Opinie o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fallwork Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fallwork Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Nałęczowianka

Nie kumam waszych opini. czy wypowiada sie ktos kto pracuje czy ktos kto stracil prace, bo nie chodizl do niej? ja pracuje 3 miesiace i nie narzekam. najwazniejsze dla mnie jest to ze sa tygodniowki. czy ktos inny je placi? chyba nie. TAKZE DUZY PLUS DLA NICH ZA TO ZE MOZNA MIEC KASE CO TYDZIEN ! ide do biura, zanosze karte i kasa zawsze sie zgadza. Godizny pracy tez sa spoko, bo sama sobie wybieram dni. maja specjalny panel pracownika wiec jak ktos sie sie uczy czy pracuje to smialo mzoe sobie dorobic. mam nadzieje tylko ze w grudniu bedzie wieksza kasa ;p

drukarzyna

Nie polecam Oferta pracy - pracownik sklepu wykładanie towaru bez badań sanepid. Podczas podpisywania umowy koordynator zapewnia że stanowisko pracy nie wymaga posiadania ks. sanepid. Po przybyciu do sklepu okazuje się że trafiasz na stanowisko gdzie akurat jesteś potrzebny bez względu na to czy posiadasz książeczkę czy nie. Po chęci rezygnacji straszenie okresem wypowiedzenia oraz karami finansowymi.

@drukarzyna

Się nie chce pracować to potem takie jest wymyślanie. Za robotę się bierzcie ! Potem przychodzą i dwie lewe do pracy.

drukarzyna

@Pracownik Na co czekasz bierz łopatę i za ojczyznę !

Byłam na rozmowie na stanowisko specjalisty ds rekrutacji. Pani kierownik bardzo arogancka i nieprzyjemna, patrzy z góry na kandydatów. W życiu nie miałam takiej nieprzyjemnej rozmowy

Gd
@Monika

A gdzie byłaś na rozmowie? Bo ja też 2 tygodnie temu byłam na rekrutacji w Gdańsku na to stanowisko i powiem szczerze że to jedna z rekrutacji, które wspominam najlepiej. Pełna kultura Kierowniczki, widać że szanuje ludzi. Chwilę czekałam bo przyszłam przed czasem to widziałam jak rozmawia ze swoim pracownikiem - fakt wydawała polecenia, ale to było takie naturalne i grzeczne. I co najważniejsze - zgodnie z tym co powiedziała była informacja zwrotna z odpowiedzią. Więc jak dla mnie firma zachowała się profesjonalnie.

@Gd

W Krakowie.

Justa

Najgorsza firma na świecie. Robią z ludzi wariatów. Nie informują o karach za zerwanie umowy. Pracujesz za darmo. A na wypłatę musisz długo czekać. Kłamią na każdym kroku.

@Justa

Jak wyglądają te kary za zerwanie umowy w Fallworku? Napiszesz coś więcej? I jak to pracuje się za darmo? Wspomniałeś, że na wypłatę trzeba długo czekać... ale to w końcu jest, tylko po prostu z opóźnieniem, tak?

Jolanta
@Justa

Nie wiem skąd wy bierzecie te głupoty ale pracuje od kwietnia 2021 roku i nie mam żadnych problemów z dogadaniem się z koordynatorka jak nie mogę przyjść danego dnia na zmianę to dzwonię zawsze wcześniej i nikt mi z tego tytułu problemu nie robił

ONA
@Justa

Takie informacje masz w umowie, wiec wystarczy przeczytac ;p ja jakos pracuje prawie pol roku i problemu nie ma. Tak to jest jak ludzie pisza tylko zle rzeczy nie ma nikogo kto potrafi napisac cos normalnego. Wasze opinie to opinie osub ktorym sie pracowac nie chce. taka prawda. Jak potrafisz czytac i podpisujesz umowe to akceptujesz to co w niej jest. chodzisz do pracy to kary ni emasz. proste. kasa tez jest co piatek, wiec nie kumam o co wam chodzi. ogarnijcie sie!

