Opinie o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Johnson Matthey Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Johnson Matthey Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Poland w Gliwice

Pan

Hej dostałem propozycje pracy na produkcji a dokładnie na change over, czy ktoś potrafi wyjaśnić dokładniej co tam sie robi jakie warunki i czy spoko ?

Ciekawy
@Pan

Jaka podstawe zaproponowali, jesli mozna wiedziec?

@Ciekawy

Dowiedziałeś się? Może bym się zatrudniła, ale dopiero w styczniu, teraz chyba nie ma już sensu.

arnold
@Pan

Jeśli masz 2 ręce i nie boisz się pracy masz przynajmniej minimalne zdolności manualne to dasz radę:)

@arnold

a co się tam dokładnie robi? bo na to pytanie nie odpowiedziałeś :) ja mam takie zdolności.

Dawid

Jak wygląda praca/atmosfera w UR?? Pasuje mi praca po 12h i chciałbym spróbować się zatrudnić

Marzena

A jakie są obowiązki? 12 h to strasznie dużo, mi by bardziej pasowało 6h bo mam dzieci... można liczyć na elastyczny czas pracy czy nie bardzo?

Level0

Czekamy aż Kokos odejdzie, aby zniknęło wreszcie wśród pracowników poczucie niechęci do pracy w złej atmosferze a pojawiła się nadzieja i zaangażowanie z nowym właściwym lepszym stylem zarządzania motywującym do pracy

O level
@Level0

Najwięcej mamy do czynienia z Liderami i Kierownikami zmianowymi, a ci są całkiem w porządku.

Nieprawidłowości

Nie zgłaszać w HR ale pisać do Royston, Tutaj się problemy nie rozwiążą a można tylko zostać zwolnionym. Maile każdy ma i są dostępne. Tam oni wezmą pod uwagę jak źle się dzieje ale tutaj w HR nie. To najlepszy sposób.

Stary batcher
@Nieprawidłowości

Dokładnie tak HR to nie potrafią nic zrobić w żadnej sprawie, problemie i nieprawidłowościach które się im zgłasza bo jak to zwykła mawiać jedna z drugą i z trzecią z tego HR my mamy związane ręce i nie możemy zrobić nic czego mieliśmy doskonały przykład w listopadzie kiedy jeden z operatorów miał problem z liderką i kierowniczką to paru innych operatorów i nie tylko operatorów którzy widzieli co się wobec niego dzieje ze strony liderki i kierowniczki poszło zgłosić to do działu HR to jedynie co usłyszeli my mamy związane ręce i nie możemy nic zrobić, bo one najlepiej to umią pilnować swoich stołków i bronić na forach dobrego imienia tej korporacji a żeby komuś coś pomóc i zainterweniować to już za ciężko bo oczywiście nie musze dodawać że ten operator został zwolniony. A czy pisanie emili do Royston coś da to ja w to wątpie to jest zwykła korporacja gdzie szary pracownik nie znaczy nic ale spróbować zawsze można a jak nie to trzeba szukać czegoś innego zanim się zostanie zwolniony może nawet dyscyplinarnie bo to ulubiony sposób zwalnianiacw tej firmie. Dobra firma to była 2 lata temu a teraz to jest typowa korporacja gdzie szary pracownik nie znaczy nic ale jak prezes który jest anglikiem otoczył się takimi typowymi polskimi menagerami i kierownikami to co się dziwić w końcu ryba psuje się od głowy.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Johnson Matthey Poland? Czy kandydat na stanowisko Customer Service Executive powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno
Pytający

Witam Oprócz podstawy na jakie premie i dodatki można liczyć na produkcji ?

Chętny

Kiedy zostanie wznowiona rekrutacja? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Bobby
@Chętny

Podbijam temat, mam wrażenie że nie ma nowych ogłoszeń o pracę.

Th

the company employs unfriendly leaders,impudent people

Ajri

Ostatnio były w firmie oceny team meamber ,ciekawe czy bedą oceniani Tl i Group leader przez pracowników w friendly company?

Człowiek ciekawy

Zadrudniają osoby z grupą? I jak to się ma do 4b?

Albercik

No nie wiem co napisać, bo wprawdzie odchodzę z JM, ale złego słowa powiedzieć nie mogę. Praca była ok, czasami trochę zamieszania, ale za to ludzie naprawdę spoko i firma ogólnie w porządku. Jedyne co mi czasem przeszkadzało, że na punkcie tych zasad bezpieczeństwa to jest aż przegięcie jak zwracają uwagę. A tak poza tym to gdyby nie wyprowadzka ze Śląska to bym dalej pracował. Pozdro zmiana B!

Anulka
@Albercik

Pozdro i powodzenia. Zmiana B rządzi.

Jak ktoś chce robić po 12 godzin jak beduin w piątki, świątki i niedziele to JM clean air będzie dla niego idealny. (Wiecznie szukają ludzi, ale w ogłoszeniach o pracę nie ma nic o 4b.) P. S. No i lubi pracę w chaosie.

Retro

To jeszcze dodaj, że połowę miesiąca na 4b mamy wolną, i że nie pracujemy w każdy weekend, tylko w wybrane.

Gibis

Nie ma źle, niepotrzebne straszenie nowych. Ci co są na pokładzie wiedzą jak jest, nie ma co narzekać, pieniądz na koncie się zgadza.

Arek
@Gibis

Tzn jaki?

@Gibis

O jakich pieniadzach mowisz? ????

Rekrutacja

Kiedy zostanie wznowiona rekrutacja na produkcję?

Hej, powiedzcie na jaką kase można liczyc na start jako pracownik produkcji i jak z premiami. Pozdro

Kamil

Na jakie zarobki może liczyc technik UR? Czym sie glownie zajmuje podczas dniówki?

Ziom

Hej, gdzie firma zwykle wystawia swoje oferty pracy? Pracuj.pl czy moze własna strona. Interesuje mnie praca na produkcji ale jak na razie nie widze takich ogłoszen Pozdro wariaty

Bolek

Witam , Jak wyglądają zarobki na produkcji na start ? Mówię o podstawie + premia,dodam że nie mam ukończone 26 lat więc podatek za PIT zostaje u mnie. Pozdrawiam.

Zapraszamy
@Bolek

Nigdzie na strefie nie płaca tak dobrze jak w JM wiec to powinno Ci wystarczyć!

@Zapraszamy

Czy wiesz może kiedy zostanie wznowiona rekrutacja?

Bolo

Witam, jaki system pracy? Tak dokładnie

@Bolo

W pierwszym tygodniu pracujesz wszystkie dni po za środą i czwartkiem (5 dni pracy 2 wolnego) w drugim odwrotnie, praca tylko w środę i czwartek a 5 dni wolnych.

Praca nie jest ciężka, wręcz łatwa, przyjemna, jak dla kobiet dobrze płatna. System 4B lepszy niż 8 godzinny, dużo wolnego, super ludzie. Dużo benefitów. Naprawdę nie ma się co zastanawiać tylko składać CV i czekać na telefon :)

Rekrutacja

Hej, czy ktoś wie kiedy zostanie wznowiona rekrutacja na operatora i pracownika produkcji?

Libro

Mile zaskoczenie że Szefostwo całe na każdej zmianie osobiście zjawia się na spotkaniu komunikacyjnym. U nas ostatnio nawet dużo pytań było na koniec, najbardziej o te lerning events.

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Poland - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 68 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Johnson Matthey Poland
4.1/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Alberta Einsteina 6
    44-109 Gliwice