Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

O tak dokładnie, zgadzam sie co do każdego wypowiedzianego tutaj słowa. Ta trójca to totalne dno. Siedzą naśmiewają się i nic nie robią a te dwie(usunięte przez administratora) To szkoda gadać. Siedzi przed kompem i układa pasjansa, oglądają filmy na telefonach. Za co one dostają wypłaty? Bo jeszcze nigdy nie widziałem aby naprawdę coś dla tej firmy robiły. Jak nie gadają o tym co już wspomniane to obgadują każdego po kolei. Chodzą i robią sztuczny tłok udając że coś robią, przyglądają się kto co robi i donoszą shiftowi W. Nie rozumiem czy nikt z "górnej półki" tego nie widzi? Chciałby człowiek pracować "normalnie" ale tacy ludzie strasznie psują atmosferę

Pracownica ict
@**

Dokładnie, tak samo myślę ale tak sie zastanawiam czy jak pójdę do tych wyzej czy cos z tym zrobią. Zastanawiam się juz nad daniem wypowiedzenia bo one siedzą cale 8h i obgadują albo na telefonach, to jest karygodne ze Ewa nic z tym nie zrobi.

Donosicielka!
@Pracownica ict

Hahahahahaha ty tak serio? Hahaha czy to tylko żarciki? XD Zanim wypowiecie sie na temat danaj osoby to radzę najpierw zapoznać się z jej obowiązkami :) A co do twojego wypowiedzenia to uważam ze to świetny pomysł, nie czekaj złóż je czym prędzej :)

@Pracownica ict

Nic nie zrobią ... przykro mi ale taka prawda , ja w zeszłym tyg byłam w zarządzie żeby powalczyć o godność i sprawiedliwość to skończyło się na chorych konfrontacjach o odbijaniu piłeczki a ja już nie pracuje bo Koreańczyk się oburzył ze może się mu ktoś postawić i tak oto od dziś już nie pracuje . Ale pozdrawiam wszystkie moje dzielne koleżanki które walczyły o lepsze dni dla nas , dla nich chciało mi się wstawać rano żeby iść do pracy , to wspaniałe kobiety , matki, żony , dziewczyny , życzę wam powodzenia :)

ola

czesc, z kim moge sie przespac zeby dostac awans na shifta? slyszalam ze tak robia i jest duzo latwiej?

Nina
@ola

A co szukasz przygody ? Możesz się z nami wszystkimi przespać :)

SHIFT

Trzeba było się uczyć

;))
@ola

Musisz iść do Kamila z ckd

Janek
@ola

Zgoła wąsa, ogół bobra, użyj odświeżacza żeby zabić zapach śledzia to może weźmie ;) chociaż z takimi fałdami to nie będzie wiedział czy już wszedł tam gdzie powinien czy w spoconą fałdę :)

Til
@SHIFT

Uczyć za shifta? Nie rosmieszaj mnie. Pochwalcie się lepiej, jak zostać shiftem. Floryda, dyskoteki z koteancami, siadanie im na kolanach itd i ma się awans a nie pieprzysz o nauce, nieuku

Ledy

Karma wróci za niedługo wasze dni są już policzone za robienie Ng do dziewczyn które to robiły z jakości odpowiedzą za to

Twoja matka
@Ledy

XD A Twoje też już są policzone?

Ledy

Kiedy podwyżka to jest dziwne co dzial inna wypłata dlaczego na jakości maja o 100 zl więcej niż my na montażu to my pracujemy ciężko może zbiórka i pismo by wszyscy mieli równo ta sama stawke na umowie

@Ledy

Dokladnie my wiecej pracujemy oraca ciężka rwce bolą od wkrętarka a jakoś sama robi NG i jeszcze maja za to wiecej płacone!Żenada

Zniesmaczona
@Ledy

Czy tylko mi się wydaje czy pracuję z mało rozumnymi ludźmi? Jak wszyscy mają mieć takie same wypłaty? Ludzie, którzy mają różne obowiązki w pracy maja mieć stawkę na równi z tymi, którzy wkręcają śrubki? No chyba się coś komuś pomyliło. To tak jakby Team/Shift Leader albo Manager miał mieć taką samą stawkę jak zwykły pracownik. Nie rozumiem gdzie logika w waszym myśleniu. Na każdym dziale/stanowisku są inne obowiązki i jeśli ktoś myśli o tym, żeby każdy z pracowników zarabiał tyle samo to sory, ale jest debilem.

