Opinie o Impel Group w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Kraków

anteki

w krakowie mieszkam od miesiac, szukam pracy, czy kots szczerze moze powiedziec jak sie tu pracuje?

Jo
@anteki

Dodam, że idziesz i robisz swoje. Nie ma jakiejś nerwowej atmosfery. No i o wypłatę się nie martwisz. Znana, dobra firma.

EWA
@anteki

Kiedy mieszkałam w Krakowie zatrudniłam się w Impelu. Najbliżej miałam biedronkę i spokojnie poprosiłam o przydział tam. Dostałam pracę, ze stałą pensją i pod domem. Wszytko szło cacy. Polecam

I właśnie to przyciąga ludzi do impela stabilność pracy, i wypłata na czas, do tego warto dodać fajnych ludzi bo atmosfera w pracy też ważna.

Ninka

No to w Impelu zawał nie grozi, bo firma od lat, z mocną pozycją na rynku.

tomek

aplikacje wyslalem prze zinternet, zadzwonili, poszeldme na rozmwoe i pracuje juz 4 miesiace i pewnie, nie wszystko mi siepodoba, ale ogolnie zaliczam na plus

Czy po rozmowie w Impel Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ninka

A co to znaczy co będzie miał na przyszłość? Dla każdego co innego będzie najważniejsze. Dla jednego sam fakt, że ma pracę, pracodawca płaci jest najważniejsze. Ktoś inny che się rozwijać i awansować. Moim zdaniem każdy szuka czegoś innego.

marian

niewyplacalni pracodawcy to plaga, albo ja mialem do tej pry pecha, a tutaj wszystko na czas, tak wlasnie powinno byc

QWe

Z tego co piszecie, to Impel to solidna firma. Obecnie to ważne, bo wielu pracodawców bywa niewypłacalnych.

arek

dla mnie pozytywnie, nie narzekam bo praca jest, a wiadomo ze o stabilna prace teraz trudno. Z pieniedzmi tez nie ma nigdy problemu

Karol

Pracowałem już w kilku firmach i rożnie bywało głównie z płatnościami tu jest ok, płaca na czas, fajni ludzie i praca szybko schodzi.

olek

dla mnie jest bardziej niz ok, grafik dopasowalem pod siebie. Mila atmosfera, no i spokojna praca

Wkqrwiony

Właśnie miałem okazje podpisać umowę -zleceni z odnogą firmy IMPEL - Horsa Sp. z.o.o Wrocław uważajcie bo nigdy nie wpisują kwoty jaką otrzymasz za wykonanie zlecenia .Umowy o prace raczej im nie podpisze bo kombinują przy wymiarze etatu. Ogólnie nie polecam bo nigdy nie wiecie ile zarobicie .

Miki

A jak można złożyć CV do Impela? Mnie zainteresowała ta firma właśnie ze względu na elastyczności i możliwość dostosowania grafika do siebie.

Piotrek
@Miki

Najlepiej zanieść CV osobiście, sprawdź też na stronie Impela jakie są możliwości.

janek

można, a co najważniejsze są dosyć elastyczni, jeżeli chodzi o grafik i pieniądze są zawsze na czas, nie ma opóźnień w wypłacaniu pensji, co u innych niestety wygląda różie

Ps... Podajcie przykłady waszych opinii że szczegółami bo pisząc że skubia z kasy nie wiadomo w jaki sposób pisaac że szczegółami bo to że skubia z kasy nie jest to opinia o tej firmie tylko jakiś kocopoł.

