Opinie o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Johnson Matthey Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Johnson Matthey Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Łukasz

Hiho, Przepracowałem ponad rok i jestem bardzo zadowolony, wiedza którą można wyciągnąć z firmy daje duże możliwości na przyszłość, przełożeni pokazują co się z czym je. Pozdro do Gasi, działu UR i magazynu.

Bolo

Taki przykładowy grafik?

Ola

Witam, dużo kobiet u was pracuje i jaka stawka? Dzięki z góry za odpowiedź

Rosolek

Szacun za to że są możliwości zmiany stanowisk i przełożeni nie blokują jak jest szansa na rozwój, tylko pomagają. Kierownik ze zmiany C z PL( Ma) super Gość.

Czendżołwer
@Rosolek

Pltwierdzam, Marek super Kierownik. Reszta zmianowych też spoko, kontaktowi i konkretni, z normalnych podejściem.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Johnson Matthey Poland? Czy kandydat na stanowisko Customer Service Executive powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Desos

Witam. Czy pracuje tu ktoś z Bytomia? Chodzi o dojazd

@Desos

U mnie na zmianie jest parę osób z SY.

Janusz

Są u was przyjęcia na produkcję? Bo ogłoszenia się co chwilę pojawiają a odezwu brak.

Marysia
@Janusz

Z tego co wiem jest kilka miejsc, ale bardzo mało...

@Janusz

Coraz mniej wolnych miejsc. Ale chodzą plotki ze zakład się ma powiększać, więc jest szansa na nowe miejsca pracy.

Lider Zespołu
@Janusz

Dużo osób chętnych a miejsc pracy coraz mniej. U nas na Liniach komplet.

Szeryf z Produkcji

Fajne to nowe ubezpieczenie, fajnie że nas posłuchano i zmieniono firmę ubezpieczającą.

Rico
@Szeryf z Produkcji

Zmiana na duży plus

Lisa

Czy są przyjęcia do Działu Jakości? Najlepiej do kontroli jakości lub laboratorium.

Zainteresowana

Witam dostałam propozycje pracy jonshon ale przez manpower umowa do września ktoś może z forum pracuje już pod tą agencją wie czy przedłużają? W ogłoszeniu pisało że zatrudnienie bezpośrednio pod firmę a tu agencja hmm

@Zainteresowana

W Gliwicach są dwie fabryki JM. Clean Air i Battery Systems. Baterie zatrudniają przez manpower, Clean Air bezpośrednio pod firmę.

Chetny

Witam. Czym zajmuje sie Specjalista ds. części zamiennych oraz Magazynier Utrzymania Ruchu

Kolega
@Chetny

Czy ktoś coś wie? Jaki system pracy, wynagrodzenie, jakaś premia? Wymagania dość wysokie jak na magazyniera.

@Chetny

Magazynuer i magazynier UR to dwa różne staniwiska. Ten od UR to na moje oko jest od wszystkiego. Zdarzały mu się nawet wyjazdy do Wrocławia po części.

Interesuje
@Magazynier

Czy mógł byś coś więcej powiedziec o pracy magazyniera, jak dużo jest pracy i co należy do obowiązków oprócz kierowania wózkiem, czy coś trzeba nosić w rękach, jak wygląda współpraca z logistyką

@Interesuje

W rękach to się nosi jedynie kawę. A tak poważne to 99.9% pracy wykonujemy wózkami. Nie ma żadnego dzwigania ciężarów. Praca to rozładowywanie i ładowanie aut z doku oraz dostarczanie i odbieranie palet na produkcje. Wózki specjalizowane obsługują wysoki skład. Reszta to praca z dokumentami.

??
@Magazynier

Co ty opowiadasz za głupoty... Piszesz o pracy wózkowego, a nie magazyniera... Magazynier nie ma wózka tylko paleciak, teraz jest tam ktoś nowy, więc nie ma wakatu, chyba że szukają drugiej osoby...

@??

W JM nie ma takiego stanowiska jak wózkowy. Jest staniwisko magazyniera i stanowisko magazyniera utrzymania ruchu. To są dwa różne magazyny i faktycznie magazynier utrzymania ruchu ma tylko paleciaka.

Pracownik ngk

Witam jaka stawkę ma nowy pracownik na umowie? Czysta goła stawka bez premii itd i jakie premie do tej stawki dochodzą? Jaki system pracy jest?

