Opinie o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fallwork Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fallwork Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Jaki jest styl zarządzania w Fallwork Sp. z o.o.?

falling_down

upadłościowy

pytat

o jakim zarzadzaniu mowisZ? co Cie interesuje? Pracowalam tam jako rekruter i nie moge powiedziec zlego slowa :) Atmosfera swietna, integracje, premie. Niestety z przyczyn losowych zakonczylismy wspolprace, ale chetnie bym tam woricla :)

N.

Uwaga na oferty pracy Fallwork do oddziału ENERGA w Olsztynie. Pracownikami pomiata się tam jak śmieciami. Na porządku dziennym są groźby, chamskie odzywki i znęcanie przez pozostałych pracowników, którzy wykorzystują swoje układy i znajomości. Agencja nie zwraca uwagi na poniżające traktowanie zatrudnionych osób. Byłem zatrudniony przez agencję w oddziale ww. Firmy przy ul. Cichej 7 w Olsztynie. Normą w zakładzie jest szantażowanie, wygrażanie utratą pracy za każdy najmniejszy błąd, znęcanie przez pozostały personel pracowniczy. Oferty pracy umieszczane przez agencję pod nazwami Pracownik administracyjno biurowy, Referent danych, w rzeczywistości do obowiązków ich pracownika należało sprzątanie biur pracowników i robienie porządków w archiwum. pracowników agencji zmusza się do niewolniczej 8‐godzinnej pracy w piwnicy, w której znajdują się ich archiwa. Obecnie z tego co mi wiadomo prowadzone są kontrole Państwowej Inspekcji Pracy na miejscu

PATRYCJA

Czy ktoś tak jak ja nie dostał wynagrodzenia? Do 15. Powinno zostać wypłacone, czyli do jutra, pisałam SMS do fall work ale nie odpisuja, telefonu nikt nie odbiera.. Przepracowalam tydzień zachowując okres wypowiedzenia

Blondixdd

Ja nie narzekam jeśli mam problem to mój kordynstor Jacek Wojciechowski zawsze pomoże i stara się zawsze tak pomóc aby pracownik był zadowolony z rozwiązania problemu polecam miły i pomocny koordynator zawsze z uśmiechem do pracownika

Kasjer

Pani przeprowadzająca rozmowę bardzo nie miła. Spytała po co wgl przyszłam, rzuciła mi plikiem papierów do wypełnienia, najlepiej na wczoraj. Po dwóch minutach narzekanie, ze mam nie pospieszyć, bo ona nie ma całego dnia tylko na mnie (puste biuro, żadnych więcej interesantów). Koszulki pracowniczej nie dostałam, chociaż pobrano opłatę z pierwszej pensji. Brak poszanowania czasu kandydata (szkolenie na siłę chciała mi wepchnąc w czasie, gdy nie byłam dostępna i robiła wieki problem ze zmianą terminu), brak instrukcji dot. aplikacji i jak się logować.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
CaiMai

Gorąco nie polecam. Obrzydliwe kierownictwo, nawet w biurze rekrutują ludzi jak (usunięte przez administratora) jest pani Sidonia, dyrektor personalny - ludzie tacy jak ona powinni pracować jako woźny.

O co chodzi?
@CaiMai

A możesz napisać coś więcej o Kierownictwie? Myślalem o aplikowaniu do ich wewnętrznych struktur ale teraz mam wątpliwości...

Damian

jak oceniacie współpracę?

Gigi
@Damian

Według mnie jest dobrze, z kasą problemów nie ma

Gigi

Firma wywiązała się ze swoich zadań w 100%. Polecam!

Michu

Moim zdaniem dobre warunki pracy, jasne określone zasady, jestem zadowolony

Agon

Dobra agencja prace. Warunki ok, dobra kasa, polecam!

Masakra. Miesiąc Pan KB z Gdańska mowil ze nie ma miejsc do pracy. Kiedy zadzwoniłam po raz kolejny powiedział , ze praca jest i zaprosił na rozmowę, powiedział ze wymagana jest książeczka San-epid. Wszystko przygotowaliśmy, przyjechaliśmy na drugi koniec miasta, żeby na miejscu KB powiedział , ze jednak nie ma pracy! A zadzwonić i uprzedzić to nie mógł. Siedzi zamuliony w biurze, widać ze był bardzo niezadowolony jak przyjechaliśmy na spotkanie. Masakra, nie zachęca do pracy w ogóle, tylko robi specjalnie żeby nikt nie podjął prace. Gonić takiego pracownika. Jednym słowem wielka masakra! Nie polecam tej firmy. Są wiele lepsze agencje, gdzie pracują bardzo mili ludzie.

Malaik

Hej.zatrudniłam sie do Carrefoura pod Fallworkiem. Pracowalam tydzien i teraz nie mam żadnych zmian.. czy te zmiany sie pojawiają co jakis czas? Trochę jestem rozczarowana ze podjelam pracę a teraz musze siedziec w domu. W jakim dniu tygodnia te zmiany sie moga pojawic?

Kornelia

Jest okej, pieniążki na czas. Kontakt jest z Gdańskiem. Idą na rękę jak trzeba zamienić godziny. A kary ? To chyba logiczne, jak się siedzi na kasie, która sama wylicza resztę a ma się manko to chyba zrozumiała jest różnica kasjerska, to po co narzekacie i takie bzdury piszecie ? Aha , koordynator p.Krystian też spoko, załatwi co się da.

Crf

Nie ma pracy? Śmiech! Jakoś ukraińska agencja zatrudnia w Carrefour masowo. Pracowałem przez fall w wakacje , później znalazłem coś innego. Jak byłem miesiąc temu u menadżerki kas to powiedziała że lepiej zatrudnić się przez Goldena.

Tylko Lechia

To zgłoś to jego kierowniczce, spoko babka. Mi pani Iwona pomogła jak miałem problem z koordynatorem i kadrami. Wystarczyła jedna rozmowa i temat zamknela. Dlatego ja wolałem podpisywać umowy przez internet -strata czasu takie jeżdżenie,

Polecam! Dobre oferty!

Amnesssy88

Od 2 lat pracuje na różnych zleceniach tej firmy. Wszystko mam rozliczane z ZUS - nie raz to sprawdzałem. Firma płaci na czas, a stawki ma wysokie - jak każda firma z poznania - z resztą :) : ) :) Dla tych co myślą o pracy tutaj powiem tak: nie jest źle, ani bardzo dobrze. Typowo. Jak wszędzie w polsce. Gdzie nas nie ma tam zawsze lepiej :)

Kiddo

Współpracuje z nimi bardzo długo i jak na razie nie ma problemów.

ok

Praca się opłaca bo kasa ok i normalne warunki

Młody

Firma godna polecenia. Dobre warunki współpracy.

Gianni

Dobrze jest, nie ma co narzekać, bo ogarniają dobra pracę. Warunki na miejscu w porządku.

Świetne warunki, dobra oferta i bezproblemowa współpraca

Zostaw merytoryczną opinię o Fallwork Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fallwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fallwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fallwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 48 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fallwork Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fallwork Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fallwork Sp. z o.o.