Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

No comment

Boże, jak widzę co tu ludzie wypisują, jak piszą to aż wstyd mi się komukolwiek przyznać, że pracuje w Sekonixie wśród takiej chołoty, bo jak ktoś wejdzie na go worka to pomyśli (usunięte przez administratora). Najwięcej trąbią i gadają Ci którym się nie chce robić i myślą, że za siedzenie na dupce i chowanie się między boksami zarobią kokosy.

@No comment

Tak to prawda osoby które chciałyby tutaj przyjść do pracy po prostu się wystraszą. Jeden gada na drugiego a na siebie nie popatrzy. Każdy jest taki sam. Każdy w czymś jest dobry a w czymś gorszy. Nie pasuje ci coś ? Podejść do tej osoby i powiedz „hej nie pasuje/nie podoba mi się to , możesz zrobić to inaczej ?” Ale po co skoro można napisać na go work i siedzieć potem jak mysz pod miotłą... Trochę to przykre ze pracujemy z takimi dwulicowymi ludźmi...

Racja

Dokladnie ta

@No comment

A dodam jeszcze, ze wszyscy którzy wiedzą co jest prawdą a co nie mają tutaj niezły kabaret z tych „nadpobudliwych” osób (nie ubliżając oczywiście nikomu)

No właśnie szukam pracy, i mam obawy.

Lala
@https://www.interia.pl/?utm_so

Jak chce ci się pracować a nie robić dramy i szukać problemu we wszystkich i wszystkim to na serio jest okej. Skupic się na robocie a nie na wszystkim wokół i jest git.

Pracownica

Cała ich zmiana do zwolnienia!!! Mam nadzieje ze czytają to ich liderzy :)

Seko
@Pracownica

Ale wy ludzie jesteście (usunięte przez administratora),czego wy im zazdrościcie bo nie rozumiem ? (usunięte przez administratora) pracuje na takich samych zasadach jak montaż i inne działy a wy zmyślacie jak najęci,ktoś wymyślił bajkę i wszyscy w to brną jak muchy (usunięte przez administratora).Teraz widać jak bardzo fałszywi ludzie pracują w Sekonix... TRAGEDIA

Bravo
@Seko

No brawo. Wreszcie jakaś pozytywna wypowiedź.

Nina
@Seko

Takich rzeczy nie da się zmyslic to cała prawda jest tak na 100% możecie zapytać wszyscy shift liderki z montażu bo to było zgłoszone co robi jakość jak nie wierzycie dla niedowiarkow i shift z jakości tez wie dlatego jest już w tym kierunku kilka zmian także zauważcie te zmiany ze jesteśmy porozdzielani każdy gdzie indziej i jak ktoś wspomniał że Edyty nie widać bo są zmiany bo w końcu shift lider przejrzal na oczy jakby to nie było prawda nikt by tu nie pisał o tym a za dużo komentarzy jest i to prawdziwe komentarze są uwierzcie.

Miśka
@Nina

A cała prawda jest na kakao na ich grupie zmianowej jak dziewczyny specjalnie wysyłaly zdjęcia ze Ng i nagle lider zapytał pisząc a nie wyrywacie ? A one odpisaly tak tak wyrywamy za dużo szpinaku sie najadlysmy a potem sie smialy z tego ze Lider cos wykryl ze to niemozliwe zeby tyle Ng bylo i juz cos podejrzewal a dziewczyny sie tym pochwalily potem mi o zadowolona że udało im się zrobic Ng i jedna druga broniła w wiadomościach pisząc

Montaż

Która to ta którą wywalili z maszyny nr 6 jeśli tak to gratuluję inteligencji w internecie kozak a w żeczywistości szara myszka którą boli dupka że ktoś ma lepiej od niej

Mont
@Montaż

Ona nawet na montaż się nie nadaje jest dwólicową osoba i tyle w temacie

Agusia
@Mont

Zgadzam się z tą wypowiedzią!! pracuje na montażu i nie raz widziałam słyszałam jak chodzi z maszyny na maszynę i obrabia (usunięte przez administratora) swoim koleżanką, opowiada jak to nie ma co robić i biega z jednego kąta w drugi że ma dość. Myśli że ma zaufane osoby a tak naprawdę wszystko mówią sobie za plecami i wychodzi falszywosc i obłuda!!! Przykro mi ze muszę pracować na lini z takimi osobami które nie potrafią zająć się swoją pracą tylko interesują się obowiązkami i obgadywaniem innych.

