Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

Widzę świeżą ofertę pracy na stanowisko pracownika działu sprzedaży. Tak się składa, że szukam pracy i myślę, czy nie aplikować. Tym bardziej, że firma ponoć się rozwija, bo tak podali w ogłoszeniu. Wymagają od kandydata m.in. odporności na stres. Wiecie, czy często takie stresujące sytuacje mają miejsce w ciągu dnia? I jak one konkretnie wyglądają. Z opisów które tu umieszczaliście niepokoi mnie to o buntowaniu pracowników. Jak wygląda atmosfera w tym dziale gdzie miałbym aplikować?

Ewelina

Sam sobie dopowiedz. Skoro pracodawca pisze, że wymaga odporności, tzn, że będziesz cały czas dostawał w łeb, jak pisze, że firma się rozwija, to znaczy, że ściema, że szukają frajerów na dane stanowisko, bo żaden znajomy już nie chce tam pracować; każda firma zatrudnia najpierw swoich, jak oni się wykruszą lub poznają w inny sposób na firmie, to wtedy szuka się ludzi z zewnątrz. W AP najlepsze stanowiska zostały obsadzone już dawno, potem cały czas szuka się nowych do orki na miejsce starych, którzy najczęściej się zwalniają. Najlepsze są te teksty managerów, że ludziom się nie chce pracować. Oni sami zarabiają gowniane pieniądze i nie mają pojęcia jakie kwoty się zarabia w normalnym świecie. AP jest firmą na uboczu, pracują tam lokalni, którzy mają najbliżej. Specyfika środowiska zaściankowo - buraczana. Jedni drugich obgadują na na drugich donoszą. Ale zatrudnij się, zawsze lepsze to, niż leżenie na kanapie.

Ebenezer
@Ewelina

3/4 załogi to kobiety, które mają małe dzieci i pracują w AP tylko i wyłącznie dlatego, że jest jedna zmiana. Gdyby nie to, to raczej większość z nich by tam nie pracowała.

M
@Ebenezer

Jaka jedna zmiana? Gdzie takie cuda?

Serio?
@Ewelina

Po komentarzu wnioskuję że nie do końca Wiesz jak się pracuje na sprzedaży... Jak nie masz pojęcia , nie bój się pytać... Stanowisko sprzedaży ... To nic innego jak obsługa klienta biznesowego jak i detalicznego ... Ile ludzi , tyle charakterów Co do firmy ... Jak byś wiedziała jak zweryfikować czy się rozwija , .... S.A. spółka akcyjna wpisz termin w google . Wszystko można znaleźć w internecie a ograniczasz się tylko Sama. Myślenie nie boli ... Serio skoro rok do roku na bankier.pl piszą że mają wzrosty sprzedaży to co twoim zdaniem rozwijają się , tak czy nie .... W jaki sposób nie mi to oceniać ... Warunki finansowe są zawarte w umowie , a taki dokument jest wiążący dla obu stron ....

Rafał
@Serio?

Tak, na Bankier, Motofocus itp. wychwalanie corocznych rekordów sprzedaży. Ale jak idziesz po podwyżkę to kryzys, słabe obroty itd.

Margaritta

Proszę o informację czy poza podstawą pracownik może liczyć na jakieś premie typu:frekwencyjna,uznaniowa,wyrobienie normy?Czy w Bieruniu jest premia roczna,wczasy pod gruszą czy też jakieś inne bonusy?

