estella

Poznań

Opinie o estella

Mira

Co się dzieje w firmie, czym spowodowana jest ta cisza?

Paulina

@piotr k, a co więcej powiesz o pracy w tym miejscu?

yu

@olga na takim stanowisku to calkeim sporo mozna zarobic

piotr k

zawsze panuje rodzinna atmosfera

HienA

Estella to firma, która posiada 5 restauracji w okolicy. Widać, że ktoś kto zakładał ten biznes miał pomysł na to jak wszystko połączyć by działało i przynosiło jeszcze korzyści pod względem finansowym. Niekiedy oczywiście mogą zdarzać się gorsze okresy, bo konkurencja na fast fooda jest oszałamiająca i też pomysłowa.

pss

Zarobki marne. Wycisnąć jak najwięcej z pracownika, a później go sponiewierać. Tak, tak... przykre, ale prawdziwie. Nigdzie nie jest kolorowo, człowiek zdaje sobie z tego sprawę. Są pracownicy ze stażem nawet 15letnim, a zarabiają UWAGA 7,35zł/h.. Menadżerowie i szefowie tłumaczą się tym, ze są napiwki. WTF? Napiwki świadczą o profesjonalnym podejściu do gości i za to przynajmniej personel powinien być doceniany co w tej firmie nie ma miejsca. Szef potrafi Cię oskarżyć o coś z czym nie miałeś nigdy do czynienia.. uważasz, że przeprosi? Nie ma takiej opcji. Jest jeden, który zasługuje na uznanie ze strony pracowników, ale niestety sam nic nie zdziała. Chcecie więcej zarobić? Idźcie do cateringu.. 9-10zł na godzinkę można pyknąć, ale trzeba się liczyć z tym, że jest zapiepsz i czasami trzeba pracować za dwóch.

niestety jeżeli nie umie się wiązać sznurowadeł a po 5 godzinach pracy w knajpie (usunięte przez administratora) nie obrażaj chłopaków którzy zapieprzają.

w granicach 9-10zl/h netto

turas

Nie polecam pracy w tej restauracji nikomu . Miałem pracować w restauracji hotelowej , ale raz pojechałem na catering , i to był mój ostatni dzień w pracy . 160 osób, do obsługi 6 osób z czego 2 pracowały a 4 siedziały za barem(usunięte przez administratora) , tlumacząc to tym ze jest to tzw stażowe , bo oni tu dużej pracują. menedzer to juz w ogle inna historia. cały czas siedzi w biurze nawet gdy na restauracji jest jakaś impreza , nawet nie przydzieli nikomu zadań. Co skutkuje totalnym zamieszaniem , pracowałem w wielu miejscach ale z takim traktowaniem pracownika nigdy się nie spotkałem nie polecam!!!!!

anonim - 2009-10-24 10:11:06 piotr86 - 2009-05-24 20:22:20 Estella bardzo dobrze funkcjonująca restauracja, szef uczciwy,dojrzały,konkretny człowiek tak tak to tylko na początku póżniej to już (usunięte przez administratora) pracownika na maksa tam jest 3 szefów i każdy ma to w nosie .liczy się tylko kasa,a wiem bo moi koledzy tam pracowali

piotr86

Zostaw opinię o estella - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie estella