Moze tepa bo pracuje w seko????
@Seko

To nie bajka i ściema taka jest prawda i pewne osoby notorycznie się o tym przekonywały ???? jakoś w tej firmie jest poniżej godności wogole tej firmy szczególnie zmiana p... Zamiast pomagać szkodzą firmie. Zresztą cała firma jest do bani....

Hhhhh

Kochani z okazji Nowego Roku życzę wszystkim aby byli tak traktowani,jak sami traktują innych ludzi.

Pracownica

Wy myślicie naprawde że nikt sie nie dowie o tym co robicie? Nie jednokrotnie widziałam co piszecie do pawła na grupie Jak sie naśmiewacie z nas i piszecie że udajemy że ciągniemy kabel na maszynie Teraz kazda dziewczyna musi pisac swoje imie i nazwisko na detalu I bardzo dobrze moze wreszcie sie nauczycie co to znaczy sumiennie i odpowiedzianie pracować

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Bshaian

Ale we macie downa ludzie hahahahaha kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie

M

Wszystkie komentarze beda po kolei tak usuwane bo to jest smiech na sali ze piszecie ciagle to samo jakbyscie były w jakimś amoku I ja bede je zgłaszał tyle w temacie

ledy

to SKANDAL to co widziałam w tym tygodniu na nocnej zmianie nie wierzę normalnie to co robicie i dlaczego to robicie wy jesteście jakość jak tak możecie specjalnie robić NG nakryłam narazie 3 osoby, które to robią jeszcze raz takie coś idę znów z tym wyżej tak nie można ! Czy sa osoby, które to jeszcze widziały proszę o głos w tej sprawie.

@ledy

Zamiast pisać na go work idz z tym do lidera żeby coś z tym zrobić.

pracownica

żeby w raporcie miały jak najwięcej NG i żeby dziewczyny z montażu miały za to upomnienia, że żle pracują a jakość jest najlepsza

@ledy

Nauczcie sie wkoncu roboty a jak nie potraficie tego ogarnac to sie zwolnijcie.. Ktos kto jest odpowiedzialny za czesci nie moze dopuscic tego partactwa zeby to przeszlo dalej, bo potem.ta osoba tez ma przypal..

ale to nie musza specjalnie wyciągać kabelków, że jest NG specjalnie to robią !!!

@@Ledy

Bo dziewczyno Ledy to Cyrk- Goryl staje na podium a małpy klaszczą

Dziewczyna szamana
@ledy

(usunięte przez administratora) Idz na skargę nic nam nie zrobicie. Jesteśmy jedną z lepszych zmian z QC.

Lider nic nie zrobi , wszyscy to wiedza tylko nikt głośno nie powie bo się boja ... patologia

@Dziewczyna szamana

Albo jesteś głupia albo ja już nie wiem. Wszyscy wiedzą, że specjalnie robicie NG. Nie raz sama widziałam na własne oczy jak to się długopisem "szlifowało" chromowana albo działało o ostre krawędzi. W całym tym walniętym zakładzie to tak na prawdę LEDY zapierdzielają a i tak dostają po (usunięte przez administratora) za wszystkich. Czasami mam wrażenie, że do tej jakości to samych niedorizwojów przyjmują, celowo i z premedytacją. JAMENT

@Rrrrr

tak i tu świeta racja widać, że ledy pracują a nie to co jakość chodzą w 3 żeby sobie pogadać a reszta pracuje za nie widziałam nie raz jak one w 3 stoja przy jednej palecie i sprawdzaja w 3 i cos kombinują aby tu NG zrobić a jedna osoba sprawdza sama cała paletę, te co same sprawdzają nie mają nic wspólnego z tymi NG to tylko ta trójka dziewczyn to robi

@ledy

Temat był zgłaszany ale to słowo przeciwko słowu. One się nie zmienią i tylko mam nadzieje ze przyjdzie kryska na matyska i oberwie im się za to co robią. Karma wraca... ale ja to bym dyscyplinarke dała. Nie pozdrawiam działu jakości.

led
@tak

a może zainstalować kamery nad działem jakości?

