Opinie o Automotive Lighting w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Automotive Lighting. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Automotive Lighting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automotive Lighting w Sosnowiec

Zgon

Pracownicy którzy jeszcze nie mają wypłaconego wynagrodzenia prosi się o cierpliwość . To jest wina systemu który błędnie obliczył godziny i dlatego takie niskie wypłaty. Ta firma jest nowa i prosi o wyrozumiałość ,jeszcze grudzień ma być taki ponieważ muszą " stanąć na nogi" a po nowym roku już ma wszystko dobrze hulać. Pracownikom którym nie zgadza się wypłata będzie naliczona premia bez odliczania podatku tzw. '' jednorazowy bączek"

Zgon

Co to za firma co zajmuje się wynagrodzeniami dla pracowników? albo wypłaty się nie zgadzają albo opóżnienia albo w ogóle przelewów nie ma. Pracownicy biegają a to do kadr a to do związków i nikt im nie umie pomóc ,pracodawca również umywa ręce i udaje zdziwionego. Słyszymy ,że system nowy ,że to dopiero początek , że dopiero po nowym roku będzie ok ,żeby dać im spokój do końca grudnia. Pasków też nie ma i na razie debatują czy w ogóle rozdawać. Co to za firma i za ile ? gdzie są związki żeby to kontrolować ? bo to wszystko z naszych pieniędzy.

Alfa

Zamknoc budę na Mikołajczyka i będzie święty spokòj.

Hala B

Dużo jest jeszcze ludzi na postoju?

Monter

Rozmowa z mistrzem na stołówce na hali B

Czy będzie pani pracowała w każdy weekend i przychodziła na nadgodziny w tygodniu? Czym zajmowała się pani w poprzedniej pracy? Jak z dojazdem do miejsca pracy?

Leszno
PAKOWARA

Moi drodzy po co kłótnie,po co Wasze swary głupie,wszak i tak zginiecie w zupie...a to feler,westchnął seler. Trzymajcie się tam ... Praca jes na rynku.dostałam 42 zł brutto za h.praca pn-pt-6 -14 A Wy faktycznie porobicie za michę ryżu. Kocham tych,co wiedzą,pozdrawiam

@PAKOWARA

Siemasz ziomalka! Dawaj namiary i już mnie tu nie ma po prawie 20 latach! Ani okiem nie mrygne.... Twój ziom Ale tu nieznajomy pozdr

@Normalny86

Hej ,namiary są na Pakowni na mnie . pracuję w niemieckiej spółce.praca fajowa clever.

Amore Mio

Oprócz nienawiści na hali C całkiem dobrze ma się życie uczuciowe, romanse, wymianki partnerami, sceny zazdrości, zdrady. Obecnie mamy 2 sex afery na hali

@Amore Mio

Uwielbiam honor i godność.............

@Amore Mio

Dlaczego nic nie wiem? Można się dołączyć???

Still life
@Normalny86

Dużo by opowiadać....

Ida

Ej o co chodzi z tymi dwiema osobami z hali C? Nie pytam o nazwiska ale o to za co zwolnieni. Jeden cos podobno ukradł? Jak wpadł?. Co znaczy że drugi oposcil stanowisko pracy ? Wyszedł czy jak

@Ida

Chłopak poprostu się szanował i nie zatrudniał się tu jako pojemnikowy tylko ustawiacz napylarek! Brawo Stary! Takich ludzi tu trzeba! A już nie wielu zostało bo długopisy rozdają i (usunięte przez administratora) szaleją! Żałosne Ale prawdziwe!

Hala B

Czy będą jakieś podwyżki?wie juz ktoś coś?

@Hala B

Tak ! Będą! Normyyyyy ????

PAKOWARA

Aha,jeszcze marnotrastwo. a to juz kontrola jakości i jeszcze ustawiacze pro forma napylarek....kaszyński sie juz załamał.