Gonzalez

Wiem, że tutaj opinie dotyczą głównie centrali czyli Bierunia,, ale temat dot. Dolnej połowy części Polski. Myślę, że moja opinia rozświetli przyszłym kandydatom realia tej firmy. Ciekawe czy aby administrator nie usunie. Realia pracy takie, że trzeba pracować co najmniej 2-3 soboty w miesiącu, ciężko o wolne, a robić trzeba za dwoch czasem trzech, gdyż się pozwalnialo ludzi i nie można pojsc na urlop gdzie ma się sporo zaległego. Nie potrafią zapanować co się dzieje w filiach. Inny plan a inny w rzeczywistości. Brakuje sprzedawców, bo się ich zwalnia za byle co. Progi premiowe stopniowo podwyższane przez przełożonych, potem obniżane i znów mocno podwyższone także przy wypłacie 3 z przodu i tak się nie zobaczy,chocby nie wiem ile filia robila. Czasem kiedy nie ma jak obsłużyć klienta telefonicznego i przepada okazja zarobku, braknie do premii paru złotych od kierownika słyszy się, że gdybyście chcieli moglibyście zrobić przez wasza nieuwagę zrobiło to call center, albo,ale wam się nie chce, a kierownictwo w glowie aby cyferki. Miasto 100tys mieszkańców. Docinki Teksty typu możecie wiecej więcej. Równie dobrze może taki kierownik stanąć przy drodze i nagabywać do zakupu części. Brak przedstawicieli nikt za te pieniądze nie chce pracować. Dla mnie jest to niedorzeczne postępowanie. Dodatkowo odpowiedzialność finansowa. Jeżeli pomylisz się w czymkolwiek jestes obciążony finansowo, lub po premii jeśli jest, a w umowie są inne warunki, a gdy przychodzi się do pracy w praniu wychodzi, że trzeba jeszcze umieć to i to i może jeszcze bys umiał to zrobić. wymagania cały czas rosną i sa spore. Co innego jest w ogłoszeniach olx, wszystko takie piękne. Najlepiej to jest być kasjerem i sprzedawca, oraz zajmować się jeszcze reklamacjami, na zmianę siedziec na dwóch komputerach, latać z jednego na drugi i obsługiwać klientów w miedzyczasie, podczas gdy jeden jest na urlopie. Wymagania rosną, Stopniowo wymagają coraz więcej zeby robić za kogoś gdzie zakres obowiązków na umowie jest inny,a dodatkowej premii za to brak. Wyzysk i tyle. Co do wypłat Ciągle się one nie zgadzają, tzw. paski wynagrodzeń. Mimo przepracowanych tylu samych godzin co w zeszłym miesiącu otrzymuje się mniej wypłaty za nadgodziny. Powód? 1 dzień w miesiącu mniej i ucięte. Pracuje tu już ponad rok, Dzwoniąc do kadr teksty typu: Kwota za nadgodziny Uzależniona jest od ilości dni liczby roboczych w miesiącu. HAHAHA, śmiech na sali. Pytam się jakim prawem tak może byc??? Skoro nadgodziny to powinny być rozliczone i wypłacone za np dwie soboty, a nie jak za jedną. W takim razie po co pracowac? Za darmo soboty siedziec? Sobót jest tyle samo przepracowanych, a na pasku się różni. W filii tylko 3 sprzedawców i jedna kasjerka. Czasem to ludzie, którzy przychodzą to się śmieją z takiego dziadostwa. Filia robi średnio 400tys. Jedynie Atmosfera pracy jest jednak dobra, za to wymagania i kierownictwo oraz premie słabe. Jeżeli osoba, która odchodzi z pracy z powodów płacowych ze strony kierownictwa padają słowa, że ludzie się skarżą na Ciebie, (gdzie w rzeczywistości nikt nic nie mówił) mowi mu, że podjął decyzję i musi jednak odejść, bo ludzie się skarżą. Ludzie są buntowani przeciwko sobie, zostają skłóceni potem, wytykane są błędy, które często nawet nie zostały popełnione. Jak coś nie działa teksty typu ty cos zle robisz, a nie program szwankuje. Kierownik zawsze najlepszy i bezbłędny. Nie powinno się złego słowa mówić, ale lepiej żeby każdy wiedział co się wyprawia tu. Wszyscy się mylą, kierownik nie. Może zamiast w kółko zatrudniać swieze miesko, wystarczy przyjrzeć się jednej osobie i ja rozwijać gdy widzi się potencjał? W tej firmie jedna wielka rotacja. Robisz słaby obrót popracujesz góra rok-wylatujesz. Powod? Slaby obrót, ale tak naprawdę powie kierownik, że chłopaki się skarżą na Ciebie i nie chcą z Tobą pracować. A jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w tym miejscu, to mogę powiedzieć tylko tyle, że nie warto tu pracować chyba, że szuka się czegoś na góra pol roku, aby na coś odłożyć i wyjechać. Wtedy można się jakoś przemęczyć, na dłuższą metę wykańcza. Za takie pieniądze można znaleźć pracę gdzie robi się jedno a nie w trakcie za trzech, bo kogoś się zwolniło i trzeba ciąć koszty i pracować jako kasjer i dodatkowo sprzedawać części i zostawać samemu pod koniec w pracy i na kasie i sprzedaży za najnizsza krajowa jak nie czasem niższa wypłatę niż krajowa. Można BEZ Problemu ogarnąć pracę na lepszych warunkach i mniej wymagających (stresujących). Krótko mówiąc odradzam tu pracę.