@led

De facto to one nie mają jednego miejsca. Przecież chodzą koło maszyn i nie tylko.

nina
@led

jestem za kamerami albo niech lider ich w końcu otworzy oczy bo ma takie zaufanie do nich uważa je za najlepsze a one takie cos robią może w końcu karma wróci mam taka nadzieje, że kiedys wylecą z pracy za to

ada
@tak

chodza parami niektóre z nich jak widac na hali może czas je porozdzielać na inne działy ta trójce a nie razem

Ktos
@tak

Dziwne że (usunięte przez administratora)tego nie widzi,albo nie chce widzieć,porażka, poleci szybciej za to wszystko

mis
@Ktos

jakby była Aga może by zareagowała na to i cos by zrobiła w tym kierunku i z jakośći na 100% te 3 osoby do zwolnienia!!!

Hahahah
@Dziewczyna szamana

Tak, macie zacne trzecie miejsce.

Ktoś
@ledy

Wszyscy pracują tam na tych samych warunkach. Każdy wie do czego został zatrudniony. Zamiast się wspierać, pomagać sobie to każdy każdemu kłodę pod nogi. Jeszcze gdyby za to pod***nie wam płacili. Ale nie wy robicie to za pogłaskanie po głowie. Lider czy Koreaniec się uśmiechnie, podziękuje a gdy słońce zajdzie powie zobacz jakie głupie Polaczki sami sie wyżynają. Ludzie! Wy K**a szm**cie za 400-500 Euro czyli tyle ile na zachodzie licealista dostaje za sprzedanie butelek z całego miesiąca. Co za tępy naród. Tfu.

@Ktos

Patrycja niechce widziec ani wiedzieć, i sie nie odezwie bo się boi. woli w tyłki włazić bo dla niej liczy się tylko ona i jej kariera.

@mis

Aga na pewno by zainterweniowała bo już zdażały się różne sytuację i zawsze reagowała i stawała za nami. Nie bała się odezwać.

Irena

Ka co? Kariera? W Sekonixie? :D

Ona
@ada

I co wam do tego kto jak chodzi? Nic z tym nie zrobicie nie wasz interes pracę swoją wykonujemy bardzo dobrze. To wam żal (usunięte przez administratora) ściska że musicie stać w jednym miejscu

@Hahahah

No chyba ty

Pelikan

Wykonujecie dobrze? A to nie od was ostatnio wyleciały dziewczyny bo takie z was kontrolerki jak z koziego zadka trąbka? Bardzo się cieszymy że nam zmiany wymieszali, przynajmniej teraz pracujemy z normalnymi ludźmi. Powinni was wypier...

@Ona

Żal to mi tego waszego lidera, że ma tak nieuczciwe dziewczyny w zespole, które się dopuszczają robic NG specjalnie !

Ona
@Ania

Lidera mamy dobrego przynajmniej nas broni nie to co wasza

Lo
@Dziewczyna szamana

Widać właśnie na jakim poziomie jesteś zerem takich słów używać brzydkich zero kultury i wychowania.

Dziewczyna szamana
@Lo

Wysokie IQ krótka sukienka

One się nie zmienią
@tak

to do królowej trzeba iść i opowiedzieć wszystko bo tak nie może być jakość to dno i dotyczy się to tylko nocnej zmiany dzisiejszej nie pozdrawiam jakośći karma wróci zobaczycie

@pracownica

Podaj imiona tych dziewczyn z kontroli jakosci co robia NG ja pogadam z PREZESEM te osoby odpowiedzą za to co robią.

Lil
@Irena

A co może nie? To by koreancom się postawiła i walczyła o wszystko jak należy

@Ktos

(usunięte przez administratora)nie jest liderem jakości, zgłasza problem a to że wy tego problemu nie potraficie rozwiązać to świadczy tylko o waszej nieudolność

@X

Prawda było głośno ale nic z tym nie zrobili to Team Lider powinien działać w tym kierunku ale pewnie nic nie zrobi bo się boi koreancow bo przecież to i jego wizerunek praca jako team musi się wykazać ze najlepsi są bronić swojej ..

:-/
@X

To świadczy raczej o nieudolności Patrycji ze nie potrafi rozwiązać tego problemu bo skoro jest liderem to powinna to zrobić ona a nie my.

YUSTY

które dziewczyny???

@:-/

Piszę wolno bo chyba słabo czytasz ze zrozumieniem PATRYCJA JEST LIDEREM MONTAŻU A NIE JAKOŚCI zgłasza problem do lidera jakości i to jego obowiązkiem jest się tym zająć.