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
;)

Jak tam imprezka z lakierni słyszałam że ciekawie było

Ktoś
@;)

Bardzo bardzo udana fajni ludzie to i zabawa super

ATTENTION

UWAGA OGŁOSZENIE! Z uwagi na zbliżającą się przerwę świąteczną, informujemy iż urlop bezpłatny pozbawia Was premii. Po firmie krążą fałszywe informacje, z których wynika że premia frekwencyjna zostaje. Pozdrawiamy, uczciwi pracownicy.

@ATTENTION

Co za bzdury piszesz Premia frekwencja będzie jak ktoś nie ma płatnego urlopu!!!!! Nie wypowiadaj się jak nie wiesz!!!! Pozdrawiam

Weźcie tą ala"liderke" K..... bo sie panoszy jakby byla nie wiadomo kim cwaniara nie pamieta jak zaczynała jako logistyk gdzie se nawet z tym nie"poradziła"(usunięte przez administratora)

Może nikt jej nie wytłumaczył na czym jej praca polega. Za to panoszenie i wywyższanie powinna wrócić na swojej pierwsze stanowisko - logistyk, może wtedy miała by trochę szacunku dla ludzi. Odnoszenie się chamsko do kogoś nie pokazuje jej inteligencji wręcz przeciwnie pokazuje jej brak. Teraz będzie chodzić obrażona na cały świat bo ktoś na tej stronie prawdę napisał ale nie było by tego gdyby zachowywała się normalnie i odnosiła z szacunkiem. Nawet Pani shift lider Izabela nie odnosi się z takim brakiem szacunku i tonem jak ona... Wszyscy myśleliśmy się będzie to dobre rozwiązanie ale jednak nabawiliśmy się jak narazie samych złości. :(

Jnn
@1234

Zgadzam się

Prodakszyn kontrol
@1234

Ty, ale logistykę to ty szanuj

ona

Dobry pracownik w tej firmie to Wazeliniarz Karierowicz i różne inne brzydkie wyrazy niestety. Pozdrawiam . nie tych dobrych!

MM
@ona

Sami sobie zgotowaliście ten los :)

Lizus
@ona

Było trzeba się uczyć c:

:-p
@Lizus

Albo umieć dobrze wlazic bez wazeliny bo szkoła to tam mało znaczy.

Pracownik roku

Ale załosne.. Usuwacie negatywne prawdziwe opinie!!!! Napewno Martyn.ce się nie spodobało ze ktos o nich prawdę napisał pfhh. Także porządku nikt z tym nie zrobi wiec trzeba dać wypowiedzenie??

Nieee
@Pracownik roku

Wypowiedzeniem zrobisz im dobrze. Trzeba zrobić coś aby nierobów zlikwidować

Jo
@Pracownik roku

A dawaj i teraz, nikt cię na siłę nie trzyma. Tylko narzekać potraficie i widzicie to co chcecie widzieć. Jedno wielkie przedszkole, aż mi was szkoda..

pudzian

Jedyna firma która zwalnia ludzi naprawde oddanych i pracowitych a lebrów i lizusów zostawia

aga

Wrzucam na stół w najbliższym czasie wypowiedzenie jak wiele innych osób też to planuje ..

mam już dość tej jakości ranna zmiana do wymiany

Sss

Dokladnie zmory!!!

Saba
@Sss

I lizusy zachowuje się jak lider . Aby podlizuja się a obgaduja lidera jak niewiem i się śmieją miłe a tak fałszywe

Saba
@Sss

A szczególnie te 4 osoby co robia ng specjalnie z jakości ranna zmiana uważać na nie

Z całym szacunkiem do was ale nikomu bym nie polecił pracy w tej firmie, jest jedną z najgorszych w regionie o ile nie najgorszą , a to tylko ze wzgledu na kierownictwo które wiecznie obiecuje gruszki na wierzbie i na koniec wychodzi ze oszukują , kombinują , dzielą ludzi na lepszy i gorszy sort , kolesiostwo , brak empatii , słabe zarobki za cieżką prace , obrastanie w piórka , brak szacunku dla ciezko pracujacych ze strony liderów przeciez jesteście tylko ludzmi a nie kims wyjątkowym wiec nie ośmieszajcie się swoją wyższoscią , ludzie tam pracują bo musząa nie ze chcą ,a wy to wykorzystujecie i nigdy nie uczycie sie na błedach , kazda inna firma ma przynajmniej minimum szacunku do swoich pracowników ale nie sekonix tam panuje przekonanie ze twardą reką zmusicie pracowników do lepszej wydajnosci? jesteście w błędzie i to wielkim , ludzie jak tylko mają okazje to uciekają od was , nie jesteście atrakcyjni dla nowych pracowników i stad u was takie rotacje , naprawdę oddanych i pracowitych olewacie i poniżacie , a leni i lizusów wystawiacie na piedestał , a tacy ludzie to przecież słabe istoty i szybko im sodówka uderza do głowy i bawią sie liderami, dobry lider jest za swoimi pracownikami , swoim podejsciem i wyrozumiałością jest w stanie dokonac naprawdę wielkich rzeczy , ale po co? lepiej byc tyranem i mobberem ludzie będa do takich lgnać bo sie boją , a tak to zawsze bedą mu zle zyczyc i tak sie koło zamyka , pracuje tu i sporo widzę ale sie nie odzywam bo jestem tym z gorszego sortu i wiem ze kiedyś sprawiedliwosć i prawda zwycieży a tą firmę karma dopadnie , Nie pozdrawiam jakosći!!!!!!!!!!!!!!