@Gonzalez

Czytam i nie dowierzam, jak by obuch, bo mam wrażenie, że chodzilo o moją była filie :) teraz pracuje na Pomorzu, a koleżanka w AP i u niej jest podobnie, zgadzam się, że panuje wyzysk, a nitk w tym problemu nie widzi. Każdy pracownik powinien mieć swoje zajecie, a nie robic wiele rzeczy naraz, audyt nawet nie potrafi sprawdzić kto za co odpowiada i czy jeszcze coś musi robić dodatkowo. To jest tak zwane cięcie kosztów. Również nie polecam pracy w AP.

@Karolina

Jedna kiedys była jeszcze na 1/2etatu, ale uznał, że zbędna i beda sprzedawcy kasę obsługiwać i jeszcze każdy będzie musiał robić reklamację zamiast jeden się tym zająć, a jeden kasą. A warunki umów i wymagań,były całkiem inne na papierze. Gdybym chciał być kasjerem bym nim został, a chciałem być na dziale sprzedazy, a nie kasowym. Odszedłem z tej firmy i polecam to każdemu w tej firmie jeśli ktoś na siłę jest zmuszany do innej pracy niż na umowie. Na olx nie ma takich wymagań jak i na umowie, a w rzeczywistości są. Jeden za trzech, a kasa marna. Pracuje teraz w serwisie i kasowo premie są roczne i jestem bardziej zadowolony niż tu.

Radeq
@Gonzalez

U nas w centrali tak cieli koszty,że wyliczali urlop i zasiłek chorobowy z samej podstawy, chorobowe już przeliczyli i powypłacali ale do urlopów się nie przyznają (usunięte przez administratora)

Brawo
@Gonzalez

Bardzo pięknie napisane, wszystko zgadza się co do joty, mówię to jako pracownik oddziału z tego regionu polski, z tym małym wyjątkiem, że u nas obrót to dwa miliony, tysiące detalistów. Pieniądze te same, czyli żadne, kierownik udaje fajnego, wszyscy cie okłamują i obiecują złote góry, a w rzeczywistości jest tak jak napisałeś tylko więcej roboty, bo oddział 5 razy większy.

@Brawo

@Brawo, @Radeq Ogólnie ta firma to totalna porażka. Problem najbardziej dotyczy wyzysku, wykorzystywania notorycznego i robienia kilku rzeczy i to cięcie kosztów jest kiepskie wliczanie urlopów i innych różnych, że nie da się dojść co jest wliczone. Tną koszty byle jak najmniej zapłacić pracownikowi. Sprawa powinien zająć się Pip i prześwietlic (usunięte przez administratora) danej firmy tym bardziej, że księgowość jest śmieszna i kiedys rozmawiając przez telefon powiedzieli, że większość jest zgodna z prawem pracy. Dla mnie to czysta kpina wliczanie wszystkiego do wypłaty. Najgorzej, że osoba za to wszystko odpowiedzialna nad którą jest to ten ktoś powinien się przyjrzeć temu jak są cięte koszta i jaki brak jest pracowników. Nikt za dwóch nie będzie pracował. Ja całe szczęście mam 2x lepiej płatna pracę i nikt mi premii nie obcina za byle co, mogę spać spokojnie. Za jakąś durnote typu za niezgłoszenie sprzedaży utraconej gdy czegoś nie było itp. Podsumowując zamiast zarobić to bylem do tyłu niż w innej pracy, doliczając koszta dojazdu to już nie wspomne, bo zarobiłem na czysto nizej niż 2tys, a jezdzilem po paręnaście kilometrów w jedną stronę. Człowiek tutaj to przedmiot bezużyteczny, wymienia Cie na coś innego tak jak z maszynami, ale w tym czasie uprzykrza życie, żebyś sam odszedł ze nie chciało Ci się pracować. Południowo wschodnia cześć Polski powinna z wyłączeniem małopolski, łódzkiego, dalej to już można się domyślać :) osoba/y odpowiedzialne za resztę rejonów, oczywiście ta prawie najwyżej postawiona góra, powinna się przyjrzeć tej sprawie co się tu wyprawia i dlaczego ta firma ma tyle negatywnych opinii. Szkoda czasu na pracę tutaj w takim chaosie i stresie robiąc za 2-3osoby jednocześnie. Rozliczanie kasy, reklamację, może jeszcze niedługo będą kazać jezdzic z przedstawicielami jednocześnie i sprzedawać w międzyczasie rozmawiając i obsługiwać klientów, Bóg wie co jeszcze Hahah. Stać na konia, stać na owies, a nie zachowanie szczeniackie i ostre cięcie kosztów, dorzucanie obowiązków i wypalanie zawodowe pracowników. W żadnej innej firmie tak nie ma. Nie stać na utrzymanie pracowników to zwijać interes z rynku. Proste. Dobrze, że wchodzą do gry hurtownie, które nie wyzyskują tak pracowników. Nie jest to reklama tylko porównanie tej firmy do realiów pracy jaka teraz jest za lepsza lub ra sama kwotę a z mniejszym poziomem stresu i obowiązkami, które z czasem nie przytłaczają pracownika. Tym bardziej, że nikt za to nie płaci, a pracownik jest mimo wszystko do tego przymuszany. 'bo nie ma kto' Nie pozdrawiam firmy i tyle od siebie dodam.

