Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Jak to się stało wogole że (usunięte przez administratora) w ciuchach służbowych, w trakcie pracy znalazł się przed zakładem ?

Ona poezja
@Kasia

W ciuchach służbowych znajdował się przed zakładem ponieważ reprezentował ten zakład na zewnątrz.

Hala C

nic nie zrozumiałem z twojej treści, możesz to napisać logicznie poskładać zdania w całość.

JurnyRyszard

Bartek!!!! Coo? Family day

Anonymous

podobno się miejsce zwolnilo na zasypowego.

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

Hala C

Wyniki ma najgorsze na hali c od niepamiętnych czasów nawet s.z przebił..ale najlepsze jest to ,że chudy ma pretensje i obwinia wszystkich a nie widzi że nie podołał

chudy

To czy ja zrezygnuje czy nie to moja sprawa , a ci co zawinili szykujcie się na kary w tym finansowe.Skończyły się żarty zaczynają się schody.W każdym audycie są jakieś uwagi ale nie jest to powód żeby się zwalniać ,tam wiele osób powinno się zwolnić ,bo są zwykłymi nieudacznikami a trzymają się zakładu jak pijany płotu. Następny audyt będzie miał ocene pozytywną ,a pracownicy na hale C będą wchodzić krokiem defiladowym !!! obiecuje wam to

Nieudacznik z hali c
@chudy

Skoro z ciebie taki kiero to dlaczego zespołu sobie nie dobierzesz tylko otaczasz się nieudacznikami, którzy się podkładali dla ciebie,braki ukrywali żebyś miał wyniki..Pewnie o niczym nie wiedziałeś ..

chudy
@Nieudacznik z hali c

Co do zespołu to jest na miarę tego zakładu ,nic tylko jezdzić na trasy koncertowe.Co do pracowników to nie ja ich przyjmowałem do pracy - 'To że braki ukrywali ,nic mi o tym nie wiadomo ale skoro masz takie informacje to zgłoś to do dyrekcji ,a jak się sprawa wyjaśni to zacznij bić brawa.Ja osobiście obecnej dyrekcji nie powierzyłbym prowadzenia sieci warzywniaków, jedyny patent jaki mają to '' trzymanie się płotu''

Via
@chudy

Chudy to co tu ci brakuje ?

Koza

Wiesz jaki jest problem? Taki ze tutaj każdy pajac, łącznie toba mądry jest tylko tutaj. A jak przyjdzie co do czego do glowa w piasek. Strajk? To dlaczego nie pójdziesz do związków i nie zaproponujesz ? Dlaczego zamiast pisania na forum nie pochodzisz po ludziach i nie powiesz żeby szli z tą propozycją do związków.? Jak nie jesteś w związkach to Dlaczego sam ich nie założysz skoro jesteś taki mądry i światowy? (usunięte przez administratora)

Tereska z rozbioru

Witam Państwa Czytam komentarze i dochodzę do wniosku , że elita ciągnie zakład na dno. Jeszcze brakuje mi wystąpienia na mównicy z hasłem przewodnim '' Zdychajcie zdrów'' Przykre to no cóż ...... Jeżeli to coś da to ja będę się modlić o ten zakład ja i wszystkie siostry w klasztorze. Jutro też wystosuje pismo do Księdza Kanonika o wsparcie duchowe oraz za Msze Święte w niezwykłych miejscach . Jeszcze przed Bożym Narodzeniem udajemy się do Świętej Lipki i tam będziemy się modlić. Wszystko dla was. Pozdrowienia Tereska z rozbioru

Weteranka
@Tereska z rozbioru

Jak pracuję tu ponad 15 lat to takiego (usunięte przez administratora) jak robi ta elita zarządzająca to nie widzialam.Jeremy obstawił się takimi doradcami że do końca przyszłego roku nie dociągniemy. Z jednej strony pajac z logistyki z drugiej oderwana od rzeczywistości wariatka.

Uczennica

WIE KTOŚ MOŻE DLACZEGO NA HALI JEST TAK CHŁODNO ?

Ceniąca humor
@Uczennica

Tam zawsze jest chłodno , dachy dziurawe,bramy popsute , w pojemnikach lód, a atmosfera grobowa ,a z BHP sprawdzają co się wozi w wózku

Hala C

Mam pytanie czy w innych zakładach za l4 dostają pracownicy pisma z kadr,upomnienia? Bo u nas jest codzienność.

Snake
@Hala C

Pytanie brzmi, czy żona kierownika z hali C dostała choć jedno takie pismo?bo z tego co wiem siedzi na l4 prawie cały rok,pojawia się na tydzień i znowu l4.

