Opinie o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fallwork Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fallwork Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

doxel

Co to za fake news haha

Jk

Witam . Weszłam na tę stronę żeby się dowiedzieć czegoś więcej na ich temat, ponieważ zastanawiam się czy nie zacząć z nimi współpracy. Po rozmowie z koordynatorka zastanawiam się jeszcze bardziej . Na dzien dobry mam iść na szkolenie za które nie bede miala zapłacone koordynatorka od razu powiedziała mi że to nie jest wykorzystywanie. Ja uważam że jest nie korzystam pierwszy raz z uslug takiego pośrednika i powiem że byłam zirytowana Tym co ta kobieta mówiła. Moja sytuacja finansowa nie jest łatwa ale KOCHANI NIE DAJMY ZEZWOLENIA NA WYKORZYSTYWANIE BO TO MY MAMY NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA MÓWIĄC NIE. Pozdrawiam

Miki

Firma która (usunięte przez administratora) Zatrudnia pracowników a tak naprawdę nie ma miejsca na obiektach. Kontakt fatalny. I kordynatorzy nie posiadający kompetencji na temat zatrudnienia. Unikać tej firmy.

Jak wygląda podstawa w Fallwork?

Co masz ba myśli pod hasłem podstawa ?

Kasjer

Pani przeprowadzająca rozmowę bardzo nie miła. Spytała po co wgl przyszłam, rzuciła mi plikiem papierów do wypełnienia, najlepiej na wczoraj. Po dwóch minutach narzekanie, ze mam nie pospieszyć, bo ona nie ma całego dnia tylko na mnie (puste biuro, żadnych więcej interesantów). Koszulki pracowniczej nie dostałam, chociaż pobrano opłatę z pierwszej pensji. Brak poszanowania czasu kandydata (szkolenie na siłę chciała mi wepchnąc w czasie, gdy nie byłam dostępna i robiła wieki problem ze zmianą terminu), brak instrukcji dot. aplikacji i jak się logować.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
Axnka

Nie polecam ten (usunięte przez administratora) wogole nie odbiera telefonów, grafiku brak i niby potrzebował osoby dyspozycyjnej żarty sobie z ludzi robią

Ewa opinia z 11.02 weryfikacja

W mojej opinii popełniłam mały błąd bo opinia dotyczy pana Jacka i pani Dari Przepraszam .

Witam od miesiaca lutego 2019 r podjełam współprace z firma Fallwork w Poznaniu z koordynatorem panem Jackiem i pania Dagmara jestem zadowolona z komunikacji telefonicznej i e mailowej zawsze mogę liczyć na fachowe doractwo w uzgodnienu grafiku wyszukaniu ofert pracy którymi jestem zainteresowana kierując się czasem dojazdu oraz godzinami w których mogę podjąc pracę.wypnagrodzenie otrzymuje na czas i smiało mogę polecić wspólpracę z wyżej opisaną firmą.Zachęcam osoby które dysponują wolnym czasem na podjęcie takiej wspólpracy .

xkak

Dokładnie,jak już ktoś wyżej pisał, mam takie same spostrzeżenia. (usunięte przez administratora) Oddzial Gdansk . Ignorowanie telefonow, emaili, piszac do glownej centrali kazali skontaktowac sie z koordynatorem - (usunięte przez administratora)ak - i po odpowiedzi ze nie mozna niestety sie z nia skontaktowac centrala tez zamilkla, ile mozna dzwonic do cholery, kilka dni pod rzad i zero nawet smsa zwrotnego.Totalna olewka.A chodzilo o to ze na telefonicznej rozmowie rekrutacyjnej obiecali caly etat, przy wrzuceniu grafiku okazalo sie ze miesiecznie nie wyjdzie nawet 100 godzin, w ogole w polowie miesiaca nie wiedziec czemu grafik byl pusty, moje zapisane zmiany zostaly odwołane aż do konca miesiąca . Jestem młoda ale co gdybym miala zobowiazania lub rodzinę?Nie przejmują sie, ze czlowiek nie ma z czego żyć i jest zawieszony ,ani pojsc do innej pracy ani nic,bo nie wiadomo czy beda kazali przyjsc do pracy czy nie,kara kilka tysiecy za prace na terenie sklepu przez inna agencje itd. Masakra,nie polecam-chyba ze w desperacji

Xxx
@xkak

A jakie ma Pani dowody na to, że nie wypłacili pieniędzy? Bo samo stwierdzenie "słyszałam" o niczym nie świadczy-wręcz tego typu opinia może być potraktowana jako pomówienie. Poza tym warto słuchać koordynatora ze zrozumieniem???? jeśli kończy z Panią współpracę podając konkretne powody jak notorycznie niepojawianie się Pani w pracy, wydzwanianie po 60 razy dziennie, o różnych porach dnia i późnym wieczorem jest co najmniej nie na miejscu.

