musisz być wielodzielny bo tu pracuje się na kilka tanków na raz praca na 3 albo 4 tanki to normalka. Po trzecie  musisz mieć dobrą kondycje żeby zasuwać na pełnej po 12 godzin bo tu się wszystko robi szybko na już a najlepiej na wczoraj. Po czwarte musisz mieć dobrą koncentracje podczas tego co robisz przez całe 12 godzin i nieważne że to jest 11 godzina Twojej pracy masz być nie omylny bo jedna pomyłka góra dwie i wylatujesz dscyplinarnie dla przykładu jak to zwykła mawiać menager washcoatu i nie interesuje ją to że np. masz dzieci na utrzymaniu, mieszkanie kredyty do spłaty, no chyba że uda Ci się ją dobrze zbajerować i będziesz z nią dobrze żył to możesz sobie wtedy robić co Ci się żywnie podoba  mylić się robić straty na setki tysięcy a nawet nic nie robić  jak przyjedziesz np. skacowany do roboty. Oczywiście wszystko jest do czasu jak to dojdzie do wyżej postawionych osób typu dyrektor produkcji albo do  prezesa to i tak wylecisz może nie dyscyplinarnie ale w końcu polecisz. Po piąte musz być gotowy do pracy ze szkodliwą chemią w wątpliwej jakości zabezpieczeniu. A po szóste musisz mieć silną psychike i dużą odporność na stres bo to jest praca pod dużą presją i w stresujących warunkach. Dodam jeszcze od siebie że zwykły pracownik fizyczny jest tu nikim nikt go nie szanuje i za bardzo się z nim nikt z wyżej postawionych nie liczy ma tylko zasuwać na pełnej po 12 godzin jest wszystkiemu winny bo przecież  nigdy lider, inżynier a tym bardziej kierownik zawsze jest winny operator i jak się coś stanie typu jakaś pomyłka raz czy dwa a tym bardziej że chodzi tu o dużą kase to łatwo jest zostać zwolnionym dyscyplinarnie. Także dobrze zastanów czy chcesz  się tu zatrudnić a tym bardziej na washcoat i pracować na pełnej po 12 godzin pod dużą presją i do tego w  stresie bo jak coś będzie nie tak to Ty ponosisz za to pełną odpowiedzialność nie bez powodu kolejni ludzie się z tego działu zwalniają.

Washcoat
@Kumaty

Na Production Lines rowniez jest tak kiepsko jak to opisujesz? Z tego co wiem to wynagrodzenie jest tam duzo mniejsze...

Kumaty
@Washcoat

Jak wygląda praca na  production lines i jaka jest tam atmosfera to Ci niestety nie moge napisać ponieważ jedyną styczność jaką mam z tym działem wtedy kiedy jeżdże tam po proszki. A z tego co widziałem jak wygląda tam praca to z jednej strony wkładają te bloki do maszyny celem zadozowania tego washcoatu co go produkujemy na 8 i 15 metrze a na drugim końcu lini te bloki wyciągają. Na pewno ta praca jest tam lepiej zorganizowana i pokładana nie ma tam przede wszystkim takiej haotyczności i braku organizacji tak jak u nas na washcoacie co jest spowodowane tylko i wyłącznie brakiem odpowiedniej ilości ludzi do pracy . A co do atmosfery i podejścia kierownictwa, liderów i menagerów to ze względu na to że tam nie pracuje to nie jestem w stanie Ci udzielić żadnej informacji na ten temat.