Lui

Witam Mam pytanie na czym polega praca Przewoźnika w firmie Auto Partner? Może ktoś pracuje i sie wypowie. Dziękuję

marko
@Lui

Przewozisz towar - części samochodowe od rana do nocy, na dwie zmiany.

Ddd
@Lui

Hej, powiem tak byłem przewoźnikiem w pewnej filii przez pewien czas i do dziś bardzo żałuję, dopiero teraz skończyłem spłacać zadłużenia wobec US i ZUS jakie mi się narobiły pod czas współpracy z tą firmą, jak miałem wybór zapłacić wypłatę dla kierowców paliwo US czy ZUS wiadomo że wybierałem wynagrodzenie dla pracownika i zatankować auta. Powiem tak nie polecam bycie przewoźnikiem w AP, chcą aby jeździć za darmo, jak już podpiszesz umowę ustalisz warunki później nie są skłonni do negocjacji stawek twierdzą że kierowca powien pracować za 2tys najlepiej na umowę zlecenie

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

Ppp

Nie polecam tej firmy. Kupowałem u nich dużo ale tak ceny podnieśli że konkurencja ma lepsze ceny

Aktualny pracownik ap

Chciałbym przestrzec wszystkich przed firmą Autopartner SA. W tej firmie nie szanuję się ludzi jako pracowników. Jest mnóstwo odchyleń od norm jeśli chodzi o warunki pracy. Nie wiem skąd wzięło się hasło firmy "Firma to ludzie". Tutaj ludźmi się gardzi, bo wynagrodzenie jakie otrzymuje normalny pracownik sprzedaży czy magazynu jest szczerze mówiąc wielce nieproporcjonalne do wykonywanej pracy. Przełożeni są niekompetentni, często mają kwalifikacje niższe niż zwykły pracownik, a awans potrzymali "po znajomości", albo przez dobre stosunki ze swoim przełożonym. Wymagania co do pracowników są również nieproporcjonalne do zarobków. Oczekują od pracownika profesjonalizmu i odpowiedzialności płacąc za to niegodne pieniądze. O odpowiedzialności materialnej nie wspomnę. Inwentury przeprowadzane na oddziałach są wykonywane przez osobny zespół i są robione bardzo niedokładnie, co w konsekwencji prowadzi do obciążenia pracowników w danym oddziale. (usunięte przez administratora), tragedia. Już lepiej iść do dyskontu na kasę, zarobi się więcej, a problemów jest o 90% mniej. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!

Xxxx

Liderka z 2 Ukrainka kompletnie nie radzi sobie z swoimi obowiązkami. Ukrainki pracują z telefonem przy uchu jakby co najmniej pracowały w telemarkecie, nie można swobodnie przejechać wózkiem bo stoją na samym środku... Niech się ktoś tym zainteresuje...

