Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

pracownica

Jak można się na jakość przenieść ? Oni to mają raj w tej firmie ! Wie ktoś coś ?

stary pracownik

Zapraszam do firmy Woobotech Poland lepsze warunki i lepsza kasa

????
@stary pracownik

daj namiary na tą firmę żeby cv wysłać

:-)
@????

Jest po drugiej stronie ulicy, za Jeluxem. Powodzenia.

Szamanka
@pracownica

Wrócisz szybciej tam gdzie jesteś niż Ci się wydaje

po znajomosci

Nb
@stary pracownik

Może jakieś namiary na rekrutację i ile na start

Gdyby kazdy tak skupil sie na swojej pracy i swoim wizerunku a nie siedział popołudniami na goworku i wypisywal z nudów niepotrzebne opinie

Czy tylko mnie denerwuje nowa pomocnica liderek która swoim wyniosłym zachowaniem pokazuje wyższość nad wszystkimi ? (Chodzi o drugą zmianę)

Inny pracownik

Taaaa pracowała na maszynie, a zachowuje się jakby zapomniała jak to jest na niej stać.

Jikn

Ma pomagać dziewczyną na maszynie, naprawiać ng, dowozić towar a jak jej potrzeba to jej nie ma.

Wiecie co , brak słów żeby opisać pewne kwestie jakie jakie się wyprawia bo musiałabym się zniżyć do ich poziomu , a nie będę się tak wysławiać jak te prostaki bo innego określenia nie ma . Jak dla mnie to trzeba zacząć nagrywać zachowania ludzi a przede wszystkim liderów bo po prostu tego się nie da nawet w słowa jakoś ubrać ..! Jak dla mnie to temat do telewizji !

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Denys

dzekuju za ciasto, bylo smaczne blacha do odbioru na CKD

Aldona

A kogo masz na mysli

ciekawa

a jak ma na imie ta nowa liderka

Szamanka

A to był jakiś Damian na jakości? Bo sobie nie przypominam nikogo takiego ????

Lolka
@Szamanka

Chodzi o shift leaderke na SMT :) m

led

Były już wyplaty?

nie Pozdrawiam kontroli jakości co maja ranna zmiane najgorsza zmiana jaka moze byc w tej pracy

@pracownik

jutro na rano zas z nimi pracować jeszcze tylko do końca miesiąca pracuje tyle trzeba wytrzymać z nimi

VenoX

Jak dla mnie tocwywalcze to co mi sa winni i automatycznie zaraz po tym sie zwalniam bo nie beda ze mnie robic jakiegos glupka a to moja pierwsza praca i myslalem ze bedzie to porzadna firma ale jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz i ja sie przekonalem

pracownica
@VenoX

pierwsza praca i po 4 dniach chorobowe - fajnie zaczynasz ! strach dopuszczać cię do pracy ! dla moje bezpieczeństwa i innych pracowników - zwolnij się !!!

@pracownica

Ogarnij sie ,bo kazdrmu moze zdarzyc sie wypadek .. troszke kwrwi i 13 szwow ? Ogarnijcie sie ludzie .. dobrze ze odeszlam bo (usunięte przez administratora)coraz wieksza na tej firmie .(usunięte przez administratora)

@VenoX

@VenoX walcz o swoje pieniądze! Just Do It!

Ika

Czy ktoś wie i mądrze doradzi kto w tej firmie jest osoba bardzo kompetentna i wpływową w sensie ze nie zamiecie problemu pod dywan tylko pomoże ...? Chodzi o mobing w pracy .. liderzy uważają to za bzdury a osoba ta rośnie w sile i posuwa się do coraz podlejszych rzeczy , czy jest tu ktoś na poziomie kto poważnie podejdzie do problemu ...?

...
@Ika

Oczywiście, że jest ktoś taki. Idź do kadr tam jest taka pani co raz w tyg wysluchuje pracowników na również temat mobbing... Takim sposobem właśnie wywalili Agnieszkę. Reszta rządzącej mafi niestety jeszcze pracuje. Pozdrawiam

Ika
@...

Dziękuje za info ! Pozdrawiam

Elka
@Ika

Była jedną osoba która się nie paprala z nikim Ale już nie pracuje nawet przytarl nosa koreancom Pozdrawiam

o proszę sakasowane opinie ciekawe dlaczego ?bo prawde ludzie piszą

Hmm
@pracownik

A to tak da się skasować? Swoją drogą ciekawa lektura tutaj :)

Pracownicy

To co wypisujesz jest śmiechu warte. Ludzie pracujący 2 dni nie mają szacunku do nikogo kto pracuje tam długo, a potem piszą takie pierdoly na forum. To jest nie do pojęcia jacy tępi jesteście. Nikt za darmo liderem nie zostaje. Nikt nikomu nie grozi, nikt nie robi na złość, a już na pewno nikt nie robi zdjęć, gdyż jak wiadomo jest zakaz. Radzę skupić się na swojej pracy :) a jak nie pasuje to nikt na siłę nikogo tam nie trzyma. Jeśli czujesz się jak w obozie to tym bardziej nie rozumiem dlaczego się nie zwolnisz. Męcz się w innej pracy skoro tej nie szanujesz.

ktos

Blondi to jedna z najlepszych pracownic na tym dziale i nie rozumiem kto pisze takie głupoty ! Weźcie się lepiej za robotę a nie spinajcie się o byle co.