Rrrrr
@pracownik

Bingo! Też kiedyś o tym pisałam, ale prawda jest taka, że pracują tam zazwyczaj osoby dwulicowej, fałszywe i wysługujące się innymi. Szczekają za plecami jak im to źle i nie dobrze, żalą na Ana nawalonego na no kach ale nikt nie ma odwagi czegokolwiek z tym zrobić. A wystarczy zadzwonić na policję, do PIPu. Ufff jak dobrze, że mój koszmar w tej firmie już się skończył. KFTP czy NIFCO przy tej firmie to przedszkole. Aaaa i przytoczę jeszcze sławetne słowa a na jednym z pseudo spotkań : wedłóg mnie i tak za dużo zarabiacie! ( sic... Najniższa krajowa). No to lizusy... GO WORK IN SECONIX AND BE HAPPY ????

Jakość
@pracownik

Wybacz, jest jakość i jakość. Nie wypowiadaj się za całość bo nie wszystkie pracują bylejak, a przykładają się do tego co zostało im powierzone. Źle czuje się z tym, że o jakości mówi się o calokształcie, bo osobiście pracuje tak jak wymaga ode mnie stanowisko

Anonim 3

Szkoda że nie wszyscy pracownicy są tacy jak Sebastian K... Wzorowy człowiek, sumienny pracownik.

paweł
@Anonim 3

nadałby się na lidera

jakość

kogo maja zwolnic z wtryskarek bo chodzą ploty,że maja kogoś pozbyć

nina

Bardzo szkoda ze niewygodne opinie sa na biezaco usówane a czytając wiele z nich były prawdziwe

Francek

Jak już pisze się pisze hehe

Darek z utrzymania i Janusz nadają się do zwolnienia dawać na injection Wojtka i tego młodego naprawdę są na każde zawołanie i sprawnie usuwają awarię no i mają narzędzia

Nowa pracownica

Czesc jestem nowa osoba Czy moge sie dowiedziec jak mają na imie chłopacy z kontrol jakosc?

SMT
@Nowa pracownica

Atos Portos i Aramis

Ona
@Nowa pracownica

Podejdź i zapytaj. Zrób tak jak kazdy. Zenuła

Marianna
@Ona

A jezeli jestem niesmiala i nie podejde? Podoba mi sie team lider jakosci Jednak on chyba jest mlody a ja po 30tce wiec chyba nie bedzie zainteresowany

led
@Marianna

Team lider jakości jest chyba zajęty...

marta
@Marianna

on tez niesmiały jest

DEN

Przyjdzie ktos po tom blache na ckd ?

Nb

Ja was ludzie nie rozumiem dla czego robicie NG macie pracę pensje pomyślcie że tymi autami do których robicie części będzie jeździć człowiek może właśnie ty tu chodzi nie tylko o jak płacą ale też w aszych rękach jest to czy osoba która będzie posiadać samochód z zamontowanych przez was części nie daj bóg nie będzie miała wypadku może to na ciebie trafić a skąd Wieś że auto którym Tt jeździsz ktoś coś źle zmontować ludzie szanujcie siebie wkoncu na wzajem i że ktoś wam zaufal dając ta prace na każdym etapie produkcji po montaż jesteście odpowiedzialni czy w dzisiejszych czasach nie umicie szanować niczego jak widzisz ze ktoś robi specjalnie zgłoś to to wszystko zależy od was jak będzie wyglądał efekt końcowy osobiście nie pracuje w żadnej firmie aotomotiv ale jak czytam co się dzieje na tych fabrykach to Strach wsiąść do samochodu żal słuchać ludzie robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.