Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Gosc

Bardzo fajni ludzie a zwlaszcza materiałowy z mateusza zmiany (niezle cisteczko) mam nadzieje ze dorwe cie kiedys w szatni ;*

@Gosc

ty go A ja Krzysia z jakości!!!;)

Energia

Rewolta ...zmiany ..coś pięknego !! Trwaj w tym !!Pozdrawiam

Pozdrawiam przystojnego leadera Wojciecha z wtrysków.

Pracownica

Fajne chłopaki na injection pracują, a ten ustawiacz Kuba niezłe ciacho muszę zagadać do niego.

;))*

Podoba mi się teamleder z jakości, wolny jest ?

ciekawska

ciacho :) ale pewnie zajęty :(

@ciekawska

mega ciasteczko. Czy ktoś wie czy zajety czy nie ?

Paulla
@;))*

A mi się podoba ten chłopaczek z UR mały ale pracowity :)

@;))*

Gorąco mi jak go widzę takie ciacho ;)) wolny jest ??

Spięty

zajety przez Pati z montazu

;-D

Hahaha, chciałaby

Zajety

...
@;)

Wolny czy zajety ? Ma fb albo jakiś kontakt z nim to napisze

@...

@... O takich sprawach nie powinniście pisać na forum, gdzie każdy chce uzyskać jakąś merytoryczną informację. Sekonix robi spotkania integracyjne?

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nikt ważny

Chwilowo jeszcze pracuje bo musze , szukam pracy i jak tylko coś się trafi to uciekam ! Każdy dzień to dla mnie walka o przetrwanie . Atmosfera okropna , to żal ze ludzie są tacy dla siebie , liderzy tragiczni , szczególnie taka jedna na mojej zmianie , jak żyje nie spotkałam tak aroganckiej i fałszywej osoby , kręci , kłamie ,kombinuje i co ciekawe nie ma co robić i zawsze wyręcza się innymi , dziewczyny na lini tragedia , dwie gowniary a wydaje im się ze są właścicielkami firmy , chodzą na przerwy na godzinę i tak praca mija , zastanawiam się jak to jest ze komuś takiemu wszystko uchodzi na sucho a inni uczciwie pracujący ludzie potrafią z dnia na dzień dostać wypowiedzenie .... praca pod presja , korea ciagle się doszukuje dziury w całym , jak dla mnie to (usunięte przez administratora) i tyle , mam nadzieje ze już niedługo mnie tam nie będzie ...

Kaja
@Nikt ważny

Masz rację.

Kkk

Witam. Jest może możliwość tylko na 2 zmiany? Czy tylko 3 zmiany wchodzą w grę? Proszę o odpowiedź:)

@Kkk

Są dwie zmiany na montażu

John

Cześć, Wpadła oferta na stanowisko pracownika biurowego - gospodarka magazynowa. Czy ktoś się orientuję na jakie zarobki można liczyć? Polecacie? ;-)

Dobre :)

Racja ale jeden nie da rady dwóch trzeba haha

egzorcysta
@Dobre :)

nie dałem rady, kolega też się poddał - samo Zło

Ktos

Nawet woda świeci na nie pomoże,,,nadawały by się do thrillera hihi

Ziwpjb

Ktoś mi może powiedzieć dlaczego logistyka dostaje wypłatę skoro nic nie robi?

Krzysiu
@Ziwpjb

Za taką stawkę nie ma co się przemęczać

Szymon
@Ziwpjb

Zawsze możesz się do nas przyjąć a akurat będą miejsca ;)

masakra

ludzie poczytajcie swoje wpisy na przestrzeni kilku miesięcy.. Najpierw narzekacie, że przestoje, brak weekendów, nie ma pracy.. a teraz co ? Wielka gównoburza bo musicie pracować w pracy no szok i niedowierzanie :O

Dzika Czikita

Mam pytanie co do montażu, Czy ktoś tego nie czuje jak ten Janusz Śmierdzi!!! Może ktoś w końcu mu coś powie bo będą musieli szkodliwe płacić !!!Janusz umyj się!!!

Samotna
@Dzika Czikita

No racja smród po całej hali idzie no liderki powinny się tym zająć,śmierdząca sprawa :)

Gryfno Frella
@Dzika Czikita

(usunięte przez administratora) jakby Kuń Zdech :) :)

Sss
@Dzika Czikita

Żal mi tej osoby ktora to pisala:)a ty chlopak olej to i sie nie przejmuj!

????

A co z działem material Control?

refy z cd cuv
@????

mamy sie dobrze ;)

Monika i Karolina źle traktują ludzi śmieją się z Nich i podburzaja innych .Ludzie zwalniają się przez nie, ich postępowanie jest karygodne i najwyższy czas zgłosić to

LED

To zgłoś haha chyba że za cienka jesteś

HR

A tak szerzej rozwiń temat co robią, kto się zwolnił bo jak narazie to ty swoją wypowiedzią podburzasz. Chyba pracujemy w dwóch różnych firmach to raczej one są źle traktowane i wielokrotnie pomawiane. Wygładzanie opini przy osobach trzecich to już pomówienie i jest to karalne. Przychodzicie do pracy a nie na spotkanie wzajemnej adoracji, wystarczy komuś zwrócić uwagę i ląduje się na goworku do biura to one powinny pójść żeby zajęło się tym co tu się dzieje.

Uczcuwa

Krótki i na temat,,,, kto chce, aby Aga wróciła z ledow? Monika za te normy z kosmosu, do domu,,,,

@Uczcuwa

taka prawda cieszę się że już nie pracuje w tej firmie bo ciągle było jej mało byle tylko ludzi wykorzystać aby zrobili najwięcej aby ona premie miała!

