Opinie o Maniewski Maciej Salon Fryzjerski w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maniewski Maciej Salon Fryzjerski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Maniewski Maciej Salon Fryzjerski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maniewski Maciej Salon Fryzjerski w Kraków

Ozdubka

Bardzo mi przykro ale muszę wystawić negatywna opinie. Specjalnie wybrałam sie do tego a nie do innego salonu z myślą ze bede załatwiona profesjonalnie. Chciałam kreatynowe prostowanie włosów i do końca wierzyłam ze coś takiego mam zrobione. Niestety być moze została mi nałożona kreatyna ale włosy nie sa wyprostowane. Czyli zapłaciłam za usługę której nie wykonano tym bardziej ze nie była to mała kwota jestem bardzo zawiedziona tym bardziej ze powtarzałam kilka razy ze chce wyprostować włosy. To przykre ze wychodzisz z salonu płacisz krocie a nie masz tego co chcesz

Milena
@Ozdubka

Kochana, nie ma czegoś takiego jak kreatynowe prostowanie. Jest keratynowe i u Ciebie nie jest to literówka, ponieważ napisałaś to dwa razy. Powinnaś wiedzieć że taki zabieg to nie prostowanie, a jedynie WYGŁADZENIE włosów. U mnie by się nie sprawdziło, bo mam włosy kręcone. Być może Twoje również są podatne na skręt? Jedyne co mnie dziwi, że fryzjer Cię o tym nie poinformował. Trwalsza i lepsza jest podobno nanoplastia, nad którą również się zastanawiałam ale myśląc o takich zabiegach dowiaduje się o nich i w ten oto sposób wiem, że ja przykładowo wyglądałabym po jakimś czasie źle- nawet jeśli udałoby się je „wyprostować” to za chwilę od czubka głowy wyrastały by mi przecież loki. Piszę to jako totalny laik, który nie umie sobie nawet żadnej fryzury zrobić, ale idąc na taki zabieg jednak o nim się czyta i myśli, dowiaduje. Tym bardziej wydając duże pieniążki.

Czyli ile teraz zarabia fryzjer? Na stronie jest oferta i zostało napisane, że jest to dobrze płatna praca, tylko jak to w praktyce można rozumieć? Dodatkowo widzę, że można być na UoP lub UZ. Czy jest jakaś większa preferencja co do tej formy ze strony Pracodawcy czy raczej ma się dowolność? Nie widzę tegorocznych opinii od pracowników, liczę na odzew

Ozdubka

Milena Nowy wpis
@Ozdubka

Byku Nowy wpis

Trochę naciągacze mówią 400 za kolor z strzyżeniem a płacisz 600 trochę zaskakujące ????

@Byku

Zaciekawiła mnie ta opinia. Tylko teraz pytanie czy faktycznie tak jest, że te dodatkowe usługi są proponowane bez podania dokładnej ceny? Pracownicy nie są jakoś szkoleni z tej obsługi, żeby komunikacja z klientem była jak najbardziej jasna? Kto tego typu sytuacje rozwiązuje, zdarzało się, że to pracownik tracił z własnej kieszeni?

Irena

nie wiem do końca o co mogło z tamtą gimbazą chodzić ale skoro na forum była mowa o zadudnieniach to czy ktoś wie coś odnośnie przyjęć? jakie warunki muszę spełnić w tym roku by móc się załapać? i praca na miejscu jak przebiega, jaka atmosfera?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Maniewski Maciej Salon Fryzjerski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zadowolona

@Krakowianka Ale to jest forum dla pracowników salonu natomiast klienci swoje uwagi powinni kierować na inny adres.

Jey
@Zadowolona

Opinie klientów mówią wiele o pracodawcy. Jaki pan taki kram. Maniewski to miły facet, nie powinien zatrudniać aroganckiej gimbazy.