Kex
@Xxxx

Dokładnie zgodzę się z tym. nie wspomne o notorycznych rozmowach telefonicznych jak i konwersacjach online z półrozebranymi mapetami ,zygać się chce jak człowiek musi tego słuchać

Kake
@Kex

Rano jest najlepsze jak liderki/rzy z kompletacji oczywiście wszyscy i polacy i ukraina siedzą sobie na piętrach ,jedna osoba na fotelu druga obok kopyta (usunięte przez administratora) i tak do 8 się kręci gadki swawole telefony, ciutek dalej dział optymalizacji i inwentaryzacji w pełnym komplecie i zapale do pracy czekają na swoich spóźnionych kierowników bo co tu robić ledwo da się wózkiem przejechać na U bo człowiek się śpieszy żeby coś odbić a te działy nie wiedzą gdzie mają skanery

Ona

A jak wygląda stanowisko kasjera? Warto czy nie? I ile można zarobić? Mam jutro rozmowę o pracę na to stanowisko, co prawda w innym mieście ale tyle się naczytałam że już sama nie wiem...

Nieznajoma

Witam a czy jezeli ktos sie chce zwolnic z Autopartner w Bieruniu majac podpisana umowe o prace na 3 miesiace, tzw okres probny to kierowicy normalnie pozwalaja za porozumieniem stron czy trzeba kierownikowi przyniesc wypowiedzenie dwutygodniowe?

Nina
@Nieznajoma

Hej.To zależy trochę od humoru kierownika,ja dałam z dwutygodniowym wypowiedzeniem.pierwszy tydzień miałam zaległy urlop,a drugi przepracowałam i spokój.Na jakim dziale pracujesz?

@Nina

Ja dopiero bede tam zaczynac prace na dziale wykladania towaru :-) wiec jesli wiesz cos na temat tego dzialu na ktory mam pojsc to mozesz opisac :-D

Nina
@Nieznajoma

Dla mnie w większości towar był za ciężki,dzwigać go na wózek potem szukać wolnego miejsca i znowu dzwiganko,żeby go wyłożyć!!!Dałam sobie spokój.

@Nina

Dziekuje za informacje :-) juz to sobie troche wyobrazilam i tez mam watpliwosci co do pracy w tej firmie ????

Ja123
@Nieznajoma

Kiedy zaczynasz, od jutra? Towar jest różny, na początku może Cię przerazić to wszystko, bo to nie wygląda za ciekawie. Chodzi o regularne odbicia itd. Musisz czasem szybko myśleć gdzie włożyć towar jednoindeksowy jak nie ma nigdzie na niego miejsca. Zanim wysprzątasz sobie półki to mija trochę czasu a musisz się odbijać, zeby nie bylo, ze nic nie robisz. Z czasem jest lepiej.. A towar bywa ciężki,bywa lekki. Premie maks 30 zł na dzień ale bardzo ciężko wyrobić, średnio koło 20 zł dziennie to taka norma.

Olo

Czesc. Ile można zarobić przy zbieraniu części w Gdansku Kowalach? I czy soboty są dodatkowo płatne?

@Olo

10 000tys, soboty płatne x5

Kandydatka

Witam, chcialam zapytac co nalezy do obowiazkow w firmie Autopartner w Bieruniu na dziale wykladania towaru? Bardzo prosze o opisanie mi tego stanowiska

@Kandydatka

Wykładasz towar różnych gabarytów na regałach zgodnie z ustalonymi kryteriami. Pod uwagę brana jest ilość palet, ilość wyłożonego towaru a także..czas, tempo w jakim towar wykładasz ;)

Bronisław
@Shad3

Czyli to trochę taki akord? A jak ze stawką? Można dostać wyższą jeśli robi się szybciej czy to nie ma znaczenia?

@Bronisław

Premia uzależniona jest od ilości wyłożonego towaru (jest max. którego nie da się przekroczyć). Stawka jest konkurencyjna. Bez nadgodzin, powyżej 3200netto zarobisz.

@Shad3

Mam jeszcze pytanko takie czy pracuje sie tam obowiazkowo w weekendy? Czy weekendy sa dla chetnych?