Stary batcher
@Washcoat

Na production lines potrafią zrobić porządek z liderami i kierownikami jak źle traktują operatorów ostatnio jeden z kierowników wyleciał właśnie za złe traktowanie operatorów a nie tak jak na wschcoacie menagerka wszystko tuszuje co robią kierownicy i liderzy w stosunku do operatorów. Zresztą sama ma też zwykłych operatorów za nic zwolnić dla niej dysycyplinarnie operatora za np. pomyłke to jak splunąć. Bo zamiast zrobić porządek i powywalać co niektórych kierowników i liderów którzy źle traktują operatorów to ona to tuszuje ale ciężko jest zwolnić swoją dobrą koleżanke która sobie coraz więcej pozwala lepiej to zatuszować. Oczywiście nie wszyscy Kierownicy i Liderzy waschcoatu są tacy bo są również normalni Kierownicy i Liderzy którzy szanują zwykłych operatorów i potrafią docenić ich prace szkoda tylko że nie mają odwagi się postawić naszej menager albo iść z tym wyżej tak jak z poprzednim menagerem przecież jak to do Prezesa doszło to by w końcu zrobił z nią porządek. Nie ma niestety ten dział szczęścia co do menagerów bo najpierw jeden poleciał za (usunięte przez administratora) a teraz kolejna traktuje ten dział jak swoją prywatną firme na początku wydawała się normalna a teraz pokazuje swoje prawdziwe ja. Także na chwile obecną lepiej jest iść na production lines i zarobić te 500zł a nawet 600zł mniej ale mieć spokój i mieć normalnych Kierowników i Liderów no i normalnego menagera który reaguje jak coś złego dzieje i nie boi się zwolnić kierowników i liderów którzy źle traktują operatorów bo już nie jeden kierownik i lider wyleciał z tamtąd za złe traktowanie ludzi a na waschcoacie to nie załatwisz z naszą menager nic a jeszcze dostaniesz dycyplinarke jak będziesz niewygodny.

Sejf
@Stary batcher

Na Szefową Washcotu aż grzech złe słowa pisać. Konkretna kobitka, dużo się na lepiej zmieniło dzięki niej i widać że próbuje nam dużo pomagać. A to że nie wszystkim się podoba, to wiadomo że wszystkim nie dogodzisz. Już ponad 2 lata mi mija, i pamiętam czasy jej poprzednika, to mam porownanie:teraz jest DUŻO lepiej. Co może wiele osób potwierdzić.

FortNight
@Sejf

Zdecydowanie na plus, przychylam się do pochwałki. Pozdro zmiana C!

@FortNight

Tak szefowa waschcoatu to taka wspaniała i dobra osoba że bez skrupułów zwolniła dyscyplinarnie chłopa który miał na utrzymaniu małe dzieci bo z powodu zbyt dużej ilości pracy nie sprawdził rozmiaru beadsów i mielił sllury nie tymi beadsami co trzeba co skutkowało zniszczeniem tego sllury i stratami na aż 60000zł i za to go ta nasza dobra i wspaniała szefowa zwolniła dla przykładu dyscyplinarnie wiedząc że ma małe dzieci na utrzymaniu. Jak już go tak bardzo chciała zwolnić to mogła mu dać wypowiedzenie za porozumieniem stron a nie od razu dyscyplinarka po której nawet zasiłku nie dostanie a nową prace też ciężko znaleźć z takimi papierami. Jakoś (usunięte przez administratora) swojej dobrej koleżanki będącej liderką na 15 metrze to potrafi ta nasza wspaniała i dobra szefowa tuszować a ją samą kryć a ta sobie na co raz więcej pozwala wobec operatorów. Najpierw ta liderka jednego zajechała i chłop po prostu olał robote, następnie kolejnego zajechała potem trzeciego teraz czwartego wykańcza a potem na młodego przyjdzie kolej. Przecież przez nią nie da się na naszej zmianie utrzymać stałej kadry na tej 15  ciągle jest tam rotacja przez nią bo ona tam wprowadza taką atmosfere w zespół że ludzie wolą zrezygnować z pracy niż się z nią użerać nawet wszyscy na 8 metrze mają już dość tego jej ględzenia na radiu a co dopiero z nią pracować na tej 15 normalnie aż  współczuje tym ludziom. A nawet jak ktoś się jej postawi i coś jej powie to ona się go pozbędzie rękami kierowniczki i menagerki a już taki jeden odważny był który się jej stawiał to poleciał z takim hukiem że też aż o dyscyplinarkę się otarł w którą go zresztą obie chciały  wrobić ale miał podobno jakieś nagrania rozmów z tą liderką i naszą kierowniczką i jakoś się wywinął od tej dyscyplinarki czyli pewnie musiały być to bardzo ciekawe nagrania. A nasza menagerka zamiast z tą liderką zrobić porządek albo ją wywalić to ją kryje i tuszuje to co ona robi wobec ludzi ale ciężko jest zwolnić swoją dobrą koleżanke lepiej dla przykładu zwolnić dyscyplinarnie chłopa co ma rodzinie na utrzymaniu bo czegoś nie dopilnował i narobił strat.