Kasjer

Pani przeprowadzająca rozmowę bardzo nie miła. Spytała po co wgl przyszłam, rzuciła mi plikiem papierów do wypełnienia, najlepiej na wczoraj. Po dwóch minutach narzekanie, ze mam nie pospieszyć, bo ona nie ma całego dnia tylko na mnie (puste biuro, żadnych więcej interesantów). Koszulki pracowniczej nie dostałam, chociaż pobrano opłatę z pierwszej pensji. Brak poszanowania czasu kandydata (szkolenie na siłę chciała mi wepchnąc w czasie, gdy nie byłam dostępna i robiła wieki problem ze zmianą terminu), brak instrukcji dot. aplikacji i jak się logować.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Nieistotne jest imię.

(usunięte przez administratora) ze strony pracowników tej agencji. Napisałem ANONIMOWĄ skargę na koordynatora, powtarzam ANONIMOWĄ!!! Zadzwoniłem do niego z pytaniem do kiedy są wypłacane tygodniówki, bo nigdzie oczywiście Ci "dojrzali ludzie" (jak to napisała Pani przyjmująca skargę) nie napisali. Po spytaniu mnie przez telefon o imię nazwisko, miejscowość oraz miejsce pracy zamiast otrzymania odpowiedzi na pytanie sam otrzymałem pytanie o treści: "Ooo, to Pan na mnie skargę napisał?". ZERO zainteresowania pracownikiem. Zgłosiłem, pracownikowi, iż nie mogę zjawić się w pracy z powodu kradzieży telefonu i dowodu osobistego. Odpowiedzią było "Okej, ale jutro mam nadzieję, że zjawi sie Pan w pracy". To już nawet kierowniczki w sklepie na początku zmiany pytały, co się stało, jak, czy wszystko ze mną dobrze, czy nic mi się nie stało. Umowa jest podpisywana przez internet i przed podpisaniem nie istniała nawet możliwość wglądu w tą umowę, co jest po prostu śmieszne XD. Zarobki 17zł/h brutto przy minimalnej krajowej 18,30zł/h. Rozumiem, że umowa zlecenie nie ma takich obowiązków ale heloł. W przypadku zlecenia i tak powinienem więcej zarobić, bo składek na emeryturę nie mam. Zaświadczenie o okresie pracy dostałem 3 miesiące po zakończeniu umowy. W trakcie umowy dostawałem SMS'y z godzinami pracy, które nie były zgodne z prawdą o czym poinformowała mnie zaskoczona kierowniczka sklepu. Po zakończeniu umowy także dostawałem SMS'y z "moim" grafikiem XD. W treści umowy, było jeszcze napisane, że mam zakaz zatrudniania się w konkurencyjnych agencjach w okresie 3 miesięcy po zakończeniu umowy pod groźbą kary 1000zł XDDDD. To jest po prostu śmieszne a zarazem żałosne. Nie polecam tracić tam swojego czasu. Trenkwalder już lepiej dba o swoich pracowników.

Ewelina

Nie polecam nikomu pracy przez tą firmę.

@Ewelina

A to dlaczego? Przydałyby się jakieś argumenty, opisz co konkretnie się stało w twoim przypadku... :)

P.M

Jako, że byłem zdesperowany to zdecydowałem się skorzystać z usług pośrednika pracy jakim jest Fallwork, a w zasadzie Failwork, sam zakład pracy w którym pracowałem nie zatrudnia pracowników na własną rękę, bo przy takiej rotacji jaką tam mają jest to nie opłacalne. Wszechobecny (usunięte przez administratora) i zarobki poniżej minimalnej krajowej. Sam Failwork zalega mi z wypłatą od 2 miesięcy, w przyszłym tygodniu sprawa będzie rozwiązywana w sposób sądowy, bo szkoda czasu na tą bandę złodziei. NIE POLECAM NAWET DESPERATĄ CHYBA, ŻĘ CHCĄ ZARABIAĆ GROSZE I MARTWIĆ SIĘ CZY WO OGÓLE OTRZYMAJĄ WYPŁATĘ.

