Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Żyd

Witam!! Czy opłacać się u was pracować? Ile złotówek ja można zarobić ?

Onanista

O co chodzi z 12tkami na haki c, podczas gdy ludzie dostają też przepustki ? Czy hr wie o takich sytuacjach? W dobie komputeryzacji da się chyba szybko sprawdzić takie rzeczy

Węgierka
@Onanista

W kwestii 12tej to niech bartek się wypowie

Radek

Hej. Słyszeliście o tych sporych podwyżkach inflacyjnych? Macie jakieś nowe wiadomości?

mari

Ciężko powiedzieć Radzio. Co to będzie co to będzie

Seba

Nie w naszym zakładzie !

Koreańczyk
@Radek

Przestań siać ferment i plotki

Bożena
@Radek

O ile miały być podwyżki? Chociaż zanim się tego dowiem, to fajnie byłoby w ogóle wiedzieć, jak tam teraz płacą. Bez tych podwyżek płaca też sensowna czy słabo raczej, jak to widzicie?

Seba
@Bożena

Niema Niebyło i Niebędzie! Dobre czasy się skończyły ! Niestety !

Produkcja

Czy w tym roku są przewidziane podwyzki indywidualne ?

banan
@Produkcja

Pewnie Ci co mieli dostać to już dostali

Fało
@Produkcja

Ale oczywiście. Ja dostałem????????

Pod koniec września byly

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

Anonymous

W Valeo od pierwszego listopada produkcyjni dostali podwyżki w wysokości 500zl brutto a kolejna jeszcze w tym roku ma być 150zl związki się postarały a jak NASZE.

Bercik
@Anonymous

Na co liczysz w czasach rynku pracownika podpisali brak podwyżek przez 3 lata biorąc marne 1,5zl i za każdym razem biorą jakieś ochłapy. Do podejmowania takich decyzji nie potrzebujemy związków wystarczy przedstawiciel pracowników ehhhh

Robol
@Bercik

Te związki są śmieszne. Co roku robią referendum w sprawie strajku ,a potem biorą ochłapy. W tym roku również się popisali. Zablokowali podwyżki do maja 2023.

Ddk
@Robol

Wybraliśmy to mamy, przy inflacji 20% my podwyżki groszowe. To są związki idealne dla dyrekcji.

Lusia
@Robol

Do września nie do maja.

Brad
@Ddk

Ja to chciałbym wiedzieć co jest w głowie człowieka ktory placi i jest w związkach tzn żeby mi wytłumaczył po co i dlaczego bo gdybym chociaż widział że jest warto że raz w roku postawią się i będą walczyć o podwyżkę ale o podwyżkę a nie ..... Bo paczka warta 100zl na święta to chyba nie bo więcej idzie na utrzymanie związków przez rok czasu. Albo te nowe związki z panem W tak wszyscy zachwalali że takie i tamte i jak już wszedł korytku tak się już dostosował do poziomu reszty hahahahha pozdrawiam

jurek od lat ma kompkeksy,sa w tym zakładzie zasiedziałe hieny bez empatii,,,jurusia córka zaraz będzie w kontroli jakości...cos jeszcze?

recykling

witam,czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek orientuje się, który recykling odbiera odpady,odrzuty produkcyjne itp z fabryki?

recykling

obchodzi,coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Vo
@recykling

Drewnex

i mamy jeszcze SŁABONIA,,,mmm napylarki,do roboty

Czwarty

Inicjały obu. Ludzie No....

Nikt ważny
@Czwarty

A o co tu dokładnie chodzi?

@Czwarty

nazwisko nowosad,na maszynę,

Firma chce szukać oszczędności? Ciekawe, bo co się wejdzie do recepcji to widać 6szt niepotrzebnie włączonych tv. To pokazuje panującą obłudę

Szysza

No to jest najlepsze. Ale pytanie brzmi czy oni tego nie widzą, czy robią sobie z ludzi poprostu żarty. Na ogrzewaniu przykręcają bo każda, najmniejsza złotówka się liczy a tymczasem 6 tv świeci dla nikogo

Wiśnia

Czemu nie zgłosisz sugestii? Jest konkurs przecież na oszczędzanie. Pierwsze miejsce masz gwarantowane.