@Prawda w oczy kole

Jak długo pracuje nie widziałem żeby człowieka za darmo dyscyplinarnie zwolnili. Ciekawe rzeczy tu opisujesz.

@Mik

Ja też jak długo pracuje to też pierwszy raz byłem świadkiem zwolnienia dyscyplinarnego za pomyłkę przy pracy. W poprzedniej firmie w której pracowałem to ludzi którzy nawet przyszli pijani do pracy albo coś ukradli to zwalniali byli z czysto ludzkich pobudek za porozumieniem stron po to aby nie mieli potem problemów ze znalezieniem nowej pracy. Niestety u nas na waschcoacie doszło do takiej przykrej sytuacji że operator został zwolniony dyscyplinarnie przez przez naszą menagerke dla przykładu dla innych jak to zresztą sama ujęła ponieważ podczas mielenia sllury ten operator nie sprawdził rozmiaru beadsów w młynie pomimo tego że zatwierdził w komputerze że sprawdził. Nie wiem dlaczego tak postąpił może zjadła go po prostu rutyna albo miał za dużo roboty do zrobienia i chciał szybko to zrobić. Oczywiście mieląc nie tymi beadsami te sllury co trzeba zepsół je czym narobił strat na 60000zł co przy obrotach naszej firmy i jej kondycji finansowej było nie dużą dla nich stratą. Ludzie robili w tej firmie pomyłki nawet na 3 miliony złotych i rozchodziło się to po kościach. Jak go już ta nasza menagerka chciała tak bardzo zwolnić to mogła mu dać porozumienie stron nawet już ze względu na te dzieci a tym bardziej że sama ma dzieci a nie od razu dyscyplinarka. Przecież  ten operator popełnił tylko błąd przy pracy rozumiem gdyby coś ukradł albo przyszedł pijany do pracy to ok dyscyplinarka jest jak najbardziej uzasadniona a w tym przypadku do była zwykła podłość i chamstwo naszej Pani menager  że zwolniła dyscyplinarnie żywiciela rodziny który miał dzieci na utrzymaniu tylko dlatego że popełnił błąd przy pracy  a (usunięte przez administratora) swojej koleżanki będącej liderką na 15 metrze to tuszuje. A to jest jedyna osoba w tej firmie która powinna zostać zwolniona dyscyplinarnie za (usunięte przez administratora) ponieważ  ona nie nadaje się do pracy z ludzmi a tym bardziej do zarządzania ludzmi bo nie dość że nie potrafi wogle zorganizować i porozdzielać pracy na tej 15 to jeszcze tak (usunięte przez administratora) operatorów że ludzie sami się przez nią zwalniają dziwne że na innych zmianach nie ma problemu z utrzymaniem stałej kadry na 15 metrze tylko u nas na zmianie D jest ciągła rotacja na tej 15 bo na 8 metrze jakoś jest stała ekipa więc o czymś to świadczy. I tak tą liderke nasza Pani menager kryje że nawet operatora który był (usunięte przez administratora) przez tą liderke a potem jeszcze przez naszą kierowniczke i który był (usunięte przez administratora) chciała nasza Pani menager też  zwolnić dycyplinarnie tak kryje swoją koleżanke  tylko że wyratowały go przed dyscyplinarką właśnie te nagrania bo gdyby nie one to nawet jako (usunięte przez administratora) zostałby przez naszą menagerke zwolniony dyscyplinarnie dla przykładu oczywiście. Ta kobieta  kreuje się na taką uczciwą  osobę z zasadami a jak przyjdzie co do czego to pokazuje swoje prawdziwe oblicze tu kryje i tuszuje (usunięte przez administratora)  swojej koleżanki a zwykłych pracowników bez skrupułów zwalnia dyscyplinarnie nawet mając świadomość że mają dzieci na utrzymaniu. Chyba znowu musi  w tej firmie dojść do takiej akcji jak wobec naszego poprzedniego menagera bo inaczej z tym towarzystwem wzajemnej adoracji nie da się porządku zrobić a najlepiej jak by ten operator którego (usunięte przez administratora) ta liderka z naszą kierowniczką wrzucił te nagrania do sieci i podlinkował na goworku wtedy by został w końcu porządek zrobiony na tym waschcoacie przecież jak by nasz Prezes się o tym dowiedział co tu się wyprawia  to jeszcze przed zakończeniem swojej kadencji by zrobił z nimi porządek oj poleciały by wtedy głowy.