Aga

Być może trafiłam na dobrego koordynatora, ale ja nigdy nie miałam problemu z Fallwork. Odwoływanie zmian z mojej strony bez problemu (nawet na ostatnią chwilę), ze wszystkim można się dogadać przy odrobinie chęci. Nie zdarzyło mi się aby moja zmiana była anulowana w ostatnim momencie.

Jeśli na umowie jest wypłata do 20 każdego miesiąca kiedy można spodziewać się przelewu? Pozdrawiam

Nieistotne jest imię

(usunięte przez administratora) Brak szacunku do pracownika jak i do jego czasu. Jednego dnia na popołudnie a drugiego na rano. I jak tu dojechać do domu i się jeszcze wyspać. Nie wywiązują się z umowy. Obniżają sobie wynagrodzenia przez ich błędy w systemie i to ja mam im udowodnić, że to ich wina... Poszedł bym z tym nawet na psy ale nie ma co się kłócić o 100zł

@Nieistotne jest imię

Co to dokładnie znaczy, że nie wywiązują się z umowy? W jaki sposób? Czy jeśli chodzi o grafik pracy, to możliwe jest dokonywanie w nim jakichś zmian by go trochę dostosować do siebie? O ile obniżane są wynagrodzenia w Fallworku i za jakie błędy?

Krokodyl01

Nie polecam!!!! Na umowie są zapisy które obciążają pracownika- każą sobie na WSZYSTKO PŁACIĆ nawet za przelew wynagrodzenia czy wydanie pracowniczego ubioru. Dodatkowo już na wstępie zostało mi potrącone (usunięte przez administratora)zł za to że nie byłam w pracy bo jako date zawarcia umowy i tym samym pierwszy dzień rozpoczęcia pracy był dniem w którym późnym południem została mi przesłana umowa do podpisania. Paniusia z która rozmawiałam zaczęła być bardzo nie miła gdy poinformowałam ją że nie zgadzam się miedzy innymi z tym zapisem. (usunięte przez administratora)

@Krokodyl01

Szanowna Pani , umowy zazwyczaj czyta się przed podpisaniem i wówczas jeżeli stwierdzamy zapisy które nam nie odpowiadają to nie podpisujemy umowy to raz , dwa nigdy nikt nie zapłacił nam żadnej kary za wydumane zdarzenie , a już na pewno nie za okoliczności które Pani opisuje , ubiór czytaj - koszulka może być albo wykonawcy , albo jak nie ma to odpłatnie otrzymuje od Fallwork - płatność jednorazowa cena ok 14 zł. - to nie umowa o pracę gdzie zasady wydania ubioru reguluje kodeks pracy - proszę nie mylić pojęć. Każdy ma swój rozum , proszę go używać , czytać umowy i decydować , jak Pani chce mieć ubiór na koszt pracodawcy proszę zatrudniać się na umowę o pracę i wówczas wymagać - zawierając zlecenie warto rozróżniać te formy zatrudnienia.

@FALLWORK

A co powie pani na temat pobierania opłaty za przelew / wynagrodzenie - zgodne z prawem czy nie? Wasza agencja jest bardzo kiepska. Ludzie zatrudnieni w waszej agencji nie potrafią budować pozytywnych relacji pomiędzy pracownikami APT.

@*

Czemu maja służyć te komentarze , do tej pory jedynie Pani obraża a może to Pani jest kiepska ? czy ktoś Pani broni korzystać z każdej innej agencji która będzie budować z Panią pozytywne relacje ? , dla nas faktycznie nie jest Pani partnerem do budowania czegokolwiek bo aby budować trzeba dobrej woli każdej ze stron , Pani komentarze przeczą tej tezie.

@FALLWORK

Faktycznie tak jest, że budowanie pozytywnych wymaga dwóch stron... Kto jest kiepski to czas zweryfikuje... Proszę się wypowiedzieć na temat pobierania opłat za wynagrodzenie / przelew - zgodne z prawem czy nie?