@xkak

Po wystawieniu opinii nastapil blyskawiczny telefon z pretensjami, żądaniem by usunac opinie (prawda to nie pomowienie), nie wysluchiwaniem argumentow.Nagle telefon przestal milczec,ciekawe....A na dowód biling połączen nieodebranych czy brak emaili na skrzynce ; Ja nie mam sobie nic do zarzucenia a jesli pani P.J uważa dyskusje za krzyki w moją stronę to powodzenia :) trzeba myslec wczesniej i budzic sie w pore hehehe

@Xxx

Dlatego napisałam - słyszałam. Nie napisałam - tak było na 100%, choc i można się tego dowiedzieć bo historia (o ile nie usunięta jak u mnie) zostaje na stronie - grafiki, wynagrodzenia, jakieś swiadczenia itd. Po 2 na bilingach są godziny - dzwoniłam tylko w godzinach pracy ,łącznie ok.15 razy w ciągu 2 tygodni,a nie 60 czy więcej w różnych porach - maili też było tylko kilka,ok.5. Nie jestem jakąś spamerką a za KŁAMSTWO można odpowiadać prawnie. Po 3 - żadnego emaila nie dostałam , choć sprawdzam skrzynkę cały czas; Wypada poinformować o zakonczeniu współpracy, z czystej przyzwoitości bo człowiek też nie wie, co się dzieje, czy ma szukać pracy dalej czy czekać na telefon; Jeżeli komus obce jest pojęcie kultury osobistej, empatii a swoją pracę uważa za prestiż i innych traktuje z góry i chwyta się wszystkiego,żeby ratowac "opinię",to cóż....na to trzeba sobie zapracować, nic nie ma za darmo.

@Xxx

I jeszcze jedno - jeśli pracę zaczynam od godziny 15, to nie będę na miejscu o 14:30 żeby w Skarbcu wyjąć całą kasetkę i przygotować się, to trochę zajmuje.Mam płacone od godziny 15 więc jestem na miejscu o 15.Nie będę robić za free. Więc to nie jest żadne spóźnienie tylko naciąganie faktów.Nie było problemu z tym,żebym została dłużej jak nie było ludzi więc dlaczego jest problem w drugą stronę???? Spóźniłam się tylko raz, 2 godziny, ale dzwoniłam rano , uprzedzałam że się źle czuję i być może wcale nie przyjdę (bo na platformie nie ma możliwości wypisania się ze zmiany czy nawet chatu).Kazdemu może wypaść choroba, zle samopoczucie czy wypadki losowe. Porażka na całej linii, naprawdę. Żeby mieć szacunek trzeba sobie na to zasłuzyc.

Olga
@xkak

Tak sobie czytam Twoje komentarze i się zastanawiam.Sama pracowałam przez oddział w Gdańsku i problemów nie miałam żadnych. Ok-koordynator mógł Cię jakoś zdenerwowac ale to nie powód żeby wypisywać takie rzeczy. Bo sory ale moje wrażenie jest takie że chyba z Tobą nie do końca jest coś tego... Tyle komentarzy w tak krótkim czasie - opanuj się dziewczyno bo powiedzą że jesteś niezrownowazona ????

@Olga

Ja nie wiem czemu.Może odpowiadało Ci kilka godzin miesięcznie i nie dzwoniłaś o nic, może był ktoś inny na tym stanowisku i wyjątkowo Ci się udało.Skoro piszesz że czytałaś komentarze to powiedz gdzie Ty widzisz niezrównoważenie, nie wiem czy wiesz ale istnieje limit znaków i w kilku komentarzach lepiej jest czytać niż w jednym.Ja czytałam opinie o Fallwork jeszcze przed rozpoczęciem pracy ale mówiłam sobie:a, nie nastawiaj się negatywnie,na własnej skórze się przekonasz.I się przekonałam.Zresztą i tak w Polsce jestem na chwilę i chcialam sobie wypełnić czas tą pracą i nie miałam zamiaru przedłużać umowy, praca w sklepie może być przechodnia, ale nie na kilka lat czy całe życie, mi na tej pracy jakoś specjalnie nie zależało, żeby trzymać się jej kurczowo.Nie to nie-ale wypada dać znak życia,a nie ignorować telefony i rzucić je w kąt by po 2 tygodniach odezwać się tylko w swoim interesie.Nie toleruję chamstwa i kłamstwa niezależnie od stanowiska, takie rzeczy to chyba tylko w Polsce, naprawdę.Ktoś kto pracuje z ludźmi powinien umieć się z nim obchodzić i tyle.Pani Patrycja widać ma bardzo ciężką pracę, skoro telefon rzuca w kąt a na forach na bieżąco czatuje i czyta opinie o sobie, które zapewne są prawdziwe, z powietrza się nie wzieły; i uzywa telefonu sluzbowego tylko po to, żeby nawrzucać komuś bez powodu :) Bo przecież, jak mówi, ktoś jej kazał nie odbierać telefonów (tak można zrozumieć z tysiąca bezuzytecznych słów i szumu w tle).Taka jest prawda, ja nie wiem skąd oni tych pracowników biorą i jak można kogoś takiego dać na takie stanowisko.Znajomości?Nie mój interes, ale niech ludzie wiedzą jak jest :) od tego jest internet, a na opinie każdy sam sobie pracuje i nie będzie na śmieszne żądania kasował tego. Zapewne to nie ostatni portal na którym nie tylko ja ale i inni wystawią opinię :)