Roznegliżowany żul
@PAKOWARA

Dlaczego się załamał? Kryzys wieku czy pasek zobaczyl ?

Kol
@Roznegliżowany żul

Może stójki już nie ma?

halo c

no to mnie zaprosiłoś

@Roznegliżowany żul

Bo to taki dyrektor który na aparacie fotograficznym nawet sie nie zna tylo na tym w telefonie i ludzi gnębić! ORDON WRÓĆ!!!!

Anonymous

Bedzie postój na cały grudzień czy ciśniemy do samych świąt.

ustawiacz
@Anonymous

Na 98% postój cały grudzień i 50 osób do zwolnienia z końcem listopada

marcepan

po co tu newsy,nic sie nie dzieje na dłuższą metę do śmierci tam siedżcie.

Tereska z rozbioru

Dobry wieczór Państwu Krew mnie zalewa jak czytam te komentarze ,a to zwolnienia ,a to za niskie pensje , obgadywanie i do tego jeszcze wymiana partnerów. Mnie się teraz nie przelewa i to jeszcze jestem bez partnera,ale chciałam udowodnić jak prosto na swoim przykładzie można sobie poradzić w kryzysie: - rezygnacja z abonamentu w pleju -50 zł oszczędności - rezygnacja u fryzjera -120 złoty - rezygnacja z kosmetyczki -100 złoty - rezygnacja z netfliksa-50 złoty - kupowanie wędlin na wyprzedażach -200złoty - kupowanie ciuchów w sekent-hendzie zamiast w Lidlu - 100złoty - rezygnacja z prysznicu w domu a kompanie się w pracy i wyłączniki czasowe telewizora -100złoty W ten prosty sposób oszczędzam co miesiąc 720 zł .Polecam wszystkim ten prosty schemat Pozdrowienia Tereska z rozbioru

@Tereska z rozbioru

Teresko z rozbioru,bardzo ładnie,że ogarniasz życie,ale różne sa sytuacje życiowe...kazdemu się kiedyś nie przelewa,ale nie po to się zapycha wpracy,aby kitrać hajc.jak lubisz-ja nie lubię,ale dzieki może komuś pomoże.

Pasek
@Tereska z rozbioru

Pisze się 100 złotych, 200 złotych itd.

Pasek

Dzisiaj miały być paski w nowym systemie i co? Usterka techniczna. Nieźle się zaczyna współpraca z nowym systemem.

PAKOWARA

Ale jaja...mimo że nie pracuję już w tym bałaganie,miło jest patrzeć z daleka na ową bandę...Na temat bałaganu złego słowa nie powiem,za to ludzie...............pozdro

Inku

Który wyleciał? Pseudo, który obszar ? Chciałbym żeby ten id....ota z 1 co nad nerwami nie panuje

Wasyl
@Inku

Od kalafiora ze zmiany

Samol

Wojtka co laserem patrzy?

CENIĄCA HUMOR

Zwolnili go dlatego ,że pracodawca mało ma zwolnień dyscyplinarnych chodzi o to żeby podreperować statystyki kumasz ?

Jakość

Mam Pytanie do kierownika jakości z hali c czy wie Pan że Pana pracownicy codziennie rano siedzą po 1.5h na stołówce i robią chlew Hi hi Haha a ta fiona to jakiś dramat, przeszkadzają ludziom w jedzeniu spokojnie śniadania, proszę wziąć się za tych nierobow z jakości bo ewidentnie mają za dużo czasu

@Jakość

Karol skoro wiesz że przesiadujemy na jadalni po 1,5godz to znaczy że siedzisz tyle samo albo i dłużej więc chyba twój kierownik też musi się zainteresować twoim czasem pracy A awarie wciąż nie usunięte na napylarkach.

@Jakość

Ty się nie czepiaj jakości w tym zakładzie,to arystokracja zakładowa...zapytaj od kogo są,to usłyszysz że mają wykształcenie...