No to jest ten moment aby powiedzieć jeszcze raz, że wasza agencja jest kiepska. Osoba, która wystawia umowy, rozlicza wynagrodzenie, zna się znakomicie na przepisach prawa pracy odsyła mnie do czasopisma… Więc proszę: Koszty przelewu wynagrodzenia na rachunek bankowy powinien ponosić pracodawca. To pracodawca jest zobowiązany do wypłaty wynagrodzenia w miejscu, terminie i czasie określonych w regulaminie pracy lub w innych przepisach prawa pracy. Dlatego wszelkie koszty związane z realizacją tego zobowiązania (np. koszty związane z zabezpieczeniem gotówki w kasie zakładu lub koszty przelewu bankowego) będą obciążały pracodawcę, a nie pracownika. Ta zasada bezwarunkowo odnosi się do przelewu wynagrodzenia na jedno podane przez pracownika konto. A teraz otrzymam jednoznaczną opowiedz – opłata z wynagrodzenie / przelew zgodna z prawem czy nie?

@Krokodyl01

PROSZĘ ZGŁOSIĆ Inspekcji - ma pani wygraną sprawę :-)

upadek pracy
@Krokodyl01

pobieranie opłaty za przelew od wykonawcy zlecenia źle świadczy o zleceniodawcy , pobieranie opłaty za firmowe ubranie i noszenie za free reklamy źle świadczy o zleceniodawcy , bo wykonawca zlecenia może chodzić w swoim ubraniu i zleceniodawcy nic do tego a jak zleceniodawca poprosi lub wymaga w umowie by zakładać firmowe to powinien je wydać bezpłatnie na czas wykonywania zlecenia , wiec jeżeli umowa zlecenie zabezpiecza tylko jedna stronę ( zleceniodawce ) a nie solidarnie obie strony (zleceniodawce i zleceniobiorce) to nigdy nikt nie powinien podpisywać takiej umowy cywilno-prawnej

@*

Nie powinniśmy ale się odniesiemy - PRACODAWCA czy ZLECENIODAWCA ?? , jakie przepisy Pani cytuje ? KODEKS PRACY , czy KODEKS CYWILNY ... ??

@upadek pracy

FallWork , nigdy nie zmusza do noszenia reklamy , jeżeli zleceniobiorca ma swoją koszulkę może jej używać i za nic nie płaci. Po raz kolejny dobitnie odpowiadamy NIKT NIKOMU NA SZYJE OBROŻY NIE ZAKŁADA - ludzie , czy wy naprawdę nie macie nic innego do roboty tylko smarujecie firmy na forach ile wlezie ??? praca czeka wszędzie , nie musicie pracować w FallWork , wolny rynek można wybierać do woli - może zatrudnijcie się gdzieś indziej i tam narzekajcie - albo miejcie odwagę i wykonajcie telefon do biura z pytaniem .... czy na prawdę GOWORK ro dobre miejsce na takie dyskusje ???

Poznaniak
@FALLWORK

Tak zgadzam się można się zwolnić i to jest najlepsze rozwiązanie

wut
@FALLWORK

Fajnie byłoby się zatrudnić gdzieś indziej gdybyście nie zakładali kagańca na 3 miesiące. Nie można po podpisaniu z wami umowy zacząć pracy z inną agencją pod groźbą kary (usunięte przez administratora). No komedia.

@Krokodyl01

Bo do pracy to się chodzi a nie figuruje.

tomek
@wut

te 3 miesiace zakazu konkurencji to jest patologia ja nie wiem czy to jest zgodne z prawem, gdyby zakaz konkurencji dotyczyl branzy i stanowiska gdzie jest jakas tajemnica handlowa , tymczasem to jest zakaz konkurencji agencji a nie firmy w ktorej sie de facto wykonuje zlecenie (np sklepu) ...... przciez pracownik nie pracuje fizycznie w agencji pracy tylko np. w sklepie dla ktorego agencja zatrudnia, dlatego uwazam ze to jst patologia z tym zakazem konkurencji ktorej byc moze powinien sie przyjrzec jakis organ kontrolny..... Zakaz konkurencji dostaje np. pracownik na kierowniczym stanowisku w korporacji gdzie ma dostep do tajemnic handlowych i to jest zrozumiale ale pracownik wykladajacy towar na półki np. w Carefourze ????? Ludzie, a co to jest za tajemnica, zreszta, oni pisza o tym ze jest zakaz pracy dla innej agencji a nie klienta no to jest juz totalna patologia i wiazanie ludzi do swojej firmy bezpodstawnie bo nie ma ku temu zadnych racjonalnych przeslanek .....