X

A te swoje Aga i Aga no czytać już tego nie mogę Aga to przeszłości nie ma i nie będzie Jeśli tęsknicie to nic prostszego cv do firmy gdzie pracuje i niech was broni dalej

@X

tak to Team Lider z jakości powinien działać w tym kierunku

pracownica

dlaczego ona własnie, że Olga najdłuzej pracowała na wtryskach , więc ona nic nie zrobiła przynajmniej ja nie widziałam żeby wyciągała kabelki a z tego co wiem to ona sama odchodzi z firmy tak sie chwaliła

:-/
@X

I myślisz że samym zgłaszaniem coś zdziała, ptoblem trzeba eskalowac, a jej sie pewnie niechce. No i masz pewność że zgłasza, bo nie zawsze co mówi Patrycja jest zgodne z prawdą.

Marta, Edyta one wyciągają kabelki a 3 osoba to wiecie

Kolorowa Ania
@:-/

Powiem wam tyle Nie wymieniajcie z imion i nazwisk bo wszystkie na tej jakosci powinny isc do Zwolnienia Szczegolnie zmiana Natali i zmiana Pawla B Nie moge patrzeć jak sobie nie radza na kazdym dziale na jakim sa Zmiana Karoliny jest okej i nie mam do nich zadnych zastrzezen Robią swoje, nie maja problemow i tak powinno byc na kazdym dziale

Tak

A 3 dziewczyna to myślę że to Monika badz Anna K.

Mis
@Kolorowa Ania

Pracowałam tydzień na zmianie u Natalki i ta zmiana jest najlepsza według mnie nie mam zastrzeżeń do tej zmiany

@Mis

Poznaj bardziej te pie przaniete dz ivki to sie przekonasz jakie sa Wystarczy popracowac z nimi na zmianie i juz wszystko wiesz Przezylam to wiec wiem co mowie

Ktoś
@Mis

Mało wiesz. Popracuj dłużej zobaczysz co wyprawiają. W każdej normalnej firmie to są dziewczyny do odstrzału z dyscyplinarką

Wtryski
@pracownica

A ty jej nie broń bo wiem że jest zdolna do wszystkiego udają taką niewinną

@Wtryski

A ja wiem kim jestes ups

Nikol
@pracownica

To juz sie smieszne robi jak jedyna wasza ucieczka do ploteczek to gowork

agat
@Tak

powiedziałabym że te 2 osoby też winne

aneta
@pracownica

oj nie byłabym tego tak pewna też maczałe palce w tym niestety a wydaje sie taka miła a tu takie coś robi

@ledy

A boście są durne. Jak widzicie, że jakość któryś raz z rzędu robi NG to kuźwa linie stóp. Wszyscy, bez wyjątków. I albo zrobią z tym porządek albo nie pracujecie. Macie takie prawo i nic wam nie mogą zrobić. Ale to musicie wszyscy - linie i maszyny i wzywać kierownika i koreańców. Dobrze, że już tam nie pracuję, ale szkoda mi Was, że nie potraficie o siebie zawalczyć.

@Rrrrr

Oho. Widzę, że komuś tutaj się nie spodobało to co piszę. Radzę zatem zapoznać się z KP np. Art 218 i tenże sam z KK. Do tego dodam art. 296 KK. Ciekawa lektura. Mam nadzieję, że górac weźmie sobie to do serca i przestanie zastraszać pracowników naganami, karami porządkowymi i wezmą się za tych, którzy niweczą ciężką pracę innych.

Nikola

Sama jesges nudna Jeszcze z tej smiesznej zmiany powinni byc zwolniona ta smieszna zastepczyni pawelka Na czele ze swoja tępą przyjaciolka i z biura ten gosc co udaje ze cos potrafi

Też jestem za !

Mikołaj

Jestescie wszyscy smieszni pisząc tutaj po nazwiskach i pierwszych literach nazwisk Po co wam to? Po co jakies smieszne teksty ktore nikogo nie interesuja?