Karola
@Snake

Który to ma taką przedsiębiorczą? Pierwsza litera imienia

Ardian

A mówcie sobie co chcecie :)

Hala A
@Snake

Nie dostała i pewnie nie dostanie,pozostaje jej patrzeć w oczy tym wszystkim którzy dostali upomnienia .Nie wstyd Ci! W dodatku inni za nią muszą pracować .

Koślawy palec u stopy

No właśnie.

Anka
@Hala A

Wstyd?a niby dlaczego?mąż mówi, że mi wolno..

Niuniu
@Hala C

Cały czas tylko płacz słyszę. Jak komuś to przeszkadza to dlaczego tego nie zglosi ?

Produkcja

Czy nasz zaklad ma w planach wypłatę zasiłku inflacyjnego?

Anonymous
@Produkcja

inne zaklady już dostają nie będę wymieniał z nazwy ale np przez pół roku po 600zl górnicy chyba jednorazowo 4 czy 5 tyś a czy nasz zaklad da,tego nie wiem ,ale stac go żeby wesprzeć pracowników w tych trudnych czasach a w szczególności teraz kiedy zima nadchodzi.

Rakieta
@Produkcja

A który ze związków o to wystąpi? Nawet dla picu się żaden nie wypowiedzioł

@Rakieta

Z tego co wiem to związki były u pani Sylwi a ona ma się kontaktować z centrala.Zakład w Tychach i Bielsku dostaną 3800 rozłożone na 2 raty do wypłaty za 10 października i 10 listopada

@Bomba

nam pewnie dadzą 100zl znając życie i chciwość tego zakładu.

P
@Produkcja

Teraz zwiazki proszą o dodatki, a co mieli w głowie podpisując groszowe podwyżki gdzie w innych zakładach widząc rosnącą inflację wywalczono podwyżki 2 razy takie jak u nas. Nasze zarobki są jednymi z najniższych na rynku pracy, ale skoro nam się wszystko podoba ...

Snake

Nic nie dadzą.

@Snake

Dadzą dadzą albo nie, w sumie nie wiem

Hala A

Kto rozlicza panie z ukariny,które przesiadują na palarni prawie całą zmianę?mamy 2 przerwy a one wiecznie zajmują miejsca nie ma gdzie fajki zapalić.

Kilof
@Hala A

Zajmij się sobą. Widocznie zamiast pracować walisz w pręta jeżeli masz czas patrzeć co całą zmianę ktoś robi. Na hali C mają jedną przerwę, kto rozlicza ciebie skoro ty masz dwie i oprócz tego podglądasz innych jak zbok zza krzaków? Matkę też podglądasz co z sąsiadem robi jak stary śpi z 3 promilami we krwi?

Karma

Dziewczyno z sektoru drugiego! Miałaś odwagę dać ponieść się emocjom? Miej też odwagę powiedzieć o tym swojemu facetowi... Lepiej chyba samemu przyznać się do ... niż ma się dowiedzieć od osób trzecich:) A możesz być pewna ,że się dowie;)

Agnieszka
@Karma

Istnieją takie powiązania pomiędzy dwoma sektorami, ale po co wiązać z tym sektor trzeci. Te dwa sektory łączy produkt. Trzeci jest tylko uzupełnieniem tworzącym kompleksy.

Karma
@Agnieszka

Oczywiście :) Istnieją też powiązania pomiędzy osobami które nie powinny "bawić" się w ten sposób

LoveLas
@Karma

szkoda, że takie atrakcje tylko na hali C, bo u nas na hali A to same cnotki ;( niby większość kobiet, a tu takie bezrybie chyba trzeba iść na stawiki

Oprk
@LoveLas

A kto powiedział że to o C chodzi ???? Zatkało ?

Chrystus miasta
@Oprk

C jest w centrum wszystko na nich leci

@Karma

Jak masz zamiar siać nieprawdziwe plotki tutaj na forum gdzie pisze się głównie o pracy w zakładzie, to proponuję iść i powiedzieć to tej osobie w twarz, albo najpierw dowiedzieć się prawdy u źródła a nie niszczyć komuś związek fałszywymi oskarżeniami ....ludzie gadają takie pierdoły że aż się słuchać nie chce ...pozdrawiam zazdrosnych że się komuś w życiu dobrze układa

Wapień bez K
@Gość

Wy się zajmijcie pracą! Bo są same straty , braki i selekcje

@Karma

Ale masz nudne życie..... serio interesuje Cie co robią inni? To są dorośli ludzie.

Lusia
@Karma

Zajmowanie się cudzym życiem jest tak żałosne i świadczy źle raczej o osobach powielających dane informacje. Radzę zająć się swoim życiem i swoimi sprawami domowymi, bo nigdy nie wiadomo, co w domach plotkarzy się dzieje. Naprawdę ludzie musicie mieć bardzo żałosne swoje życie skoro interesujecie się cudzym i siejecie zamęt.