Wiktor
@pracownik

Widziałem ofertę pracy. Ładnie zarabiasz. Chyba faktycznie wyślę tam CV

radek
@pracownik

pracuje pol roku i nikt mnie tam z niczego nie oskubal, praca przyjemna, bez stresu, wiec mi pasuje

marik
@radek

to prawda, stresu nie ma i mi sie to podoba, bo w dzisiejszych czasach ciezko sie nie stresowac a jak widac mozna

Hmmmm.... Czytając wasze negatywne opinię stwierdzam że jesteście naprawdę zalosni!!!! Praca ta nie jest dla nie robow jak wy..... Pracuje dla tej firmy dopiero od 4 miesięcy i nie narzekam a nawet zachwalam!!!!! Szukając ofert pracy wyrazacie chęć pracując w tej firmie powinniście także wiedzieć co. Podpisujecie chyba że naprawdę macie grupę w której nie umiecie czytać i jesteście nie kumaci!!!! Żałosne są te wypowiedzi..... Polecam ta firmę i to bardzo trzeba jednak przy rozmowie pogadać o swoich oczekiwaniach a jeśli ktoś przy rozmowie nie pogada o tym to(usunięte przez administratora). Nie dziwcie się że dają was na pierwszy lepszy obiekt po czym wyjdzie ci 600 czy 500zł ją robię 13 dni w miesiącu i spokojnie mam 1600zł netto bez grupy.. Tylko że praca nie co ciezka ale wiadomo że trzeba chcieć robić... To nie praca dla nie robow... Negatywny są od samych nie robow!!!! Naprawdę polecam jeśli chce się pracować

Oferty Pracy

Sprzątaczka (Osoby niepełnosprawne) 2014-04-10 Identyfikacja oferty   Identyfikator oferty: StPr/14/0925 Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-04-10 Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-04-02 Oferta ważna do: 2014-05-02     Dane firmy/przedsiębiorstwa   Nazwa firmy: "IMPEL CLEANING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Katowice 40-203 Katowice , Polska Nr telefonu: 510-011-767 Bra

madafakakrk
@Oferty Pracy

impel srimpel - kolko wzajemnej adoracji, w biurze pracuja same pociotki i powujki itd., znaja sie tylko na tym jak orznac na pieniadzach swoich pracownikow, na niczym innym, zwlaszcza byli milicjanci udajacy teraz wielkich szefow ochrony lubia skubnac co nieco z wyplat pracownikow. Jedno wielkie burdello bum bum. Szczerze nie polecam.

ala
@madafakakrk

nic to nie mowi o pracy ktora sie ywkonuje, uwazam ze sie u nich polepszylo i to znacznie

pepe

Córka mdlała a oni stołeczek jej dali a karetki niewezwali.teraz ma da skierowania do szpítala a boi sie íšć bo ją wyleją.czyli umierać a robić do upadłego

obsrwator

W jedności siła. Powinniscie się zjednoczyć i oddać najpierw pracodawcę do PIP-U.Pracuję w podobnej firmie i w ten sposób właśnie podjęliśmy walkę z nieuczciwym pracodawcą. w tej chwili w firmie brak umów smieciowych.

maniek

totalna porażka i dziadostwo, zusują tylko jedną godzinę i to tą, którą ci zabierają z wypracowanych przez Ciebie, kierownicy w większości są spoko, ale np. (usunięte przez administratora) to totalny chłam. Ci co u nich pracowali wiedzą o co chodzi. Pozdrowienia z Krakowa były pracownik dzidowskiej firmy IMPEL

pawel czy pracowałeś w firmie IMPEL? wiesz czy są tam jakieś oszustwa wobec pracowników związane z wypłatami?

Joanna

pracuje w tej firmie jeszcze niestety. Nigdy nie miałam tyle ile powinnam. Zawsze brakowało a tu 10zł potem troche więcej. Na umowie jest 1600 brutto i nie ma stawki godzinowej, a netto powinnam dostac 1180 z groszami. Nigdy tyle nie wychodziłam a jak sie pytałam dlaczego tak jest po brygadzistka mówiła ze nie wyrawiałam godzin pracy. OSZUSTWO PRZEZ WIELKIE O

alka
@Joanna

dziwny jest ten twoj przypadek, misie nigdy taka sytuacja nei zdazyla a pracuje juz ponad rok

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Kraków

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Group