Ktoś

Pffff jak nazywacie „najlepszego pracownika” osobę która wyżej sra niz (usunięte przez administratora) ma to pozdrawiam... nie wróżę jej długiej przyszłości na tym stanowisku... napewno nie jak dalej będzie traktować taj ludzi

Pan Stokrotka

Fajno firma :) Do sie robic(usunięte przez administratora)

Korea nie szanuje ludzi , maja w nosie ludzi , a wczorajsze przemówienie na Ict to jakiś żart ! Serio myślałam ze taki reżim to już przeżytek a nie dość ze szef życzy sobie aby wszyscy się go bali to jeszcze rzekome nagrody dał tylko dla jednego działu . Nikt tego głośno nie powie ale prawda taka ze korea mega stronnicza , a smt zawsze najgorsze . Najbardziej mi żal ze odchodzą wspaniali ludzie którzy nie dość ze są uczciwi co jest dzisiaj rzadkością , to jeszcze maja wiedzę itp , ale jak widać korea nie lubi mądrych ludzi i woli żeby ludzie się na potęgę zwalniali a jak nie to sami zwolnią , (usunięte przez administratora) , żenada , ludzie sobie podbierają prace bo nie ma co robić , a jak zobaczą ze stoisz to od razu się wydzierają ! To jakiś żart , a do tego mobis , przecież to bezprawne bo miejsce pracy jest w zorach . Dobrze ze już mnie tam nie ma ! Niech w końcu ktoś się im postawi ludzie im was więcej tym lepiej . Nie idźcie ślepo za tymi liderami tylko myślcie samodzielnie i nie szanujcie się !!!

Ktoś
@Gość

Ludzie szanujcie się ! Popieram !!!! Nie dajcie się , nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!! A kasy nigdy nie zarobicie ! Pozdro

Paulina
@Gość

Co ty masz do Donga, on w ŻARCIE powiedział że mamy sie go bać, ty tępy babsztylu jprdl XDDDDDDDDDD

Paulina

Madzia

macie racje co do jakości tej zmiany tylko i wyłacznie ta zmiana która ma lidera bo jest tylko jeden Pan który jest za dobry ale niestety nic się nie zmieni bo ręka rękę myje... a tak by się fajnie pracowało jednak Polak Polakowi potrafi świństwo podłożyć

Dawid

Dlaczego kazdy skupia sie na tej tępej jakosci Poruszmy moze temat shift liderow z montazu i wtryskow ktorzy smieszą swoją postawą i wszystkim co mozliwe Zwalniają ludzi za nic , podnoszą głos bez powodu i uwazaja sie za wladcow (usunięte przez administratora)

@Dawid

Ja tam mam mega przykre wspomnienia z panem Wojciechem I nie polecam isc do niego na zmiane Tomek jest okej, porządny facet i wie co mowi Ale Mateusz no nie bede komentował bo to co sie u niego wyprawia to istna komedia Ma bardzo wysok samoocene o sobie i wtraca sie tam gdzie nie powinien Uwierzcie wiem cos o tym i nie bede juz dalej pisal Milej soboty

Anka
@Marcin

Powinni zrozumieć, że atmosfera w pracy jest ważna, ważny jest zespół, którym kierują, bez całej załogi niczego nie osiągną, nie tylko powinni sprawować kontrolę, dzielić zadaniami, lecz też informować, dbać o komunikację i motywować pracowników, większość nie posiada kompetencji na kierowanie kimkolwiek, literatury na ten temat jest mnóstwo, każdy shiftow powinien z takową się zapoznać.

Mateusz
@Marcin

Dziękuję za opinię na mój temat co do mojego doświadczenia broni się samo co do oceny dobrze że depresji nie mam ???????? zapraszam na rozmowę a nie latanie anonimowo na goworka ???????? pozdrawiam Mateusz K.

ZM. Mateusza
@Marcin

Drogi Dawidzie napisz co miałeś na myśli pisząc że u Mateusza to czysta komedia Nasza zmiana chętnie się dowie Pozdrawiam

HR

zaraz po wypłatach a przed premią świąteczną :)

Ola
@HR

Dziękuje za odpowiedz

Witam

jest przecież możliwość wyrażenia swojej opinii i mówienia prawdy jak naprawdę jest szkoda, że nie ma skrzynki na listy

Pomijając już kadrę śmiesznych liderów bez kompetencji do bycia na takim stanowisku to pragnę zwrócić uwagę ze ludzie stoją po 8h przy maszynach i sprawdzają płytki ! To niedopuszczalne i jak dla mnie to chore ! Wysiadają plecy , nogi , kręgosłup a kucnij na chwile to zaraz koło Ciebie cała korea się zleci bo to zbrodnia ! Wiele w życiu widziałam i przeżyłam ale przyznam się ze to co się tu wyczynia to przeszło moje najśmielsze wyobrażenia , myślałam ze takie patologie już się nie zdążają a raczej chciałam wierzyć ze te opinie są przerysowane , ale od kiedy pracuje jestem przerażona wszechobecnym mobbingiem , nagannymi za nic i niewiedza Koreańczyków ! Dno i jeszcze raz dno ! Nie polecam i uciekajcie czym prędzej ! Każda praca ale nie tu i nie z takimi ludźmi !!!!!!!!!!

pracownik2

ej ale czego się spodziewałaś przychodząc do pracy do koreańskiej firmy bo nie czaje?

Pracownik 3

Droga koleżanko! Jeżeli tak Ci ciężko na maszynie to zapraszamy na montaż.Dojdzie Ci ból ręki,nadgarstka i konieczność biegania po towar.

Warto wiedzieć

Zgodnie z art. 107 i art. 108 nowej ustawy o o ochronie danych osobowych: Osoba, która przetwarza dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do ich przetwarzania nie jest uprawniona podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

Bajerant
@Warto wiedzieć

Ip latwo sprawdzic ! piszcie dalej farmazony to bedzie ciekawe

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.