Qwert
@Ha

A Ty skąd możesz wiedzieć że premie dostawała, wypłaty zaliczasz czy na linii stoisz. Nikt w tej firmie nie miał i nie będzie mieć premii..

@Qwert

Jak to nie ma premii? Premia jest smieszna 50 zł brutto dla pracowników z linii, znów liderki maja dużo, dużo więcej dzięki nam pracownikom którzy z jezorem wiszącym zapierniczaja.

Qwer
@Ha

Ale premie dostali liderzy i pracownicy jak Agi już nie było więc premii nie dostała. A dostaliśmy takie premie bo tak shifterzy nas ocenili, a manager zapowiedział że i tak premie zanizy. Premie są ale dla SMT/ICT nigdy dla montażu

@Uczcuwa

Normy to zawdzięczacie koreańcom a Monika jest tylko narzędziem w ich rękach, jak wam nie pasuje do do biedronki nikt was nie trzyma

@Qwer

Jakie premie liderom nawet stażowe zabrali

@Ha

Lider ma tylko podstawe wyższą resztę jak inni /frekwencja, dojazd,.../ tyle samo za ocenianie 50zl przez Tima , i ma zabrane stażowe które ma się po roku pracy nie ma żadnego funkcyjnego jak w innych firmach tylko tą większą podstawę jak już pisałam po co ktoś wprowadza ten zamęt wielkie premie miało całe smt i ict bo ponoć im zabrali

***
@Uczcuwa

Z tym trzeba do biura iść to skandal że wymagają norm każdy powinien robić ile chce, niech im zabiorą te premie a tak z ciekawości to ile tego mają 500, 1000. Za czasów Agi to nie było norm każdy robił co chciał miał urlop bez proszenia, premie były dla wszystkich i nawet 1 przerwę załatwiła.

@***

Będzie w sekonix dobrze, jak Moniki nie będzie z ledow, za te na rzucanie norm powinna wylecieć za mobbing a nie Agnieszkę zniszczyła. Trzeba wybrać się do biura

Hela
@Uczcuwa

A co dalej szuka pracy? Haha czy się nudzi i bawi się w trolla internetowego

Sandra
@Uczcuwa

no jak Aga miałaby wrócić to składam wypowiedzenie...............

Liderzy każą pracować w pracy? Toż to skandal! :o

@Sandra

To składaj. Co tam jedna osoba mniej.... Nikt płakać nie będzie. Nie ma ludzi niezastąpionych Sandra

KOREA
@***

Idź do Ana i Ombre że ci Monia normę naszpanowała i premie z przerwą zabrała

xyz

Trzeba być debilem żeby tam pracować. Po zobaczeniu pierwszej wypłaty od razu się zwolniłam, a jeszcze ryja tępe liderki darły, że normy nie wyrabiam hahahaha, zapieprzałam cała spocona 8h dziennie z pieprzoną wkrętarką, ręka spuchnięta, nogi w (usunięte przez administratora) wchodzą od tych pieprzonych klapek i co? Niecałe 1700zł na moim koncie HAHAHAHA Wy się puknijcie w głowę! Jeden wielki wyzysk. Mogłabym dupić całe miesiące w takich warunkach, ale za minimum 3500 netto ;)

Nowa

Też mi ta Monika nie spasowała faktycznie pracowników goniNowa

Mija

Ola, głupia odpowiedź, wiem, ze pdiapsiuly jesteście ale nie zauważasz ze ona jest dwulivowa

Ola
@Mija

Głupi to jest twój wpis z ukrainy jesteś bo po polsku to widzę problem pisać

Elektrolit
@Nowa

Widzę, że kolejna gównoburza się zrobiła. Cóż... psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Buziaki.

Leniwie liderki/stary pracowni

Bardzo dobrze napisane, dziwne ze na wszystkich zmianach obejmuje ta sama noram... A wszyscy się czepili tylko jednej zmiany? Jak macie oceniać, to poproszę brac pod uwagę wszystkie zmiany...

Stary pracownik

Ludzie weźcie się ogarnijcie!!! Jak chcecie się naprawdę czepiać to popatrzcie na liderke Wiktorie która wiecznie siedzi na telefonie i wybiera firanki do domu, taki Lider wam odpowiada który ma w nosie co się dzieje na lini?? Inne w porownaniu z nią się angażują w pracę...

@Stary pracownik

Leniwe liderki, które stoją i nic nie robią są ok a te co się starają mieszacie błotem przypominam że te co nic nie robią zarabiają jak te drugie i to was nie razi, dziwne, normy obowiązują na każdej zmianie czyli jeśli one nie wymagają są bezużyteczne i biorą kasę za nic no i jeszcze te wasze ogromne premie też biorą

Uczuwa

Jak można być tak perfidnie lizytylkiem. Agnieszka wracaj, i zrób porządek ????w pierwszej kolejności Monika z ledow do zwolnienia. Nie będzie z nas robiła tyranow po to, żeby premie mieć. Mało jej, mało i mało.

@Uczuwa

Tak właśnie zgadzam się I każdy tak o niej myśli;) robi z ludzi tyranow I z jezorem zapierniczamy !

***
@;)

Jeśli robi z was tyranow to tylko się cieszyć haha bo tyran to władca absolutny hahaha wstyd używać słów których znaczenia się nie zna

Neutralna

Jestem z montażu i nie interesuje mnie Monika bo mamy Karolinę. Nigdy nie datzylam ja sympatią ale Karolina jej się słucha więc będzie źle zresztą już jest, za te grosze co zarabiamy nie wiem czemu czekamy na cud. Fajna praca, ale liderki do bani

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.