Mama
@Karma

dobre,dobre...ile ja znam tych historii...

Sznurówa
@Karma

Mati była pełna zbroja żeby kobita w domu się nie dowiedziała?

@Karma

Miała odwagę i robi to dalej..to już po prostu jest żałosne.. Mąż wkońcu powinien się dowiedzieć, tak jak i żona szanownego koordynatora co dał się uwieść..

marcepan

zaglądam tu czasem dla zabawy i dalej w tym bałaganie nic się nie zmienia...czytam i wnioskuję,że MĘSKA kadra kierownicza jest pod władaniem swoich flam,które nie wiedzą kto to mężczyzna...żaden wojska nie doświadczył,nawet (usunięte przez administratora) harcerskiego zabrakło...Kółka w maszynach też muszą być,chociaż szczury przeszkadzają...są NIE MILE WIDZIANI.całuski spod ..........

Łowca żuli

Na szatni zimno, na magazynie jeszcze zimniej. Podobno oszczędności a wyjazd integracyjny kierowniki mieli. To pokazuje jakich mamy rządzących. Może warto do centrali donosik napisać ws wyjazdu ? Kto ma jakiś adres imail

Paw

17.10 2022 na parkingu obok zakładu (na prostej obok kortów )ktoś przerysował czarną Skodę Rapid między godz. 06-14. Jak ktoś coś zauważył będę wdzięczny za info. Odwdzięczę się. A daną osobę... . Najprawdopodobniej było to białe albo srebrne auto !

Olka

Czy zakład będzie wypłacał dodatek węglowy dla rodzin 500+ stare budownictwo ?? i czy również będzie ten dodatek dotyczył dla samotnych matek wychowujących dzieci ( sztuk 5 ) szóste w drodze.Dziękuje

Płytka
@Olka

Ty nie dostaniesz bo przycięli cie jak smarkałaś do zlewu

Chemist

I co ardian nie radzisz se? Byles szefem hali ale teraz już tylko obszaru ? No popatrz, kto by pomyślał. Pewnie chcesz zapytać co u mnie, a dziękuję dobrze sobie radzę. Wystarczyło że nikt nie rzuca kłód pod nogi, a szef pyta czy coś potrzeba żeby problem rozwiązać. Nie udowadnia swojej wyższości, nie podkreśla pozycji. No ale rozumiem, przemuś pewnie podkręcał i wyszło jak wyszło. Nie żywię urazy, nie można żywić przecież urazy prawda?

Ona go poznala

Najlepszy KK to jest w jakości Przyjazny dla ludzi zawsze uśmiechnięty ludzie go szanują wszędzie ma posłuch Modnie ubrany

Wdowa z hali b
@Ona go poznala

No powiem przystojniak z niego Wyrozna się z tłumu potwierdzam Zawsze uśmiechnięty Miły, stanowczy i faktycznie ma posłuch Pracowałam z nim na C

marcepan

cześć.bardzo chciałabym pozdrowić Walczyka i dębskiego,,,panowie,już jesień,załóżcie kaloszki do ogródka i hajta...

lisica

ta dziewczyna z hali C ...Głąb to ona naprawdę jest głąb. produkja ma ją dosyć pomijając utr które ma z niej beke.ludzie serio ,do takiego poziomu się zniżać.Koniec Swiata.

Rutyna

Że niby mnie zwolnią? Mów w prost a nie owijaj w bawełnę...

Alina
@Rutyna

Ci co tak chcą zwalniać to oni sami są do zwolnienia ale tak to już jest jak prymityw pomiata prymitywem hehehe

@Rutyna

Niby kogo chcą zwolnić i dlaczego?

Rutyna

Za dmuchanie.

PAKOWARA

Ona już nie pracuje 'dawno się zwolniła

Szyszka

Kto mi wytłumaczy dlaczego kierownicy mają jechać na szkolenie wyjazdowe w góry? 2 dni szkolenia w tygodniu i 2 weekend (przy okazji). o co chodzi z tymi oszczędnościami na które jest presja bo kapa z kasą a tu szkolenie wyjazdowe w górach? Nie mogą się szkolić tu na miejscu? Nikt chyba nie powie że to te same $

@Szyszka

Pseudo szkolenie,integracja kierowników i imprezowanie przez 2dni,nowy dyrektor nowe ambitne cele.

Justyna
@Bomba

Dwa czy cztery bo nosi się informacja że łącznie cztery dni z weekendem. I podpinam się pod pytanie wyżej jak to się ma do oszczędności w tym rzekomym trudnym czasie ?

@Justyna

Kadry menadżerskiej oszczędności chyba nie obowiązują stać ich,zabiorą kilka premi i jest już kasa.

Olka

To zapraszamy ich na szatnie, przebierać się ok 22 i o 6

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 511.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 94 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 329 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting