globals

Opinie o globals

były pracownik 2010-04-12 00:35:30
Odradzam. W globals to nie praca sam stres przede wszystkim związany z kierownikiem obiektu Auchan - Wola Park. Tylko się czepia i czepia że nie takie włosy a to za niski a to za bardzo potargany. Ten szczyl jest jeszcze chyba nie opierzony i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się zna na robocie.... niech sobie wytrze mleko które ma pod nosem. Duża selekcja jak za (usunięte przez moderatora),sobie dobiera takich żeby się podobali jemu.... może to (usunięte przez moderatora), poza tym firma lipa i mało płacą.
były pracownik 2010-05-21 09:33:50
Witam, tak wiem o kim piszesz to (usunięte przez moderatora),. Jak tylko zachorowały mi nerki i musiałem jeżdzić na dializy raz w tygodniu żeby móc żyć to usłyszałem że mogę dostać minus 24 i dyscyplinarke. Te dwa (usunięte przez moderatora),to nie kierownicy tylko zwierzęta....przepraszam nie ubliżajmy zwierzętom. To dwie chodzące (usunięte przez moderatora),na usługach Auchan. Na szczęście znalazłem sobie prace w ochronie gdzie mogę jeżdzić raz w tygodniu na dializy i pracuje sumiennie jak w globals.
były pracownik 2010-05-21 09:43:16
tak to prawda jeden gorszy od drugiego. tylko wymagają i nic w zamian jeszcze ten monitoring auchan tyko krzyczą . zarobki kiszkowate jedynie inspektor jest ok. no (usunięte przez moderatora), powinneś ich zwolnic psuja całą opińnie firmie i strasznie dużo godzin na wola park
linia 2011-06-03 14:12:15
Globals juz nie chroni eleclerca warszawa ???
smiec 2011-06-29 14:52:16
i wola parku też nie chroni teraz chronimy stokrotkę tu jest dobra praca na miesiąc dorobić do renty
Jasiek 2016-04-04 22:55:28
Kilka dni temu pojawiła się oferta pracy na stanowisku Pracownik ds. Handlingu, jestem nią bardzo zainteresowany, bo mam już kilka lat doświadczenia w tej branży @anonim, odbyłeś rozmowę rekrutacyjną, jakie mają oczekiwania?
Zostaw swoją opinię o globals - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie globals