Olga
@xkak

Ok, nie pracowałam w markecie i zatrudniała mnie inna osoba. Nie zamierzam bronić osoby, której nie znam ale z drugiej strony współpracę z firmą wspominam dobrze i jako byłemu pracodawcy nic nie mogę zarzucić. Masz swoje argmenty- ok, ale czy faktycznie jesteś bez winy? Kilka wpisów wyżej wypowiada się chyba osoba cię zatrdniająca- nie zostałaś zwolniona bez powodu tylko za nieobecności w pracy. Pracując na umowę o pracę byłabym zwolniona za to dyscyplinarnie. Czemu widzę niespójność w twoich wypowiedziach? Na początku piszesz, że tak chciałaś pracować a oni Cię zwolnili niedobrzy, a teraz że i tak nie chciałaś przedłużać umowy. Zdecyduj się.

@Olga

Owszem, chciałam sobie zabić czas tą pracą, ale nie na siłę.Praca na kasie to naprawdę żaden prestiż żeby się bić o taką pracę.Nie trzymałam się jej kurczowo i czekałam aż umowa wygaśnie , tyle , że przez ten głuchy miesiąc mogłam pracować gdzieś indziej czy już wyjechać, gdybym wiedziała. Jakbym to zrobiła to mogłby ktos zadzwonic z pretensjami i musialabym stawic sie w pracy. Jaki to problem wykonac jeden telefon?Jakbym dostała emaila czy smsa (jesli np.ktoś boi się zadzwonić i powiedzieć papa) to nie czepiałabym się, ale denerwuje mnie (usunięte przez administratora) unikanie, a teraz jeszcze pretensje nie wiadomo o co. Nie wiem kto się wypowiadał wyżej, jesli p.Patrycja to kłamie i dlatego w nastepnych postach wyjasnilam wszystko

Max
@xkak

Widzę niezły wątek się tu zrobił hehe. Pracowałem w Simply w, Gdyni jak jeszcze obsługiwał nas ten chłopak z Poznania I to dopiero był kosmos. A tu widzę koleżanka jedzie na koordynatora za to że ją zwolni i wpisali z grafiku bo się w pracy nie pojawiała, czad :) chyba faktycznie jesteś młoda bo byś wiedziała że jak się nie pojawia w pracy i nie daje usprawiedliwienia jak chociażby zaświadczenie od lekarza to jest to tak jakbyś porzuciła pracę. To ty miałaś obowiązek informacji o nieobecności a nie koordynatorka wydzwaniania czy będziesz. Serio masz pretensję i jedziesz z nią jak ze (usunięte przez administratora) skoro sama jesteś sobie winna? Skoro nie mogłaś się do niej dodzwonić potrzeba było iść zapytać do sklepu. Sorry ale każdy z moich pracodawcow by Cię wywalil bez slowa jakbyś nie przyszła ze 2 razy bez usprawiedliwienia (chyba że przedstawilas im L4 to sorry).

Miałem nieprzyjemność poznać
@xkak

Panią p. Wyjątkowo niekompetentna i rozhisteryzowana osoba. Niestety psuje wizerunek firmy z nikt nic z tym nie robi.

Halooo

Ze współpracy z agencja jestem bardzo zadowolona. Dziś poznałam moja Panią koordynator. Jest tak samo miła jak przez telefon.wyplaty są na czas. Pani dzwoniła do mnie kilka razy w sprawie kart godzin, za każdym razem z przypomnieniem o godzinach, ponieważ chce żebym dostawała kasę na czas. Spoko sprawa bo informują nas o tym z odpowiednim wyprzedzeniem i sprawa jasna. Naprawdę profesjonalne podejście do pracownika. Pozdrawiam sklep w podkowie leśnej polecam i współpracę z Fallwork!

