Opinie o Magnus Work w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Magnus Work. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magnus Work na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnus Work w Opole

vendetta

Chwalisz to biuro?!za alkohol nie wyleciałam-tylko za to że za długo tam robiłam a to wiąże sie z większą stawką na godz,większym urlopem,kasą wakacyjną itd no i nie mieszkam na hotelu,a to już minus bo nie mają ze mnie większej kasy.pani klaudia stwierdza że tacy ludzie dla niej są nie produktywni.kobieta która miała stan podzawałowy została na bruku,nie grzedłużyła jej umowy bo "trupów do pracy nie potrzebuje".traktuje ludzi jak ścierwa!za żadne pieniądze nie poszłabym tam do pracy!mam fotki i nagrania jak tam jest! A tobie co pani k obiecała za wystawienie pozytywu?jak jej już nie będziesz potrzebna to ci przejdą takie komentarze.

ilona

jestem zainteresowana pracą opiekunki możesz napisać jakie są zarobki i czy mieszkanie jest za darmo?

pozytywna

Firma IH jest jak kazda lei firma . Tak jak o kazdej firmie sa zle i dobre opinie , skoro wam sie nie podoba i tak bardzo jest tu zle to dlaczego tu byliscie i pracowaliscie zaloze sie ze wiekszosc z was tu jeszcze jest i robicie maslane oczy ale tylko wtedy jak cos potrzebujecie a tak to wszyscy sa zli !!! chcecie zarabiac miliony to zostancie w Polsce jak wam tak dobrze , pracowac za marne grosze , ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy i nie dam zlego slowa powiedziec , wiekszosc z was to alkoholicy udajacysz szanownych panow a w Polsce to nawet na chleb wam nie starczalo to prosze nie wypisujcie tu bzdur bo zaczyna sie robic przedszkole dla doroslych , madrzy wszyscy jestescie jak kazdy z reszta piszac anonimowo !!! jedzcie dalejw swiat i zarabiajcie miliony a te komentarze zostawcie dla siebie serdecznie pozdrawiam i polecam

ania

Z tego co widzę to te opinie należą się firmie "IH" a nie firmie Magnus Work. Oni nie są odpowiedzialni za wypłatę wynagrodzenia. Oj.... na jakim świecie żyjecie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Kalas

też tam pracowałem i powiem tak [usunięte przez administratora] i oszukują każą podpisywać dokumenty inblanko, i w (usunięte przez administratora) wałów tam poszło np. pobierali opłaty za dowóz który był za darmo bo firma w której pracowałem zapewniła dojazd ale firma ih jeszcze kazała sobie płacić 70 euro za ten sam przejazd albo jak koleś z biura w zime biegał po hotelu i zakręcał kaloryfery bo chciał zaoszczedzić na polakach a ci co maja dobrze to donoszą do biura byle bzdure... a zarobki 1100euro to nie zarobek skoro musisz 600 oddać za niby dowóz i niby ciepły hotel a na początku i tak nie zarobisz wiecej jak 700 a dostaniesz 100euro po 2 miesiącach pracy.

anonim1

[usunięte przez administratora] masakra. Jak tak można? pozostawiać człowieka bez żadnych środków pieniężnych! Jest to nie do pomyślenia, żeby człowiekowi nie wypłacali jego ciężko zarobionych pieniędzy!! Pracowałem w tej firmie jako elektryk i nikomu nie polecam tej firmy !

Mat007

FIRMA JEDNYM SŁOWEM PORAŻKA! NIC TUTAJ NIE POMOŻE WYSTAWIANIE POZYTYWNYCH KOMENTARZY PRZEZ PRACODAWCE!!!!! PROSZĘ POCZYTAĆ INNE KOMENTARZE OD INNYCH WYKORZYSTANYCH LUDZI PRZEZ TĄ FIRMĘ. JEST ICH ZNACZNIE WIĘCEJ!!! JEŻELI KTOŚ NIE WIERZY PROSZĘ BARDZO NIECH PRÓBUJE SZCZĘŚCIA W TEJ PSEUDO FIRMIE A ZOSTANIE WYKORZYSTANY JAK JA I WIELU INNYCH! WSTYD!!!!!!!

