Automotive Lighting

Opinie o Automotive Lighting

666 2016-11-13 18:30
Dokładnie,syf i dno
chudy 2016-11-21 19:47
a czego sie mozna spodziewac po tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
asd123 2016-11-30 11:10
masakra ten zakład przestoje i słaba kasa... CRS też codziennie ktoś inny na wózkach... obiecali umowy o prace a dali zleceniówki to ludzie się zwalniają
Ja 2016-12-04 17:13
Ponoć Fulbi przeniósł się na halę C. ?
Stefan 2016-12-05 11:59
Przeniósł się ale się zwalnia robi do końca roku młodzi go wygryzli bez doświadczenia przejrzał na oczy i odchodzi z tego szamba kto by pracował pierw zatrudnił pracownika a teraz pracownik mówi mu co ma robić przynajmniej ma honor i odchodzi bo pozostali to by żony sprzedali dla podwyżki i stołka
Jojek 2016-12-05 17:14
Na C wylądował też kierownik z hali A - Nie.iara. Robi na maszynie .
agnieszka81 2016-12-06 17:35
a od nowego roku wylatuje crs i megaserwis crs ma podobno umowe do konca roku z ALP :) coraz ciekawiej się robi w tym bagnie cóż teraz tyle ukrainy w naszym kraju bitron, inne magazyny logistka... więc moze i u nas będą.... tani pracownicy eh pora się zwalniac
Afera 2016-12-10 09:02
Ile dostaliście premii na święta?
dejw 2016-12-11 09:34
on 2016-12-12 12:21
Brutto.
Afera 2016-12-12 14:24
Domyślam się; d
łysy 2016-12-14 01:35
Przykre ale niestety nie reprezentuja swoja osoba żadnego poziomu
galu 2016-12-14 01:40
Ja tez szukam gdzie sa przyjęcia?
Wiki 2016-12-16 18:11
Ja pracuje na hali a i jestem zadowolona atmosfera ok presjaa na wyniki owszem jest ale tak jest wszedzie ...pracuje sobie spokojnie na oplu i jest ok
Ziommm 2016-12-19 17:27
Dyrektor Kristian F boi się Samsunga? Ze odchodzi i idzie do innego zakładu od stycznia?
Krzysiek 2016-12-20 19:58
Ja mam Galaxy S6 Edge i jest spoko, nie ma się co bać, nawet spadł mi z 1 metra i nic się nie stało.
zasciana 2016-12-22 11:02
zgrzyt na poziomie top managementu - nie pozwolili mu robić porządków w innych zakładach AL. nie będzie się szarpać z koniem - nie to nie.
asdasd12 2017-01-15 14:23
firma dno do zaorania i postawienia od nowa...
fifi 2017-01-15 18:33
masz racje
pracownik 2017-01-16 18:13
... ale czego my oczekujemy jak na terenie zakładu są z nazwy związki które ręce mają zajęte trzymaniem stołka przy du...ie a nie pracownikami, a ludzie jeszcze tym patałachom płacą, szkoda mówić. A propos ciekawe czy wypłaca premie która została obiecana na papierze który wisiał swego czasu na jadalni.
bollhoff 2017-01-18 22:40
Syfilis, nepotyzm, brak szans na umowę (chyba, że ktoś lubi z wazelinką latać za "zapracowanym" sztabem ludzi z czego 3/4 jest w szoku że w ogóle żyje).
bob 2017-01-19 12:06
Apel do pana dyrektora Seweryna prosze o zainteresowanie sie obszarem wtryskarek na hali b
cdn
jaaaa 2017-01-19 18:11
Chyba raczej osobą która zarządza tym balaganem
lolo 2017-01-19 19:02
uwierz bałagan to jest na całym zakładzie wieęcej zarzadzających i syf jak się patrzy ludzie przychodzą na nadgodziny prawie a nawet zmuszani bo pilna wysyłka na teraz na dziś na wczoraj a tu dupa brak detali ale z planisty ,tą osobę to poprostu trzeba wyp......bo nadaje się tylko sprzedaży i handlu swoich sam a bardziej powinien zając się sprzedaża kapusty na targu bo do tego może by się nadawał z naciskiem na słowo może
Dpd 2017-01-20 21:39
A może specjalnie jest taki chaos, więcej nadgodzin - ludzie więcej zarobią - będą mieć więcej na pasku - będą mniej marudzić na kasę - związki i góra będą spokojniejsi.