@KS

Tylko nie daj się wpakować na 15 metr na zmianę D bo tam pracuje taka liderka która tak (usunięte przez administratora) ludzi i wprowadza taką atmosfere że nie da się z nią wytrzymać. Ciągle jest przez nią tam rotacja i nie da się stałej kadry przez nią utrzymać na tej 15. W ciągu roku zrezygnowało przez nią z pracy już 3 operatorów rekordzista pracował aż tydzień i offen powiedział że on z nią psychicznie nie wytrzyma. I niestety jest ona nie do ruszenia bo jest koleżanką naszej menagerki która ją kryje i tuszuje to co ona robi w stosunku do ludzi o czym świadczy fakt że  był już taki jeden który jej się zaczął stawiać to omal nie został przez naszą menagerke zwolniony dyscyplinarnie bo gdyby nie to że ją i naszą kierowniczke nagrywał to dostałby od naszej menagerki dyscyplinarke tak ją kryje i tuszuje to co ona robi że jest nie do ruszenia. Także nie daj się wpakować na 15 metr na zmianie D bo albo sam się zwolnisz bo z nią psychicznie nie wytrzymasz albo ona się Ciebie pozbędzie oczywiście rękami naszej menagerki jak jej postawisz i coś powiesz.

Szarak
@Prawda w oczy kole

Jak ten (usunięte przez administratora) gościu by wrzucił te nagrania do sieci i podlinkował je na goworku i dowiedzieli by się o tym wyżej co wobec niego było robione ze strony liderki z 15 metra i kierowniczki ze zmiany D  to one wszystkie 3 uciekałby biegiem z tej firmy a nasza menagerka uciekałby jako pierwsza za nią by biegła nasza kierowniczka a za nimi by leciała ta liderka z 15 metra. A na poważnie  jak by to wyszło to byłby taki dym w tej firmie że one by wszystkie 3 poleciały dyscyplinarnie nasza menagerka za to że jak się o tym dowiedziała  to  zatuszowała to i zamiotła pod dywan a liderka z naszą kierowniczką za to że go (usunięte przez administratora) i nawet by nie pomogło teatralne rozpłakanie się naszej kierowniczki tak jak wtedy się tetralnie rozpłakała przed nami na zebraniu w treenig roomie robiąc z siebie ofiare bo jedynym kozłem ofiarnym był nasz były kolega z 15 metra normalnie wymiotować mi się chciało na tym zebraniu. Przecież to się w pale nie mieści co wobec niego zostało zrobione ze strony liderki i kierowniczki jawnie go (usunięte przez administratora) zastraszały, robiły z niego idiotę który nic nie umie a do dzisiaj nie ma takiego drugiego co by potrafił jedocześnie robić na platformie i jeszcze mieszać beczki a nasza menagerka to jeszcze tak tuszowała że go chciała zwolnić dyscyplinarnie żeby nie dowiedzieli się o tym wyżej tak kryje swoją koleżanke tylko że nagrania były pewnie za ciekawe. Ale też mam nadzieje że on jednak schowa kiedyś dume do kieszeni i wrzuci te nagrania na goworka a wtedy te 3 (usunięte przez administratora) dostaną zasłużone dyscyplinarki. W końcu to nie jego wina że byl ofiarą (usunięte przez administratora) i nikt mu nie pomógł choć każdy widział co wobec niego było czynione ze strony liderki i kierowniczki tylko że oprócz jedej osoby nie zareagował nikt bo każdy bał się o prace a mogło to każdego z nas spotkać a tym bardziej że ta cwaniara z 15 metra się już totalnie rozhulała i nikt z tym nic nie robi.

Kto

Co wy tam palicie ludzie? Teorie spiskowe niczym z Archiwum X

Taka prawda
@Kto

Niczego tu nie palimy oprócz fajek i nie ma tu żadnych teori spiskowych rodem z archiwum x ponieważ na zmianie D jest nie za ciekawa sytuacja na 15 metrze gdzie z powodu liderki która (usnięte przez administratora) ludzi stale brakuje ludzi do pracy bo albo sami przez nią rezygnują albo ona się ich pozbywa oczywiście rękami kierowniczki i menegarki bo to są dobre koleżanki i rączka rączke myje.  Nikt nawet z innej zmiany nie chce tu przyjść pracować na zmiane D na 15 metr bo na innych zmianach wszyscy wiedzą i widzą co tu się dzieje na 15 metrze na zmianie D z powodu tej liderki i każdy się broni rękami i nogami aby tylko nie zostać przeniesiony na zmiane D na 15 metr.  Jeden operator  z innej zmiany zgodził się przyjść na jakiś czas albo po prostu dostał polecenie służbowe że ma przyjść na zmiane D żeby  wyszkolić nowego operatora bo nie ma kto go nawet wyszkolić na tej zmianie bo obaj poprzedni najbardziej doświadczeni operatorzy którzy pracowali tu od początku zakładu odeszli z powodu tej liderki jeden sam zrezygnował a drugiego się pozybyła oczywiście rękami kierowniczki i menagerki i nie komu robić na 15 metrze na tej zmianie a tym bardziej szkolić nowych operatorów na tej zmianie bo powinna ich szkolić ta liderka która jako lider powinna umieć najwiecej  a nie umie kompletnie nic. I tak to jest jak się kadre zarządzająca  po znajomościach zatrudnia bo ta jest koleżanką tej ta tamtej ten kolegą tego a nie umieją nic oprócz (usnięte przez administratora) ludzi.

nasKor
@Mik

To pisze ten koles co go wywalili w październiku/ listopadzie dyscyplinarka bo byl agresywny xD mysli, ze nikt sie nie zorientuje ze zmienia lonta xD mega sfrustrowany chlop

@Zenon

To są dwie różne fabryki należące do korporacji JM. Jedna robi baterie do elektronarzędzi i innych elektrycznych cudów, druga należy do sektora clean air i (mówiąc w uproszczeniu) robi katalizatory samochodowe. Dwie różne fabryki, z różnym szefostwem, i pracownikami.

