Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów w Kraków

mieszkaniec Nowy wpis
Inne

Zacznijcie w końcu dbać o samych mieszkańców bo pracujecie za nasze pieniądze. Zgłaszam uszkodzenie, a Pan przychodzi łaskawie po kilku dniach i jeszcze jest taki niemiły że po prostu brak słów!

Ja Nowy wpis
Inne
@mieszkaniec

Za nasze czy nie co oni tam mają za stawki? Pewnie nie jakieś wysokie mega. Gdzie teraz płacą zresztą powyżej minimum. Jak kasa niska to i starać się nie chce?

Monika Nowy wpis
Inne

Co tam się dzieje? Rzuca się w oczy to co piszecie o rotacjach. Ludzie odchodzą sami czy były jakieś zwolnienia, co tam nie zagrało? Wydaje mi się że trzeba mieć mocny powód, żeby się zwolnić, bo praca nie leży na ulicy przeciez

nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Inne
 Pytanie

Znowu szukają specjalisty ds instalacji, poprzednio szukali w lutym? Tak bardzo się rozwijają ? o co tam chodzi - taka rotacja co 3 mieiące ?

anonim
Inne

Znalazłam niestety już nieaktualną ofertę pracy sprzed 3 miesięcy. Ale liczę na to, że w najbliższym czasie znów będzie rekrutacja na to stanowisko. Chodzi mi tutaj o posadę administratora. Widzę, że firma określa swoje wynagrodzenie jako atrakcyjne. Może ktoś rozwinąć, z czego się ono składa? Tylko podstawa, czy również premia? Poza tym, w jakich godzinach pracuje się pracuje? Klasycznie 8-16, czy może jakoś inaczej? :) Można w ogóle liczyć na jakieś benefity? Bo tutaj w ogłoszeniu nie widzę żadnych.

DD
Inne
@anonim

Szczerze odradzam pracę w tej spółdzielni. Wyzysk pracowników, duża rotacja na stanowiskach, kto może to szybko stamtąd ucieka.

anonim
Inne
@DD

Rozumiem, a możesz mnie jakoś nakierować na zarobki, skoro piszesz o wyzysku? Chciałem aplikować na stanowisko administratora, ale jeśli zarobki mają oscylować w granicach załóżmy minimalnej, to wolałbym odpuścić.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Administrator?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Beata
Inne
 Pytanie

Witam. Mam tylko jedno pytanie , czy prezes i pracownicy SM rozumieją sformułowanie- administrator- radze poczytać. Administrować tzn. zarządzać w imieniu właściciela ,właścicieli za jego zgodą. Rozliczać się z kosztów, zdawać relacje z inwestycji tylko za ZGODĄ właściciela. Odpowiadać na maile, bo tyko taka drogę obrała spółdzielnia w komunikowaniu się z właścicielem , wybrańcy dalej chodzą osobiście. Przypominam pracownikom od góry biorąc czyli od pana Nowaka do najniższych struktur, jesteście dla nas pracownikami ,wypłacamy wam wynagrodzenie ,jesteśmy dla was PRACODAWCĄ. Inne przewinienia spółdzielni czyli chronienie dawnych pracowników ,ciekawa księgowość, to już inna bajka.

Krzysztof
Pracownik
 Pytanie
@Beata

Pani Beato, ma Pani 100% racji. Zarząd Spółdzielni Bieżanów utworzył sobie świetną synekurę i żyje świetnie z pieniędzy mieszkańców. Wykonanie jakichkolwiek przedsięwzięć o dużym zakresie prac - np. ocieplenie budynków - nie jest nadzorowane przez niezależnego inspektora nadzoru z uprawnieniami budowlanymi. Zarząd nie udostępnia projektu docieplenia budynku mieszkańcom, nie można więc sprawdzić zgodności projektu z wykonawstwem. Ponadto stosuje się materiały najniższej jakości, a często docieplenie wykonuje się dwa razy. Kto z mieszkańców wyraził na to zgodę? Myślę że taki się nie znajdzie. Drugi przekręt to - wymuszone doprowadzenie ciepłej wody do mieszkań. Jedyną radą jest oddzielenie budynku od spółdzielni poprzez Wspólnotę Mieszkaniową. Ale opór mieszkańców jest bardzo duży. Aż dziw bierze dlaczego ludziom nie zależy na własnych pieniądzach i własności. Powyższe doświadczenia czerpię z tego co zaobserwowałem na budynku ul. Telimeny 11.

Beata
Pracownik
 Problem
@Beata

Dzień dobry Panie Krzysztofie. Dziękuje za poparcie, ale zastanówmy się czemu mieszkańcy nie chcą się oddzielić. Rozmawiałam o tej sprawie z nieżyjącym posłem, sam stwierdził ,że jest niechęć ze strony mieszkańców na ukrócenie chorej sytuacji w SM . Czy jest tak, że są to zaszłości z PRL-u ,lokatorskie mieszkania wykupione za przysłowiową 1, widać to na zebraniach przy wyborze do rady. Klakierzy ,poparcie "swoich". W mojej klatce jest to aż rażące .