Fiona
@Jakość

To fakt każdy to widzi ze każdego dnia przesiaduja w jadalni na bajerce czasami jest to więcej niż 1,5 h zawsze z rana przychodzi do nich (usunięte przez administratora) jakości a co ona takiego wogole robi dla zakladu...nic ,ale podwyżkę to by chciała dostawać co miesiąc bo ciągle jej mało. Fiony za bardzo nie znam ale ludzie mówią że powinna wrócić na maszynę bo kompletnie się nie nadaje do kontroi .pomyślcie 1,5/h dziennie co daje 30/h na miesiąc to może być w przybliżeniu 600 zł za siedzenie na jadalni kiedy inni nie mogą zejść do ubikacji.Ja uważam że w wolnym czasie a mają go nadmiar mogła by kontrola zmieniać ludzi na przerwę robić selekcję itd.Na upartego wystarczył by jeden kontroler na halę który myślę że ogarnął by temat przez 8/h.Pozdrawiam produkcyjnych i nie brać sobie tego co napisałem do serca to jest tylko moja opinia.

Qycior
@Jakość

Swój swojego będzie bronił. Sądze osobiście że trzeba rozróżniać ludzi którzy są na stanowisku managera od takich którzy są managerami - to bardzo ważna rzecz. Wracając do tematu to sprawa jest dawno była poruszana - kawusie na stołóweczce od samego rana do ich narady, a po naradzie kolejna pauza. Niestety jest tak że jedni mogą a inni nawet do kibla nie odejdą. Założyć im GO-PRO na łeb i niech chodzą 8 gdz. O której godzinie znikają do szatni -kontrolerzy ? Co do inz to cze.u nke są tacy wyszczekani jak trzeba pracować na niesprawnej zatrzymującej się maszynie, formie z wypływami, spalonym częściowo oświetleniu? No co jest ? Jak ktoś nie zadeklaruje czegoś to jest wojna, uprzejmie donoszę, afera, a Dlaczego nie robią poruchawy jak czasy są skracane albo trzeba gratowac? No jak to Dlaczego? Bo lepiej operatora dojechać, łatwiej i podnieść swoje ego pokazując za jednym zamachem mięśniakowi że jest się aktywnym i czujnym? A co robicie z mistrzami którzy wiedzą o stanie form Np? Na stołówce po 1.5h rozmawoacie o tym ?

kierownik
@Qycior

Przecież kawę piją z kierownikami ,mistrzami, technologami, ustawiaczami itp. Jak byście nie wiedzieli to KJ podlega od jakiegoś czasu pod produkcję więc piją ze swoimi przełożonymi...

Sopel
@Fiona

Jak część z nich pójdzie to inni z tej ekipy zostają. Justyna Ż i Marcinek niby technolog ci to - sobie siedzą ,potem jeszcze mają ze 2 spendy .Pani Justyna ta to jest dopiero zarobiona ,nigdy nic nie wie, nic nie należy do jej obowiązków ,nie pomaga nikomu. Była już chyba na wszystkich obszarach bez rezultatów .Nikt z nią nie chce pracować .

kierownik

SZ szykuje się za meksykańca ..

Hahsh
@Sopel

Ona jest tak słaba że regałów jakościowych sama nie umie posprzątać.

Sopel

Teraz wzięła się za zarządzanie na obszarze razem z najlepszym pseudo technologiem na hali C tak zwanym tatarakiem,

Hala A

Jak to możliwe ,że gość idzie chorować na głowę przez pracę i po L4 wraca tam gdzie był?

Bolo
@Hala A

Na układy nie ma rady!!!!!!!!!!!!!!

Aluaku
@Hala A

Hahah ta dżastina ktora migruje z sekt. na sekt. i chyba każdy z kier miał jej dosyc o niej mowa?? Aahahahahh.. zaraz padnę.