Alicja

estem zadowolona ze współpracy z Agencją. Pracuje w Carrefourze w Podkowie Leśnej i przyznam że od momentu kiedy opiekę nad nami przejął oddział w Poznaniu, znacznie się poprawiło. Zawsze są odbierane telefony kiedy dzwonimy z pytaniami, można ustalić szczegóły z grafikiem i oraz o kwestie dotyczące umowy jak i samej współpracy. Bardzo profesjonalne podejście Pani z Poznania. Bardzo dobrze że NIE współpracujemy już z odziałem Warszawskim, ponieważ zawsze były kłopoty z telefonami, nigdy nie można było się do nich dodzwonić, unikali kontaktu. Stawki przez Panią Patrycje był przekłamywane, bo w ogłoszeniach były podawane jako brutto a w rozmowie tel tego nie uwzględniła. Kiedy, zadzwoniłam do kierowniczki oddziału Warszawskiego p. Anny Dudało, zrobiła ze mnie idiotkę i wmówiła mi że nie dosłyszałam, a kiedy dodałam że w takim wypadku zakańczam współpracę z Agencją, Szanowna kierowniczka nie raczyła, z grzeczności przeprosić, ani wyjaścić sytuacji, tylko zaczęła mnie straszyć karami i że jak nie przyjdę do pracy nie wypłacą mi tego za co zapracowałam !!!! - PORAŻKA!.

Anonymous

Firma Fallwork... SZCZERZE odradzam każdemu zainteresowanemu. Przez pierwsze 1.5 roku współpraca szła dobrze, wszystko było na czas itd. I niestety na tym plusy się kończą. Po 1 jak to jest możliwe, że agencja nie powiadomia o tym, że zakończyła się praca w danej firmie. Dowiedziałam się o tym przez przypadek sprawdzając grafik, z którego zostałam usunięta. Człowiek zostaje zdnia na dzień na lodzie, bez pieniędzy i bez pracy. Nie można było powiadomić, że za miesiąc albo chociaż za 2 tyg praca się zakończy? Dałoby to szanse na znalezienie czegoś nowego, a nie traktowanie człowieka jak psa. Ludzie mają zobowiązania pieniężne chociażby rachunki. Po drugie, dobra nawiązałam współpracę przez nich z inną firmą i jest okej. Do czasu, aż nie zgadzały się godziny. Zamiast napisać albo zadzwonić dlaczego ja na liscie za tydzien mam 40h, a oni mi wypłacają za 28(?!) (był to błąd zapisu ze strony firmy), to oczywiście jak już łaskawie rozwiązali ten problem, po moich kilku telefonach (bo dodzwonić się czasami to gorzej jak do prezydenta nawet jak linia była wolna), to co z tego skoro te pieniądze miałam dopiero w następnym tygodniu. Po trzecie sytuacja się powtarza, informacja w grudniu, że koniec umowy. Nie można się dodzwonić o przedłużenie, po uzyskaniu kontaktu dowiaduje się że w styczniu nie współpracują mam się kontaktować pod koniec stycznia. Ok. Ostatnio coś mnie ruszylo i zadzwoniłam, co się okazało? Ze W TYM Roku już nie współpracują. I oczywiście również ciężko było powiadomić, że całkowicie zakończyli współpracę. I znów człowiek jak Pies potraktowany i zostaje na lodzie bez pracy. A jakbym tak czekała do lutego z kontaktem to pracę bym znalazła może dopiero pod koniec miesiąca. Nie wiem jakim cudem ta agencja jeszcze funkcjonuje.

Czekolada????

Polecam Firma FallWork????????W Firmie Wypłaty Tygodniowej ????Dobry Klimat ????Miła Atmosfera ????W Agencji Bardzo Piękne (usunięte przez administratora)i inni Naprawdę Sympatyczne Osoby ????????Umowa Zlecenie w Prezencie jest Pełne Ubezpieczenie ????????????Polecam Wykladanie Towaru na Półki Sklepowe Polecam ????????Ul Towarowa 35 Poznań obok Galerii Avenida????oczywiście ważna Ks.Sanepidu ????????Bardzo Dobra Stawka ????????Naprawdę Najlepsza Firma Kochana FallWork jaką Spotkałem w Życiu ????????Kochać to aż Za Mało ????Pełen Szacunek dla Kochanej Pani Kierownik Pani Darii????Polecam Agencja Pracy FallWork ????????Pozdrawiam Ciepło ????????