upadek pracy

nazwa z ang. mówi sama za siebie

@upadek pracy

Nasz nazwa pisana jest RAZEM i brzmi FALLWORK - ideologie możesz sobie dorabiać ale nas zostaw w spokoju knurze internetowy.

Aga
@FALLWORK

Odpowiedzi agencji poniżej krytyki. Miałam iść tam na drugi etap rozmowy rekrutacyjnej do PGNiG na stanowisko konsultanta Klienta. Po tym w jakim tonie zwracają się do ludzi nie ma sensu z nimi rozmawiać. Czytam i nie wierzę. Swoją drogą: jakim prawem wasz hmm asystent rekrutacji chce mieć do wglądu moja korespondencję potwierdzająca, że danego dnia byłam składać zeznania w na policji ??? Czy pracownik jak idzie do WC to na dowód ma dostarczyć próbkę moczu lub kału ???? Nie wiem czyje to praktyki FALLWORK czy pracowników ( z działu HR) . No cóż, wolę przyjąć pracę w innym miejscu ale na UMOWĘ O PRACĘ, a nie UMOWĘ AGENCYJNĄ. Samej treści umowy nie widziałam ale co to za praktyka pobierać od pracowników za przelew wynagrodzenia. Może wypadałoby naslac państwową inspekcję pracy ??

wkurwiony
@FALLWORK

Dzękuję za ten merytoryczny wpis. Dzięki niemu wiem jaką mentalność mają ludzie pracujący w FALLEN WORK.

Robert

Pepe

Nieistotne jest imię
@FALLWORK

@FALLWORK ogarnęliście wgl, że macie literówkę w nazwie? Zamiast Fallwork powinno być Failwork

Nie polecam

Nie polecam. Ledwo skończyłam szkolenie kasjerskie i nagle dostaje na email ze zamykają umowę. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie.

Robert

Mówią ludziom że mają czekać za pracą że się odezwą a tak naprawdę czekasz bo pracy nie mają lub nie potrafią się dogadać z pracodawcą. Ciebie mają w czterech literach nie ważne że jesteś bez pracy kogo to obchodzi. PLEBS !!!

X
@Robert

Biuro w Warszawie to ...... dwóch facetów i babka. Upał wszyscy wiemy. Nawet wody nie zaproponują. Zapomniałam zabrać z auta. Film o.kliencie pokazuja przy biurku..zero jakej kolwiek etykiety rekrutacyjnej. Moje dane i.status czy madal.się uczę wszytscyslyszą. Czy mam grupę inwalidzką. Bałagan w tym biurze. Jak tak.wyglada firma.ktora trudni.sie zawodowo rekrutacja to ja dziekuje.

Warszawiak
@X

Pracowali w Warszawie dobrzy pracownicy, ale Maciej wziął firmę w swoje ręce...i właśnie tak to wygląda. Dla Pana Kamila człowiek zrobił by wszystko. Teraz jeszcze kompan Robert a'la kierownik ....już chyba naprawdę "lepsza" była p. Anna .Pozdrawiam Poznań z Prezesem Panem Kamilem.

X
@Warszawiak

Nie wiem jak było za czasów innych osób. Byłam tu raz na rozmowie do cetes i na tym poprzestanę. Nie uprzejmi, arogancja i biuro, które wygląda jak kanciapa stróża. A odpowiedź poniżej "k.... internetowy" zapewne kogoś z pracowników pokazuje kto tu pracuje. Odradzam.