Kiedy nowy Kierownik 0m?

tak jak na 8m

LEPO

Piniądz na koncie się zgadza w i jeszcze miła niespodzianka w tym miesiącu z tym bonusem rocznym, konkret, zauważalna kasa. Trudniej się tu dostać, bo dobra opinia poszła po strefie i chętnych nie brakuje, a miejsc pracy nie ma już tak dużo jak było na początku. Jak ktoś patrzy na kasę, to w strefie lepszego miejsca nie znajdzie.

Agees

Witam, JM zatrudnia kobiety, jak wygląda praca kociet w tej firmie? Ciężko? Czy kobiety siedzą i tylko lutują?

Ktoś
@Agees

Lutowanie to nie w tym JM. Lutuje się na Battery Systems. Tu robimy katalizatory.

Lider Zespołu
@Ktoś

Tak na scislosc to nie katalizatory a powłoki kataliktyczne

Magaaa15
@Lider Zespołu

Lider?? To może co wiesz jak się szybko do Was dostać?

Magaaa15

Czytam różne opinie i chciałam zapytać czy są zatrudniane kobiety?? Jaki system pracy jest w tym zakładzie i czy jest tu jakaś kobitka, która by się wypowiedziała na temat pracy i zarobków?? Doświadczenia na produkcji 13 lat..obeznana w pracy na produkcji (wózki widłowe- kurs zrobiony - jeździć się jeździło ????)

nikt

Hejka, jak wygląda praca operatora wózka widłowego na produkcji ? Jaki jest zespół i warunki pracy ?

Reni
@nikt

Zespół jest bardzo dobry, ostatnio został wyróżniony za pracę zespołową. Kierownicy zmian - nie przeszkadzają :), a naprawdę pomagają. Zespoł jest bardzo samodzielny, to naprawdę super fachowcy. Co do wynagrodzenia to początkowa goła stawka to 4000, ale szybko można dojść do 4250. Do tego różne dodatki. Za 4 brygady dodatek wychodzi średnio 15%. Premia miesięczna. Do tego standard dla wszystkich: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i multisport. Obiadki za 5 PLN - resztę dopłaca pracodawca. W kantynie i w kuchniach na każdym piętrze napoje ciepłe (bardzo duży wybór) i zupy za darmo. Fajni ludzie, nowiutki sprzęt. Kto nie zdąży aplikować - ma czego żałować!

@nikt

Mamy dwa typy wózków. Czołowe i Specjalizowane (VNA) wózki nowe, elektryki. Pracujemy tylko na paletach euro lub 1200x1200 Jeśli nie masz uprawnień na WJO1 to bez paniki, firma pośle cię za darno na kurs.

zz
@Reni

,4000 brutto czy netto ? :V

Mg
@zz

Netto

Reju

Ile realnie może zarobić operator produkcji? Biorąc pod uwagę premie, nocki i weekendy?

ZYZY

Pracuje się 8h dziennie 5 dni w tygodniu ? jakie są zmiany ?

Jack

Pracowałem na magazynie 2 tygodnie potem wziołem l4.Moje uwagi, bhp przestrzeganie jest ważniejsze niż sama praca, zrobisz coś źle odrazu nagranie z kamery i wtedy jest zapewniona atrakcja dla lidera, np zamuliłem sie przeszedłem obok pasów, no podniosłem całe bhp na nogi. Zrezygnowałem bo miałem 2 ostrzeżenie miałbym trzecie dyscyplinarka. Czy pracowało sie źle wsumie to nie przy pakowaniu bateri spokój nawet, można rzec że pare rzeczy sie nauczyłem trochę pojeździłem, ale tu ciekawostka w agnecji w której pracowałem był zakaz jedżenia wózkiem wysokiego składowania (podobno).NWM jak jest teraz, ale zrezygnowałem mam prace w której przejdziesz obok pasów, i nie zalarmujesz bhp.Kordynator wporządku człowiek. Pozdrawiam

@Jack

Ty chyba o Battery system piszesz a to jest strona katalizatorów

Jack

tak zgadza się sorry

fefe

Pierwsza umowa jest na 12 miesięcy ?

fefe
@fefe

I pracuje się 5 dni w tygodniu po 8godzin czy inaczej?

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 68 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Johnson Matthey Poland
4.1/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Alberta Einsteina 6
    44-109 Gliwice