Polacy co to za narod

nie sluchajcie tych opini dla ludzi ktorzy chca pracowac i nie maja specjalnego wyksztalcenia zarobia pewnie 1100 € minus ewentualne koszty noclegu nie zapominajmy ze jest to hotel robotniczy nie wypoczynkowy ... a ci wielcy nie zadowoleni niech pamietaja ze wylecieki w 90% bo byli pijani ukradli cos nie chodzili do pracy itp. nie umiejac przy tym w wiekszosci przypadkow slowa w j niemieckim ci ktorzy chca i ucza sie niemieckiego dostaja szanse zeby pracowac ... Polak jak zawsze wszyscy sa wokol winni tylko nie ja fuuu

zADOWOLONA

jA PRACUJEJE W TEJ FIRMIE JUZ PONAD 2 M-CE I JESTEM ZADOWOLONA , ALE JAK SIE KOMUS NIE CHCE ROBIC ALBO SIEDZI SIE NA CHOROBOWYM BO CIAGLE GLOWKA BOLI OD CHLANIA TO NAJLEPIEJ NAPSIOCZYC NA FIRME ZE JEST BE

Gosia

pracuje jako opiekunka juz trzy miesiace w Frankfurcie, przez firme Magnus work wyjechalam, jest dobrze,zarobki sie zgadzaja tak jak obiecano mi w przed wyjazdem, no i z biurem mozna wszystko zalatwic, chetnie pomagaja, jezeli chodzi o prace to zalezy jakie przypadki sie trafiaja w dany dzien, pracuje w domu starcow, Pozdrawiam i polecam

kiaris

Czy ktoś pracował jako opiekunka przez Magnus Work?

Jozeki

Pokaz mi firme w Niemczech gdzie zarobisz 2000 euro miesiecznie nie znajac j. niemieckiego? Chyba takiej nie znajdziesz! Moze na czarno jak jestes jakims fachowcem. A takim pewnie nie jestes bo ja tez nie jestem. Nikt nikogo nie zmusza pracowac tam, moglas po pierwszej wyplacie pojechac do domu i byloby po problemie. Nam Celina zawsze pomogla jak cos sie nie zgadzalo i w nastepnym miesiacu bylo wyrownanie. Tam pracuja tez tylko ludzie a oni moga sie pomylic. P.S - ja i marta znowu pojechalismy do Bretten, chyba zostaniemy tu na stale, powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy za gruba kase. pozdrawiamy jozek iMartA

r m

do jozka marty zawsze w takiej grupie polakow znajda sie tacy nawiedzeni jak wy jezeli waszym szczytem jest dawac na sobie zarobic to takich tam potrzeba i nie pisz ze mozna sobie wynając mieszkanie bo najpierw trzeba miec kase ale widocznie wy patrzycie przez pryzmat klapy na oczach jak kon wiec zmądrzyj a co do sądu to jest zlozony pozew zbiorowy niemczech a koncząc jak sie mieszkalo w polsce w slamsach to takie warunki hotel viktoria

jadzika

Ja rowniez pracowałam w tej firmie.Porażka na całej linii.Mieszkanie masakrycznie drogie,bez żadnych wygód,w pokoju łóżko pietrowe, szafa ,stół i krzesła,chociaż tyle że lodówka choć w niektórych pokojach na 4 osoby.Jeśli chodzi o zarobki oprócz terminowości nic się więcej niezgadzalo.Brakowalo zaplaty za przepracowane godziny,dodatków za pracę zmianową.Ja za przepracowane 112 godzin zmianowych łącznie z wakacyjnym za 2 miesiące dostalam 420 euro a samego wakacyjnego było 113 euro .Brakuje mi zapłaty za 2 dni urlopu wypoczynkowego.Pracowałam od 10 stycznia do 24marca tego roku i nie opusciłam ani jednego dnia pracy.Tak to wygląda.Nigdy nie myślcie o wyjeżdzie przez tą firmę.Chyba że znasz perfekt język i masz kasę na wynajęcie odrazu mieszkania.A jeśli już ktoś trafił na chorobowe to poprostu ma pecha.Za mieszkanie każą zaplcić żyć trzeba tylko niewyplacą chorobowego.Sumując masz dużo pieniędzy jedż z tą firmą do pracy bo u nich nie zarobisz tylko stracisz.I niech nikt nie pisze że komuś się nie chce pracowac bo większość ludzi pojechalo tam do pracy.