BystryJohn

Wykładam towar w Poznaniu. Mam kontakt z jednom Paniom Daria i jest ok. Nie czaje czemu piszecie te głupoty. Tygodniuwki się zgadzają, dużo kasy nie ma ale przynajmniej płacą. Ciężko dzisiaj o pracę a tu wiem że jest. Nie wiem tylko czy mam szanse na umowę o pracę. Muszę się zapytać. Generalnie polecam, jest ok

Leszek

Kwatera w porządku, samochód do dyspozycji , kontakt z dziewczynami z biura bardzo dobry. Bardzo dobry kontakt miedzy IPF , a pracodawcą we Francjii . Co ułatwia szybkie i sprawne zalatwienie spraw bieżacych m.in dotyczących godzin i wypłat. Zdecydowanie polecam pracę u tego pracodawcy tj. Tartak koło Metz. Zostalo nam wyplacone extra 15 nadgodzin od szefa.

Magdalena T.

Polecam !! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Współpraca z firmą FallWork to była dla mnie przyjemność ! Wynagrodzenia zawsze na czas, kontak telefoniczny 24/7. Przepracowałam pełny możliwy okres agencyjny tj.17 msc. i NIESTETY czas było się pożegnać, gdyby była możliwość dłuższej współpracy nadal bym pracowała w tej agencji pracy. Elastyczny czas pracy, wyrozumiałość koordynatora,(pozdrawiam P.Jacka),w razie osobistych problemów. Długo bym mogła pisać i to w samych superlatywach ! Ludzie wspaniali, pomocni ! Prawda jest taka, że jeśli człowiek chce pracować i się przykłada to jest się docenianym i ma to odzwierciedlenie w tym jak traktuje nas szefostwo . Nigdy nie miałam żadnych ,,kar” mimo że zdarzały się sytuacje losowe, gdzie musiałam odwołać zmianę nawet na chwile przed jej rozpoczęciem, nigdy nie potrzebowałam żadnej „podkładki” l4 czy coś tego typu. Zawsze dzwoniłam, zgłaszałam, porozmawiałam i zawsze dostawałam miłą odpowiedź i współczucie. Tylko, że nie nadużywałam tego, nie jestem leniem, chciałam pracować i naprawdę zdarzało się to w wyjątkowych sytuacjach! Żałuje tylko, że ten czas tak szybko się skończył ! ???? Była to moja najlepsza praca, już nigdzie nie będzie mi tak dobrze, chociażby ze względu na grafik który dostosowywałam do swoich możliwości i dyspozycyjności.

wkurwiony

Do ludzi z Fallworku: Zdecydujcie się czy chcecie mieć pracownika czy nie. Parę miesięcy temu prosiłem że nie chcę pracowac na kasach. Od tego momentu próbujecie mi na siłę wciskać same kasy. A o przeszkoleniu na to stanowisko nawet nie chcecie rozmawiać i wymyślacie jakieś dziwaczne wykręty żeby tylko wysłać nieprzeszkoloną osobę. I zacznijcie prawidłowo opisywać oferty pracy. Po co piszecie że chodzi o wykładanie towaru, skoro prawda jest zupełnie inna? Gdybym znał prawdę to od razu zaoszczędziłbym sobie i czasu i nerwów. Ogarnijcie się w końcu.

Michał K

Byłem bardzo zadowolony z pracy, nigdy nie było problemu z grafikiem czy nawet nieobecnoścą(źle czułem się kilka razy i bez L4 dało się wszystko załatwić). Jeżeli człowiek idzie i chce pracować nie będzie miał żadnych problemów. Z tego miejsca Chciałbym pozdrowić i polecić pana Jacka Wojciechowskiego który bardzo mi pomógł z pracą.

Rockangel

Za to że byłam chora ..pomimo l4 . To mnie zwolnili i rozwiązali ze mną umowe , okropne (usunięte przez administratora) Kolejna agencja na której się zawiodłam. Ale no tak nam na zleceniu (usunięte przez administratora) przysłyguje. My jak rozwiazemy umowe z dnia na dzień to dostajemy kare ale jak oni to wszystko dobrze. Brak słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Fallwork Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fallwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fallwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fallwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 48 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fallwork Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fallwork Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fallwork Sp. z o.o.