@Kandydatka

Dla chętnych, jeżeli są. Fajni ludzi z działu szkoleń dość dobrze przygotują Cię do pracy. Potem zawsze możesz liczyć na pomoc koleżanek/liderów.

@Shad3

Tak pytam bo slyszalam ze weekendy sa obowiazkowe, a jezeli sie ktos nie zgodzi przyjsc to kierownik wybiera zas na inne weekendy kiedy jest wiecej pracy i w pierwszej kolejnosci bierze tych co nigdy nie byli chetni w weekend przyjsc do pracy. Dziekuje za informacje :-)

Loki

Podobno w biurze pracuje nawet człowiek po wyroku sądowym. Ciekawa firma????

Helena
@Loki

Skąd masz taką informację? To jakieś potwierdzone wiadomości? Ma to jakikolwiek wpływ na pracę innych osób?

Loki
@Helena

Oddział Bieruń.

Rafik
@Loki

Tylko w tej firmie regionalnym zostaje gość, którego największym osiągnięciem jest to, że nie beknął za kradzieże na oddziale. No chyba, że to politycznie - gość otwarcie popiera (usunięte przez administratora) więc to może w nagrodę.

Nowa filia

Nie pracowałem w głównej siedzibie ale pracowałem w nowej w moich okolicach, jako że próbowałem na sprzedaży i nie jest to dla mnie to osobiście chciałbym móc pracować w Auto Partner na innym stanowisku. Ludzie są świetni, kierownik i regionalny znakomici. Ja uważam że firma rewelacyjna i będę bronił jej :)

Zielony Smerf
@Nowa filia

Jeżeli mowa o fili 124 to ponoć lipa straszna, odgadywanie za plecami i wyścig szczurów to normalna rzecz w tym punkcie. Kolega mój tam pracował mówił że nie było źle ale zero wspierania nowego pracownika i zero jakiegokolwiek wdrożenia nowego pracownika. Już nie mówiąc o tym że zwolnili tam już kilka osób.

Damian JDM/Stance Shop TrioW
@Nowa filia

To pisałem ja pracownik który pracował tam tydzień, jako że nie chciałem być pracownikiem fili na sprzedawcę bo się szmelc sprzedaje a sam kontakt pracownik - pracownik - kierownik jest do bani wręcz, typowa korporacja, pisanie wiadomości bo się odezwać nie ma jak, nie chciałem zostać, dostałem umowę o pracę której nie podpisałem i żeby wyjść do domu nie siedzieć tam musiałem czekać na właściwą osobę podpisać umowę i zrezygnować, niezła parodia, cały tydzień pracowałem na czarno ale miałem umowę której nie podpisywałem. Sami ludzie na magazynie w sumie jedna kobieta z którą do dziś utrzymuje rewelacyjny kontakt to osoba za którą wstawiłbym się wszędzie, inni nie, bo to są ludzie którzy sprzedadzą cię za parę groszy, brak zaufania totalnego, kierownik nie ma dobrego podejścia do nowych ludzi, nie mam nic do niego ale jestem osobą wymagającą, nie chciałem pokazywać wolałem nie pokazywać że potrafię wiele, a potrafię, obecnie jestem przedstawicielem na trzech regionach Polski, zarabiam 5x więcej niż dawano mi w Auto Partner na sprzedawcę, mam samochód firmowy premium, telefon, kartę paliwową, samochód firmowy mam również do celów prywatnych, co tu więcej dodać, trochę szkoda że napisałem od razu ładną opinię, zrobiłem to tylko po to aby było wam miło. Myślenice filia Auto-Partner jest ładna, magazyn nie, magazyn jest biedny, zimny i ogólnie (usunięte przez administratora) panuje tam, ale sam sklep, ładny przyjemny, chociaż brakuje tam życia, sprzedawcy nie wiem jak teraz może nabrali pewności siebie czy dojrzałości, wcześniej gdy ja uczyłem się do zawodu słuchając zbędne filmiki na (usunięte przez administratora) sprzedawcy nie używają podstawowych słów jak dzień dobry, mam na imię ___ dziękuję i do widzenia, to są standardy których oni nie posiadają, myślę że to też zaniedbanie samego kierownika przykro mi że to muszę napisać ale tak, uważam że brak rygoru i podstaw powoduje że sprzedawca ma totalnie gdzieś wszystko. Osobiście uważam że gdybym jednak tam został wygryzłbym samego kierownika, znam się na częściach samochodowych, posiadam umiejętności modyfikowania silników etc, potrafię zmodyfikować mapy, znam się na elektryce, sam modyfikowałem silnik 2JZ-GTE zrobiłem go na 1200 koni, obecnie składam Infiniti Q60 3.0T aby tego dokonać trzeba znać się na tym co się robi, jestem osobą mądrą, dlatego też nie zostałem tam, przy okazji jestem bardzo kulturalny, wygryzłbym kierownika i zwolniłbym sprzedawców, przyjąłbym odpowiednie osoby, magazyn do wymiany. System układania produktów jest nielogiczny i (usunięte przez administratora) Obecnie działam u konkurencji, pracuję w firmie która znajduje się w Warszawie, mam trzy regiony Polski. Dlaczego to teraz piszę ?, bo uważam że wielu z was jest inteligentnych i możecie wiele zdziałać, wystarczy ruszyć głową. Przede wszystkim musicie znać swoją wartość. Opinia ta ma zakres ( Neutralny ) nie daję negatywa.

