Opinie o Kosmetix w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kosmetix. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kosmetix o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmetix w Warszawa

Dori

To nie jest wina pracowników , zyjemy w takich czasach ze ludzie musza pracowac nawet za najnizsza krajowa. To szef firmy jest wyzyskiwaczem i chce sam fortuny sie dorobić, a pracowników ma gdzieś. Sama pracowałam w tej firmie. Szef to bardzo podły człowiek, nie warty niczego.

Iza

Ja miałam propozycje pracy w tej firmie zaproponowano mi najniższą krajową i oczywiście umowe zlecenie. Wymagań nie mają żadnych -rozmawiając z dziewczyną ze sklepu nie wymagają wykształcenia czy doświadczenia. Więc profesjonalizm obsługi zostawia wiele do życzenia.Jeśli ktoś nie może znaleść pracy , nie ma odpowiedniego wykształcenia wiadomo że dobre i to dlatego siedza w firmie. Tyle że warunków świetnych nie oferują bo kto jest zadowolony z najniższej krajowej i umowy zlecenie? Firma ktora sie szanuje szanuje tez pracowników. Jest wiele innych firm które proponują godne warunki pracy. Ta firma nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Szkoda, że to forum odnalazłam dopiero jakiś czas temu bo czytając to co ludzie piszą na temat firmy chyba nie traciła bym swojego czasu na rozmowę... Wygrana w rankingu najgorszy pracodawca;/ ups... nie zazdroszczę.

Kuba

O(usunięte przez administratora)..hahaha co za kat! Szefuncio sie postarał o swoją opinie. Firma od lat robi w(usunięte przez administratora).pracownikow, nie tylko pracownikòw bo swojego wspòłwlasciciela tez zrobil w ... .Tyle, ze koles z tego co wiem to otworzył swoja dzialalnosc i nikt po opini mu nie jedzie. A Kosmetix z taka opinią moze juz zamykac sklepy...bo prawda sie niesie... haha co za kat!

lukasz
@Kuba

swojego wspolwlasciciela ? - chyba pomyliles opinie z rubryka o zwierzętach !!! a może spozniłes się na wybory ? z tego co wiem kosmetix otwiera nowe sklepy i ponad 50pracowników jest zadowolonych z pensji , premii i innych ....

Magdalena

O kurcze...ale czlowiek ma opinie...po takim czyms przeczytanym chyba nikt normalny nie pojdzie tam pracowac. No ale skoro tylu ludzi oszukal nikt nie bedzie siedział cicho... Znalazlam to forum bo wyczytalam ze firma kosmetix zajeła dość wysokie stanowisko w rankingu "NAJGORSZY PRACODAWCA/ NAJGORSZA FIRMA" Po opinich przeczytanych widac , ze ranking mowi prawde. Zatem SERDECZNIE GRATULUJEMY ;)))) Zawsze to jakies osiągnìęcie haha;)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
simba

ja rowniez pracowalam, nie polecam, wyzysk 200h pracy za 1200zl. nawet umowy zlecenia nie bylo wszystko na czarno, nikt nie wie co sie dzieje, nie ogarnieci pracownicy i szefostwo

adam
@simba

dlaczego nie poszlas do pracy za 5000pln za 10-20 godzin pracy ? mamy demokracje i nikt nikomu nie żaluje i nie zabroni pracy za stawke 10x wyższa . firma kosmetix dziala legalnie od 2001 roku i wszelkie umowy sa wystawiane zgodnie z prawem , nikt prócz Ciebie na to się nie ustarżał. Ciesze sie ze ty jestes bardzo ogarnieta skoro szukasz pracy za 1200pln za 200godzin w miesiacu . oczywiscie z oplakanym skutkiem z Twojej strony ....

karol

za kradzież w wielu krajach trafia się do więzienia ( w wielu obcina się rece ) musisz uważać gdzie się wybierasz na wczasy !!! za kradzieże kilku twoich kolegów skonczylo w sadzie z wyrokami w zawieszeniu od wielu lat nie mogą znaleźć pracy i oszukują rodzine iż nie ma pracy z ich umiejętnościami i wyksztalceniem czy naprawdę sadzisz iż jesteś dobrym przykładem i wzorem ? widziales kiedyś idealna firma która premiuje złodzieja , lenia i oszusta ?

Ola

rozwijac sie zawodowo? miec pewna posade? buhahahaha.... Szef firmy sie pofatygowal i sam wpisał sobie wspaniały komentarz. Jeśli chcesz miec pewna posade i rozwijac sie zawodowo- NIE ZACZYNAJ PRACY W KOSMETIX. BO TUTAJ LUDZI SIE PONIŻA I MIESZA Z BŁOTEM! Cała prawda o firmie... nie na darmo tyle negatywnych komentarzy...

adam

pracuje w kosmetix ponad 12lat i nie narzekam na warunki, wyplate zawsze placona na czas , premie, motywacje. firma rozwija sie bardzo prężnie i mamy mozliwość rozwoju w kraju i za granica. zaden z naszych odborców nie narzeka na wsplprace . CHCESZ SIE ROZWIJAC ZAWODOWO I MIEC PEWNA POSADE , WYNAGRODZENIE, PREMIE, MOTYWACJE ZAPRASZAMY DO WSPOLPRACY !!! Fakt - dla leni , kombinatorów i innych nieuczciwych typów miejsca w tej firmie nie ma .

goska

dostalas ponad 20szans pracy mimo twoich wiecznych problemów , bledów i pesymizmy na każdym kroku powinnas dziekowac Bogu i szefowi ze az tak długo dawał Tobie szanse przykro mi iż nie możesz znaleźć pracy jesteś fryzjerka - otworz salon fryzjerski , zatrudnij 10osob takich jak ty sama i wtedy się popisuj na forum !!!