Jaki pan taki krak
@Jey

Pan Maciej Maniewski niestety nawet nie ma pojęcia o tym co się dzieje w salonie.. W momencie kiedy przyjeżdża z wizytą wszystko jest robione tak by się nie zorientował ze są jakieś nie dociągnięcia. Kiedy wyjeżdża wszystko wraca do porządku dziennego czyli tzw. syfu ;) Pani Agnieszka L.- która ”zarządca” krakowskim salonem sama gubi się w swoich obowiązkach, nie ogarnia tego bałaganu choć wymaga wiele od każdego i swieci oczami podczas wizyty szefa, udając ze wszystko działa sprawnie ;) a tak nie jest..Tworzy nieprzyjemne warunki pracy. Nic dziwnego ze z tyloma osobami tworzyła i tworzy nadal konflikty ;)

Gimbaza
@Jey

Dokladnie, gimbaza w tym salonie jest wyjatkowo bezczelna. Brak im podstawowych zasad kultury.

Niedoszły

Dobrze, że trafiłam na to forum bo inaczej wyrzuciłabym pieniądze w błoto.

@ Kraków opinia nigdy nie miałem problemu z manager, którą wspomniałeś i ciężko przytoczyć mi sytuację podczas mojej współpracy, by ktokolwiek miał. Chyba, że nie byłeś pracownikiem fair wobec firmy. Bezkonfliktowa, starająca się znaleźć najlepsze rozwiązanie to tak. Mnie rozczarowało bardziej, że nie miałem wspomnianych gwiazd na fotelu, sesje zdjęciowe właściwie nieliczne i brak szkoleń zewnętrznych, prócz tych które przeprowadzają fryzjerzy w salonie. Szef faktycznie jest rzadko, ale mając tyle salonów to chyba standard.

Pracownik Salonu

Ty nie miałeś problemu,a ja mam i wyrażam swoją własna opinię i zdania nie zmienię. Zreszta nie tylko ja byłem świadkiem sytuacji w których wielokrotnie nie ogarniała swoich własnych obowiązków jako rzekomo Pani Menadzer choć od innych wymaga wiecej niż jest to wymagane ;) zrzucanie winy na innych ludzi jest standardem..

lllll
@Pracownik Salonu

Oj tak, potwierdzam ciezka wspolprace z ta pania.

Krakow opinia

Pan Maciej Maniewski niestety nawet nie ma pojęcia o tym co się dzieje w salonie.. W momencie kiedy przyjeżdża z wizytą wszystko jest robione tak by się nie zorientował ze są jakieś nie dociągnięcia. Kiedy wyjeżdża wszystko wraca do porządku dziennego czyli tzw. syfu ;) (usunięte przez administratora) a tak nie jest..Tworzy nieprzyjemne warunki pracy. Nic dziwnego ze z tyloma osobami tworzyła i tworzy nadal konflikty ;)

Magda

Jak wyglada w waszym salonie pakiet zdrowotny ?

@Magda

Nie wyglada ;)

Anita

Nie widzę żadnego związku takich wpisów z opinią o pracy w firmie. Chyba, że konkurencja tak zainspirowała?

Basia

A jakie ceny za farbowanie wlosow?

Gosia

Odradzam wszystkim usługi w tym salonie. Ceny są absolutnie nie adekwatne do umiejętności fryzjerów!. Pracownicy nie są skupieni na pracy, wydaje im się ze są „bogami” sztuki fryzjerskiej, tymczasem efekt jest bardzo przeciętny!!!. Jedyne po co warto tam wstąpić to po artykuły fryzjerskie firmy Farmagan. Tyle i aż tyle.

Krakowianka

Nigdy więcej! Przede wszystkim pracują tam ludzie niekompetentni - którzy żyją w przekonaniu ze pracując w tym salonie są mistrzami świata! Efekty pracy są żałosne, fryzjerzy przede wszystkim robią co chcą - nie słuchają co się do nich mówi, lub nie potrafią tego wykonać!. A cena? To jest właśnie fenomen - ludzie tam chodzą bo jest drogo i wierzą ze za to jest dobrze. Proponuje ściągnąć okulary! Ja już to zrobiłam. To jedno wielkie (usunięte przez administratora)

admin

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Maniewski Maciej Salon Fryzjerski? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Maniewski Maciej Salon Fryzjerski - Kraków

• Jak się pracuje w Maniewski Maciej Salon Fryzjerski?

Zobacz opinie na temat firmy Maniewski Maciej Salon Fryzjerski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maniewski Maciej Salon Fryzjerski?

Maniewski Maciej Salon Fryzjerski

Maniewski Maciej Salon Fryzjerski