stefan 2017-01-25 18:40
... dzięki za link. Najważniejsze pytanie to jakie "związki"? W tej obsranej firmie nie ma związków. Są tylko tak zwane związki, przydupasy dyrekcji rzekomo reprezentujący pracowników.
jjol 2017-01-25 23:57
ja ci napisze co nasze związki sa posrane siedzą na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w swojej siedzibce i pierdzą w stołki bo boją się zeby nie wrócić na produkcje bo w życiu by nie dali rady latać po 3 stanowiskach i robić normę a że są już wiekowi to do innej roboty się nie nadają nigdzie nie znajdą zatrudnienia z raci wieku
wili 2017-01-25 23:57
Ziommm 2017-01-28 09:08
Ale co Seweryn może lub ma zrobić. Jak on z ALP też odchodzi. Podobnie z kobietą od finansów. Były dyrektor Krystian F ściąga swoich do Auresa, więc tu nie chodzi o to że ktoś mu czegoś nie pozwalał bronić tylko o Samsunga.
Nagle wszyscy ważni odchodzą z ALP do kiedyś znienawidzonego Auresa.
Paula 2017-01-31 11:15
Jak z praca na hali C
pracownik 2017-02-07 15:09
Dlaczego usunięto wpis o podwyzki podwyzkach wynagrodzenia w OPLU w Gliwicach? Co z ustawą o wolności słowa? Co to za cenzura? Wypada to zgłosić

Michał KSZ 2017-02-09 00:21
0 Kultury wśród podwładnych. Kogo masz na myśli?
666 2017-02-09 09:56
Cicho siedziałem długi czas od kąd zrobiliśmy poruchawę i sraliście po gaciach.! Teraz znowu widzę, że lecicie sobie ostro w kulki! Wyśrubowane normy, zjebane maszyny, a jednak dalismy Wam to co żeście złamasy chcieli! Dostaliście brązowy medal!!!!! Jak dla mnie gówniany! Bo wysmarowaliście sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kasą, a nam co?????? Gówno! Pączki? Tort? Pracujemy w przedszkolu????? Wzywany was do myślenia i wreszcie działania! Miała być impreza dla wszystkich na święta! Jak zwykle poszły same najgorsze lizodupy i cichodajki! Kierownicy dostali do i tak wysokich pensji premie i podwyżk! A my? A my mamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] równo! Czy uważacie nas za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To grubo się mylicie! Bez nas ten zakład padnie! Bez naszych rąk i chęci do pracy! Nie dajecie nam nic w zamian! Prócz mobbingu i stresu! Ja mam stałą umowę od dawna jak wy żeście srali w pieluchy! I to co teraz się wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie!Dajcie ludziom wreszcie pozytywną motywację i podziękę w formie podwyżek! Bo ceny i wasze wygórowania idą w górę a pensje stoją! Jeśli tego nie zrobicie zrobimy wszystko by ten medal wszedł wam w pięty! Wzywam całe AlP MM czas się obudzić i powstać na nowo! Koniec Waszego pierdolenia! Ps.i jak zwykle cichodajki na wysokie stanowiska! Bez wykształcenia i ogłady jakiej kolwiek!
Bill 2017-02-09 19:54
Dopóki będą nadgodziny, a w szczególności niedziele płatne 150%, to nikt się nic nie odezwie. Bo kasa się zgadza przy wypłacie.