Obiektywny
@nasKor

Do dzisiaj tak naprawde nie wiemy jaka była prawda bo znamy tylko wersje Agnieszki a nie znamy wersji Michała i już raczej jego wersji nie poznamy chyba że go ktoś gdzieś kiedyś spotka to może dowiemy się jego wersji. Tak samo jak nie wiemy i raczej się już nigdy nie dowiemy się co się między nimi stało że Aga chciała go aż zwolnić dyscyplinarnie. Przecież Michał swego czasu był pupilkiem Agnieszki co dało się zaobserwować np. podczas odpraw przed pracą że zawsze tylko Michała gloryfikowała i chwaliła a to dostał jakąś nagrode od Agnieszki za wzorową pracę a to dostał od niej przejściówki z dedykacją od szefowej i tak dalej zawsze za nim stała i złego słowa nie dała na niego powiedzieć nawet go przed naganą wybroniła za kłótnie z kierownikiem z innej zmiany. A potem nastąpiła nagła zmiana relacji pomiędzy nimi o coś im poszło a nie ukrywajmy oboje mają niewyparzone gęby. Do dzisiaj pamiętem jak poszedłem zmienić worek na 15 metr a tam się Aga z Michałem ostro kłóciła przy stanowisku dozowania beczek a Sylwia usiłowała ich uspokoić bo było naprawde grubo między nimi tak że wolałem tam nawet do nich nie podchodzić bo tak ostro po sobie jechali nawzajem. A nie ukrywajmy Agnieszka to jest ostra i konkretna babka która nie da sobie w kasze dmuchać a Michał też za miłym gościem nie był dla niego zwyzywać kobiete od najgorszych to było jak splunąć. Tylko że Michał się wtedy chyba zapomniał że pomimo tego iż mieli relacje koleżeńskie to jednak ma przed sobą kierowniczkę a nie koleżanke którą można zwyzywać od najgorszych i że na nią głosu nie można podnieść a tym bardziej ją obrażać bo od tej awantury zaczęły się problemy Michała z Agnieszką i w ciągu miesiąca wyleciał z  hukiem na cały zakład. Po prostu podpadł jej wtedy jak się z nią kłócił a Agnieszka bez skrupułów wykorzystała swoją pozycję i stanowisko i zrobiła wszystko żeby się go pozbyć czego skutkiem była kolejna gruba awantura pomiędzy nimi podczas której miał jej podobno grozić. I może i tak było że jej groził bo oboje mieli nie wyparzone gęby i Aga mogła go nawet celowo sprowokować swoją gadką i powiedział za dużo skoro zgodził się na porozumienie stron a za ugodowy to on nie był. A nawet jeśli jej groził to nie ukrywajmy z naszą Menager da się dużo załatwić oczywiście jeśli się odpowiednio przed nią zachowa i  okaże się skruche, przeprosi za swoje zachowanie itd. to jak widać da się dostać porozumienie stron żeby miec czyste papiery czego doskonałym przykładem jest Michał a jeśli ktoś cwaniakuje że co to jest 60 tysiecy dla takiej firmy jak nasza tak jak cwaniakował do naszej Menager ten operator co zepsuł wtedy te sllury to nie ma się co się dziwić że dostał dyscyplinarke jak by inaczej z nią rozmawiał to też by dostał porozumienie stron tak jak Michał. A obie te sytuacje miały miejsce w ciągu tygodnia a on  poleciał dyscyplinarnie nawet jeszcze przed Michałem więc z naszą Menager da się dużo załatwic tylko trzeba się odpowiednio zachować jak się już wyląduje u niej na dywaniku.

ThomasShelby

Nie sądziłem że to napisze : witaj spowrotem czterobrygadówko. Kasy na 4b mozna zarobić więcej, mniej dni do pracy się dojeżdża, a przy tych cenach paliwa to jest odczuwalne w portfelu. Pozdro zmiana D!

Retro
@ThomasShelby

Dokladnie, lepsza kasa jest w czterobrygadowce.

Szogun
@Retro

Dokładnie!

Dan
@Retro

Jest jakis dodatek za 4b czy skad sie biora te lepsze zarobki? Nie znam sie, wiec pytam ????

@Dan

Za każdy przepracowany dzień w weekend dostaje się +50% stawki godzinowej jako premię.

@ThomasShelby

Thomas ja to szanuje kolego!

Dan

A jak to jest z nadgodzinami? W 4b robisz wiecej godzin niz norma miesięczna, jesli pracujesz po 12h. Wypłacane są te godziny jako nadgodziny?

@Dan

Podpinam sie pod pytanie o te nadgodziny? Bede wdzieczny za wyjasnienie tego jak to działa

Nieznany
@Ciekawy

Rozlicza się na 3 miesiace, nie na miesiąc - nawet jak w jednym miesiącu przepracujesz więcej, to w kolejnym mniej, tak aby sie zgadzało na każdy kwartał. jak przepracujesz wiecej niz norma na kwartal - wtedy to nadgodziny

@Nieznany

Więc ile średnio wychodzi tych nadgodzin na kwartał? Są płacone 100%?

Nieznany
@Ciekawy

No to zależy od nadgodzin, rozliczają zgodnie z kodeksem pracy

@Nieznany

Wypłacają te nadgodziny czy trzeba dni wolne wybierać?