Kojak
@Damian JDM/Stance Shop TrioW

"Przyjacielu", po pierwsze primo - pracowałeś tam tydzień , więc jakby mało widziałeś i jeszcze mniej zdążyłeś zrozumieć z działania filii i całej firmy , żeby cokolwiek mądrego powiedzieć . A tym bardziej wypowiadać się na temat magazynu oraz temperatury na nim, sprzedaży , kierownika itp itd .... Po drugie primo - skoro sam twierdzisz ,że sprzedaje się tam szmelc - jako pracownik konkurencji, odpowiedz czym TY handlujesz ? częściami do promów kosmicznych sygnowanymi napisem NASA ? chyba handlujesz tym samym , albo prawie tym samym skoro jesteś konkurencją .... Po trzecie primo - jak na tak mądrego, inteligentnego, niesamowicie ogarniętego, składającego kosmiczne silniki, posiadającego samochód firmowy premium oraz o dziwo kartę paliwową - wypowiadasz się strasznie chaotycznie - wręcz napisał bym bezsensownie ( pracowałeś na czarno , ale miałeś umowę , której nie chciałeś podpisać bo chciałeś wyjść ale nie mogłeś bo była umowa albo jej nie było .....oraz cyt " jestem osobą wymagającą, nie chciałem pokazywać wolałem nie pokazywać że potrafię wiele, a potrafię" ) . Po któreś tam primo - używaj trochę częściej kropek , bo Twa wypowiedź, jeśli ma jakiś promil prawdy to jest on ( ten promil )tak z przecinkowany , że tak jakby go nie było ... I ostatnie primo ( w sumie nawiązanie do primo pierwszego )- postaraj się na przyszłość popracować chociaż dwa tygodnie gdzieś , po czym wstawiaj opinie na temat tego gdzie pracowałeś bo w przeciwnym wypadku będziesz/jesteś odbierany cokolwiek mało wiarygodnie ....

JDM
@Kojak

Nie mów przyjacielu, bo nimi nie jesteśmy. Skoro taki silnik jak 2JZ-GTE, jest dla ciebie silnikiem kosmicznym, to nie mamy o czym mówić. Części nie ważne jakie, nie są to zwykłe części, usiądź poczytaj troszkę o JDM, Stance, Slammed, zobacz co wchodzi w modyfikacje samochodów, motocykli. To są duże pieniądze i potężne firmy, skoro nie wiesz tego i uważasz że to jest NASA, to nie mamy o czym rozmawiać. Nie handluje tym samym, nie mamy firm które kupują zwykli Kowalscy. Za dużo używasz słów primo, primo nie da się czytać tego co napisałeś. Wyraziłem swoje zdanie. I nie jest ono negatywnie ocenione. Opinia jest neutralna(usunięte przez administratora)

ediedi

na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik magazynu z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku?

Ted
@ediedi

Góra na 3.200 netto i to zależy jeszcze gdzie, trzeba się o męczyć sporo.