Ja również to prawda

Daw
@Ania

Jestem za zwolnieniem również !

romeo

karma wróci za robienie NG specjalnie nie dzowie sie że ktos tu napisał o zwolnieniu popieram

Angelika2

Zapomnialas o tej chudej rudej i Monice z jej zmiany Powinnyscie trafic na montaz i zobaczyc co to prawdziwa praca

Dobrze ze juz tej grubej nie widac z Qc najpierw robila ng a pozniej podkładala innym kolezankom ktora wszyscy dobrze znają ale niestety sprawiedliwych ludzi zwalniają a tych idiotów zostawiaja Przyjdzie karma do ciebie tez Cala wasza zmiana poleci z sekonixa

Smt
@Monika

Ta gruba to siedzi na smt za kare za podkladanie nie chcieli jej na montażu i ma nauczkę najwięcej upomnień dużo osób się na nią skarżyło

popieram te osoby robiły specjalnie NG i musza byc ukarane

@Smt

w końcu shift lider ja przyłapał jak robiła NG i dlatego jest na smt ja ja tam widuje i żygac mi sie chce jak ja widze ten ryj wredny fałszywy

Patryk
@Anna

ja też ten (usunięte przez administratora) ryj widuje codziennie weżcie mi ja z tad i na inny dział dajcie

@Smt

Ta gruba to Edyta chyba ma na imię

Smt

A ta chuda ruda?

aneta

nie wierze Marta od poczatku na lini sprawdzała chodziła i taka osoba okazuje sie być niewarygodna, fałszywa - i robiła takie rzeczy juz straciłem zaufanie do Ciebie a pracowalismy razem brak słów normalnie

@aneta

One wszystkie od samego poczatku chodzily po lini i sprawdzaly ale zamienily sie w jakieś paniusie ktore sie wywyższaja bo maja 100zl wiecej Dlatego tak jest Kasa do glowy uderzyla Zaraz i tak bedziecie zwolnione

Simone
@Smt

Z czyjej zmiany ona jest i jak ma na imię?

@aneta

jestem w szoku twoim zachowaniem martusiu i ty dajesz przykład zastepcy lidera to nieporozumienie wogóle sie nie nadajesz na zastepce lidera za to co robisz, myslisz że ci wszystko wolno i nic ci nie grozi bo lider ci zaufał powinni cie zwolnic to skandal w końcu prawde ktos wyjawnił brawo otwórzcie oczy wszyscy lider i shift lider z jakości tak nie może być

@Smt

a chuda ruda nie jest taka jak one jest własnie uczciwa osoba nie robi takich rzeczy jak inne laski taka prawda

Ada
@Ewa

Kazdy ma swoje zdanie Ja widzialam do czego jest zdolna I nie tylko ja

Ada
@Ewa

Kazdy ma swoje zdanie Ja widzialam do czego jest zdolna I nie tylko ja

natka
@aneta

Wszystko to prawda .... przykre ze takie rzeczy się dzieją i te dziewczyny takie sa a udaja niewinne

Weronika
@natka

Nie ma to jak hejt anonimowych kozaczków albo kozaczka w sieci

Abc

Mają 500 zł więcej

Męska część

Pozdrawiam dziewczynę Karoline z jakości od Natalii pracującą na dole. Życzę Ci szczęśliwego Nowego roku;)

@Męska część

Dzieki wzajemnie :)

Męska część
@Męska część

Blondynka dla sprostowania

montaż góra za uczciwa prace a jakość do zwolnienia za to co robia ta jedna zmiana tylko i wyłącznie od Marty do zwolnienia

Weronika

Kiedy sie wraca do roboty ludzie? Xd

inna
@Weronika

2 stycznia

Wesołych Świat ????

kolonek

Chciałbym pozdrowić Julkę z biura z montażu najbardziej uroczą istotę w Sekonixie!!!!

Kawaler
@kolonek

Mi się bardzo podoba liderka Karolina ta w okularach jest bardzo ale to bardzo piękna uuuu aż bym z nią na kawę poszedł

Witam jak nazywa się ta wysoka blondynka z kadr podoba mi się a nie wiem jak zacząć rozmowę ... Dziękuję za odpowiedź

Iks
@Zainteresowany

Gdzie twoje jaja? Boże drogi co za czasy, żeby się facet bał zagadać, zgroza...

@Iks

Jest świetna ma coś w sobie pozdrawiam panią Ewelinę z kadr

led

Ktoś już dostal pemie świąteczną?ja nadal czekam żeby kupić karpia...

Rr

Wczoraj byly

Ledy

Życzymy ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT a dla jakości karpia z ości!

B1gb4dw0lff
@Ledy

Nie zesraj sie

Pytanko

Którego dokładnie wypłacą wczasy pod gruszą? Z góry dzięki za info ;)

ledy

może tak podwyżka dla jakości za to że robia ng specjalnie

Jakość
@ledy

Beka z ciebie że robisz na montażu za marne grosze, my sobie z dziewczynami cisniemy beke i plujemy na was haha

@Jakość

Czytam i niewierze , co to za okropna dziewucha z ciebie ? Niewychowana i arogancka ! Taka odważna jesteś koleżanka i taka masz bekę z ludzi to podpisz się z imienia i nazwiska , myśle ze co nie którzy chętnie cię odwiedza żeby porozmawiać to dopiero będzie beka ! To jak masz na tyle odwagi cywilnej żeby się ujawnić (usunięte przez administratora) ?

Kiedy wyplacaja premie świąteczną?

Leon

Laska, ktoś się grzecznie pyta a Ty go od pustaków wyzywasz. Niewychowane dziecko jesteś i zapamiętaj, karma wraca

Dark

Kiedy zaplaca mamone na swieta musze kupic krate browarow bo akurat promocja jest.

Adrianna
@Dark

Ty sobie lepiej kup słownik (usunięte przez administratora)

Głos z normalnego świata

Dla mnie całą ta firma to jeden wielki cyrk. Ludzie przychodzą i odchodzą bo kto wytrzyma w firmie zarządzanej przez osłów? Mój 7 letni synek wykazuje większe zdolności kojarzenia przyczynowo skutkowego niż ci pożal się Boże szefowie ze wschodu. Do tego te wszystkie układziki i toksyczna atmosfera bo normalnych ludzi się zwalnia a zostawia cwaniaczków którzy za to żeby w d.. wejść azjacie sprzedaliby własną matkę, mało tego robią z nich liderów (usunięte przez administratora) Pozdrawiam kumatych i życzę powodzenia, może jeszcze kiedyś będzie normalnie.

@Głos z normalnego świata

Wszystko to prawda .... przykre ze takie rzeczy się dzieją .... a życie te panie zweryfikuje i jeszcze dostaną lekcje od życia ..

OMFG

Tak, dokładnie. Życie zweryfikuje... Chociaż może już to zrobiło ("pozdro dla kumatych") :) Radzę popracować nad skladnią, stylistyką i interpunkcją, a dopiero później się wypowiadać.

Gtfo
@OMFG

"Skladnia" znaczy składnia? No i gdzie tam jest jakieś pozdro? Chyba kogoś pupka zapiekła.

O tak dokładnie, zgadzam sie co do każdego wypowiedzianego tutaj słowa. Ta trójca to totalne dno. Siedzą naśmiewają się i nic nie robią a te dwie(usunięte przez administratora) To szkoda gadać. Siedzi przed kompem i układa pasjansa, oglądają filmy na telefonach. Za co one dostają wypłaty? Bo jeszcze nigdy nie widziałem aby naprawdę coś dla tej firmy robiły. Jak nie gadają o tym co już wspomniane to obgadują każdego po kolei. Chodzą i robią sztuczny tłok udając że coś robią, przyglądają się kto co robi i donoszą shiftowi W. Nie rozumiem czy nikt z "górnej półki" tego nie widzi? Chciałby człowiek pracować "normalnie" ale tacy ludzie strasznie psują atmosferę

Pracownica ict
@**

Dokładnie, tak samo myślę ale tak sie zastanawiam czy jak pójdę do tych wyzej czy cos z tym zrobią. Zastanawiam się juz nad daniem wypowiedzenia bo one siedzą cale 8h i obgadują albo na telefonach, to jest karygodne ze Ewa nic z tym nie zrobi.

Donosicielka!
@Pracownica ict

Hahahahahaha ty tak serio? Hahaha czy to tylko żarciki? XD Zanim wypowiecie sie na temat danaj osoby to radzę najpierw zapoznać się z jej obowiązkami :) A co do twojego wypowiedzenia to uważam ze to świetny pomysł, nie czekaj złóż je czym prędzej :)

@Pracownica ict

Nic nie zrobią ... przykro mi ale taka prawda , ja w zeszłym tyg byłam w zarządzie żeby powalczyć o godność i sprawiedliwość to skończyło się na chorych konfrontacjach o odbijaniu piłeczki a ja już nie pracuje bo Koreańczyk się oburzył ze może się mu ktoś postawić i tak oto od dziś już nie pracuje . Ale pozdrawiam wszystkie moje dzielne koleżanki które walczyły o lepsze dni dla nas , dla nich chciało mi się wstawać rano żeby iść do pracy , to wspaniałe kobiety , matki, żony , dziewczyny , życzę wam powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.