Jozeki<Marta

My prracowalismy tez przez ih direkt plus w breten okolo 8 misiecy , nie mozemy narzekac, wszystko legalnie bylo, wyplata terminowo wyplacana, pracownicy w biurze OK , tylko Pan Jurek troche zakrecony ale kto zna w miare jezyk wszystko sobie sam moze zalatwic. My polecamy firme jak najpardziej. Osoby ktore narzekaja na firme to pewnie po weekendzie chodzily do lekarza na chorobe co sie nazywa KAC , wcale sie nie dziwie ze firma im tych zwolnien nie uznala. Jezeli Wam koszty mieszkania byly za drogie to trzeba bylo samemu sobie wynajac jakies tansze i po klopocie. Pracujac w Polsce zadnego pracodawcy nie interesuje gdzie mieszkasz , masz byc w robocie i tyle. Wiec nie rozumiem z czym macie problem.? Jezeli chcecie podac firme do sadu to wniosek musicie do sadu skierowac a nie na jakies forum internetowe :) Znamy wielu takich adwokatow z psiej karmy hi hi. PozdRawiam wszystkich normalnych i WIELKI POZYTYW Dla FIRMY Jozek i MArta ,

M
@Jozeki<Marta

dopóki jesteś na hotelu pracujesz jak idziesz na prywatne mieszkanie długo nie popracujesz

moje

na temat tej firmy direkt plus z bretten tylko nadaja sie do podania ich do sadu to totalni [usunięte przez moderatora] oszukuja na wszystkim godziny nocne dni swiateczne itd nie mowiac juz o zwolnieniach lekarskich wiec ludzie troche odwagi ipodac ich do sadu

manu

Witam, pracowalam w tej firmie i jestem niezadowolona. Bylam przy pakowaniu karmy dla zwierzat w Bretten. Mieszkanie w Bretten jest 7 km oddalone od centrum i sa problemy z zakupami. Pracowalam poprzez firme IH Direkt plus GmbH i sa to totalni oszusci. Za mieszkanie kasuja 400€ za miesiac. W biurze gubia dokumenty, oszukuja na dodatkach, jak zachorujesz to jest problem z dowozem do lekarza oraz zwalniaja ludzi na chorobowym. Dlatego jak brzmi stara polska zasada : JAK UMIESZ LICZYC TO LICZ NA SIEBIE!

kkkkkkkkkkkkkkkkk

OSZUŚCI OSZUŚCI I JESZCZE RAZ OSZUŚCI! WPROWADZAJĄ LUDZI W BŁĄD- WARUNKI MIESZKANIOWE I GODZINY PRACY (NIBY ZAPEWNIONE 9H DZIENNIE) W RZECZYWISTOSCI NIE WYGLADAJA TAK JAK ZAPEWNIAJĄ W ROZMOWIE TEL. NIE POLECAM!A RACZEJ ODRADZAM!LUDZIE WYJDZIECIE Z TĄ FIRMĄ JAK... MNIE I LUDZI Z KTORYMI PRACOWALEM NA KIELBASACH WYKIWALI! DO TEJ CHWILI NIE WYPLACILI PIENIEDZY!!!

MAM PYTANKO ODNOSCIE WYJAZDOW Z TEJ FIRMY UMOWE WSTEPNA PODPISYWALISCIE W POLSCE CZY ZA GRANICA? POZDRAWIAM

milka

ja pracowałam przez tą firmę parę miesięcy w Monachium i było jak najbardziej OK. Mieszkanie jak mieszkanie, takie średniej klasy ale OK a cena jest taka jaka jest ,ale to Monachium i tam jest niestety drogo ,trzeba się z tym liczyć, wypłaty zawsze były w terminie na koncie :) Ta niezadowolona koleżanka miała prawdopodobnie dwie lewe rączki, jak jest za drogo musisz sobie poszukać czegoś w Holandii.

Zostaw merytoryczną opinię o Magnus Work - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magnus Work?

Kandydaci do pracy w Magnus Work napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magnus Work
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.
  • ul. Powstańców Śląskich 4
    46-024 Opole