Historia pl

Firma AutoPartner w Bieruniu to po prost magazyn hurtownia a nie jak z dziewięć lat temu ktoś tu pisał że jest to zakład badawczo technologiczny ( hahaha ) .Ten magazyn trzy razy zmieniał swoje położenie - od miejsca za Tychami przy drodze do Katowic, potem w Bieruniu niedaleko Fiata i teraz od kilku lat jeszcze raz w innym miejscu w Bieruniu. Nie wiem jak teraz ale w poprzednich miejscach AP miał złą sławę magazynu gdzie źle się traktuje pracowników szczególnie na dziale kompletacji. Istniała wtedy taka prawidłowość że każdy na poziomie kto się zatrudnił w AP pracował tam tylko do 3 miesięcy bo albo sam się zwalniał albo zostawał zwolniony za krytykowanie tergo wszystkiego co wówczas działo się w AP Bieruń

Nowa

Witam. Jak pracuje się na magazynie w Gdansku - Kowale? Dostałam propozycje pracy lecz po przeczytaniu tyle negatywnych opini mocno się zastanawiam czy iść na magazyn do AP. Jakie są warunki umowy i płacy? Pozdrawiam.

Mandy

Mam pytanie czy Firma często zwalnia pracowników magazynowych? Dziękuję

Goldap
@Mandy

Tylko jak złapią Cie na kradzieży. A tak możesz być największym obibokiem nic Ci nie grozi

kabaret
@Goldap

tam co drugi kradnie

Ja123
@Mandy

Nie często, ale dzisiaj zwolnili 2 dziewczyny bez podania przyczyny.

Grzesiek

Niedawno na pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie w sprawie oferty pracy dla Przedstawiciela Handlowego dla filii w Bolesławcu. Wymogi: wykształcenie minimum średnie. A czemu nie napisane jakie wykształcenie ma Kierownik tej Filii ? Dziwna ta Firma, Kierownik zasadnicze, a będzie kierował zespołem z minimum średnim, a może i wyższym ? Nie sadzicie, że to jakiś kabaret ? Menadżer z zasadniczym wykształceniem, ha...ha...ha.....,

Blue
@Grzesiek

A ty myślisz, że kierownik dostaw albo kontroli ma jakie wyksztalcenie w Bieruniu...albo innych działów..każdy jest tam po znajomości wciśnięty to ziomki prezesa albo sprzedawczyki pracujący od poczatku powstania firmy.. mądrzy ludzie i wykształceni już pouciekali zostali zwykli słudzy bez ambicji przeciepujący tony towaru użalając się nad swoim losem w regałach zajadając darmową bułkę

Płaczka

AP bez Xseni to już nie jest to.......

Oda
@Płaczka

Fraszka dla dyrektora który nie sprawdził się za mentora W jednej z filii przyszly zmiany Ulozylem więc wiersz dla pewnej damy Kariera jej skonczyla sie juz Po (usunięte przez administratora)zostal tylko kurz Rodzina w Ap trzesie portkami Posadki ich jak z origami Ale ciocia nie zostawi samego Załatwi prace u boku swego Zawsze dama wymowke miala Na wice brak podwyzki zganiała Nie martw sie damo ukochana Jeszcze wrocisz na kolanach Tutaj prośba do P. Pitera Pozwol zaczac jej od zera Droga damo zyj sto lat Na AP nie konczy sie świat Badz jak w filmie ta ksiezniczka Dzielna Xena Wojowniczka

Brak
@Oda

Brak

Najwazniejsze ze pani P juz nie pracuje, mysle ze od tego momentu firma stanie sie troche lepsza niz (usunięte przez administratora).

Jakub
@.

Filia z Myślenic została zgłoszona do odpowiednich służb. Macie kreta w firmie w Myślenicach. Nagrywanie rozmów jak kierownik się drze, nagrywanie rozmów z innymi pracownikami, zdjęcia, filmy, wszystko zostało przesłane. Beda ostre zwolnienia.

Janko
@Jakub

Jeżeli ty pozwalasz aby po tobie się darł to twoja sprawa , takie rzeczy się zgłasza . To że kochasz atmosferę terroru psychicznego nie znaczy że każdy musi . Zgłaszać za dużo jest takich (usunięte przez administratora) którym się wydaje że mogą wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 237, z czego 10 to opinie pozytywne, 159 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 370 ocen.

Auto Partner SA