Krzysztof
Inne
@Beata

Dobry wieczór, Pani Beato, rozmowy między nami na forum spółdzielni nie są najlepszym miejscem. Należy Pani - jak sądzę - do nielicznej grupy mieszkańców rozsądnie myślących. Dlatego podaję Pani mój nr telefonu, proszę zadzwonić, omówimy interesujące nas tematy. Jest tego sporo. Mój nr 793844123. Pozdrawiam, Krzysztof

Krzysztof
Inne
 Pytanie

Pani Joanno, proszę się zastanowić zanim napisze Pani taką głupotę. Jeżeli po wybraniu numeru zgłasza się centrala Spółdzielni a następnie podawane są numery do jej działów, to czy ja mogłem wybrać zły numer? A może Pani sama zadzwoni i sprawdzi czy numer podany na stronie internetowej Spółdzielni jest zły? A może Pani jest blondynką? Kłania się doktor Sztrosmajer z filmu Szpital na peryferiach. Mimo to pozdrawiam

Joanna
Inne
@Krzysztof

Może ta Pani po prostu się pomyliła, po co zaraz się tak unosić.. A Ty się w końcu dodzwoniłeś w ogóle? Dałeś znać że jest taki problem z kontaktem z nimi?

Chris
Inne

Dzwonię i dzwonię dziś 05.09.2022 do działu czynszów i sekretariatu prezesa. Nikt nie podnosi słuchawki, w kółko leci melodyjka i numery działów, tyle że ja wyżej głucha cisza. To nie jest pierwszy raz kiedy stwierdzam że za moje pieniądze Zarząd SM oraz jego działy sprawują się fatalnie

Joanna
Inne
@Chris

No to kiepsko jak nikt nie odbiera. A jesteś pewny, że masz dobry numer? Może zmienili? Próbowałeś się jakoś inaczej skontaktować na przykład e-mailem?

N
Inne

Wszystko od d....strony. Uszczęśliwili lokatorów ciepłą wodą z sieci. Już kolejny raz lokatorzy zostali bez dostępu do niej. Tym razem na 2 dni. Jakaś masakra !!!!!! Krew człowieka zalewa na taką nowoczesność

Weronika
Inne
@N

Naprawdę przez dwa dni była zimna woda tylko? Jeju jak się wykąpać w czymś takim. Jak oni to uzasadniali?

N
Inne
 Pytanie

Szanowni Państwo, zmusiliście lokatorów do zmiany ogrzewania ciepłej wody w lokalach mieszkalnych, nawet tych co nie wyrażali zgody. Jak to się ma do wcześniejszych informacji rozsyłanych mieszkańcom o bezawaryjności. W ciągu zaledwie 2 miesięcy, aż 4 razy brak ciepłej wody, bo awaria. Nawet nie chcę myśleć co będzie w okresie zimowych, a koszty dla nas mieszkańców cały czas są podnoszone. Brak też jest informacji na rozliczeniach, jaka konkretnie jest cena za 1 m3 ciepłej wody. Cena za lokal nie jest wystarczająca informacją. Za moment będziecie rozliczać za zużycie w m3 i pójdzie chyba z "butów wyskoczyć".

Weronika
Inne
@N

Poważnie aż tak źle z tymi kosztami? Ciekawa jestem ilu lokatorów się sprzeciwiło, a mimo to i tak to wdrożyli?

rocky
Były pracownik

Łukaszenka (Prezes SM) z Putinem (Przewodniczący RN) i wszystko na ten temat...

rocky
Były pracownik
@rocky

Trafne porównanie zarówno wizualnie ((usunięte przez administratora)) jak i co do metod działania.

Joanna
Inne
@rocky

A jak ono się ma do firmy? Nie bardzo rozumiem..

Marysia
Pracownik

Chce zapytać od wielu lat w budynku Barbary 14 nie było nic robione schody w opłakanym stanie lamperie w klatkach jak.mieszkam 40 lat malowane były raz

Renata
Inne

Cześć Wam, chciałabym zadać pytanie na temat funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowej Nowy Bieżanów jako pracodawcy i mam nadzieję, że aktualni pracownicy wypowiedzą się na jej temat. Jak się Wam pracuje w tym miejscu? Jak oceniacie atmosferę?

rybka

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH SZUKAJĄCYCH ZATRUDNIENIA W TYM (usunięte przez administratora). NOWAK TO CZŁOWIEK (usunięte przez administratora)

Renata
Inne
@rybka

Witam, czy napiszesz na co dokładnie należy zwrócić uwagę chcąc podjąć pracę w Spółdzielni? Za co taka słaba opinia?

Marcel
Kandydat
 Pytanie
@rybka

Można prosić więcej szczegółów?

XYZ

Ostrzeżenie przed pracą w SM Nowy Bieżanów! Stosowany cichy MOBBING! Wymagane całkowite podporządkowanie!

2
LOKATOR

ATMOSFERA W SPÓŁDZIELNI, TO KATASTROFA.

Dariusz

Witam, poszukuję pracy fizycznej i myslałem o spółdzielni mieszkaniowe nowy Bieżanów w Krakowie. Nie wiecie, czy jest szansa się załapać jako specjalista do spraw zieleni, mediów i utrzymania czystości, czyli tak zwany dozorca/cieć? Czy jednak wszystko zajęte i trzeba szukac gdzie indziej.. Tak zapytam jeszcze dla pewności, płaca minimalna krajową?

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów?

  Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Mała Góra 6
  Kraków
 • NIP: 6792659449 KRS: 0000127386
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów
Przejdź do nowych opinii