Olomir 2017-02-09 23:51
666 dobrze gada - polać mu! Swoją drogą faktycznie ani motywacji a przyszłości. tylko rypać na okrągło i jak na usługi. I charujesz tak od miesiąca do miesiąca. Przychodzi 10ty i nie wiadomo czy śmiać czy płakać. Popłacisz rachunki uzupełnisz lodówkę skromnie i nie daj boże jak dzieciak zachoruje. Leki drogie, lekarze, odzież. A czytałem ostatnio, że w biedrze teraz na początek dają 3500 brutto. A tu robota ostra, wymagania bardzo wysokie, warunki ciężkie i pensja taka SE....
xxx 2017-02-10 14:53
...dokładnie, a gdzie inne nieprzewidziane wydatki. zobaczymy co dalej będzie, nie wiem czy to prawda ale plota niesie , że nowa firma na miejscu ferrolli ponoć oferuje 18 zeta na godzinę, jak ludzie zaczęliby się nagle zwalniać to może zastanowią się nad swoim podejściem, ale to może.
Lukas 2017-02-10 16:27
Mam lepszy pomysł kochana i szanowna narzędziownio koledzy z utrzymania ruchu Jedziemy na jednym wózku pracujemy razem ciężko już tyle lat Jeżeli szanujecie siebie samych i cenicie wasze zaangażowanie Tak jak my na najniższych stanowiskach to głównie w waszej mierze jest to czy maszyny dalej pójdą sami widzicie jak nas potraktowano i nie doceniono finansowo Dlaczego tylko ci na wysokich stanowiskach mają spijać śmietankę a nam nawet ściepów nie dano tylko oklaski i tort haha Pomożecie?
lol 2017-02-10 18:28
cisza związki siedza bo zabawa karnawałowa trzeba się bawić anie myśleć o podwyżkach
Pan Kleks 2017-02-13 12:08
Kurde ale...jak widze...ile osob uciekło...tylko na pierdzidołkach zostały przydupasy-i kto na nich bedzie pracował?Kto mądrzejszy uciekł...
pracownik 2017-02-13 18:27
... świeże informacje z poza zakładu, podobno w bitronie podpisali podwyżki - 2zł do godziny, wysłać pseudo związki na szkolenia jak dbać o interesy pracowników, albo na bruk z nimi.
H&M 2017-02-13 20:08
żalicie się na te zwiazki, ze "na bruk" z nimi, ze "cicho siedza" dużo gadacie a nikt sie nie wypisuje
Robol 2017-02-14 13:12
Do tych co jeszcze należą do ZWIĄZKÓW -zacznijcie się hurtowo wypisywać to może zaczną coś robić odnośnie podwyrzek .
Pojedyńcze osoby wypisujące się ze związków nie robią na nich wrażenia .Mnie nikt nawet nie zapytał dlaczego po tylu latach się wypisuję.Tak naprawdę nawet swoich członków którzy ich utrzymują mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
pracownik 2017-02-14 16:12
... mówią to ci co w nich nie są, albo im podziękowali...
Pracownik 2017-02-15 21:26
W GM Gliwice i Tychy podpisali plan poprawy płac rozłożony na 3 lata ,w sumie każdy pracownik otrzyma 1050 zł podwyżki a u nas podwyżek nie będzie do 2019r tak podpisały związki. Jakieś pytania.....
Pracownik 2017-02-17 22:06
Ela co ty na to
Pracownik 2017-02-21 23:03
...Walczą, bardzo mocno, o własne cztery litery...
Gaga 2017-02-22 12:34
Podwyżki będą w marcu za brązowy medal podobno 1900zl brutto
pracownik 2017-02-22 12:46
za medal swoją droga, to się należy pracownikom jak psu buda, niech płace podniosą co miesięczne, nich traktują ludzi fer a nie tylko żeby w...ać na kasie, miało nie być podwyżek to dlaczego kasta nadzoru dostała, albo wszyscy albo nikt. Niech sobie nie myślą, ze są wyjątkowi, to już dawno minęło i zarobki na tym samym poziomie bez problemu znajdzie się, a może w niedalekiej przyszłości nawet lepsze.
Magneciak 2017-02-23 07:15
Crs trzyma się dalej i ma się wszystko w jak najlepszym porządku:)
Zostaw swoją opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automotive Lighting