@Jakość

kierownik jakości napluje Ci w twarz.i zrobi sobie dobrze Twoim kosztem.daj zsiebie co najgorsze,taki bałagan...

Migrena

Ustawiacza napylarek

Chas
@Migrena

Za co polecial ?

UTR

Ciekawe dlaczego Kajoj nie poleciał za ten wybuch ,ten partacz jest niebezpieczny nie powinni go dopuszczać jakichkolwiek napraw ,powinien mieć zakaz zbliżania do wszystkich maszyn i urządzeń w zakładzie. Kajoj czas na młyny

Wasyl
@UTR

Dział Utr jest najsłabszy od kilku ladych lat,ci co się znali na robocie to się zwolnili bo znają swoją wartość zostali kumple szefa i statyści typu kajoj.

Hala A
@Wasyl

Chcesz zobaczyć statystów z UTR to zapraszam na halę A, przerasta ich wymiana czujnika z którą poradziłby sobie operator .Są tak bezczelni ,że wmawiają nam ,że awaria nie jest awarią .

UTR

Wszyscy widzą jak została wyjaśniona że on dalej tu robi.. Jak ty musisz wyglądać ,że jara cię Kajoj i jego fura ,sądząc po nicku to jak dwójka .

Jabol

W dalszym ciągu czekam na twój wywód nt akcji przy napylarce. Jakie podsumowanie, jakie ustalenia były? Narazie wynika że szczekasz zza winkla i nawet nie wiesz dlaczego

Koliber pszczeli

I znów się słyszy ,że zwalniają pracowników niesłusznie tych których nie powinni zwalniać. Powinni się wziąć za nierobów i matołów dlatego , że z takimi osobami będzie bałagan ,a z bałaganu nigdy nie powstanie dobry (usunięte przez administratora) !!!

Fascynat
@Koliber pszczeli

Taki już jest styl MAGNETI dobrych zwalniają a zostawiają same ściepy i chłam i to nie tylko u was to jest, na Mikołajczyka jest jeszcze gorzej tam rządzą hanysy co tępią karają i zwalniają ludzi z zagłębia i to wszystko przez taką RUDĄ personalną co rozpieprzyła ten zakład w pył, całe to magneti to (usunięte przez administratora)

@Fascynat

Zgadzam się z Twoją opinią , o tej rudej to się słyszy od kilku lat ona ma chyba męża Włocha i dlatego nikt ją nie może ruszyć,nawet związki zawodowe nie mogą sobie z nią poradzić. Co do hanysów to bym się nie przejmował ,bo to nie ich Polska.

Hahah
@Koliber pszczeli

Związki zawoeodowe to w tych zakładach sobie z niczym nie radza

@Hahah

Na temat tego zakładu i tej rudej to już pisałeś ,nie pracujesz już tam? co do związków to wiele spraw leży w Sądach są nieudolne i każdy o tym wie, mają tyle do powiedzenia co żyd za okupacji !!!

PAKOWARA

witajcie zainteresowani Własnie mnie zwolniono za opuszczenie stanowiska pracy,16 lat nie opuszczałam ,aż tu nagle panowie sie przebudzili udajac,ze nie sa (usunięte przez administratora). Zdjeć nie moge opublikować,bo podpisałam,ze coś tam-coś tam...a by sie podziało...cc Współczuję kredytowiczom... (usunięte przez administratora) idę imprezę integracyjną,

Google

Polska jezyk trudna język

@Google

Chiński trudniejszy...za to esperanto perfekt.ttttwoje języki?

Eldorado

Unasz na Mikołajczyka jest dużo pracy .a nie jak na zagòrzu.

Zostaw merytoryczną opinię o Automotive Lighting - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Automotive Lighting?

Zobacz opinie na temat firmy Automotive Lighting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 522.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automotive Lighting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 491, z czego 94 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 333 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Automotive Lighting?

Kandydaci do pracy w Automotive Lighting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Automotive Lighting