Kaśka

premia ma być zmniejszona ,a pieniądze mają być przeznaczone na naprawę dziurawego dachu przecież to absurd Mirek skąd masz takie informacje ??

Hączek

Wrócą wreszcie te maseczki??? Ileż można czekać?!! Na co czekacie??? Na wybuch epidemii w firmie? Nie chce bądźmy takimi hojrakami jurku

@Hączek

maseczki wrócą,ale tylko po to ,by zaoszczędzić na stomatologu i zapachu z ust.pozdrawiam,koleżanka jurka

Witaj owco,rzuciłeś widzę kamieniem,..nie obawiaj sie.dobranoc

no i to taka fajna (usunięte przez administratora) z hali a ,amfa u nowaka w szatni.

Witam Kierownictwo,jak się bawicie?na razie lecimy z koksem...co z Panem z kotłowni,co z piatku na sobote,wychodzi z MARELLI sp. z o.o na czterech łapach... Zajrzyjcie do k.j. hala c...mmm,lsd,koksik...Królowa Aga kj,przykleiła sie odbytnicą,można??? dalej polecimy z trefnymi autkami.pa

@,

Chyba cię jeszcze nie puściło od wczoraj jak cię wyprowadzili z zakładu bo zdania nie potrafisz napisać (usunięte przez administratora).

Królowa Matka
@,

Moze psa udawał,który to był bo ja nikogo takiego nie widziałam

@Hala A

Ten wyprowadzony to tylko pionek Halo A...nastepny moze bedziesz ty...

Sandra
@,

Która to królowa aga i który chodzi na czterech latach. Może więcej szczegółów, nie wszyscy znają tu wszystkich

CENIĄCA HUMOR
@Sandra

Wszyscy się znają tu jest firma rodzinno-kolesiowska od samej góry do samego dołu. Układy i znajomości na pierwszym miejscu.Spójrz na dyrektorke stanowisko z klucza wzięte bez konkursu. Teraz mają wydarzenie z udziałem pracownika który opuścił zakład w kajdankach. Obecną sytuację można by ocenić w dwóch słowach '' Pożar w Bourdellu''

Sandra
@CENIĄCA HUMOR

Czyli nie wiesz ale nie masz z kim pogadać więc piszesz cobadx byle napisać.

CENIĄCA HUMOR
@Sandra

Droga Sandro ! Nie mam z kim pogadać bo sama nie wiem czy bym spasowała osobie która by ze mną rozmawiała ahaha

@Sandra

KRÓLOWA szefowa wcm czy kimże ją tam mianowali,,,

@,

Mianowali? wiedziała przy kim się zakręcić jakiś czas temu..

Goguś
@,

Wiem kto chodzi na czterech łapach????

Kacha
@Sandra

Może chodzi o tą pseudo majątkową z hali C ktora z nazwiska nie jest mądra i co drze jape na wszystkich ,dziewczyna chyba nie zdaję sobie sprawy na czym polega jej praca i jakie może ponieść konsekwencję swoich czynów wobec pracowników.

Hala C
@Kacha

Nie jesteś na bieżąco Ona już tu nie pracuje

Niestety jeszcze pracuje..

DJ dildo

Marel i jak się bawicieeeee?? Jakaś krzywa akcja tego weekendu już była?

ecpu

rozmowa kierownika z Bartkiem: kierownik : -słyszałeś, że emeryci dostają trzynastki? Bartek: -osobiście wole młodsze...

Creepy
@ecpu

Bartkiem z IT?

Kacper
@Creepy

Trynkiewicz mieszalnikowy

Rolewski

Jaką piosenkę najbardziej lubi Bartek? - dzieci wesoło wybiegły ze szkoły

khuj

dodałam wczoraj opinię o panu kucharzu,co sobie młode lale sadza sobie na kolanach,,,opinia zniknęła,co ten dom rozkoszy marelli jeszcze ukrywa?

Masakra
@khuj

Cała góra jest do wymiany razem z HR ,widzisz kogo zatrudniali może i nawet po znajomości kto ich tam wie.

Abc

Podobno Bartkowi nieobecność w pracy uzupełniają "Opieką na dziecko"

@Abc

Dziecinny komentarz, nie boisz się ?

khuj
@Marek

nie

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 511.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 329 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting