Opinie o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Johnson Matthey Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Johnson Matthey Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Młody

Hej, słyszeliście coś na temat bonusu w postaci 250 funtów wyplacanego w kwietniu ? :D

@Młody

Tak, był e-mail w tej sprawie.

Młody

tylko żadnych konkretów itd

Sen
@Młody

To będzie 800 PLN brutto, razem z wypłatą za kwiecień, był mail w zeszłym tygodniu. Dostają wszyscy, oprócz kierowników i wyżej.

Kamil

Te całe rekrutacje to jakaś ściema, nikt się nie odzywa.

No-lider
@Kamil

Cześć, jak długo czekasz już na odpowiedź? Ja osobiście czekam 4 miesiące i nie żywię nadzieji na zatrudnianie ????.

Magda
@No-lider

Ja wysłałam cv jakieś dwa miesiące temu i nic

polaczek

Cześć Czy ktoś może polecić pracę JM. Zastanawiam się nad aplikowaniem do biura jako pracownik techniczny

Annnn

Jak wyglądają warunki pracy jako analityk laboratoryjny ? Jakie zarobki ? Są zmiany po 12 h ? I czy to jest tak,że w jednym tygodniu dniówke A w drugim nocka ? Czy zmienia się z dnia na dzień? Cięzķo dostać pracę na tym sranowisku? Widziałam, że długo już szukają kandydata?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Johnson Matthey Poland? Czy kandydat na stanowisko Customer Service Executive powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
No-lider

Witam, Czy posiada ktoś informacje jak wygląda praca automatyka w JM? Czy ruszył już nabór pracowników do nowej fabryki w Koninie?

Operator

Witam, jakie są zarobki miesięczne na rękę jako operator?

Witam, zastanawiam się nad przyjęciem do Waszej firmy i mam pytanie czy praca jest łatwa bądź trudna, jaka panuje atmosfera, czy kasa jest dobra itd. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

????
@Zainteresowany

To zależy czego oczekujesz od pracy?:)

Maniek z Gliwic

Witam, Ile jest etapów rekrutacyjnych do firmy i jak to wygląda ? Z góry dziękuję za udzielenie informacji.

Arek

Czy są przyjęcia na produkcję?

Kandydując na stanowisko białego kołnierzyka i przechodząc przez kilka etapów rekrutacji - pomimo iż zapewniacie, że dacie informację nawet w przypadku wyniku negatywnego - nie kontaktujecie się i nie dajecie żadnej odpowiedzi. Rozumiem, że jeśli ktoś nie jest brany pod uwagę nawet na pierwszą rozmowę... ale jeśli tych rozmów jest kilka to chyba kultura wymaga by napisać lub zadzwonić z podziękowaniem i informacją zwrotną. Poprawcie się. Powodzenia.

Ak

Witam. Aktualnie jest oferta pracy na stanowisko technika ur. Ktos cos moze powiedziec jak to aktualnie wygląda? Czytam o 4 brygadowce. 8h czy 12h? Jak zarobki na start?

KH
@Ak

4b po 12h 1 tydz zmiany - pon, wt, pt, sb, ndz 2 tydz zmiany - śr, czw więc co 2tydz masz długi weekend wolny. dodatek za weekendy jest płacony

Ak
@KH

Dzieuje za odpowiedz! W poniedzialek zaczynam :)

@Ak

Aplikuj gościu, póki jest możliwiść. Najlepszab firma!!

Maniek z Gliwic

Witam, Czy firma zapewnia coroczne podwyżki ?

utgh
@Maniek z Gliwic

z tego mi wiadomo to tak - słyszałem że są

...
@utgh

Pierwsze słyszę

@Maniek z Gliwic

Tak, ale zalezne od rynku

Jożin z Bażin

Jestem tu od grudnia 2020, bo mi kumpel polecił, i na razie nie żałuję. Dużo jest tu nowych pracowników i dzięki temu jest taka równość między pracownikami. Socjal podobny jak na strefie w tych lepszych fabrykach, no może ciut lepsza kasa.Ponoc warto się przyłożyć i wykazywać bo są cały czas rekrutacje i można awansować. Praca ogólnie taka sama jak wszędzie na produkcji, mają świra na punkcie BHP, to na pewno. Ludzie z kontroli produkcji przyjaźni, pomagają i tłumaczą, łatwiej jest przez to dobrze pracować i rozumieć co się robi.

@Jożin z Bażin

Potwierdzam - świr na punkcie bhp na maxa ;-)

Mariusz

A polecacie stanowisko operatora produkcji?

@Mariusz

TAK

Klimek

Jaka agencja rekrutuje do Dżonsona?

Kamil
@Klimek

Tutaj nie ma żadnych agencji. Cenimy pracowników i szanujemy się nawzajem m

@Klimek

Rekrutują i zatrudniają bezpośrednio pod firmę. Bardzo polecam!

Automatyk

Jak wygląda praca na stanowisku technik automatyk? Ktoś poleca te firmę na stanowisku UR? Czy ogłoszenie na pracuj.pl jest dalej aktualne?

Dzesika

Miałam wielkie obawy czy przejść do JM, ale właśnie zaczęłam tu pracę i pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Mieliśmy dwa dni szkolenia wstępnego, różni trenerzy, dużo wiadomości i wycieczka po zakladzie. Produkcja i laboratoria robią wrażenie. Dużym zaskoczeniem jest dla mnie że tutaj wszyscy mówią do siebie po imieniu, u poprzedniego pracodawcy wszyscy byli na "Pan, Pani", a tu już na dzień dobry takie życzliwe podejście. Oby tak dalej, jestem pełna nadziei.

Witam Mieliście w tym roku podwyżki, czy dopiero będziecie mieć.? Czy raczej nici, z góry dziękuję za odpowiedź.

???

To już zrezygnowałeś że stanowiska Tl?

Marcin ????????????????????

Nie umie się doczekać zmiany C jeszcze 5 dni roboczych bye bye zmiana B????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 68 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Johnson Matthey Poland
4.1/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Alberta Einsteina 6
    44-109 Gliwice