Nadia

@dorota komentarze są kasowane i nie bardzo rozumiem komu odpisałaś i na jaki komentarz pracujesz w firmie? napisz cos wiecej o sytuacji

ADAM

W FIRMIE KOSMETIX NIE BYLO ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH OD 2 MCY SZEF NIE SPOTYKA SIE Z KADYDATAMI DO PRACY PO ZA TYM BYL NA URLOPIE W CZASIE KEIDY PANI WYMYSLILA TANIA HISTORYJKE ....

Ela

Po prostu pisze to co wiem, nikomu nie polecam pracy w tej firmie, wspolpracownicy sa rozni ale szef jest jeden. A to jak traktuje ludzi pozostawia wiele do zyczenia... Chyba nikt z Nas nie chcial by usłyszec od szefa "wyp...do donu do niczego sie nie nadajesz" a takie sytuacje maja miejsce... i wiele innych, nawet jesli jest sie szefem nie mozna traktowac ludzi jak smieci a ta firma - wlasciciel firmy tak wlasnie robi.

dorota

FAKTY : byłas leniwa , wiecznie nieszczesliwa , i robiłaś łaskę ze obsłużysz klienta profesjonalnie . Szefostwo podjęło super decyzje . obroty wzrosły kilka razy tj i nasze pensje !!! dzięki Bogu ze już Ciebie nie ma w naszej firmi bo jest inna lepsza atmosfera i klienci sa bardzo zadowoleni iż Ciebie już nie ma!!! szkoda ze az tak długo szefostwo i ja dawałam Ci szanse .....

radek

a słuchajcie, ja wiele już opinii o nich słyszałem i nie wiem teraz czy by nie iśc do pracy do nich, bo wiem, ze w kosmetix dobrze traktują pracowników tylko nie wiem jeszcze ile mniej więcej mógłbym tak zarobić, bo potrzebnuje troche kasy teraz, a na kosmetykach się znam juz torche czasu w nich siedze.

porky

I to nie e-mailem a przez portal informacyjny. Tylko zwykłe - napisz wiadomość. Tak aby nikt nie miał meila do formy, żadnego numeru.. Nawet nie odpisała na wiadomość jak ładnie podziękowałam za nie zjwienie się prezesa. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Rozmowa z szefem była w tym etapie, bo w wiadomości Pani napisąła, że spotkanie będzie tu i tu z panem takiem i takim.. Wygooglowałam go i jest on prezesem firmy. A w rekrutacji nawet nie napisali jak się firma nazywa. Gdyby nie google bym nie wiedziała od czego ten Pan jest... Firma anonimowa, sekretarka anonimowa, rozmowa nieodbyta.

porky

Witam. Wczoraj miałam umówioną rozmowę rekrutacyjną w tej firmie. Dostałam wiadomość przez portal olx, że rozmowa odbędzie się w danym miejscu o danej godzinie. Nikt nie był na tyle kompetentny, aby zadzwonić aby zaprosić na spotkanie. Już nie wspomnę o tym, że szanowny prezes firmy na owym spotkaniu nie raczył się nawet pojawić. Szczytem moich marzeń by było jakby chociaż był jakiś telefon i poinformował, że się spóźni, albo nie pojawi.. Tragiczna sytuacja.... Szkoda słów. Jak najdalej od firmy krzak.

alkaiczna

chyba nie skoro szefuncio nawet sam się nie pojawia na rozmowach

Antek

Witam. Mogę pomóc w dostawie profesjonalnych kosmetyków do włosów, hiszpańskich producentów.W przypadku zainteresowania proszę o kontakt e-mailowy.Pozdrawiam.

kostya22

Witam wszystkich. Ja jestem z Ukrainy, szukam dostawcy kosmetyków do włosów. Miał kontakt z KOSMETIX. Nie mogę dostać ceny. Pracownik pyta mnie wyjątkowo kłopotliwe pytania. Jak konkretnie nie chce mi sprzedać produkt. Kto wie nawet dostawcy kosmetyków w Polsce? Pomoc. Dziękujemy.

lala

ja właśnie odebrałam maila z wczoraj, że dziś zapraszają mnie na rozmowę, szkoda że nie wysilili się na telefon wtedy bym w ciemno pojechała a tak już po samym mailu i skrótach myślowych nie za bardzo mi się to podoba. \\\"potw przybycia, pozdr\\\" co to znaczy potw? kto pozdr? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmetix - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kosmetix?

Kandydaci do pracy w Kosmetix napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kosmetix