@Czekolada????

A ja nie polecam tej agencji. Współpraca z koordynatorem beznadziejna.

Kolo

Bądź przynajmniej sprawiedliwy - o jakim okresie mówisz ? ile tam pracujesz ? - jak często się to zdarza ? - Ja parcowałem w wielu agencjach i ta akurat płaci całkiem terminowo , tygodniówki są co tydzień a miesięczne raz w tygodniu -(usunięte przez administratora)

Roman T

Dzień Dobry, Czytam te pozytywne dyrdymały i krew mnie zalewa. Czy to są pracownicy tej agencji czy(usunięte przez administratora) Pracowałem przez kilka agencji w Poznaniu i z tak kiepskim serwisem dla pracownika to się nie spotkałem. Przychodzisz do agencji, podpisujesz umowę i na tym się ich rola kończy. Koordynator zadowolony bo pozyskał kolejnego pracownika, statystyki w agencji zaczynają się palić na zielono – super sprawa. Nowi pracownicy i pracownice bardzo proszę się zastanowić czy warto jest współpracować przez tego pośredniaka w Poznaniu. Ja osobiście odradzam i czytając te opinie to sam się zastanawiam czy nie lepiej by było aby słodzili sobie pracownicy tej agencji na prywatnym forum. Proszę omijać te agencję szerokim łukiem – szczególnie nie dajcie się nabrać na pracę w firmie „(usunięte przez administratora) w Poznaniu.

Zadowolona

Polecam współpracę z Agencją Tymczasową Fallwork. Współpracuje z koordynatorem Panem Jackiem. Jest to osoba bardzo pozytywna i rzetelnie podchodząca do swoich obowiązków. Zawsze poważnie podchodzi do "swoich" ludzi i ich potrzeb... Wypłata zawsze na czas. Pozdrawiam serdecznie Pana Jacka :)

Agnieszka

Pracuje przez agencje już kilka lat. Jest to idealne rozwiązanie dla osób uczących się, które chcą dorobić. Praca z Panem Jackiem Wojciechowskim przebiega bez problemowo - zawsze odpowiada na wszelkie pytania i jest dostępny pod telefonem nawet w weekendy. Polecam każdemu, kto poszukuje pracy tymczasowej :)

NatchnionyPoeta

Nadszedł czas, gdzie i ja mogę podzielić się opinią, bo dostałem pierwsza wypłatę. Powiem tak-ogólnie praca ok. Kasa doszła na czas, więc nie narzekam. Grafik Pani Daria ułożyła mi w biurze osobiście bo na stronie nie widziałem żadnych wolnych dni. Od stycznia pracy nie ma, ale to normalne, bo w grudniu zawsze jest boom na ludzi. Kontakt był dobry. Zawsze dostałem telefon, albo SMS. Umowa mi pasowała. Co najważniejsze są tygodniowki, a nie wiem gdzie w innej agencji też je dajom. Polecam. Na pewno wrócę na wakacje.

Łukasz

Super pracodawcy a szczegulnie pan Jacek Wojciechowski zawsze mozna sie z nim dogadać bez problemowo zawsze wysłucha doradzi ja nie mam problemów zadnych z praca wynagrodzeniem grafikami z panem Jackiem zawsze sie dogaduje tak jak chcem polecam tego pracodawcę naprawde jest spoko dzięki panu Jackowi doszkalam swoje doświadczenie oraz zdobywam nowe bardzo sypatycznie sie współpracuje z panem Jackiem wojciechowskim polecam pracodawcę gdybym mógł 5 gwiazdek

Łukasz

Super pracodawcy a szczegulnie pan Jacek zawsze mozna sie z nim dogadać bez problemowo zawsze wysłucha doradzi ja nie mam problemów zadnych z praca wynagrodzeniem grafikami z panem (usunięte przez administratora)zawsze sie dogaduje tak jak chcem polecam tego pracodawcę naprawde jest spoko

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fallwork?

Turju© Podjadek

Witam Chodzi o prace w Agencji Pracy FallWork czy o prace przez Agencje ? :)

Łukasz

życzę wszystkim użytkownikom, wszystkim pracownikom byłym i obecnym przedstawicielom firmy falwork, pracownikom oddziałów i biur w poszczególnych miastach administratorom tego forum szczęścia z okazji świąt w ten wyjątkowy i piękny czas (dla katolików narodzin Jezusa Chrystusa) a w niedalekiej przyszłości udanego i wesołego sylwestra

Zostaw merytoryczną opinię o Fallwork Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fallwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fallwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fallwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 48 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fallwork Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fallwork Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fallwork Sp. z o.o.