@Ciekawy

Jakie nadgodziny?! Co za bzdetna gadka. Niby w którym dziale te nadgodziny? Chyba jakieś sporadyczne historie.

@Peaky Blinders

Na 4B robisz w 2 tygodnie 7 dni roboczych po 12h co daje 84h. W systemie 8h masz w 2 tygodnie 80h przepracowanych, i o te nadgodziny chodzi. Na początku kasa była wypłacana, ale teraz posyłają na wolne jeśli mogą.

Dj

Nie slyszalem zeby na washcoat wysylali kogos na wolne za nadgodziny. Wszystkie sa wypłacane. W wyjątkowych sytuacjach nadgodziny wydaja do odbioru. Na plus to zr mozna sie dogadac ze zamiast wolnego wybierasz te nadgodziny.

Job
@Dj

A na Production Lines również są wypłacane nadgodziny?

Mik

Hej, mam zamiar aplikować do tej firmy i chciałem zapytać czy ogólnie polecacie pracę w tym zakładzie? Jaka panuje atmosfera, czy dobre zarobki? Jak wyglądają kwestie ewentualnych podwyżek? Czy są jakieś płatne nadgodziny bo pracujecie po 12h bodajże i wtedy często pracuje się ponad normę godzinowa. Da radę koło 4 tys netto zarobić? Będę bardzo wdzięczny za konkretne opinie.

Nixon
@Mik

No to tak. Pracuje trochę na PL( produkcja) i powiem tak. Na 4k nawet w systemie 4b nie ma co liczyć jako operator.Jak masz powyżej 26+ to z premią świąteczna (wiosenną) z kilkoma nadgodzinami zarobisz 3,8-3,9k no może dobijesz do 4k ale to musisz mieć sporo tzw nadliczbówek, a to wszystko zależy od kwartału i czy nie wyślą pracownika na wolne Na innych działach to zależy ale w przypadku magazynu, WC to 4k jest jak najbardziej realne. Gdyby firma przeszła na trzyzmianowy system pracy ciężko byłoby osiągnąć poziom 3,5k Atmosfera w pracy według mnie dobra ale spowodowana głównie pracownikami, nie działaniami firmy. Firma to typowe korpo jedno mówią, drugie robią. Normalne na strefie. Na przykład produkcja nie ma płacone tzw "szkodliwego" mimo, ze widuje się operatorów zasypanych jakimś pyłem ale BHP twierdzi, ze nie ma do czynienia z chemią, więc problemu nie ma. Mimo, że firma oficjalnie mocno przywiązuje wagę do zasad bezpieczeństwa (spotkania, szkolenia itp) Firma ma swoje plusy i minusy jak wszędzie. Podwyżki są w planach ale nie oczekiwałbym znaczących kwot. Podsumowując dobrze już było, tragedii nie ma, mogło być lepiej.Pozdrawiam wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pracowników JM czytających te wypociny :)

@Nixon

Czyli rozumiem, ze wypłacają nadgodziny? Kasa jednak słaba, a pisali, ze najlepiej na stefie płacą ....

@Nixon

Równiez jestem zainteresowany, ale dzięki Twojej opinii chyba zrezygnuje, nawet w NGK już lepsze warunki - 4k brutto plus wszystkie nadgodziny 100% płatne i nie ma czegoś takiego że wysyłają na wolne, nawet można dodatkowy dzień przyjść na nadgodziny płatne 100%. U was można robic nadgodziny w wolny dzień grafikowo? Znajomy w NGK nie mając 26 lat i robiąc limit nadgodzin potrafi 5k wyciągnąc wiec niestety JM odstaje, szkoda bo chciałem się zatrudnić

Nixon
@Zainteresowany

Nadliczbówki są według grafiku, rozliczany kwartalnie. Jeżeli jest mało pracy to zazwyczaj można je wybrać, bo to bardziej korzystne rozwiązanie. Praca nie najgorsza ale niestety na obecny czas płaca taka sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 189, z czego 68 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Johnson Matthey Poland
4.1/5 Na podstawie 350 ocen.
  • Alberta Einsteina 6
    44-109 Gliwice